Komnet Siedlce Konrad Bruśniak

Siedlce

Komnet Siedlce Konrad Bruśniak
1 4

Opinie o Komnet Siedlce Konrad Bruśniak

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Nie polecam najniższa krajowa grosze pod stołem szkoda czasu brak perspektyw klienci są rozczarowani

Firma krzak uwaga na tego pracodawcę, zatrudnia na najniższą krajową, nie oddaje umówionych pieniędzy, odcina z pensji pieniądze za nie powodzenia , ocenia ludzi bezpodstawnie. Nie warto nawet składać tam CV zostaniesz oszukany i wykorzystany.Informacja jest po to żeby ostrzec wszystkich ludzi, przed kolejnym oszustwem.

Zostaw opinię o Komnet Siedlce Konrad Bruśniak - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komnet Siedlce Konrad Bruśniak