counter
2 47 69 5 1
ambitny

Nawet nie wiem od czego zacząć, tyle tego gówna... Pracowałem tam parę lat. Jako "młody" i "stary". Ale powiem tak... Ludzie, którzy mają silną psychikę i są odporni na debilizm jaki w tej firmie panuje mają szansę pracować i odrobinkę zarobić ale tylko swoim mocnym uporem. Nie jednego pozytywnego człowieka ta firma złamała. Obłuda na każdym kroku. Zaufania do pracowników brak o szacunku za ciężką pracę nie wspomnę. Umowy jak to w Polsce...żałosne. Firma, która jest na rynku 20 lat i w 2019 nie potrafi zapewnić pracownikowi normalnej umowy z punktu widzenia jest nic nie warta. Prezes typowy pijak jak żul z pod sklepu trafił na żyłę złota (tak myśli) uważa się za Pana Boga. Pani Prezes nie jedną kobietę zeszmaciła. Łzy w oczach u mnie za każdym razem z bezradności. Co do pracy...Można się bardzo dużo nauczyć ale tylko od osób, które nabrały się na ten cyrk i chwilową służą za małpy. Kierownictwo jest w 70% na niskim poziomie wiedzy w dziedzinie, której uważają się za Einsteina :). Bardzo ciekawe projekty i fajne pomysły na jej wykonanie lecz spróbuj dać swój pomysł - jeśli przejdzie to już nie będzie Twój tylko ICH. Dyrektorzy działów ostatnio zmieniają się dosyć szybko jak im (usunięte przez administratora) zaczęło ściekać po czole. Jedynie oni szybko odchodzą bo wiedzą, że im to nie smakuje. A pracownicy, niestety ale przy dzisiejszych podatkach i kosztach życia czasami muszą przebrnąć przez to (usunięte przez administratora) by wkrótce pójść po godny chleb. Maszyny z wyższej półki..lecz brak dokładnego przeszkolenia. Jeśli jesteś kumaty sam dojdziesz do celu bo tylko praca z takimi maszynami da Ci perspektywy na lepsze jutro. Firma (usunięte przez administratora) Cię to i w ten sposób dymaj firmę przez wykorzystywanie nauki na maszynach. Ale...medal ma dwie strony. Pracownicy. O matko.."zobacz zarobiłem 5 w tym miesiącu, jest dobrze, można pić" Ale gościu - policz godziny!!! Robiłem czasami ponad 300h/m-ąc i śmiałem jak ktoś mi mówił - "jesteś bogaty". Hahaha . Smutne. I też jestem tego sobie winny. Tak, q...rwa dymałem sam siebie tą myślą dopóki nie straciłem zdrowia psychicznego jak i fizycznego. Mogę wam tylko życzyć szczęścia w cierpliwości i uporze. I drodzy koledzy i koleżanki pamiętajcie nawet taką pracę trzeba szanować bo odpłaci Ci wiedzą i doświadczeniem nawet opłaconym cierpieniem. Pozdrawiam Wszystkich Życzliwych.

Tak5Nie4
Alpinista

Firma ma regularne problemy z płatnościami. Faktury z 30 dyniowym terminem płatności nie są dotrzymywane. Nie wspomnę już o krótszych. Nie polecam podwykonawcom.

Tak29Nie4

Były_szcześliwy

Widzę że firma wynajęła sporo klakierów by podreperować swoją wątłą reputację. Pytanie do zadowolonych: czy macie już umowę na realne zarobki, czy nadal na najniższa krajową i kiedy braliście kredyt na mieszkanie czy też dopłacaliście firmę ze swojej pensji żeby na 3 miesiące wpisali wam wyższe zarobki? Ile godzin średnio pracowaliście w ostatnich miesiącach? 250? 270? 300? Jak się wam coś stanie to za wami też będą płakali jak za śp kierownikiem drukarni? Pracować gdzieś trzeba więc wielu biernych ludzi zagryza żeby i pracuje bo nie ma alternatywy, ale ta firma jest naprawdę słaba.

Szczery !!

Nie ważne czy się znasz na czymś czy nie to i tak nie zostaniesz doceniony choćby Ci koszula z (usunięte przez administratora) spadała. Masz znajomości to owszem będziesz zarabiał nawet z dwoma lewymi rekami. O premiach i podwyżkach zapomnij nie ma tutaj czegoś takiego. Można dostać co najwyżej obniżkę, jeszcze jak by było z czego... Śmieszne pieniądze i umowa tragedia. Praca na produkcji ludzie robią po 8 zl za h... przeżyj za to.... oszczędza sie nie na tym co trzeba!! Praca w delegacji 24h masz być dostępny najlepiej system 7/24 za śmieszne pieniądze 9zł dostaje ktoś nowy z dwoma lewymi rekami, później 10 zł no i ludzie którzy robią po 15 lat w firmie mają (( 12 zł )) aale pieniędzy... diety wliczają Ci w wypłatę oczywiście koperta, jeszcze mówią Ci jak Ty dużo zarabiasz... poprawiasz produkcje w delegacji a dlaczego ?! Bo kto mądry przyjdzie za te pieniadze pracować.. Aby ręce.. Najlepsi młodzi albo pijaczki spod sklepu, albo kryminał Bo takimi ludźmi dobrze sie steruje, wszyscy pokłóceni nigdy nie było i nie będzie zgrania. Jeden zarabia 5 tyś a drugi jedzie na gorszą prace i zarabia miesiąc w miesiąc 2,5 tyś za delegacje... Firmy podwykonawcze zarabiają więcej jak Ty po 10 latach, a później jedziesz poprawiasz. Ile dobrych ludzi już się zwolniło... !! Koordynatorów się narobiło i kierowników a Ty pracuj na nich i poprawiaj ich błedy, na miejscu siedzi stołek trzyma żeby nikt spod (usunięte przez administratora) nie zabrał, nic więcej. Ludzie po znajomościach... Większość sie po prostu tam zasiedziała bo pieniędzy sie tam nie zarabia. Nie potrafisz nic, karany, lubisz %, ręce w kieszeni, - myśle że drzwi dla Ciebie otworem. NIE POLECAM !!

Tak16Nie2
Lusia

ja chcę być sprzątaczką. Wszystko umiem

Aga Nowy wpis
@Lusia

Sprzątaczka jest wogóle nie doceniana a żeby co kolwiek się dowiedzieć to graniczy z cudem. Sprzątaczka w tej firmie wogóle się nie liczy tyle lat bez umowy później w końcu dali i po 5 latach w d...pę kopneli nawet odprawy nie zapłacili????

Agnieszka Nowy wpis

@misiek po jakim czasie tam można na awans liczyć ?

Jo

ja pracuje kilka lat i dla mnie ok. a Ci co im źle to czemu się nie spakują? a Ci co piszą że już nie pracują to im nie szkoda czasu na pisanie o byłej firmie ? Widocznie są zawiedzeni czymś.... Jak zmieniam pracę to mam w głebokim poważaniu co było w poprzedniej, :)

Misiek
@Jo

Przeciez negatywy to sa w wiekszosci niudacznicy ktorzy hejtruja poniewaz nie dostali podwyzki, nie dostali awansu., ktos ich wywalil za lenistwo lub tez za iloraz inteligencji. Normalny czlowiek, pracije tam gdzie mu sie podoba, a jak mu sie nie podoba to zmienia prace,,

Ziuta Nowy wpis
@Jo

a ja nie pracuje, mam zwolnonko, po co pracować jak lekarze dają zwolnionka ile się da

Lusia Nowy wpis

kursa sprzątaczkowe zrobiłam. Ścierka , mop, widro, wszystkim sprzętem na 5+ umiem obsługiwać.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jak

stara mnie zmęczyła i wpadłem odpocząć. czyli turystyka relaksacyjna

Ja

@Pech a o kim piszecie? jesteście pracownikami?

Robisie
@Ja

my turyści

Robisie

ciekawe. nikogo normalnego. Sami hejterzy i sami klakierzy. wszystkim się nudzi

Annno

No i szczesliwego noe ma, jest super. Wszyscy sie cieszymy. Ale jak on taki szczesliwy to po kiego grzyba sie nie cieszy tylko pisze i pisze.....

Pech
@Annno

no bo on myślał że jak złoży wypowiedzenie to go będą trzymać na siłę , i złote góry itd. a tutaj lipa. Nie poznali się na jego inteligencji, geniuszu, zaradności itd. no to co się ma cieszyć ? siedzi i pisze te negatywy bo z czego ma być szczęśliwy. Szczęśliwi nie mają czasu na takie bzdury.

Tak2Nie1

Jolanta
@Były_szcześliwy

Opisujesz jakiś konkretny dział w Vivenge? Czy tak ogólnie wszędzie to, tak wygląda? Mnie interesuje szczególnie sytuacja w zakładach produkcyjnych.

Były_szczesliwy
@Jolanta

Opisuje sytuację w działach produkcyjnych. Nie wiem w jaki sposób są rozliczani koordynatorzy i pracownicy czysto biurowi. Wiem tylko jaka atmosfera panuje w tych działach - koordynatorzy są chronicznie znerwicowani i kiedy mają taką możliwość zmieniają zakres obowiązków na inny, bądź pracodawcę.

Tak5Nie1
Nie
@Były_szcześliwy

Ty to jestes jakis dziwny, przeciez od zagryzania zębów to ma sie krzywy zgryz. A praca teraz jest wszedzie, na kazdym plocie wisza ogloszenia. Jak mi nie pasi, to ide gdzie indziej Dwa lata robie i jakos nie mam problemow.

Tak1Nie3
@Nie

Oczywiście że dziwny, na standardy Vivente. Bo opisuje konkrety i ich się trzymam a nie wale ściemę jak to wielu ma w zwyczaju. Ale oczywiście lepiej uciec się do osobistych wycieczek niż pokazać że może jest inaczej niż opisuję. Pracujcie dalej na swojego garba, (usunięte przez administratora) się wzajemnie a na końcu polecicie jak orzechy ;)

Robi

spoko ludzie , spoko praca, spoko kasa, wszystko jak wszędzie. No na koniec roku to był młyn nie stej ziemi. Ale już jest spoko. Ponioć zawsze tak jest . Na koniec roku można robić od rana do nocy jak się chce. a styczeń - marzec się uspokaja. Ja to nie wiem o ch chodzi. Ja mogę pracować i chce pracować 14 h na dzień i w soboty i w niedziele. jak jest zima. a jak lato to mogę 4 dni w tygodniu ale po 14 h . ale na firmie mówią że nie wolno bo państwo mówi że nie wolno. a dlaczego nie wolno jak ja chcę ? Co mam robić jak ciemno, zimno, i mokro ? bym popracował. dlaczego nie m ogę zgodnie z przepisami pracować jak nie mam co robić ?

Tak3Nie4
Były
@Robi

Gdzie ta dobra kasa? Najniższa krajowa to dobra kasa. No racja jak(usunięte przez administratora) 270 godzin czy 300 godzin to może jakaś kasa tam będzie, ale kosztem czego? Siedzenia pół miesiąca w pracy. Owszem jak ktoś ma nudne życie, zero obowiazków to może sobie i robić 7 dni w tygodniu po 14 h i jeszcze tam spać! Ale to jest chore i nie normalne!!! Ludzie spoko? Jasne, najlepsi donosiciele w całych Siedlcach. Najlepsze jest faworyzowanie kobiet. (usunięte przez administratora)

Tak4Nie4
Dobre
@Były

zmień pracę i spoko. Ja tam nie narzekam. Pracuje. Jak mi się nie będzie podobać to zmienię. Super jak już Ciebie nie będzie. :)

Były
@Dobre

Już dawno ją zamieniłem na lepszą. A Ty pewnie jesteś jednym z tych śmiesznych koordynatorów, bo pamiętaj - żaden z ciebie kierownik, KOORDYNATOR czyli nikt, więc wracaj stać cały dzień z rękoma w kieszeni, plotkować z dziewczynami.

Tak3Nie2

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Vivenge? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

Word
@Administrator

Wynagrodzenie ok.nikt nikomu kasy za leżenie nie da.trzeba pracować jak wszędzie.

Tak1Nie8
xxx
@Administrator

10-12 zł/h na początek, oficjalnie najniższa krajowa, jak wyjdzie coś więcej, płacą na lewo pod stołem. Ogólnie poza wyjątkami, zarobki w całej firmie marne, odpowiednie jedynie dla osób bez doświadczenia i wymagań, żeby nauczyć się czegoś i szybko uciekać dalej.

Tak5Nie2
Pomoc domowa
@xxx

ten to nawiedzony, pisze 0 23.00 wywalili go czy co? Ale pewnie kawaler . Ja pracuje już od dawna i znam wielu co pracują po kilka kilkanaście lat w tej firmie i nie na kierowniczych stanowiskach. Jakby tak źle było to skąd tych 400 pracowników?

Tak2Nie3
ambitny

Tak5Nie4
Joko
@ambitny

tego pewnie wywalili za lewe zwolnienie, albo picie, i rozgoryczony pisze poematy.

Stary
@ambitny

Ciekawe po co i dlaczego tyle lat pracował ? Przecież jak mi źle to za miesiąc mogę pracować gdzie indziej. A tam miesiąc. Od kilku lat tak brakuje ludzi do pracy w każdej firmie że idę w poniedziałek i mam 10 propozycji pracy.

@ambitny

ale bzdury. jak firma/ptraca może kogoś złamać ? przecież dziś pracuje tutaj, jutro rano jak będę chciał będę pracował gdzie indziej. Mamy wolny kraj, bezrobocie najniższe w europie, I co........... 400 ludzi siedzi w tej niby"gówn..nej" fabryce i im się niszczy psychika ? od czego ? od pracy Hahahahahah..... Przecież praca to tylko praca. Psychika to mi się niszy jak żona ma raka. A nie od chodzenia do pracy, pogadam z ludziami, wszyscy normalni, nie każdy może umie po polsku, ale też ludzie . Po co to pomyje wylewać , ? Kto ci kazał tą słabą psychiczkę niszczyć przez lata?

Cocochanel
@ambitny

Ambitny, ale mieszasz wszystko z q..wn..em. Obrażasz 400 ludzi z powodu swojego niepowodzenia. Większość ludzi pracuje w tej firmie od wielu wielu lat, i co jesteśmy idotami ? faktycznie Ci się w głowie pokićkało. Po co wszystkich obrażasz ? nic mi ani nikomu innemu co tutaj pracuje nie życz. Idź swoją drogą . Wszyscy są szczęśliwi że Cię już nie ma.:) W kolejnej pracy będziesz dalej to samo reprezentował co na tym portalu.

Pomoc domowa
@ambitny

Ambitny to ty za bardzo nie jesteś , ale hejeter że szok. Utytłałeś sam się tym (usunięte przez administratora) o którym piszesz. Obraż dziesiątki ludzi Kubusiu tym wpisem. Anonimowość tylko pozwala Ci na odwagę wypisywania tych bzdur. Po klepaczce kilak osób by Cię potraktowało gdybyś im powiedział w twarz to co piszesz. Jednak na to odwagi by zabrakło:)

Zenek

Pracuje prawie rok. Jak dla mnie ok. Wkurza mnie tylko jak czasami widzę jakiegoś nieroba co pół dnia się chowa i ma dwie lewe ręce. Ale takich wszędzie pełno. Pozatym jak w każdej pracy, raz więcej raz mniej, i tyle co tutaj pisać jak to tylko praca...

Szczery !!

Tak16Nie2
Monter
@Szczery !!

W punk trafiłeś kolego 100% racji .pracowalem tam ponad 4 lata .ta firma to jakas kpina

Tak5Nie2
Dobre
@Monter

a ja pracuję dwa, musiałem zacząć jak już ciebie nbie było, . i super że pracuje, a jeszcze bardziej super że ciebie niema. A jakaś niedojda tylko pracuje 4 lata jak jest niezadowolona z pracy. Przecież pracę się zmienia. Nigdzie nie chcieli przyjąć,,.....

Yoko

Się pracuje wszędzie i tutaj też , a tego co mu psychika siadła i został złamany to chyba pogieło. Przecież w pracy się pracuje. Wszyscy chodzą do pracy i są zadowoleni, a temu paniczykowi poniżej to się coś szmaci i psychologuje, i pewnie na zwolnieniu od Adamka siedzi.

Yoko

ale bzdury. robię tutaj i jest wręcz przecwnie. Praca ponad siły? to chyba w kamieniołomach, chyba że jakiś lalusiowaty jegomość i słabpowity to na rentę . Państwo utrzyma.

Kadr

Ale frustrat ten poniżej. Ciekawe jak ta kadra rotuje. Dwuch nieudaczników negatywów pisze. Jeden pisze że wszystkie stołki to zajęte przez świete krowy i nie do ruszenia. Drugi pisze że kadra ucieka i rotuje i się zwalnia. Aby coś kolwiek negatywnego napisać. Taki goworko powinien być jawny. Ludziska z nazwiska i imienia już bzdur by nie wypisywali. Po zarejestrowaniu się. Jestem ciekaw jak wyglądała by ankieta wśród negatywnych wpisów, w aspekcie przyczyny rozwiązania pracy. :) Trzeba mieć nieźle pomieszane aby o 22.00 siedzieć na portalach i wypisywać takie kalumie zamiast napić się piwa.

Word

Nie pasuje to idzcie do innej firmy.szefostwo jak najbardziej w porządku

Tak2Nie5
TrollHunter
@Word

@word, @BR, @Stefan Jak piszesz takie bzdety, to przynajmniej pamiętaj żeby nick zmienić za każdym razem. Co do tematu: firma ciekawa, pozwala na pewien rozwój i przyuczenie. Ale w kwestii warunków pracy, wynagrodzenia, poszanowania pracownika (i to nie tylko tego najniższego szczebla, ale od góry do dołu) - leży i kwiczy. Są święte krowy bez żadnej odpowiedzialności a obok nich świetni ludzie, kompletnie niedocenieni. Wypłata jest dzielona na to co na umowie - czyli najniższa krajowa, oraz reszta wypłacana do ręki bo by firma Zusu dużo płacić nie musiała. nie wolno ci zachorować bo wymyślą coś żeby uciąć kasę z całego miesiąca, choćbyś dzień do szpitala poszedł. Dodatkowe smaczki to frustraci i mitomani wśród kierowników wszystkich szczebli, nadgodziny znienacka i długo można by wymieniać. Lepsze zarobki można aktualnie uzyskać pracując w marketach.

@TrollHunter

Ale bzdury. Gościu pisze. Przecież ja wiem ile kto zarabia. od 12 w górę. Dwanaście to jak nikt nic nie umie i się będzie dopiero czegoś uczył. Pozatym każdy zarabia ile chce. Jak tu mu nie pasuje to idzie gdzie indziej. Na budowach super płacą. Trzeba tylko zimą worki nosić. :)

Joko

Pracuje ponad 3 lata w tej firmie. I nie rozumiem tych (usunięte przez administratora) wpisów. Przecież to normalna praca, jak wszędzie w tego typu firmach produkcyjnych. Pacuje kilkuset pracowników. I co ? wszyscy są idiotami ? Pracują w tak tragiczych warunkach i z taką kadrą co się do niczego nie nadaje ? Przecież to bzdury totalne.

Alpinista

Tak29Nie4

Monter
@Alpinista

Potwierdzam. Nie płacą w terminie i robią wszystko by nie płacić wynajętym podwykonawcom za wykonane uslugi

Tak15Nie2

Xbox
@Alpinista

bzdury piszesz, Robię dla nich usługi już z 10 lat. wam nie płacili bo robotę sp.... liście . Czyli fuszerka pewnie. Firma jest od 20 lat i nigdy nikogo nie wystawili. I mają ze 100 podwykonawców. albo wam nie płacili bo im za waszą robotę nie zapłacili.

Zostaw merytoryczną opinię o Vivenge Sp. z o.o. - Siedlce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Vivenge Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 47 ocen.