Barbimpex S.C. Barbara Klekotka Łukasz Klekotka

Nowe Iganie

Opinie o Barbimpex S.C. Barbara Klekotka Łukasz Klekotka

artek

No tym razem chyba niekoniecznie @kiusek, potrzebuje wiedzieć czy firma to w ogóle jeszcze funkcjonuje, w Internecie nie ma o nich praktycznie nic, więc zacząłem się zastanawiać czy może nie zamknęli interesu. Nie chce siać plotek dlatego proszę kogoś bardzej poinformowanego o odzew

Na jakim stanowisku w firmie Barbimpex S.C. Barbara Klekotka Łukasz Klekotka pracowałeś? Podziel się z innymi swoimi doświadczeniami na naszym forum.

Zostaw opinię o Barbimpex S.C. Barbara Klekotka Łukasz Klekotka - Nowe Iganie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barbimpex S.C. Barbara Klekotka Łukasz Klekotka