Komnet Siedlce Konrad Bruśniak

Opinie o Komnet Siedlce Konrad Bruśniak

Nie polecam najniższa krajowa grosze pod stołem szkoda czasu brak perspektyw klienci są rozczarowani

Firma krzak uwaga na tego pracodawcę, zatrudnia na najniższą krajową, nie oddaje umówionych pieniędzy, odcina z pensji pieniądze za nie powodzenia , ocenia ludzi bezpodstawnie. Nie warto nawet składać tam CV zostaniesz oszukany i wykorzystany.Informacja jest po to żeby ostrzec wszystkich ludzi, przed kolejnym oszustwem.

Zostaw opinię o Komnet Siedlce Konrad Bruśniak - Siedlce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komnet Siedlce Konrad Bruśniak