Vivenge

Opinie o Vivenge

Łukasz

@Monter, twój wpis zawiera bardzo ogólne stwierdzenie. Czy możesz je doprecyzować lub może zechciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Jaki aspekt pracy zaważył na twojej negatywnej opinii o firmie Vivenge? Pracując przez 4 lata w tej firmie na pewno udało Ci się znaleźć jakieś plusy.

Szczery !!

Nie ważne czy się znasz na czymś czy nie to i tak nie zostaniesz doceniony choćby Ci koszula z (usunięte przez administratora) spadała. Masz znajomości to owszem będziesz zarabiał nawet z dwoma lewymi rekami. O premiach i podwyżkach zapomnij nie ma tutaj czegoś takiego. Można dostać co najwyżej obniżkę, jeszcze jak by było z czego... Śmieszne pieniądze i umowa tragedia. Praca na produkcji ludzie robią po 8 zl za h... przeżyj za to.... oszczędza sie nie na tym co trzeba!! Praca w delegacji 24h masz być dostępny najlepiej system 7/24 za śmieszne pieniądze 9zł dostaje ktoś nowy z dwoma lewymi rekami, później 10 zł no i ludzie którzy robią po 15 lat w firmie mają (( 12 zł )) aale pieniędzy... diety wliczają Ci w wypłatę oczywiście koperta, jeszcze mówią Ci jak Ty dużo zarabiasz... poprawiasz produkcje w delegacji a dlaczego ?! Bo kto mądry przyjdzie za te pieniadze pracować.. Aby ręce.. Najlepsi młodzi albo pijaczki spod sklepu, albo kryminał Bo takimi ludźmi dobrze sie steruje, wszyscy pokłóceni nigdy nie było i nie będzie zgrania. Jeden zarabia 5 tyś a drugi jedzie na gorszą prace i zarabia miesiąc w miesiąc 2,5 tyś za delegacje... Firmy podwykonawcze zarabiają więcej jak Ty po 10 latach, a później jedziesz poprawiasz. Ile dobrych ludzi już się zwolniło... !! Koordynatorów się narobiło i kierowników a Ty pracuj na nich i poprawiaj ich błedy, na miejscu siedzi stołek trzyma żeby nikt spod (usunięte przez administratora) nie zabrał, nic więcej. Ludzie po znajomościach... Większość sie po prostu tam zasiedziała bo pieniędzy sie tam nie zarabia. Nie potrafisz nic, karany, lubisz %, ręce w kieszeni, - myśle że drzwi dla Ciebie otworem. NIE POLECAM !!

Monter
@Szczery !! 29.04.2018 14:27

W punk trafiłeś kolego 100% racji .pracowalem tam ponad 4 lata .ta firma to jakas kpina

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Vivenge? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Gość

Ile może zarobić konstruktor?

Heszke w meszke
@Gość 17.04.2017 16:58

Śmiech na sali...

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Vivenge? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

Alpinista

Firma ma regularne problemy z płatnościami. Faktury z 30 dyniowym terminem płatności nie są dotrzymywane. Nie wspomnę już o krótszych. Nie polecam podwykonawcom.

Monter
@Alpinista 24.11.2017 14:10

Potwierdzam. Nie płacą w terminie i robią wszystko by nie płacić wynajętym podwykonawcom za wykonane uslugi

BR

Praca ciężka jak wszędzie. Atmosfera w zakładzie jest przyjemna, ale presja wynikająca z goniących terminów robi swoje. Rada dla kolegów i koleżanek którzy rozpoczynają karierę i czytają że w branży jest ciężko: nie dajcie się zwieść flustratom. Firm przybywa klientów przybywa walka w terenie coraz większa . Ci którzy pracują w tej branży wiedzą o czym mówię.To wy utrzymujecie te firmy i wynik jest uwarunkowany waszą pracą. wymagajcie zwłaszcza podstawy powinno być normą. Faktem jest że mało kto decyduje się rozmawiać o podwyżce po osiągnięciu sukcesów co jest dziwne. Zobaczcie ile firm z branży szuka specjalistę do pracy? Pytanie tylko co firma oferuje Tobie bo uwierzcie pracowałem w kilku miejscach i to Vivenge oferuje na prawde przystępne warunki pracy. Wcale nie jest tak łatwo znaleźć lepszego. Pozdrawiam

exworker

Firma nazywana przez pracownikow kolchozem, co mowi samo za siebie. Zarobki marne szczegolnie przy ogromie wykonywanych obowiazkow i ciazacej na pracowniku odpowiedzialnosci. Sukcesy w realizacji zadan i dodatkowe obowiazki nie wiaza sie z premiami ani prowizjami. Praca ponad sily, fatalnie platna. Nadgodziny - duzo, soboty i niedziele placone podstawowa stawka. Atmosfera w firmie pozostawia duzo do zyczenia - spychologia i brak wspolpracy, kiepski przeplyw informacji miedzy dzialami, co utrudnia prace. Praca dobra dla poczatkujacych na rynku pracy, mozna sie nauczyc sztuki przetrwania, nie polecam szukajacym mozliwosci rozwoju kariery. Martwy punkt.

Zostaw opinię o Vivenge - Siedlce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vivenge