Opinie o Bozamet w Ujrzanów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bozamet. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bozamet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bozamet w Ujrzanów

Lenka

Praca ciezka ,a zarobki marne.

hey
@Lenka

Zawsze tak było,w tej firmie się jeszcze nikt nie dorobił

Levi
@hey

A na jakim dziale? Ogólnie widząc co się dzieje w tej firmie zauważyłem, że pracownicy sobie radzą:) chociaż robić trzeba to wiadomo, bo za darmo to nic nie ma ale jaka płaca taka praca.

K.T
@Levi

Radzą, pracą po 10 godzin? A może tym, że po pracy dorabiają sobie? A na jakim dziale, na każdym fizycznym mało płacą a wymagają dużo. W efekcie, każdy ma wykichane na prace, zwolnią? A to znajdę inną pracę, takich Januszmetów jest dużo. Niestety odbija się to na tych co chcieliby w tym retro zakładzie (zakład rodem wyrwany z lat 70 ubiegłego wieku) pracować, bo muszą się męczyć ze spartoloną robotą podczas wcześniejszych operacji.

Nowy czy Stary

Tak jak w temacie staż, okres próbny, czy umowa na stałe lub kilka latek. Wiele się nie zmienia a na pewno stawka. Podwyżka 50 gr BRUTTO gdzie na czysto nie wyjdzie nawet 50zl.... Zarabiasz grosze a nak86514SZ za dwóch.... Dopóki nie nabiorą SZACUNKU do pracownika nie polecam przyjść tam na nowo.... Pracując minimum ROK Możesz domagać się czegoś więcej (1900-2000? Jak jesteś serio wykwalifikowany 2500? No co Ty.... Terraz, mówimy tu o TERAZNIEJSZYCH realiach.... 2500 za taką pracę to chyba trochę minimum. Zalecam MOCNE BARDZO MOCNE negocjacje przy przyjęciu żeby potem nie żałować.. POZDRAWIAM ZAŁOGĘ

Witam. Na stronie tej firmy wiszą ogłoszenia o pracę od dłuższego już czasu. Czy rzeczywiście rekrutuja czy to tylko zbieranie danych osobowych? Warto aplikować czy to strata czasu?

Kaki
@Zainteresowany

Próbuj .. jeśli już na prawdę nie masz gdzie iść. Tam raczej na 99.9% zawsze jest szansa na dostanie pracy bo jak widzisz wielu ludzi jest niezadowolonych i wielu odchodzia potrzeba jest ludzi do pracy

Nie polecam
@Zainteresowany

Nikt nie chce przyjsc do pracy za 10zl do ręki a wymagania takie że nic nie pasuje i ciągle za mało. Atmosfera do bani zakład psychicznie rujnuje ludzi nie polecam. Straszenie ciągłe pretensje do pracownika dzień w dzień. Unikać jak najdalej.

ddd
@Zainteresowany

Biorą każdego jak leci, oby miał obie ręce i nogi. Biorą, bo nie ma komu robić, każdy kto zobaczy co to za firma, ucieka jak najszybciej. Ten zakład zabija ambicje, masz bezmyślnie robić i tyle, najlepiej za pół darmo :)

Savickokokokokk

Praca wspaniala hej sialalala Pioski spiewam od rana Ujrzanow ojczyzno wspaniala

drops

coś malutko ostatnio o Bozamecie, albo wyjątkowo sie poprawiło, albo nowi pracownicy nie potrafią klikać. Czy ukraińska kolumna dołączyła juz w szeregi dzielnych wojowników Bozametu?

@drops

Nie ma czasu na pisanie. Pracy dużo, upały, obowiązki..... Nie ma pracowników z Ukrainy.

Paulina

@co tu gadać co tu kryć a co wpłynęło na Twoją opinię? Czy możesz ją rozwinąć? CO byś zmienił w Bozamet? Jeśli przedstawisz konkretne argumenty, pomogą one osobom zainteresowanym wyrobić sobie opinię o firmie. @korniszon dobrze, że opisujesz sytuację w firmie z pierwszej ręki, jednak proszę Cię o nieużywanie wulgaryzmów, ponieważ takie wpisy są niezgodne z regulaminem i zgłaszane do administratora. @Pracujący w bozamecie haha proszę Cię o to samo.

Wulgaryzmy?
@Paulina

Próbujesz umoralniać czy straszyć? Ja w ani jednym ani drugim poście nie widzę wulgaryzmu, a jeśli już to cenzura lub treść nieskończona, a to jak kto sobie to dokończy to już wola Twoja. To jedynie dobitne opinie a nie wulgaryzmy Pozdrawiam wszystkich opuszczających niebieski nieporządek... A jeśli Ty jako dziewczyna myślisz o pracy w tej firmie.. To radzę zamknąć GoWorka nie zastanawiać się czy te negatywne opinie są większą czy mniejsza częścią. Zapomnieć o słowie bozamet. Nie zbliżać się do budynków tej firmy ani zakładu 1, 2 a nawet 3. Nie marnuj swojego cennego czasu, nerwów, i samej siebie

Grzegorz

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Piniata

Ford i land rover :d kazdy zna wiec uciekaj kurla szfa :D

co tu gadać co tu kryć

dziadostwo i tyle w temacie..

jas
@co tu gadać co tu kryć

biedny zakompleksiony człowieczek

Pracujący w bozamecie haha
@jas

Kto mądrzejszy ten już dawno spier#0l!£ z tego syfu

OB
@jas

Wyraził swoje zdanie na temat firmy, a Ty piszesz że jest biednym zakompleksionym człowieczkiem. Widać że nie przepadasz za wolnością słowa. 13 polubień na Twoje 1, wyciągnij wnioski.

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Daria

Jeśli nawet firma nie jest idealna to chyba nie jest dziwne bo takich nie ma.

wanish
@Daria

nikt tu nie oczekuje ideałow ale jak na 21 wiek to nie są warunki normalnie :) Dario pracujesz tam czy tylko starasz się ochłodzić trochę atmosfere i usprawiedliwić tą ruską dziuple ..

Rozwiń skrót

B rak O rganizacji Z A mebowoscią M entalną E sencji T ak zwane (usunięte przez administratora)

S paja cz
@Rozwiń skrót

Biedny Ojciec Zatrudnia Amatorów Masochizmu Elitarna Tandeta

MazowianMostostal

Hej. Widze ze sa tu aktywni ludzie. Mam pytanie. Słyszałem o firmie Steva w Ujrzanowie. Podobno to odlam Bozametu. Czy coś wam o tym wiadomo? Co to za Firma cos ktos wie?

B

To francuska firma produkcyjna. Nie ma nic wspólnego z Bozametem

@MazowianMostostal

Steva nie ma nic wspólnego z Bozametem. To firma w której pracują normalni ludzie.

Vitamina
@K.

A skąd wiesz, że w tej firmie pracują normalni ludzie? W Bozamecie sami idioci tak? W każdym zakładzie są ludzie i parapety.

Zaraza
@Vitamina

Pracując w Bozamecie masz zapewnioną rozrywkę teatr pajaców zarządzania. A oni mają Was za marionetki, przynajmniej im się tak wydaje. Ale jeśli się zjednoczycie to czapkami ich można nakryć, są mocni w swoich gabinetach.

@Vitamina

Mam porównanie i nie chodzi tu o samych ludzi co o sposób ich traktowania. W Bozamecie można kręcić filmy o wczesnym kapitalizmie bez budowania dekoracji i wynajmowania statystów. To chora firma. A ryba psuje się zawsze od głowy.

MazowianMostostal
@K.

@k. Rozumiem, ze mozna skadac tam CV bez strachu, ze zwolnia mnie bez przyczyny????

@MazowianMostostal

Prezes lubi "wietrzyć" personel, tak że nie znasz dnia ani godziny, chyba że na etat fizycznego pracownika ale tu poczytaj sobie opinie, znikąd się nie biorą.

Paulina

Jaka atmosfera panuje ogólnie w Bozamet? Czy ktoś może coś napisać na ten temat? Też byłabym wdzięczna za jakąś opinie, pomoc jeśli chodzi o sam proces rekrutacji, są dwa etapy, czy na jednym się kończy? Jaka umowę zapewnia pracodawca?

Dziewczynoo
@Paulina

błądzisz... nawet nie próbuj aby myśli dołączenia w szeregi niebieskich niewolników trapily Twoją głowę.. 3x Nie dziękujemy Powodzenia dziewczyno !

benek
@Paulina

dziewczyno przyjdź zobacz,nie słuchaj ludzi zakompleksionych.Ile jest ludzi tyle jest opinii.

zadowolony

i zwolnili go a taki ambitny był :-)

@
@zadowolony

kto taki?

Pikaczu
@@

Dyrektor produkcji Tadeusz R.

@Pikaczu

Oj, szkoda ;))))) Taki kulturalny człowiek był.

Arkagdyniabozametswinia

Jak tam po 13 urlop jest?

Dobra rada .Pamiętaj że Polsce jest jeszcze średniowieczny kapitalizm .Jak będziesz pracował za minimum krajowe to nie obawiaj się kamer i wypracowania norm w najgorszym przypadku możesz wylądować do sprzątania kibla .Jak będziesz pracował za więcej to do ostatniego dnia nie będziesz wiedział czy ci przedłużą umowę . zasada w tej firmie jest taka szukamy pracownika bardzo wydajnego i bardzo taniego .Bądż czujny trzeba mieć w zanadrzu inną pracę . Pozdrowienia dla pana C.z Ujrzanowa.

hanys

smutna prawda jest taka, ze to dżungla do wykorzystywania ludzi. elo

Gruby
@hanys

Żeby nie ta banda to co byś swoim wróbelkom w dzióbki włożył

fdf

Taniego? Taniego? Darmowego, a najlepiej, żeby jeszcze dopłacili do niego. Więc stażyści z urzędu są uwielbiani. Tylko coś chyba ostatnio do bozametu nie chcą ich wysyłać? Może w urzędzie pracy wiedza co tu sie dzieje? D:

kaczuszko
@Gruby

czlowieku z takim podejsciem zycia nie polepszysz... jest mnostwo firm trzeba tylko szukac i w odpowiednim momemcie tam uderzyć. rusz glowa a nie rekami. żyjesz o to by utrzymywac szefa czy zyc dla siebie... skoro martwisz się o to co bys wlozyl swoim wrobelkom? to moze pomyśl co wlozysz za 5 lat ;) bo bozamet to juz powoli emeryt... pozdrawiam

były
@fdf

A z elektryka ktos przychodzi? Wcześniej wiedziałem, że jest jakas klasa pod patronatem Bozametu. W sumie dobry sposób na darmową siłę roboczą. Dostana szkołę życia i jak pójda do innej pracy to będą ją szanować.

był

Co tam słychać w bozamecie? Jakaś ostatnio cisza się zrobiła?

Vitamina
@był

Bo mamy teraz tyle pracy, że brak czasu na konwersacje. Ha ha ha....

Były bozametańczyk

Jak tam bozametańczycy? Juz wrócili po świętach do "pracy" ?

rubin
@Były bozametańczyk

prawdziwi bozametyjczycy nie maja świąt a reszta wracała w aurze dobrego humoru, zadowoleniaa i radosnych PODSKOKACH HOP HOP HEJ HOO

edek

Co się stało, że szukają nowego dyrektora handlowego?

JB JB Jb na czacie
@edek

No co sprzedal sie

Wojtek
@edek

A był stary?

Zostaw merytoryczną opinię o Bozamet - Ujrzanów

• Jak się pracuje w Bozamet?

Zobacz opinie na temat firmy Bozamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bozamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bozamet?

Kandydaci do pracy w Bozamet napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bozamet
1.6/5 Na podstawie 358 ocen.
  • 282a
    08-110 Ujrzanów