Bensip Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Bensip Sp. z o.o.

mała mi

@ i w zasadzie tylko to9 się powinno interesować, a poza tym powinieneś się podporzadkować pracodawcy i jego wymaganiom, naprawde trudno teraz dostać dobre zatrudnienie w dobrej firmie organizującej imprezy okolicznościowe więc doceń to co masz i nie jęcz

f

Praca jest tam straszna, traktują pracowników jak niewolników, mają innych za nic,jedyny plus to że są wypłacalni

jamp

Jeżeli potrafisz być lizusem....to praca dla ciebie. Inaczej zapomnij.Tu trzeba wykazać się inicjatywą w sprzątaniu,nie wystarczy dobrze wykonać pracę.Praca w soboty i niedziele ,problemy ze zwolnieniem się do lekarza,wyszukiwanie problemów,skłócona załoga.Płaca na czas,Aktualnie poszukują sprzątaczki -nie radzę horror

Zostaw opinię o Bensip Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bensip Sp. z o.o.