Panaceum Apteka Izabela Bielecka

Łuków

Opinie o Panaceum Apteka Izabela Bielecka

lidia

nie polecam apteki(usunięte przez administratora)

diva

no niesanowite, jak włascicielka apteki to zrobila? było tu chyba z 15 negatywnych opinii na jej temat i wszystko zniknęło a zostały tylko te dobre.Chyba ma cos do ukrycia, np przekręt na allegro

winer

zgadzam się z przedmówczynią, obsługa fatalna

inne

ciekawe opinie, tylko tu można było kupić bez recepty, w pozostałych aptekach recepty wymagano

prawda

omen - 2013-01-06 00:19:04 Super apteka,miła obsługa i klimat.kolejne kłamstwo

omen

Super apteka,miła obsługa i klimat.

aga

super..bardzo lubię robić tam zakupy..jest czysto, duży wybór produktów, i miła obsługa, zawsze uśmiechnięta ,kompetentna osoba,z duża wiedzą, a co najważniejsze zawsze pamięta co kupowałam, jaka mam skóre, co mnie uczula itd...nie czuję się anonimowa. nie wyobrażam sobie robić zakupy gdzie indziej.Polecam

Zostaw opinię o Panaceum Apteka Izabela Bielecka - Łuków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panaceum Apteka Izabela Bielecka