Sedkomp Spółka Jawna Sawicki Sikora

Siedlce

Opinie o Sedkomp Spółka Jawna Sawicki Sikora

pasiek

Nie polecam. Bardzo niskie zarobki. Ciągła presja psychiczna ze strony kierownictwa. Brak sprzętu do pracy. Bardzo zły stan techniczny samochodów. Traktowanie pracownika jak niewolnika.

niepowiem

Jesli jestes bez robotny mozesz probowac, zmieniac z czegos innego nie ma sensu. Zarobki okolo najnizsza krajowa z malym plusem. Gdy bedzie Ci sie nalezala umowa na stale zwolnia Cie. Plusy mozna sie czegos nauczyc, latwiej o lepsza prace z Sedkompem w CV.

master

O koleżeńskim klimacie zapomnisz po tygodniu pracy u Nich :)

master

Firma profesjonalna ale jezeli chodzi o krojenie kasy za usługę nieadekwatnie do wykonywanych usług są postrzegani jako monopolista i tak się niestety zachowują pracownicy z nosem w chmurach

Zostaw opinię o Sedkomp Spółka Jawna Sawicki Sikora - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sedkomp Spółka Jawna Sawicki Sikora