Opinie o Bensip Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bensip Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bensip Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bensip Sp. z o.o. w Lublin

Anonim Nowy wpis

Zgadzam się z negatywnymi opiniami już po pierwszym dniu miałem dosyć, koordynatorka uważa się za nie wiadomo kogo zamiast pomóc na spokojnie wytłumaczyć to po co nawet z najmniejszym niedociągnięciem dzwoni że nie dokładne sprzątanie, firma jak z jakiegoś PRL ahh i to oszczędzanie na środkach czystości :) nie pozdrawiam

Kasandra Nowy wpis
@Anonim

Dokładnie.

Sylwik Nowy wpis

W życiu nie szorowałam takiego syfu za najniższa krajowa. Wyzysk i w dodatku szczury w pracy biegają. A w restauracji przyrządzają obiady z gotowych konserw w puszkach. Okropne warunki pracy

Bez nicku Nowy wpis

Wysysk i jeszcze raz wyzysk na kuchni i restauracji. Prezes to się dawno minął z powołaniem. Skaladniki to największy (usunięte przez administratora) i z tego się przygotowuje "smaczne rodzinne obiady w Oranżerii."

Danuta

Niemal rok temu pojawiły się na forum opinie, które sugerowały, że nie wszystko jest w porządku, jeśli chodzi o atmosferę w Bensip. Sam sposób traktowania pracowników firmy też był krytykowany. Ja chciałabym się dowiedzieć, jak to wygląda na obecną chwilę. Polecilibyście firmę pod tym względem?

Kucharz

Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Władek

A ja uważam, że trzeba dobrze robić to co do każdego należy i nie byłoby powodu do narzekania.

Mobbing na porządku dziennym, atmosfera w firmie pozostawia wiele do życzenia. Koordynatorka kładzie kłody pod nogi, leci do prezesa z każdą drobnostką i to nie tak, że praca została źle wykonana, chodzi o podlizanie się prezesowi, który również nie nadaje się na swoje stanowisko. Stanowczo odradzam pracować w tej firmie, jest wiele innych miejsc pracy w normalnej atmosferze i z lepszą płacą.

Bartosz

Nie przesadzajmy z narzekaniem. Może warto naprawiać to co nie idzie prawidłowo?

Ta firma potrzebuje koordynatora, który pokieruje pracą sprzątaczek, efektywnie wykorzysta ich czas pracy i racjonalnie ułoży grafik ich pracy. Rozpisze tak rejony aby sprzątaczki nie traciły energii i czasu na zbędne wędrówki po całym obszarze SIPMY, osoba która obecnie pełni tę funkcję nie spełnia kryteriów, skupia się na podjudzaniu załogi i napuszczaniu jednej na drugą co nie służy dobrej atmosferze. Szefowa powinna pomagać i zrobić wszystko aby załoga spełniła oczekiwania prezesa. Zamiast tego pani koordynator robi zdjęcia i wyłapuje błędy sprzątaczek (niejednokrotnie niesłusznie) z którymi biegnie do prezesa, aby złapać punkty. Wszystkie zasługi przypisuje sobie, nieistotne kto wykonał czarną robotę. Dziwi mnie fakt, że prezes nic z tym nie robi.

Nie dodałam najważniejszej rzeczy, firma jest w 100% wypłacalna - wynagrodzenie zawsze jest na czas.

Mała

Niestety nieeeee

Krystyna
@Mała

Proszę Cię o rozwinięcie wypowiedzi. Co konkretnie wpłynęło na Twoją opinię o pracy w tej firmie? Jeśli napiszesz więcej, użytkownicy rozważający wysłanie do Bensip CV, będą mieli większe rozeznanie co do realiów, które tam panują. Merytoryczne wpisy są na forum nieocenione. A może wiesz, czy na starcie można otrzymać stabilną umowę o pracę?

mała mi

@ i w zasadzie tylko to9 się powinno interesować, a poza tym powinieneś się podporzadkować pracodawcy i jego wymaganiom, naprawde trudno teraz dostać dobre zatrudnienie w dobrej firmie organizującej imprezy okolicznościowe więc doceń to co masz i nie jęcz

f

Praca jest tam straszna, traktują pracowników jak niewolników, mają innych za nic,jedyny plus to że są wypłacalni

jamp

Jeżeli potrafisz być lizusem....to praca dla ciebie. Inaczej zapomnij.Tu trzeba wykazać się inicjatywą w sprzątaniu,nie wystarczy dobrze wykonać pracę.Praca w soboty i niedziele ,problemy ze zwolnieniem się do lekarza,wyszukiwanie problemów,skłócona załoga.Płaca na czas,Aktualnie poszukują sprzątaczki -nie radzę horror

Zostaw merytoryczną opinię o Bensip Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Bensip Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bensip Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bensip Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bensip Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bensip Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bensip Sp. z o.o.
  • Budowlana 26