Nea Net

Siedlce

Opinie o Nea Net

Igor

Nea Net to firma z opinia dobrego pracodawcy ale niestety jeszcze sie taki nie urodził żeby wszystkim dogodził!!!

NeaNetToSZAJS

Nie polecam iż internet wolno chodzi, zasięg zostaje przerywany, co chwilę jest jakiś problem z WiFi i innymi rzeczami związanymi z internetem. Pomimo wymienionego routera jest ciągle to samo czyli zrywanie połączeń z czym wiąże się nieumożliwianie grania w przeróżne gry. Ogólnie to nie polecam tej firmy. Przyjeżdżają niby zrobić ten internet ale i tak nie dochodzi do żadnej poprawy.

Tomek N

Internet bardzo sprawnie mi lata polecam. Obsługa bardzo miła

Weshai

Nie polecam nikomu! Żenada.

Katarzyna

fachowa obsługa w biurze szybko i przyjemnie polecam

Anna

wczesniej miałam vectre gdzie nigdy nic nie mozna było załatwić dogadac.... teraz wszystko jest błyskawicznie szybko.... internet działa bardzo dobrze

Michał

prawdziwy swiatłowód działa błyskawicznie POLECAM

Anna

Mam tv na nowym świecie i nie zamieniłabym tej telewizji nigdy na świecie poniewaz mozna kanały ogladac kilka dni do tyłu ,internet jest tak szybki ze nie wnikam i megbajtów bo porostu wystarcza ,napewno polecam

Maciej

POLECAM !!!!byłem w szoku ze można mieć w siedlcach łącze powyzej 300 megabitów które aż tak zapierd*** .........bierzcie w ciemno to jest faktycznie światłowód a nie jakiś dziadowska neostrada

Była klientka

Słaby przesył danych bo na umowie napisane "do"i podana prędkość, więc twierdzili, że wywiązują się z umowy. Szef do klientów na "ty " mówi. Jak jakaś awaria była to jak udało się dodzwonić to nigdy nie przyjechał nikt od nich jak się umówili.

marek

działa dobrze polecam

Jarek K

mam światłowód od nich w domu leci ponad 100 megabitów awarii narazie niebyło wiec polecam

Marcin

Katastrofalne podejście do klienta i słaba sprawdność intenertu. Wogóle nie polecam. Szoda nerwów.

xinzhao

Utraty połączeń od godziny 24.00 do 3.00. Lecz wszystko śmiga ładnie działa. Polecam

opiniodawca

Dno, zero profesjonalizmu. Książę burak - słoma z trepów wystaje. Lipa, dno. Porażka. Powinny być punkty ujemne.

klient

Jak wyżej, niestabilny internet, spadki prędkości, zrywanie połączeń. Prosisz o kontakt kierownictwa i nic. Mówią na infolini, by reklamować, ale to "coś" co miało być internetem co któryś dzień nie działa prawidłowo. Trzeba by siedzieć i co chwilę pisać, a chyba nie oto chodzi. Bardzo wolno też działają serwisując internet. Lipa

nea net to totalna porażka, utraty pakietów, spadki prędkości, ciągłe zrywanie połączenia, zdecydowanie nie polecam

@1231 24.11.2015 17:07

odkad podłaczyli światłowód działa bardzo szybko ogólnie ok

Zostaw opinię o Nea Net - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nea Net