Rensorg Sp. z o.o.

Niemce

Opinie o Rensorg Sp. z o.o.

Modesta

Nie pracowałem ale moge się podzielić wrazeniami jako klient. Biuro profesjonalne aczkowiek atmosfera i relacja z klientem fatalna. Często opryskliwośc, osobiste komentarze, pomoc rachunkowa na zasadzie odpiepsz się pan. Klient może poczuć się jak problem. Aczkolwiek jedynie u częsci pracujacych tam osób. Druga połowa na 5 stad ode mne 3, niestaty częśc kadry powinno chyba odejśc. Reszta super.

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Rensorg Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw opinię o Rensorg Sp. z o.o. - Niemce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rensorg Sp. z o.o.