Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.

Rolas

Gorzej niż w (usunięte przez administratora) wykorzystują ludzi zabierają premie nie wypłacają nadgodzin praca typowo na akord a w mechanice raczej nie o to chodzi by zrobić na sztukę…… zarobki najniższa krajowa

@Rolas

Wyjaśnisz przy tym jak to się dzieje ze nadgodziny docelowo nie są płacone? właśnie wiem ze mechanika szukają do siebie, na LinkedIn jest oferta. praca tam została oznaczona jako stabilna. Nie jest to umowa o prace ze stawka godzinowa przypadkiem, dlaczego od razu piszesz ze to jakiś akord?

HR

AG, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy i zachęcamy do aplikowania. Odnosząc się do powyższego pragniemy wyjaśnić, że wynagrodzenie każdorazowo omawiane jest z kandydatem. Warunki premiowania są udokumentowane i rzetelnie przestrzegane. Jesteśmy firmą współpracującą z wieloma markami, co oznacza wysoką standaryzację procesów. Z przyjemnością wyjaśnimy wszelkie niedomówienia. Zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego

Firma Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. poszukiwała pracowników na stanowisko Mechanik Lotniczy. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Dorota

Firma w internetowym ogłoszeniu dla Przedstawiciela handlowego wymaga gotowości do pracy mobilnej 2-3 razy w tygodniu. Mnie interesuje, czy właśnie za te wyjazdowe to płaca jakoś extra? Są diety, dodatki lub inne bonusy za nocowanie poza domem? I jak wygląda rozliczanie się za paliwo i noclegi?

@HR
@Dorota

Przedstawiciel handlowy, pracując mobilnie, odwiedza lub poszukuje klientów w obrębie powierzonego terenu - przeważnie jest to rejon bliski jego miejsca zamieszkania. Wyjazdy z noclegiem to wyłącznie tematy szkoleń (w Polsce i za granicą), a takowych jest w roku kilka (3-5 noclegów) - wówczas pokrywamy koszty pobytu. Oprócz tego realizujemy szkolenie online, czy jednodniowe stacjonarne. Codzienna praca jest wokół miejsca zamieszkania, często w lokalnej społeczności, w godzinach pełnego etatu. Przedstawiciel w czasie wyjazdów jeździ autem służbowym.

Jakiś czas temu wysłałam do tej formy CV w odpowiedzi na ich ogłoszenie, byla to bodajze ofera na sekretarke, czy obsluge biura. W ofercie pracy nie było mowy o kierunowym wykształceniu, dogłębnej wiedzy czy doswiaczeniu, właściwie wymagania były niewielkie. Któregoś dnia zadzwonił do mnie mężczyzna z tej pseudofirmy i zaczął z pretensjami wypytywać, czy mam doświadczenie w branży czy wiedzę, dając mi ewidentne do zrozumienia, że po co ja w ogóle do nich wysłałam swoje CV. Pan ogólnie bardzo chamski i roszczeniowy, patrząc na to, że dzwoni do potencjalnego pracownika. Ogólnie jestem bardzo rozczarowana takim podejściem, bo osoby aplikujące na dane stanowisko nie są po to, żeby kierownictwo czy szefostwa miało do kogo zadzwonić, żeby się wyżyć za zły dzień. Cieszę się, że tam nie pracuje, bo z tego co czytam, atmosfera w pracy jest toksyczna a zarobni wręcz śmieszne za zbyt wygórowane oczekiwania. Omijać szerokim łukiem.

HR
@Anna

Pani Anno, Dziękujemy za opinię, niezmiernie nam przykro, że kontakt z naszej strony został tak przez Panią odebrany. Staramy się profesjonalnie podchodzić do zagadnienia rekrutacji, Pani opinia jest dla nas ważna, postaramy się ulepszyć procedurę. Jednocześnie chcemy podkreślić, że zarówno oczekiwania jak i wynagrodzenia są każdorazowo omawiane z kandydatem i są pochodną jego doświadczenia oraz wykształcenia. Ze swojej strony staramy się jak najlepiej rekrutować oraz wdrażać pracowników do przyszłych zadań i tworzyć jak najlepszą atmosferę pracy.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku spawacz?

Czy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Kuba

Tak odeszło dwóch bardzo dobrych mechanikow

Chałer

Nie polecam. Obroty i zarobki rekordowe a nie mają jak zwykle na podwyżki. Zarobki sprzed 5lat a wymagania ogromne!(usunięte przez administratora)

Były klient
@Chałer

Prawda . Narzekają i pracownicy i klienci . A ten ich nowy punkt ma wiele do życzenia. (usunięte przez administratora) . Przeniosłem się gdzieś indziej z zakupem części.

Czy można się dogadać z kierownictwem w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.? Chcę aplikować do pracy jako Mechanik, dodali 12 sierpnia kilka fajnych ogłoszeń na Lento.pl.

Sprawdź w archiwalnych oni stałe kogoś szukają bo ludzie ciągle odchodzą kasa nie na dzisiejsze realia nowy punkt otworzyli w Osięcinach pracownik musi na to zarobić żeby się zwróciło.P S mam nadzieję że jest terminal płatniczy wreszcie kasa będzie wpływać na odpowiednie konto... Nie polecam z doświadczenia tej firmy współpracownicy Cię zniszczą...

Mój Nick

W Rolserwisie jest taka atmosfera i współpraca że codziennie rano zastanawiasz się czy to nie twój ostatni dzień w tej firmie stale tylko mało mało i za wolno...

młody

Rozwijaja sie to rekrutuja, ja jestem zadowolony - ucze sie duzo, da sie dogadac. Jest spoko, ale fakt pracowac trzeba - jak to w pracy ;)

Bywalec

Szkoda że nie ma już kierownika nawozów, bon z nim to wszystko można było załatwić. A teraz rządzi słaby handlowiec.

Czy jest możliwość w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. pracy na część etatu?

Umowa tak ale roboty tyle że nigdy nie wiesz kiedy skończysz zwłaszcza mechanicy nie mają chwili oddechu cały czas w biegu do ciemnej nocy

Jestem pracownikiem tej firmy ale już mam nową posadę i zamierzam odejść już nie mogę się doczekać min dyrektora i kierownika nie mają pojęcia o moim odejściu,czas skończyć po kilku latach tą walkę z wiatrakami dość spalania się na czyjeś konto zresztą po wstrzymaniu produkcji we Włoszech długo nie uciągnie ta firma chyba że na zamiennikach ale to opcja na krótką metę ...powodzenia

Nie polecam firmy Rolserwis. W firmie panuje zawsze nerwowa atmosfera. To z powodu braku zasad i otwartych reguł. W ostatnim czasie z zatrudnionych tam osób odeszło prawie 10 osób. Jedni po przepracowanym miesiącu a drudzy po ośmiu latach. W tym (usunięte przez administratora). Zadajmy sobie pytanie dlaczego? Jeśli firma szczyci się wysoką sprzedażą i nagroda dealera roku. Czyżby słabe zarobki, nieszanowanie ludzi? A może coś jeszcze. Najlepiej sprawdzić osobiście ale nie polecam.

rozbawiony
@Gość

Sory ale to jakies bzdury i teoria spiskowa, jakie 10 osób? Chyab o innej firmie mowa..

gość

Z tego co mi wiadomo, to mechanicy zwolnili się sami po rozmowie z dyrektorem i kierownikiem. (chciałbym widzieć ich miny) Dziwię się natomiast że nastąpiło to tak późno z ich strony. Przeroby jakie zostały narzucone do realizacji dla mechaników są bardzo duże i są zaporowe do realizacji. (usunięte przez administratora)

kalisz

Z początkiem marca w Kaliszu zwalnia się dwóch głównych mechaników. Także oddział raczej upadnie! Wcześniej odeszło kilku naprawdę dobrych pracowników, którzy przeszli do konkurencji i tam robią dobrą robotę...Nie wiem o co chodzi w tej firmie, ale chyba za ciekawie nie jest!

Miałem ten wątły zaszczyt pracy w tej pdeudofirmie, niestety moje wyniki nie zadowalały prezesów a teraz jestem wciąż w branży i mój szef nie wyobraża sobie firmy bez mojej osoby pomijając fakt że pracuje na tym samym terenie i zarabiam dwa razy więcej!Zastanówcie się czy warto spalać się za te grosze w Rolserwisie i tak prawdziwe wyniki nie docierają do góry są przypisywane (usunięte przez administratora) co siedzą za ladą a Ci co rzetelnie pracują w terenie są zwalniani.Dopóki nie zmieni się łysy kierownik Prezesi nie poznają prawdziwych wyników i tych którzy je robią

W grudniu z oddziału w Kaliszu odszedł główny kierownik i kierownik serwisu. Co to znaczy, wiadomo.

@Gość

Z każdego oddziału będą musieli odejść czas na czystki Prezesi już wiedzą na czym stoją i ile stracili (usunięte przez administratora)

@Gość

Nie bardzo rozumiem co znaczy Twoje ,wiadomo'. Możesz wyrazić się jaśniej?

@Gość

Odchodzą bo ta firma nie szanuje ludzi z doświadczeniem,nie potrafią wynagrodzić tylko za marne grosze oczekują milionowych obrotów co miesiąc

Czy dyżury międzyświąteczne w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. obstawiają najmłodszymi stażem?

lipton

Raczej kwestia dogadania kto moze, nigdy z tym nie bylo problemu

Lojalki dziś stosują firmy które z góry zakładają że będą zwalniać ludzi Ci którzy szukają pracowników na dłuższy czas nie wymagają lojalek.Rolserwis szuka tylko na chwilę i dlatego stosuje takie zagrywki, takie firmy powinny upadać z braku ludzi do pracy niestety jest dużo osób które muszą przekonać się na własnej skórze że to co najgorsze na tym forum nt. tej firmy to niepodważalna prawda

gość
@Gość

Jak dla mnei to jest akurat odwrotnie - lojalki zeby przeszkolic i zatrzymac a nie zainwestowac i stracic. Logiczne...

@gość

Skoro tak to dlaczego co 3miesiące zwalniają?Kiedy ten pracownik ma się przeszkolić i poznać pracę zanim się ogarnie już wylatuje a lojalka zostaje..

Nigdy więcej w tej firmie. Mają tam pracownika za nic. Tyle co muszą to dadzą i co narzuca kodeks pracy. Nie polecam, jest wiele innych firm do których można iść pracować.

Nikomu nie polecam Radzę zastanowić się wielokrotnie przed podjęciem pracy w tej firmie- poczytać i wyciągnąć wnioski Obiecują dużo, realizują niewiele i te lojalki Po zatrudnieniu maja cię w garści, inaczej trzeba płacić. 3x Nie

szczery

Prawda jest taka, ze jak sie nie chce robic to sie nie zarobi - jak wszedzie. Firma jak wiele innych, ludzie spoko, zasady jak dla mnie przejrzyste - polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.