Opinie o SIPMA S.A. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SIPMA S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIPMA S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o SIPMA S.A. w Lublin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Spawacz

Firma totalnie patologiczna, wynagrodzenia na poziomie 2500zł-2650zł brutto 1700zł-1850zł netto, brygadziści karzą się nazywać mistrzami, kierownictwo nie rozgarnięte i agresywne, w firmie wszyscy donoszą na siebie na wzajem, nie ludzkie godziny pracy od 6-00 do 14-00, dojście do zakładu jest wyprawą godną miana epopeji, nikt nie odśnieża chodnika więc idąc można prawie 7 razy poślizgnąć się i przywalić głową w ziemie, szefostwo robi co tylko się da byle pracownicy nie dostali premii, kosmiczne wymagania od pracowników wymaga się by pracowali z prędkością światła i wyrabiali 300% normy, a nawet jak wyrobią te 300% to wmawia się im że wyrobili tylko połowę tego co inni.

Sipma kandydat
Kandydat

Witam, Widzę że ciągle pojawiają się oferty na konstruktor lub technolog w RD center inventor. Czy jest taka rotacja, odejścia na emerytury bo ciągle te same oferty? Jakie pieniądze mniej więcej można wołać na rozmowie na takich stanowiskach z kilkuletnim doświadczeniem? Może słabo płacą i dlatego szukają ciągle na te same stanowiska, a może kiepska atmosfera pracy. Pozdrawiam i proszę o podzielenie się opiniami.

Nowy

A co to za zmiana na stanowisku dyrektora Sprzedaży, gdzie Jarosław

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując jako Operator Cnc można liczyć na 7200 na rękę. Czy to prawda?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy SIPMA S.A. w Lublin.

Sprawdź
antek

Przestrzegam zarobki (usunięte przez administratora), na sam początek najniższa krajowa i zapewniają że potem nie będzie tak źle, a co do czego to podwyżki wraz z inflacją rzędu 200 brutto, brak jakiegokolwiek rozwoju i organizacji pracy. Dział badań jest prowadzony przez zastępce kierownika, który nie ma żadnego pojęcia o badaniach, gdy nie ma zajęcia wydaje polecenia " idź pozamiataj hale z nawozem" . Referent ds. badań zajmuje się wszystkim i niczym. Poza sezonem rolniczym tylko i wyłącznie sianie nawozu na hali i ciągłe jej zamiatanie, hala cała w pyle nawozowym (szkodliwe warunki). W sezonie jeździsz robisz bezsensowne zdjęcia i filmy jak pracują maszyny, a i tak jak chcesz powiedzieć że coś nie pracuje prawidłowo to zostanie to zamiecione pod dywan. Maszyny badawcze ciągle się psują, trzeba sobie je pierwsze samemu naprawić ale, pierwsze trzeba załatwić części których nie ma, więc następuje demontaż części z maszyn na placu. Często zamiast jechać na badania to jedziesz żeby np. rozsiać rolnikowi nawóz w polu. Dodatkowo organizowane są "szopki" czyli pokazy pracy maszyny dla prezesa i całej reszty dyrektorów, więc trzeba wysłać specjalne zaproszenie, pojechać z maszyną nie zapominając w polu o rozłożeniu firmowej flagi.

Wojciech
@antek

Serio tak mało płacą? Bo znalazłem ogłoszenie na sprzedawcę, ale kasa to niewiele więcej niż najniższa krajowa. Myślałem, że po okresie próbnym będzie podwyżka, ale więcej niż 2 stówy brutto. Ty jak długo już tu pracujesz że kasa stoi w miejscu?

Marek Nowy wpis

Masz dokładnie te same odczucia? Kiedy tam pracowałeś?

Bb Nowy wpis
@Marek

Czemu o to pytasz ? Czy to ważne kiedy kto pracował ?

Administrator Nowy wpis

Czy często SIPMA S.A. poszukuje kogoś na stanowisko Sprzedawca? Ile osób tam pracuje?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Na stronie Praca.gov.pl zamieszczono 31 lipca kilka aktualnych ofert pracy do firmy SIPMA S.A.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Sprzedawca. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Sipma kandydat

@Sipma kandydat

Wszystko razem

Kamila
@teodor

Czyli skoro słabo płacą to ile konkretnie? Możesz dookreślić konkretnie?

aaa
@Kamila

Przecież napisane. Najniższa krajową..

Nowy

A co to za zmiana na stanowisku dyrektora Sprzedaży, gdzie Jarosław

Marek
@Nowy

Ta zmiana to na dobre wyszła czy wręcz przeciwnie? :D Jakie jest Twoje zdanie?

@Marek

No właśnie chciałem poznać opinię bezpośrednich współpracowników, stąd te pytanie

@Nowy

Zużył się

@teodor

A wiadomo co teraz robi?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu SIPMA S.A.?

No i to się skończy gdzieś około roku 2012

tfu, 2022

@teodor

Czyli co? Pomór typu URSUS na horyzoncie? Fakt. Firmy są w tym samym mieście branża podobna to i zarazić się łatwo...

Peryfer
@Spawacz

Albo normy ustalone na 23 sztuki/8h a robiąc jak najszybciej uda Ci się zrobić 13 sztuk i później pretensje, ze normy nie wyrobiłeś. Robota dobra jeśli ktoś chce sobie połazić i pogadać ze współpracownikami i przed 6 walnąc po gardle a nawet i w czasie pracy. Jestem pełen podziwu jak ludzie pracują z takim luzem. Mistrzowie to tacy, ze pytają pracowników jak rozszyfrować rysunki, rysunki tez często gęsto popsute i samemu nanoś poprawki a nie dadzą za to grosza. Spawacze musza poskładać, hefcic, pospawać i jeszcze poobijać i zabielić materiał spawany, jakość spoin może być byle jaka bo jak to mówią „farba przykryje”

Użytkownik
@Peryfer

A potem pęka... nawet od samego stania???

@Zainteresowany

Żaden pomór na horyzoncie..... A wiesz czemu URSUS ???? Bo to był przerost nad formą, oraz szybkiego przejęcia rynku bez jakichkolwiek przygotowania. SIPMA ma 30 lat doświadczenia i ustaloną pozycje lidera na rynku krajowym w sprzedazy oraz mocno atakuje rynki zachodnie. Na rynku wschodnim ma oddział SIPMA RU, gdzie sprzedawane jest 35% procent produkcji..

@Spawacz

(usunięte przez administratora) Odśnieżane jest. Wymagania są, ale i premie są. Płaca... to zależy od doświadczenia oraz od umiejetnosći oraz od zaaganżowania.....

Obserwator
@Pracownik

Taaaa... Wiara czyni cuda. Życzę cudów. "ustaloną pozycje lidera na rynku krajowym w sprzedaży" - Czego? "mocno atakuje rynki zachodnie" - Kogo tak atakujecie? Ostatnio atakował mnie mocno komar. Był dzielny. Spoczął na klapku.

@Obserwator

Ta ustalona pozycja to ustalona pozycja w sprzedaży złomu, a to atakowanie polega na sprzedaniu przypadkiem to tu, to tam, po parę sztuk, i już można napisać że sprzedawane na całym świecie

Trochę starszy
@Spawacz

Pracowałem w Sipmie jakieś 3-4 lata temu. Wtedy zarobki nie powalały. Jest opinia o zarobkach ale z połowy 2019 roku. Jak.teraz wyglądają zarobki w firmie na produkcji jako spawacz? Te kilka lat temu dostałem 2600 brutto.

Sylwia
@Trochę starszy

Ile lat pracowałeś za taką wypłatę? Bo faktycznie nie powalały wydaje mi się, że to mało jak na spawacza

Pracujesz w firmie SIPMA S.A.? Jaką masz umowę?

Jak wygląda ścieżka kariery w SIPMA S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Karolina

Czy są przyjeca na stałe? Jakie są wymagania?

Danuta
@Karolina

SIPMA szuka obecnie Konstruktora, Specjalisty ds. sprzedaży zagranicznej, a także Technologa. Wszystkie informacje dotyczące każdej z tych ofert znajdziesz na stronie internetowej firmy: https://www.sipma.pl/kariera/oferty-pracy/ I jak? Widzisz coś odpowiedniego dla siebie?

@Karolina

Umowa o pracę na okres próbny, ale to zalezy na jakie stanowisko ubiegasz

Kiero
@Karolina

Tak są przyjęcia. Wolne etaty na młodszego podpałczego

Czy w SIPMA S.A. są paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

Tak są paczki na święta, dwa razy do roku. Bonów nie ma.

Danuta
@Pracownik

Fajnie, że w SIPMA dają paczki na Święta - to bardzo miły gest. Z największą chęcią dowiedziałabym się czegoś więcej, jeśli chodzi oczywiście o pozostałe warunki, jakie oferują Wam w tej firmie. Tym bardziej jest to ważne, bo właśnie szukają tam nowych pracowników: https://www.sipma.pl/kariera/oferty-pracy/ Co z umowami? Od razu otrzymuje się umowę o pracę, bez okresu próbnego?

@Danuta

Tak, od razu dostajesz umowę o pracę.

Paczki

Kundel

Tak są BONY na święta. Nom 100 zlotych na biedronke

Pooo

To są pomyje a nie zupy, na majdanku lepiej gotowali

Zupki
@Pooo

Hahaja te zupy najlepsze, raz pójdziesz to pozniej trzeba 4 dni L4 bo jelita tak niszczy. Ludzie tam pracujący nie widzą w tym nic złego bo chociaż to dają. Firma to chyba bedzie upadsc jak trzeba bylo podnosić pensje a dotychczas nowym proponowali ok 2000brutto twierdząc, że to dobra stawka dla spawacza na ich warunki finansowe.

@Pooo

Zup nie polecam... Ale fasola po bretonśku dobra :) Kotlety schabowe też :)

RokoCzoko
@Pooo

Ja lubię pomyje w wojsku jadłem psine zimną i mi smakowala

Zainteresowany

Cyklicznie pojawia się oferta "Referent ds. badań". Za każdym razem się nad nią zastanawiam i teraz mam taką okazję żeby aplikować. Warto? Czy takie trudne stanowisko, czy brak chętnych, czy aż tyle potrzebnych etatów? Oferta wygląda atrakcyjnie, więc gdzie jest haczyk?

@Zainteresowany

Wczoraj na stronie oferta była dzisiaj już nie ma? Czy ktoś z Was wie coś na ten temat? Ruch jak na giełdzie... Czyżby haczykiem było to, że nie wiadomo o co chodzi?

@Zainteresowany

Wymagania jak w NASA a kasa chińska

Nnn

To prawda

Tyle potrzaba badaczy. Zawsze możesz wysłać CV do kadr

@teodor

Teodor to widzę ma informację o wszystkim w firmie. ... Chyba syn prezesa.... Oferta płacowa dostosowana do umiejetności pracownika. Jak nie umiesz nawet ciągnikiem kierować i najpierw trzeba w ciebie zainwestować to nie dziw, że nie dostaniesz od razu 4000 netto

Pytajacy
@Pracownik

W jaki sposob firma inwestuje w pracownika? Jak często są szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Jerzy
@Pracownik

Widać że stara elita Pan Leszka silnie działa .Pieniądze tragedia .ludzie pewnie traktowani jak w na folwarku .Taki polski biznesmen typowe dla tego rodzaju

Spawacz mig
@Pracownik

Człowieku Ty (usunięte przez administratora)przestań ludziom oczy mydlic jakie 4 i to netto .zenada i obluda

Spawacz mig

Moim największym marzeniem w życiu jest dostać się na spawalnie do simpy za 12.5 zloty brutto/h

Czy pracownicy SIPMA S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Czy w SIPMA S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Czy pracownicy w SIPMA S.A. dogadują się między sobą?

Ajaj
@Pytanie

To zależy co mówisz możesz zostać sprzedany(usunięte przez administratora) pseudo majstry to lubią. I będziesz jadł ryż z kiełbasą

Kandydat

Jak tam sytuacja na spawalni? Będą szukać kogoś? Jak płaca?

Obserwator
Klient

A coś się spawa się?

Jaka jest kultura pracy w SIPMA S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

@Pytanie

Jest znośnie, da się wytrzymać zarówno na montażu, obróbce wiórowej, jak i spawalni. Roboczy strój dostajesz i masz w nim chodzić. Jak na pracę celu złapania doświadczenia, atmosfera jest przyjazna. Ale zostanie w tej firmie dłużej niż rok to strata czasu, w biurze max 2 lata. Nie warto się do tej firmy przywiązywać bo zarobki są małe.

Zostaw merytoryczną opinię o SIPMA S.A. - Lublin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SIPMA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SIPMA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIPMA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie SIPMA S.A.?

Liczba opinii klientów firmy SIPMA S.A., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIPMA S.A.?

Kandydaci do pracy w SIPMA S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIPMA S.A.
2.4/5 Na podstawie 96 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SIPMA S.A.