BBR Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o BBR Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o.

K. S. Kaczorowska

Przykro, że byli pracownicy nie potrafią rozstać się w dobrej atmosferze - nie dość, że uciekają na zwolnienia, to jeszcze zostawiają takie wpisy. Szkoda czasu na komentowanie tego. Natomiast serdecznie zapraszam wszystkich poszukujących pracy - informacja na temat zarobków jest kłamstwem - każdy pracownik zatrudniony jest na umowę o pracę i w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zarabia o wiele więcej niż wynosi minimalna krajowa. O tym jak i o dobrej atmosferze panującej w biurze można się przekonać, dlatego jak wspomniałam nie mam zamiaru komentować tych wpisów. Tylko szkoda, że autorzy tych komentarzy nie mają odwagi, aby podpisać się pod tym swoim nazwiskiem. Pozdrawiam

xyz

Poza 70-letnią szefową, która wyzywa pracowników od przygłupów, kretynów itp to jest ok. Zespół jest dość młody. Rotacja niesamowita - przyjmowani są generalnie stażyści lub pracownicy na 80% minimalnej krajowej. Byłam tam około roku - koleżanki nie raz siedziały w kuchni i płakały za kolejne ochrzany szefowej. Ale jeżeli ktoś ma silne nerwy - np. jakiś facet, który się nie pierd**li - POLECAM!

hello

To jest praca dla ludzi o bardzo silnych nerwach. Nikt inny tam nie wytrzyma...

hania
użytkownik zarejestrowany

To bardzo profesjonalne biuro, pracują tam wykształceni i bardzo doswiadczeni prcownicy znajacy się na branży, wczesniej poszukiwali Ksiegowejdo swojego biura w Lublinie. Było już za pozno na plikacje ale na staże podobno przyjmują

n

Byłam w tej firmie na stażu i kompletnie nie zgadzam się z komentarzem. Zespół jest młody, zgrany i chętny do pomocy. Ale jeżeli ktoś nie ma wiedzy i nie chce mu się pracować, to nic dziwnego, że zostawia takie komentarze....

nn

(usunięte przez administratora) Ludzie uciekają po kilku dniach. Po stażach i praktykach nikt nie chce zostać na dłużej. Ciągle tam kogoś szukają, ale jak się nie szanuje człowieka, wręcz go się zastrasza to nic dziwnego.

Zostaw opinię o BBR Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BBR Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o.