Agremo Sp. z o.o.

Skarbimierz Osiedle

Opinie o Agremo Sp. z o.o.

orżniety na delegacjach

A teraz uwaga wszyscy potencjalni kandydaci na Montera Instalacji Elektrycznych. Zapytajcie się koniecznie, czy wypłacane są prawidłowo nadgodziny, czy płacą za wasz czas przemieszczania się samochodem podczas podróży służbowych, czy to przemieszczanie się nie odbywa się w nocy.

orżniety na delegacjach

Uwaga wszyscy potencjalni kandydaci na Montera Konstrukcji Stalowych za 13 brutto za godzinę. Zapytajcie się koniecznie, ile w przypadku delegacji zagranicznych wynosi dieta?

Poszukujący okazji

Ile można zarobić na stanowisku "Konstruktor"? Czy warto? Proszę o wiarygodne informacje, gdyż treść ogłoszenia jest ciekawa. Niepokojące jest tylko to, że ogłoszenie na to stanowisko pojawia się średnio co 2 lata.

były pracownik

No tak, co nas nie zabije, to nas wzmocni.

kili

Witam serdecznie .Słyszałem , że w firmie kilka lat temu i uważam , że tamten czas spędzony w tym miejscu na pewno nie był czasem straconym. Chociaż przyznam , że łatwo nie było

były pracownik

Ludzie, wychylcie się poza Brzeg i Skarbimierz, a zaryzykujecie tylko tym, że znaleziecie lepszą pracę i płacę.

klient

jako klient też nie polecam

skarbi22

pfff Agremo to jedno wielkie g..no pamiętam pracowałem cały miesiąc i miałem 12 nadgodzin i do wypłaty 1345,34zł w d..e niech się pocałują. Nie polecam.Dobrze że stamtąd spier....... .

bezrobotny Automatyk

Szukam stabilnego zajęcia, a widziałem że poszukują tam Automatyka. Podziel się informacją na jakie wynagrodzenie można liczyć?

poszukujący pracy

Czy ktoś może napisać o warunkach pracy i zarobkach na stanowisku monter lub spawacz?

Czarodziej

Tak jasne zasady: nadgodzin bez liku, a 10-go wielkie rozczarowanie z wypłaty. Przykład: 10-go, po wypłacie pracownicy rzucają [usunięte przez moderatora], a dnia następnego prezes podjeżdza pod zakład nowiutkim autem.

Zostaw opinię o Agremo Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agremo Sp. z o.o.