Vivenge

Siedlce

Opinie o Vivenge

Alpinista

Firma ma regularne problemy z płatnościami. Faktury z 30 dyniowym terminem płatności nie są dotrzymywane. Nie wspomnę już o krótszych. Nie polecam podwykonawcom.

Monter
@Alpinista 24.11.2017 14:10

Potwierdzam. Nie płacą w terminie i robią wszystko by nie płacić wynajętym podwykonawcom za wykonane uslugi

Gość

Ile może zarobić konstruktor?

BR

Praca ciężka jak wszędzie. Atmosfera w zakładzie jest przyjemna, ale presja wynikająca z goniących terminów robi swoje. Rada dla kolegów i koleżanek którzy rozpoczynają karierę i czytają że w branży jest ciężko: nie dajcie się zwieść flustratom. Firm przybywa klientów przybywa walka w terenie coraz większa . Ci którzy pracują w tej branży wiedzą o czym mówię.To wy utrzymujecie te firmy i wynik jest uwarunkowany waszą pracą. wymagajcie zwłaszcza podstawy powinno być normą. Faktem jest że mało kto decyduje się rozmawiać o podwyżce po osiągnięciu sukcesów co jest dziwne. Zobaczcie ile firm z branży szuka specjalistę do pracy? Pytanie tylko co firma oferuje Tobie bo uwierzcie pracowałem w kilku miejscach i to Vivenge oferuje na prawde przystępne warunki pracy. Wcale nie jest tak łatwo znaleźć lepszego. Pozdrawiam

exworker

Firma nazywana przez pracownikow kolchozem, co mowi samo za siebie. Zarobki marne szczegolnie przy ogromie wykonywanych obowiazkow i ciazacej na pracowniku odpowiedzialnosci. Sukcesy w realizacji zadan i dodatkowe obowiazki nie wiaza sie z premiami ani prowizjami. Praca ponad sily, fatalnie platna. Nadgodziny - duzo, soboty i niedziele placone podstawowa stawka. Atmosfera w firmie pozostawia duzo do zyczenia - spychologia i brak wspolpracy, kiepski przeplyw informacji miedzy dzialami, co utrudnia prace. Praca dobra dla poczatkujacych na rynku pracy, mozna sie nauczyc sztuki przetrwania, nie polecam szukajacym mozliwosci rozwoju kariery. Martwy punkt.

Zostaw opinię o Vivenge - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vivenge