Nea Net
counter
3 29 36 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Nea Net?

Marek

Czy trzeba mieć wykształcenie w branży?

Beata
@Marek

Bardzo dobre pytanie. Również jestem ciekawa odpowiedzi. Czy udało Ci się uzyskać zatrudnienie w firmie? Daj znać jakie są wymagania do podjęcia zatrudnienia w firmie.

Mirek Nowy wpis
@Marek

Nietrzeba być z branży ale trzeba mieć zapał do pracy i lubić komputery i routery sporo instalacji kabli... Na rozmowie dali mi router do konfiguracji oraz zasilacz buforowy do złożenia. Robią szkolenia z światłowodów. Polecam

Wojtek Nowy wpis

Firma dobra pod każdym względem więc nic dziwnego, że konkurencja chce ją oczerniać.

Feliks

Szkoda, że na forum pracowniczym aktywni są jedynie klienci, chyba, że to konkurencja tak inspiruje?

Janusz Nowy wpis
@Feliks

Widać że komentarze to pogadanki konkurencji. Która się ośmiesza tymi oszczerstwami i działa w myśl zasady zucic gownem może się coś przyczepi.... Ja mam swiatlowod od nich wszystko działa normalnie. Pozdrawiam

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 415 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Nea Net? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Kuba

Obsługa miła, ale niekompetentna. Od samego początku nie mam u siebie wartości, które mam w umowie. Równie dobrze mógłbym zamówić internet 3 razy wolniejszy i wyszło by na to samo tyle, że taniej. Technicy nie są w stanie naprawić zwykłego problemu i z 30 deklarowanych minut robią się 4 godziny, sytuacja powtarzała się za każdym razem, nie była to jednorazowa wpadka. Internet jest stabilny, jest to jedyny plus do czasu kiedy przestanie działać i będziesz musiał zadzwonić żeby naprawić usterkę.

Tak5Nie

ręka boga
@Kuba

ja jako klient przygotowuje się do tego by pomóc zadbać firmie o klientów jak należy. ciekawe jakby pan prezes zatrudnił hydraulika do założenia C.O. a w zimę działałoby co 2 dni... jest lato, a internet co 2-3 minuty traci całkowicie łączność(niezależnie od pogody), jeśli okaże się, że antena nadawcza jest założona na budynku użyteczności publicznej zobowiązuje się do działań mających na celu likwidację ów urządzenia. albo gramy uczciwie, albo wcale. do końca sierpnia firma ma podjąć działania, które poprawią sprawność ich usługi, albo przechodzę do ofensywy. peace.

LI
@Kuba

Żeby naprawić usterkę, to najpierw trzeba mieć porządek w dokumentacji sieci, mieć odpowiedniego kierownika technicznego no i przede wszystkim mieć porządek w instalacji. Nie chciałbyś zobaczyć tego co się dzieje z drugiej strony Twojego kabla :)

Tak1Nie
Marta

@Danuta, dzięki za opinię, ale wypowiadasz się z punktu widzenia klienta. @Krystian, jesteś zadowolony z pracy, piszesz, że to dobry pracodawca. Mógłbyś rozwinąć swoją opinię i napisać o warunkach pracy jakie oferuje firma? Jakiego rodzaju umowy o pracę są podpisywane z pracownikiem na początek? Czy pracownik może liczyć na zniżkę na internet firmowy? Czy są poszukiwani instalatorzy, którzy wykonują usługi u klienta w domu? Można liczyć na premie lub szkolenia? Zachęcam Cię do zostawienia bardziej szczegółowej opinii.

Tak1Nie1

Marta

@Ll, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać coś więcej na temat firmy? Dlaczego masz taka opinię? Jak jest atmosfera w pracy i relacje z przełożonym? Czy byłeś z nich zadowolony? Pracodawca dodaje do wynagrodzenia bonusy w postaci premii, szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe lub pakietu socjalnego? Zachęcam Cię do dodania bardziej szczegółowej opinii o firmie.

Krystian
@Marta

Bardzo dobry pracodawca piszcie prawdziwe opinie, ja nie mam nic do zarzucenia.

TakNie2
Danuta
@Marta

kompetentni pracownicy, zakładali mi internet, wszystko działa także ja polecam

Marta

Widzę, że większość opinii pochodzi od klientów Nea Net - Wasze zdanie również jest bardzo ważne, bo też składa się na obraz firmy, ale może zechciałby się wypowiedzieć także któryś z pracowników Nea Net? Jak wygląda praca w tym miejscu? Czy widzicie dla siebie jakieś perspektywy rozwoju w tej firmie?

Ll
@Marta

Daruj sobie prace w tej firmie serio;)

Tak4Nie

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy Nea Net? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

Igor

Nea Net to firma z opinia dobrego pracodawcy ale niestety jeszcze sie taki nie urodził żeby wszystkim dogodził!!!

Tak2Nie1

NeaNetToSZAJS

Nie polecam iż internet wolno chodzi, zasięg zostaje przerywany, co chwilę jest jakiś problem z WiFi i innymi rzeczami związanymi z internetem. Pomimo wymienionego routera jest ciągle to samo czyli zrywanie połączeń z czym wiąże się nieumożliwianie grania w przeróżne gry. Ogólnie to nie polecam tej firmy. Przyjeżdżają niby zrobić ten internet ale i tak nie dochodzi do żadnej poprawy.

Tak14Nie
Tomek N

Internet bardzo sprawnie mi lata polecam. Obsługa bardzo miła

Weshai

Nie polecam nikomu! Żenada.

Tak22Nie

Katarzyna

fachowa obsługa w biurze szybko i przyjemnie polecam

Tak3Nie

Anna

wczesniej miałam vectre gdzie nigdy nic nie mozna było załatwić dogadac.... teraz wszystko jest błyskawicznie szybko.... internet działa bardzo dobrze

Tak2Nie

Michał

prawdziwy swiatłowód działa błyskawicznie POLECAM

Tak3Nie

Anna

Mam tv na nowym świecie i nie zamieniłabym tej telewizji nigdy na świecie poniewaz mozna kanały ogladac kilka dni do tyłu ,internet jest tak szybki ze nie wnikam i megbajtów bo porostu wystarcza ,napewno polecam

Maciej

POLECAM !!!!byłem w szoku ze można mieć w siedlcach łącze powyzej 300 megabitów które aż tak zapierd*** .........bierzcie w ciemno to jest faktycznie światłowód a nie jakiś dziadowska neostrada

Tak8Nie1

Była klientka

Słaby przesył danych bo na umowie napisane "do"i podana prędkość, więc twierdzili, że wywiązują się z umowy. Szef do klientów na "ty " mówi. Jak jakaś awaria była to jak udało się dodzwonić to nigdy nie przyjechał nikt od nich jak się umówili.

Tak30Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Nea Net - Siedlce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nea Net
3/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Chmielna 8