Bozamet

Ujrzanów

Opinie o Bozamet

kobieta pracujaca

A historia lubi się powtarzać. Tylko tym razem będą to kobiety.

wina tuska i tyle.
@kobieta pracujaca 16.01.2018 17:45
A historia lubi się powtarzać. Tylko tym razem będą to kobiety.

biuro bogato obsadzone, zabraknie pracowników na produkcji to biuro weźmie narzędzia w ręce i jazdaaa !! he he he.

Nick

Ludziska nie narzekajcie, gdybyście zobaczyli co się tam działo te 20 lat temu, gdy bezrobocie szalało i kiedy szczęśliwie los dał mi szanse na inną pracę to obecną sytuację uważalibyście za raj. Ale przy okazji zapytajcie Pana Z. czy pamięta jak całą załogę musiał przymusowo wysłac na urlopy bezpłatne ,bo zleceń miał zero ( słownie zero ) i ludzie się zgodzili ,bo nie mieli wyjścia. A zero zleceń wynikało własnie z podejścia do klienta, bo klient , chociaż nie wymagał sześciu gwiazdek, to wymagał przynajmniej odrobiny szacunku, a słowo szacunek w tej firmie jest nieznane. Konkurencja mu rosła jak grzyby po deszczu i ludzie woleli nawet ciut przepłacać oby tylko omijać Bozamet. Czasy się zmieniły ,ale z tego co poczytałem w komentarzach, głowy właścicieli zostały w latach '90. Spytajcie jak jednego dnia odeszli wszyscy spawacze jacy byli w firmie i jaka wtedy była amba. Takich sytuacji możnaby wymieniać w nieskończoność. Dużo nauczyłem sie w Bozamecie , ale określając to jednym zdaniem, Bozamet to " szkoła przetrwania". Jak tam dałes sobie rade przez nawet jeden rok tzn. że dasz sobie rade wszędzie i każdy następny pracodawca będzie zachwycony i Twoja kreatywnością, mobilnością, elastycznością i umiejętnościami radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Prace tam potraktujcie jako bezcenne doświadczenie, które Wam w życiu zaprocentuje, ale nie planujcie tam kariery. Taka rada starszego człowieka.

20 lat temu nie bylo 21 wieku.
@Nick 14.01.2018 10:59

Nie mow nie narzekajcie skoro o sobie mowisz jako o bylym pracowniku... Chodź, wróć, popracuj i kurła mów, ze dobrze :)

Ło matko i córko

Ci co chcą uciekać do lepszej pracy. Napiszcie gdzie to w Siedlcach jest tak dużo lepiej. Chętnie sprawdze na goworku opinie. Może jest jakiś "biały kruk" na Siedleckim rynku pracy o którym piszą w samych superlatywach. Jak na razie czytałem o parudziesięciu pracodawcach i normalnie kopiuj wklej opinie o Bozamecie. Czyli albo wszędzie tak samo, albo wszędzie pracują ci sami ludzie.

@Ło matko i córko 29.10.2017 19:14

Może nie tyle co w Siedlcach, ale w okolicach. No przepraszam bardzo, ale jeśli w innych firmach płacą na start 15 - 17 zł na rękę, co w Bozamecie wielu ludzi nawet tyle brutto nie ma, to wniosek wychodzi prosty, dlaczego firma pustoszeje .

Pozdrawiam ojca matki i corki.
@Pracownik 29.10.2017 19:42

..... no wlasnie fajnie, że tu sie nikt nie odezwal:D Konkurencji jak i wiele firm z innych branż jest na rynku. Siedlce są dobrym miejscem i oczywiście okoliczne obszary. Czy faktycznie autor miał na , ze najlepiej jest w Zabomecie. Co teraz jakies reklamy, anty reklamy i konkurencyjne firmy. Ludzie zastanówcie się.

obiktywny

Panie Prezesie Zawieska. Odwołaj Pan dyr. produkcji t.r.!!!!! Sytuacja poprawi się z dnia na dzień.

tak czy nie ?
@obiktywny 23.12.2017 20:55

T.R już chyba dawno nie jest dyrektorem produkcji, tylko Pan S. C.

Wszędzie jest BO-ZAMENT
@tak czy nie ? 29.12.2017 01:16
T.R już chyba dawno nie jest dyrektorem produkcji, tylko Pan S. C.

Myślę, że to nie jednego wina. Dlaczego obwiniacie pojedyńcze jednostki. Nie jestem tu w postawie obrony jednego czy drugiego, ale moim zdaniem jesli już ktoś jest winny to na pewno jest to grupa, gdzie kazdy mógłby poczuć się winny. ?????? co to w ogole za opinie

Przyszlosc

Nowy rok nowe opinie już się pojawiają:) Po długim rozmyślaniu zdecydowałem jednak napisać kilka słów tutaj. Kilka lat pracy w firmie pozwala mi na relistyczne oceny. Chociaż swoją oceną dołoże się raczej do tych negatywnych opinii :) Wiedząc, że kadry i górne instancje czytają opinie: proponuję zrobić ankietę wśród pracowników :) wtedy może dotrze do Was jak jest na prawdę. Kilka prostych pytań na temat zadowolenia, zmian i ogolnej opinii. Temat dla nowych pracowników? Już niedługo chyba tylko z Ukrainy :) Nie jestem prorokiem, ale w takim tempie i sposobie prowadzenia firmy przewiduję 3-4 lata gdzie będziecie musieli się przebranzowac lub zniknąć z rynku. Czy jest pracownik pracujący dłużej niż 5 lat który powie ze jest lepiej? Chyba tylko ten który wlasnie jest wazelinowym karierowiczem :) Mówmy tu o firmie, czy dzieje się lepiej? Jakie są prognozy? Na co wszyscy mogą liczyć? Czy będzie już tylko gorzej? Traktowanie pracownika - rób, milcz, rób i najlepiej za darmo. - tak chyba najlepiej wyjaśnimy sytuacje w firmie :) WYZYSK Sposób i efekty pracy - odnoszę wrażenie, że klienci tutaj mogliby się wypowiedzieć. Ja jako pracownik na pewno nie skorzystałbym z naszych usług :) - krótko i na temat bez zbędnego zagłębienia w szczegóły Rządy firmy polegają chyba na położeniu gwiazd, a jak wiemy ziemia krąży i z każdego położenia widzimy je inaczej :) podobnie jest chyba tutaj, w dodatku wpływ na to mają warunki pogodowe, mgła, chmury. Tak samo jak w BOZAMECIE czynniki naturalne i nienaturalnie wpływają na decyzje, które potrafią się zmieniać KILKUKROTNIE na dzień - WhatTheFuckKu#!w@ ?! Tak pisząc to wszystko i czytając wczesniej (przez dlugi okres czasu) poprzednie opinie zastanawiam się co myśli i planuje prezes. Czy zwyczajnie ogłosicie upadłość? Wchodząc na stronę www. i oglądając filmy reklamowe to faktycznie jakbym nie znał firmy to można sobie pomyśleć, że faktycznie firma jest mega przygotowana i rozwinięta. I właśnie tu może wypowiedzcie się jakie sa perspektywy i co czeka Nas w przyszlosci? Bo jak narazie nie widać żeby obecne inwestycje rozwijały się prężnie. Czy nawet prezesa i Panią prezes nie interesuje co będzie za kilka ? Bo odnoszę wrażenie, że kierownictwo i dyrektorzy zacierają ręce przy przyslowioym 10-tym każdego miesiąca i raczej poza tym sie nie liczy :) Nie zależy Wam na losach firmy i dalszych perspektywach to moze lepiej sprzedać póki jest jeszcze co :) Pojawiły się informacje o produkcji elektrycznych samochodów, co z tą informacja? Czy coś się dzieje w tym kierunku?

były FRAJER
@Przyszlosc 13.01.2018 18:21

Ja firmie podziękowałem (a, kilka lat robiłem!) i od razu uprzedzę, nikt mnie nie zwalniał (Sucharskiego). Po prostu miałem te same przemyślenia co Ty. Poszedłem gdzie indziej, przyjęli mnie z pocałowaniem ręki i sami się uśmiali, że bozamet dostarcza im teraz pracowników i nie wiedzą o co kaman :) :) To ich uświadomiłem!!!!!!! TERAZ WAM BĘDĘ REKLAME ROBIŁ NA MIEŚCIE!!! CH*JE BANDYCI PARSZYWI!!!. Banda buców "kierowników wazeliniarzy" - idiotów totalnych do kwadratu w jednym miejsu zwerbowana z całego siedleckiego śmietnika - ale ami się nie przyjęli do zakładu! Ktoś ich zatrudnił!! A kto? To pomyślcie nie będę wskazywał palcem.... Chłopie zastanów się co Ty robisz... Nigdzie wcześniej nie spotkałem się z taką organizacją firmy i z takim podejściem do pracownika (a robiłem już w kilku firmach) - jakbym to JA, nie ONI tylko JA był (usunięte przez administratora) z założenia. A ja nie pozwolę sobie na takie traktowanie - co oni sobie do k***y nędzy myślą? Nie wiem. PYTAM SIĘ: pomimo całago tego g**na, ile razu mnie okradliście bezczelnie na wypłacie? Ile razy?? DO KU**Y?? Banda! Jeden wielki kołchoz i (usunięte przez administratora) Pluje na was sk***y*ny!!! Gdzie ja miałem łeb tam robić, chyba w du**e!!! Mam nadzieję, że ta firma wkońcu pier***nie na ryj i przejmie to jakiś normalny pracodawca! Pozdrawiam były FRAJER

Przyszlosciowy
@były FRAJER 13.01.2018 21:38

no NICK to daje wiele do myslenia. Czemu w takim razie nie zrobiles tam kariery ? :D Przemiał ludzi jest duzy i bedzie chyba jeszcze większy - albo właśnie przemialu nie będzie bo na nowych trzeba bedzie czekać cale pokolenie aż znajdą kolejni ...... nie nazywając nas pracowników brzydko - baranki i Muszynki :) Fakt faktem jest taki jak mowisz, ze inni pracodawcy przyjmuja z szacunkiem (wiadomo ze nie wszyscy) ale takie są realia, teraz pracodawca tez musi walczyc o pracownika. Więc dla wszystkich czytających - zastanówcie się jak checie byc traktowani i za jakie pieniądze. Zaglebiajac się juz trochę, i moze to nie jest fair w stosunku do firmy, PiSowskiej, co mamy wlasnie przy władzy. Kto trochę myśli i zna czasy 21wieku moze mieć swoje przemyślenia. Czy jest ktoś kto pracował w INNYCH normalnych firmach i powie, tak w BOZAMECIE jest dobrze i normalnie? Ilu jest niezadowolonych pracowników?

Irek

Jak się komuś rozchodzą drogi z dobrą pracą to szuka winnych??

zainteresowany

Witam. Czy jeszcze dają w bozamecie zapachowe mydełko co miesiąc ? jeśli tak to ja i paru znajomych złożymy CV, byliśmy w innych złych firmach w Siedlcach, były ubrania robocze gdy tylko obecne się porwały, nawet socjal pełny dawali typu kawa, herbata, tam nawet szef podnosił nam stawki z początkowych 12 zł ale mydełko zwykłe...a nic tak nas nie denerwuje jak śmierdzące ręce po wyjściu z pracy. Z góry dziekuje za odpowiedź.

Nick
@zainteresowany 27.12.2017 13:45

Tak oczywiście. Mydełko w podstawowym pakiecie socjalnym ujęte.

Tirowiec75

Witam, moze mi ktos napisac jak wyglada sytuacja kierowcow w firmie. Planuje zlozyc CV na kierowce. Wiem ze zwalnia sie teraz jeden Kura czy jakos tam, ale kumpel z jego wiochy mowil ze ma nagrany inny temat a dziwi sie ze i tak go dlugo trzymali wiec nie wiem o co chodzi. Interesuja mnie zarobki itp. Mam rozne opinie o firmie ale sa tam tez podobno kierowcy pracujacy po pare lat. Jak ktos cos to czekam na info. Czy omijac czy sie interesowac?

św. Józef
@Chuij 22.12.2017 21:49
Szukają frajera przez duże F do pracy za 14 brutto ;d

gdzie można przekazać świeczkę na drogę poszukiwawczą tego szczęśliwca co złapie Boga za nogi ?

Załamany
@Tirowiec75 14.12.2017 08:47

Sytuacja w Bozamet jest tragiczna. Przede wszystkim szacunek dla ludzi. Nie zawsze ważne są pieniądze. Piękne słowa wlaściciela - i nic po za tym. Po siedmiu latach pracy 1900 PLN na ręke. Zapraszam wszystkich desperatów.

Grudzien

Narzekaja ci, ktorym zalezy na firmie tylko płaca jest za niska do wymagań. W przeciwienstwie do wysoko oplacanej tzw. obsady kierowniczej. Ta, dba tylko o utrzymanie sie na stanowisku. Nie zwazajac na koszta, co tam, to nie oni płacą.Dzialaja na szkode firmy(zla opinia,glupie pomysly,odgrywanie sie). Czego rezultat widac i tutaj. W swoich środowiskach też opowiadamy o pracy.Przypiac latke jest bardzo prosto, ale naprawic, to juz sztuka czasochlonna i bardzo kosztowna. Chyba nie o to chodzi pracodawcy. Poki co, sezon na balwany trwa.

były
@Grudzien 21.12.2017 21:51

komu tu zależy na firmie ? Tutaj nowy pracownik juz po miesiącu widzi, że nie ma co się starać tylko aby jakoś dzien przeleciał. W Siedlcach jest dużo więcej firm które choćby samymi konstrukcjami się zajmują, stawki na początek dają większe niż bozamet po paru latach. Kto chce to znajdzie, inni będą dalej siedziec i narzekać :)

Dobrze ze juz były :)

Panowie bylem i w Siennicy i Ujrzanowie czy ZPP. Cały ten Bozamet to jedno (usunięte przez administratora) :)

pracownik SR

Wszyscy narzekają na zakład w Ujrzanowie zapraszam do Siennicy Różanej to zobaczycie co to znaczy kiepska obsada kierownicza oraz jeszcze gorsza technologów. Człowiek swego czasu jeździł w delegacje i macie przynajmniej warunki do pracy oraz większe pensje. Polityka zakładowa wobec pracowników to porażka nie liczą się z nim wcale chyba że masz zdolności do włażenia w (usunięte przez administratora) i podpierdalaniu to karierę zrobisz szybko w tej firmie.

Prawda
@pracownik SR 20.12.2017 18:31

A ja zapraszam do Ujrzanowa. Szybko byś zmienił/a zdanie. Z tego co napisałeś/aś wyżej, to wasz zakład niczym się nie różni od naszego. Uwierz w to, bo ja wiem co piszę.

pozdrawiam_pracujacych

Ja już też bozametowi podziękowałem. Sam się zwolniłem. Szkoda zdrowia i nerwów.

Vitamina

Bo z Bozametem nigdy nie wie, oj nie wie się, czy dobrze jest czy może jest, może jest już źle, spokoju się spodziewać, czy też przejść, czy szukać go, czy mu z oczu zejść. Bo z Bozametem nigdy nie wie oj nie wie się, czy dobrze jest czy może jest może jest już źle, nie będziesz wiedział czy jest tak czy tak i to jedyny pewny fakt, jedyny pewny fakt, jedyny pewny fakt.

Byly

Tak to czytam wszystko. I to prawda też tam pracowałem na szczęście się ewakulowalem.

były myślący

Ta firma już dawno ma łątkę najgorszego pracodawcy w Siedlcach. Dziwi fakt, że mają jeszcze chętnych do pracy, ale.... fakt jest taki, że kto miał choć trochę oleju w głowie dawno stamtąd spier....., teraz ten pracodawca z powodu braku poszanowania ludzi i ich pracy chce czy nie - nie ma wyjścia, musi zatrudniać baranów bo nikogo innego chętnego nie ma. Zostaną tylko barany, emeryci i biurowcy :)

kierowca
@były myślący 18.12.2017 08:21

były bezmózg

hmm...

... może by zamienić porażkę na borowika

Powodzenia

Byłam, widziałam, przeżyłam. Sposób myślenia i "zarządzania" osób na wyższych stanowiskach (tj. stanowisko dyrektorskie, kierownicze) to jedna wielka porażka. Może należałoby ich cofnąć na studia, żeby się czegoś nauczyli? Przedsiębiorstwo ma ogromny potencjał. Jednak dopóki najważniejsze decyzje podejmują osoby, które pamiętają PRL i nie posiadają aktualnej wiedzy o tym czym się zajmują, niestety nie można wróżyć świetlanej przyszłości. Niszczą dla własnej wygody, zamiast działać dla rozwoju przedsiębiorstwa. Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, posiadającą wiedzę i chcącą zrobić coś więcej dla firmy przy okazji rozwijając swoje zdolności... Omijaj tą firmą szerokim łukiem, bo zabiją w Tobie wszelką wiarę w to co robisz i czego się uczyłeś. Jeżeli chodzi o prezesa... Bardzo mądry człowiek, potrafi wzbudzić w pracowniku motywację do rozwoju i ten rozwój umożliwić. I tym bardziej przykro. Przykro, że otacza się osobami, którzy udają, że coś robią ze ogromne pieniądze - nie robiąc nic. Mam nadzieję, że otworzy Pan oczy nim będzie za późno... Powodzenia

nadzieja.
@Powodzenia 28.11.2017 23:03

Swieta prawda z tym niszczeniem dla własnej wygody. Chcesz pracować Jak wół i nim pozostać? Zapraszam.

ale heca
@ZPPowiec 29.11.2017 09:19
Pozdro, ty (usunięte przez administratora). Dopiero jak się ten twój Kania pojawił coś się zaczęło normalnego dziać w zakresie...

można powiedzieć, że to taki bozametanski król Kazimierz, zastał produkcje mroczną a zostawił widoczną. Swoją drogą fajne struktury tam macie, że pracownik czy majster nie ma nic do powiedzenia w sprawie doposażania stanowiska (choćby wspomniane oświetlenie), tylko potrzebny jest specjalnie pracownik który to będzie załatwiał. z czego tu sie cieszyc.... ps. psucie opinii ? chyba ostatnio ktos sie zwolnił przez wspomniana osobe bo juz mial dosyć sie z nim użerać więc... pozdrawiam biuro :) może jakiś nowy dział: poprawa opinii w internecie ?

.....

uuu aa, czytając niektóre wypowiedzi (łatwo się domyślić, że to "biuro" pisze) odnosi sie wrażenie, że już blisko do wojny domowej (hmm zakładowej?). Wyzwiska, wyklinanie ehh...w sumie był bozamet rally sprint to może teraz bozamet MMA sparring day ? Ktoś tu wejdzie, poczyta to na pewno przyjdzie do pracy, sami pod sobą kopiecie dołek. i co to za myślenie, zwolnił się pracownik bo mu sie nie podobało, wyraża tu swoją opinie to odrazu odpowiedz "biura" typu: debil, głąb, nic nie umie, takich tu nie potrzeba. Pracować w bozamecie to nie jest wcale złapanie Boga za noge i może pewne osoby to wkońcu zrozumieją. ps. szanowne biuro, trochę szacunku do zwykłych pracowników, nie każdy ma predyspozycje na zrobienie kariery i ciągłe awanse..ludzie są różni, nie trzeba zaraz kogoś od głąbów wyzywać. Fajnie super, że awansowaliście, macie kwalifikacje, pokazaliście się z dobrej strony więc wam się należało jak psu buda (oczywiste, że lepiej zatrudnić kogoś kogo się zna a nie kogoś z ulicy), ale kur** nie zapominajcie, że kiedyś byliście zwykłymi pracownikami...troche szacunku.

Hehehe

????

związki zawodowe

Nigdy nie pozwolimy na związki zawodowe. Każdy kto się odważy będzie miał problemy. Ostrzegamy!

hahaha
@związki zawodowe 17.11.2017 11:01

hahahahaha

PIK
@związki zawodowe 17.11.2017 11:01

może faktycznie NSZZ ucywilizuje tę bozametańską dżungle

.....

....

banda złodzieji, ludzie uciekajcie póki można

jarek 2
@jarek 11.11.2017 00:07
Jest źle ale nie przesadzaj będzie lepiej ;)

Ciemny tłum kłębił się i wyciągał ręce. Wciąż było mało i ciągle chciał więcej. I wciąż nie starczało i ciągle było brak. Ciągle bolało, że ciągle jest tak.

NSZZ "Solidarność"
@.... 10.11.2017 11:38
banda złodzieji, ludzie uciekajcie póki można

Polecam nr.tel. 501 554 612

Paulina

@Pracownik, polecam zgłosić swoje uwagi w takiej sprawie bezpośrednio do przełożonego.

On
@Paulina 11.05.2017 10:28

Najlepszym rozwiązaniem dla pracowników byłoby założenie związków zawodowych, tylko brak odważnych. Ale można to zrobić poza zakładem, zgłosić się do działających już związków zawodowych. Wtedy na pewno wiele rzeczy by się poprawiło.

NSZZ "Solidarność"
@On 09.11.2017 11:50

Polecam nr.tel. 501 554 612

...

zapraszam do pracy w firmie do przyuczenia firma idealna później mostostal valmond albo sztadler

hehe
@... 29.10.2017 21:09

albo do koronetu. na start 2 tyś, później akord gdzie wychodzi znacznie więcej i to na rękę :) Atmosfera dużo lepsza i robisz tylko swoją robotę a nie kilka różnych w ciągu dnia. Więc dobre firmy jednak są w Siedlcach.

@... 29.10.2017 21:09

w bozamecie na strat z doświadczeniem masz stawke poniżej 13 zł ,narobisz się za 2 osoby nie polecam

Nie polecam chyba, że tylko aby przeczekać na lepszą pracę. Nie respektują przepisów prawa pracy (nie jakieś tam drobne uchylenia tylko jawnie uważają, że ich to nie obowiązuje) ani nikt nie martwi się o twoje bezpieczeństwo, gdzie stan większości maszyn woła o pomstę do nieba, a na porządną naprawę nie ma co liczyć - masz robić i się nie odzywać, jak coś się popsuje łatają byle jak aby poszło. Zatrudnisz się na jedno stanowisko, będą chcieli abyś był murzynem od wszystkiego - nie ważne co masz w umowie i na jakie stanowisko się zatrudniłeś (znaczy na jakie warunki się zgodziłeś) - dla nich to puste ustalenia, naobiecują bajek aby tylko zwabić frajera do pracy.

operator
@pracownik 25.10.2017 17:03

Hehe coś w tym jest ostatnio widziałem ochroniarza jak pracował na lakierni na zpp a potem mył podłogę na hali :D :D Kosmos

życie za bozamet !!!!
@pracownik 25.10.2017 17:03

same grafiki na samochodach mówią, że tutaj istny kosmos :D

Ciekawy

Szukali kierownika UR ale ogłoszenie znikło. czy już znaleźli.

bozametańczyk

od 2 miesiący szukają kandydatów, krótki opis stanowiska "Prosta produkcja, sprzątanie, malowanie." to chyba mówią o dwóch różnych firmach . atmosfera jest tragiczna zero szacunku i poszanowania dla pracownika . robią obecnie zebrania jak polepszyć wyniki firmy . jednym słowem debilizm

bozametańczyk

bozameciakowy

Myślę, że nie o zarobki chodzi, a o chorą atmosferę pracy i o chore zasady funkcjonowania.... Brak poszanowania pracownika się kłania.

...

firma przez swoje śmieszne zarobki traci pracowników. szkoda że "zarząd" woli zatrudnic paru gamoni za śmieszne pieniądze zamiast fachowców. obeznie firma jako tako funkcjonuje, jest ciąganie pracowników z ujrzanowa na zpp bo ludzi tam brakuje. większość pracowników czeka tylko na lepszą oferte albo ma okres wypowiedzenia ;)

płkKwiatkowski

Pracuję w firmie dość długo i powiem tak że jak się zatrudniłem było wszystko w porządku nikt nie narzekał tak jak teraz. W ostatnim czasie, od jakiegoś roku jak zaczęły się zmiany personalne na wyższych szczeblach nowi kierownicy, dyrektorzy i mistrzowie (dupowłazy i lizusy) zaczęło się wszystko walić na ryj. Jakieś dziwne wyliczania pensji, robisz nadgodziny a bierzesz mniej jakbyś pracował normalnie, o sobotach nawet szkoda mówić bo te 50tki za soboty to jeden wielki mit tak jak maszyny mają tam przegląd UDT. Ekwiwalent za pranie też kolejna ściema tak jak premie do wypłaty za wyrabianie norm wziętych z magicznych wymysłów pięciu doradców prezesa. Ostatnio firma wpadła na pomysł po co pracownikom wypłacać za pranie (każdy wie że tych pieniędzy nikt nigdy nie widział), jak można im załatwić nowe ciuchy i pobierać od nich pieniądze z wypłaty za pranie czyli 120zł miesięcznie (wedle prawa pracy Pracodawca zobowiązany jest do wyposażenia pracownika w ubranie robocze i nie może pobierać od niego za to pieniędzy, jeżeli nie może mu tego zagwarantować zobowiązany jest do wypłacania ekwiwalentu pracownikowi za pranie ubrań pracownika). W tej firmie by było lepiej jakby załoga się postawiła, ale jak każdy wie załoga jest starej daty i boi się postawić, bo pamięta czasy jak żona prezesa z byle jakiego powodu wyrzucała pracowników. Także dzieje źle się w tej firmie skoro na przełomie lipca i sierpnia odeszło około 30 pracowników. W tym momencie więcej ludzi siedzi w biurach niż pracuje fizycznie na zakładzie, nie mam nic do prezesa tej firmy i jestem pod wrażeniem jego rozwoju, że zaczynając od stukania w garażu stworzył dużą firmę która ma trzy zakłady produkcyjne. Ale nie oszukujmy się firma może i się szybko rozwija ale jak sprawy we wnątrz będą tak dalej wyglądać to może czego nie życzę, pierdyknąć jak pijany kierowca w drzewo. Dziękuję i Miłego Dnia

były
@płkKwiatkowski 05.10.2017 19:34

tak z ciekawości : żona prezesa to jeszcze urzęduje w Bozamecie ?

płkKwiatkowski
@były 06.10.2017 15:10
tak z ciekawości : żona prezesa to jeszcze urzęduje w Bozamecie ?

Kręci się cały czas.

Paulina

Proponuje trochę spuścić z tonu w tej dyskusji, Na forum znajdzie się miejsce zarówno dla pozytywnych, jak i negatywnych komentarzy. Z punktu widzenia potencjalnego pracownika - wszystkie są ważne, bo wnoszą dodatkowe informacje. @Karol ale dlaczego uważasz, że praca w Bozamet to kabaret? Osoby, które nie pracują w firmie, również chcą zrozumieć sytuację.

Karol

Żal się robi jak się patrzy na zakład po ZPP, wiem bo tam pracuje. Jeszcze. Ale jak długo wytrzymam to nie wiem, sam szukam czegoś innego bo za te pieniądze co zarabiam oczekuje się spokojnej pracy, a ja nie mam ochoty dzień w dzień użerać się z PRZYGŁUPAMI - pseudo kierownikami, dyrektorami. Robią tylko w CH*JA tego właściciela. I TAK TAK JUŻ WIEM, jestem nieudacznikiem przynzaję się do pracy w tym miejscu. Ale za coś trzeba żyć i niestety nie mogę się teraz zwolnić, a kto tu robił to wie jaki to jest KABARET!

drops

to jest dobra firma na pierwszą pracę, bo potem każda następna gdzie się pracuje jest zawsze lepsza niż Bozamet i potrafisz ja docenić.

@drops 29.09.2017 16:57

Firma jest dobra do złapania doświadczenia pozdrawiam byłych pracowników

robotnik

Widzisz, pisząc prawdę jesteś be - tak tak idź i się zwolnij jak nie pasuje, skąd ja to znam :). Chłopie daruj sobie polemikę z tymi wielce zadowolonymi bo każdy kto pracował to wie, że to firmowi naganiacze albo ludzie z rodzinki, a jest ich tu sporo - mają problem z pracownikami bo nikt o zdrowych zmysłach tu nie chce przyjść chyba, że z desperacji. Chłopie doświadczeni pracownicy się zwalniają to o czymś to świadczy. Firma ma bardzo złą opinię na mieście, wystarczy popytać kto tu pracuje albo pracował. Zaraz pojawią się komentarze jaka firma jest super, a ja nieudacznik i żebym się zwolnił :) Tylko kto tu będzie pracować na produkcji jak już wszystkich przepędzicie. Aaaaaa no tak, biuro ubierze drelichy po robolach i w ramach rozgrzewki na produkcję pójdą (bo jest już ich chyba więcej niż robotników), w międzyczasowej papierologi będą produkować, żeby przypadkiem nie posiedzieli bezczynnie. Powodzenia.

@robotnik 28.09.2017 19:02

Święte słowa pozdrawiam serdecznie

@... 28.09.2017 22:31
Święte słowa pozdrawiam serdecznie

Ja też tam pracowałem prawie 2 lata, nikt mnie nie zwalniał sam odszedłem. Widziałem co sie dzieje. Patrzylem tylko kiedy wtrafi mi sie oferta i uciekam od razu. Za młody jestem zeby uzerać sie z baranami. Kierownictwo jakas pomyłka. Panie M.P Pozdrawiam :)

2latapracy

pracuje w firmie 2 lata. na początku dostaniesz marne pieniądze za harówkę , jeśli robisz dobrze na pewno ktoś to doceni. firma jest jedną z gorszych na rynku. premie zdarzają się tu często jeśli jesteś dobrym pracownikiem. 50% starej załogi to alkoholicy przyzwyczajeni do komuny . mechanicy to śmiech na sali. maszyny są stare częste awarie to tutaj codzienność . wysługiwanie się ludźmi z obróbki do takich rzeczy jak sprzątanie kibla też się tu zdarza .

@... 27.09.2017 11:26
prawda w oczy kole ?

znasz zasadę "otwartych drzwi"przyjdź i powiedz

@pracownik 28.09.2017 09:16
znasz zasadę "otwartych drzwi"przyjdź i powiedz

w przeciwieństwie do 70% reszty osób piszących tu nie hejtuje tej firmy stwierdzam fakty bo do tego jest to forum poza tym zarząd doskonale wie co tam się dzieje

robercik

Za soboty mniej płatne niż za dni powszechne panie premierze jak żyć

patrycja

Ta firma stoi na skraju bankructwa nie polecam !

berg
@patrycja 23.09.2017 17:13
Ta firma stoi na skraju bankructwa nie polecam !

zamówienia są, pensje na czas są, praca jest - jaki skraj bankructwa ??? moim zdaniem bardzo rozwojowa firma

nie polecam pracy w tym miejscu

Paulina

@zainteresowany pracą jak widać po samym forum - zdania na temat pracy i pracodawcy są podzielone, ale to naturalna kolej rzeczy. Jak widzisz są osoby, które polecają prace (@Cycu), a są takie, które widzą tylko czarne chmury nad firmą. Najlepiej wziąć udział w rekrutacji i sprawdzić, jakie warunki firma może zaproponować. Masz doświadczenie na tym stanowisku?

Firma XXX

Z własnej ciekawości przejrzałem inne Siedleckie firmy na gowork i co ja widzę. Wszędzie hu.., wszędzie źle, wszędzie gówniano płacą. Hm.. to może do Warszawy, wszędzie hu.., wszędzie źle, wszędzie gówniano płacą i do tego daleko. Hu.. trzeba jechać za granicę, jednak nie, strzelają i gwałcą. Zakładam własną firmę, nazwę ją "XXX". Trzy lata później czytam na gowork. "Omijajcie firmę "XXX" szerokim łukiem, firma dziad, hu...wo, źle, gówniano płacą. Idziesz i rozmawiasz ze swoim znajomym którego zatrudniasz: - Stasiek ku..wa o co im chodzi. - Ludzie mówią że to ten co go zwolniłeś za kradzież. I wtedy dopiero rozumiesz całą prawdę zawartą w goworku. Cieszmy się że nie ma takich portali w drugą stonę.

Cycu

Szanowny Panie Sławku. Jestem byłym pracownikiem Pańskiej firmy i nie mogę ścierpieć co ludzie piszą o pana firmie .Jest Pan super człowiekiem bo połowa rodzin w Siedlcach żyje Dzięki Panu, dziś pracuję w firmie którą prowadzi kolega premiera Włoch Berlusconiego, który wcale nie kontroluje ludzi nawet nie chce mu się przyjechać i zobaczyć jak ludzie pracują, bo wszyscy dbają o zakład nie rzucają kiepow, nie wypisują na drzwiach na ludzi i sami o wszystko dbają sam prowadziłem trzy firmy ,ale mi się nie udało tak jak Panu ,chociaż pracowałem po 16 godzin Pana dobry kolega a mój wujek świętej pamięci Mirek Wierzbicki zawsze mi przedstawiał Pana jako wzór człowieka sukcesu i ja zawsze wzorowalem się na Panu że można zrobić coś z niczego.Pan też zaczynał w garażu i pewnie pracował więcej jak ja Panu się udało bo dziś jest Pan człowiekiem sukcesu na którym będę się wzorował do końca życia i nie piszę tego żeby pan mnie przyjął do pracy bo ja już osiągnąłem w życiu to co chciałem ,mam chomika ,kota ,psa dwa auta ,mieszkanie w centrum Siedlec i przede wszystkim kochającą żonę i córkę. A teraz mogę panu napisać a nawet chciałbym Panu przedstawić jak u Pana ludzie pracują bo ja pracowałem u Pana 7 lat za co jestem Panu bardzo wdzięczny Proszę Pana nie powiem na nikogo złego słowa z Pana firmy ,a to co ludzie piszą to Niech sobie piszą ,bo każdy może się schować za komputerem, a ja Panie Prezesie nie muszę, bo Pana szanuję mimo tego że nie pracuję w Pańskiej firmie to Chciałbym chociaż w jednym procencie pomóc Panu żeby Pan nigdy nie zrezygnował z prowadzenia firmy dziękuję. Z całym szacunkiem Pozdrawiam Pana i ludzi którzy u Pana pracują. Andrzej Mamcarz.

nie pozdrawiam
@Cycu 17.09.2017 13:11

Takiej wazeliny jak ten wpis to dawno nie widziałem i jeszcze się podpisał specjalnie z imienia i nazwiska, aby jego Pan jak to napisał Sławek mógł go rozpoznać jako najwierniejszego psa w stadzie.

Majster

Ludzie się zwalniaja niedobrze się dzieje

@Majster 14.09.2017 14:54
Ludzie się zwalniaja niedobrze się dzieje

Ludzie są zwalniani.Ludzie ile w Was jest nienawiści.Ziejecie jadem,jakby Bozamet trzymał Was na siłę. O wypadek nie trudno,jeżeli jedną ręką się pracuje a w drugiej telefon i oczy wlepione w telefon.Dużo można pisać.Jeżeli piszesz same nienawistne słowa Pamiętaj ze do Ciebie ta nienawiść wróci.

straszy

częste wypadki ,brak ludzi , marne pieniądze ,kierownictwo dupo lizy zarządu

zainteresowany pracą

Może ktoś obiektywnie doradzić czy warto aplikować na stanowisko kierownika utrzymania ruchu? Zobaczyłem ogłoszenie w tygodniku siedleckim, ale mam obawy po tym co czytam.

starsza
@zainteresowany pracą 13.09.2017 22:02

zależy od wynagrodzenia kwestia dogadania na pewno miałbyś co robić ogólnie stanowisko dobre

realista

to co się teraz dzieje na ujrzanowie to jest jakiś dramat. na aluminium pracuje jedna osoba identycznie jak na polerkach ,na produkcji 4 osoby ,zakład to dno ,straszą zwolnieniami bo ktoś z góry straszy ich .

realista

@realista 11.09.2017 22:48

Jedna osoba na aluminium i polerkach, a cztery na produkcji? Czy Ty nie przesadzasz? Fakt, nie jest dobrze, ale na pewno nie do tego stopnia jak napisałeś.

eric chyba przesadzasz. Jest sporo negatywnych opinii ale pozytywnych też jest bardzo dużo

Paulina

@Przyjaciel o rekrutacji na jakie stanowisko w dziale sprzedaży mówisz? Masz już doświadczenie w tej branży i stąd masz dobre zdanie o Bozametcie?

eric
@Paulina 05.09.2017 18:01

dziewczyno o tej firmie nikt kto się o nią otarł dobrego zdania nie ma. Wystarczy popytać na mieście. Czasem trafia się ludzie co tam pracowali i 10 lat temu, ale w sumie każdy mówi to samo

Zostaw opinię o Bozamet - Ujrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bozamet