barbimpex s.c.

Siedlce

Opinie o barbimpex s.c.

kierowca

Szii ale sciema, podpisal bys sie chociaz szefie "lukasz" a nie szii, oba zestawy to szroty, baza na ulicy przy krawezniku jak akurat wolne, tankowanie w sieci moya, udreka bo zbiornik 400 l a stacji jak na lekarstwo, nawet weekendowki wam nie wystawi normalnie, firma to idealny temat na kabaret, ZENADA

kierowca

firma prowadzi dwa tiry, jednym jeżdzi szef, nie polecam, oszust bez honoru, nie zapłaci wam zusu, umowy nie podpisze, ukradnie wynagrodzenie, typowy dziadtrans, szerokim łukiem

Piotrek

Istniej barbimpex ale już inny, ta firma prawdopodbnie zakończyła już swoją działalność. Nie mam stuprocentowej pewności no ale wszystko na to wskazuje. Brak strony internetowej, brak ofert pracy od ponad roku praktycznie cisza na forum. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł przedstawić bliżej co się stało i z jakiego powodu ?

szado

cześć , czy możecie właściwie powiedzieć czy w barbimexie obecnie można liczyć na jakieś sensowne stanowiska pracy ? znajomy mówił że sklep rozwija się co raz szybciej więc pewnie będą poszukiwać nowych osób do pracy. Z góry dzięki za wszelkie info. Podrzućcie może jeszcze jak sprawa z wynagrodzeniem wygląda

Gaal anonim

dzwoni do twojego ostatniego miejsca pracy ,jesli bylo wszystko ok ,to nie masz sie co martwić a jesli przewaliłes bossa w ostatniej pracy no to sam wiesz

gaal anonim

na ręke kolego.Tyle ze,żeby tam pracować musisz mieć czystą historię z innych miejsc pracy. moj kolega się nie dostal bo na wywijał w ostatniej pracy.Niestety taka weryfikacja jest coraz częstsza ...a więc panowie czas być uczciwym. pozdr

gaal anonim

Mateusz - 2013-07-08 16:44:16 Wie ktoś w takim razie może jakie są zarobki orientacyjne w tej firmie. Bardzo zależy mi na tej informacjiKolego będąc co weekend w dou ja wyciągałem 2800-3300 .

Mateusz

m. wawa

firma jak firma, kasa z poslizgami ale wazne ze jest

drajver

pracowałem kasę dostałem bez klopotu.zrezygnowalem bo RO to nie dla mnie. pozdro

Zostaw opinię o barbimpex s.c. - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie barbimpex s.c.