Opinie o Hotel Prezydent Sp. z o.o. w Spała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Prezydent Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Prezydent Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Prezydent Sp. z o.o. w Spała

Pracownica

Nic się to nie może zmienić na lepsze póki wszystkim kręci i mięsza taka jedna pani co sama by najbardziej chciała być dyrektorem tylko niestety ale się nie bardzo nadaje a ludzi traktujee jak nie powiem co. Jednego dyrektora już swoimi intrygami "skłoniła" do odejścia.

@Pracownica

Taki ktoś to się intrygantka nazywa. Będzie dotąd mieszać aż ktoś się w końcu zlituje albo nie będzie mieć wyjścia i jej zaproponuje. Szkoda bo sami wlasciciele są w porządku w miarę

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Hotel Prezydent Sp. z o.o.?

Czy zdarzają się nadgodziny w Hotel Prezydent Sp. z o.o.?

Odpowiedź Nowy wpis

Tak ale jak posłusznie przepiszesz tylko właściwe godziny na oficjalną listę to nie xd Potem już tylko pieniążki w łapkę i możesz cieszyć się życiem

Pracownica

Nick Nowy wpis
@Pracownica

Czy Hotel Prezydent Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel Prezydent Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Hotel Prezydent Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Zbyszko

Słabo, sam nie jest najmilszy, więc i miło traktowany nie będziesz

Jak wygląda sprawa grafiku w Hotel Prezydent Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Nie

Staszek

To co może działo się kilka lat temu nijak się ma do rzeczywistości bo teraz jest dobrze!

Karola
@Staszek

Szukam pracy jako pokojowka. Ile dni w tygodniu sie pracuje i po ile godzin, i na ile zmian? Jakie jest wynagrodzenie na reke?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Hotel Prezydent Sp. z o.o. o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Słuchajcie, myślę, że pod tymi wszystkimi dotychczasowymi komentarzami można postawić grubą kreskę oddzielającą pracę za czasów poprzedniego właściciela od obecnych właścicieli. W lutym 2017 r. nastąpiły wielkie zmiany. Od tego czasu: remonty, inwestycje, przebudowy. Widać, że chcą podnieść mocno standard obiektu. Z kadry pracowniczej pozostała garstka "starych" pracowników. Ja na atmosferę pracy nie narzekam, jak ktoś jest z natury konfliktowy - wszędzie będzie stwarzał problemy. Także większość poprzednich opinii jest mocno nieaktualna.

Karola

Klara

Czy tak dobrze się tu pracuje, że nie ma chętnych do pisania? Szkoda, szukam pracy i miałam nadzieję, że dowiem się coś więcej.

Szeremere

Jako były pracownik mogę stwierdzić jedno. Komuś nie przypasujesz To będzie robić Ci pod górkę . Chyba wszyscy, którzy obiektywnie się wypowiedzieli , wiedzą o kim jest mowa. Recepcja moim zdaniem była na wyśmienitym poziomie. Jeżeli nie radzili sobie w kwestii nawet języka nadrabiali to uśmiechem oraz troską o gościa. Spoufalanie się z gościem jest rzeczą kluczową do tego, by odwiedzali nas dużo częściej . Kelnerzy oraz gastronomia pracowali z wytchnieniem nawet jeśli było mnóstwo pracy . Robili co mogli by dania były podane na wysokim poziomie. Tak jak nauczył tego były szef kuchni p. Cezary. Na samą pracę mozna ponarzekać że względu na propocjolanosc wypłaty do ilości obowiązków . Jednak na samego prezesa złych słów powiedziec nie mogę . Przyczepial się o pewne elementy, ale mam nadzieję ze To było w trosce o dobro hotelu. Z pracy byłem zadowolony , z pensji mniej , a z ludzi byłem bardzo zadowolony. Oczywiście prócz kilku jednostek. "Stara" gwardia trzyma się raczej tam z sentymentu, bądź własnych, osobistych powodów. Jednak młodzi uciekają szybko przez co im się nie dziwię :)

Marzena

Pani Marzeno tyle opinii o samej sobie. Proszę schować ego do kieszeni

Stały gość

Kuchnia rewelacja p. Marzena rewelacja polecam wszystkim

gość

Najlepiej jest pisać opinie samej sobie. Byłam gościem wiele razy na hotelu i nigdy nie spotkałam się ze złą obsługą na recepcji u P.Basi czy u kogoś innego. Z kelnerami bywało różnie % ale zawsze uśmiechnięci i mili , co do kuchni słyszałam o niej wiele od wielu osób, wszyscy się starają i wkładają całe serce ale jeśli nie mają połowy rzeczy w karcie bo "ktoś" nie zamówił to pora zmienić "dostawce".

gość

p.Marzenko dziękujemy za wszystko jest pani profesjonalna w każdym calu polecamy wszystkim

wesele - tylko p.Marzena Domagała wszyscy panią polecają

młoda para

Witam miałam wesele w tym Hotelu , chrzciny i komunię we wszystkim pomogła mi pani Marzena jestem zachwycona jej podejściem do gości polecam ją wszystkim znajomym i nikt nie da powiedzieć o niej złego słowa P. Marzenko tylko tak dalej

Kostka

Chciałam tam zorganizować wieczór panieński oraz wesele. Niestety zrezygnowałam ponieważ pani Domagała nie raczyła zjawić się na żadnym spotkaniu oraz nie odpierała moich telefonów

Carlsson Lars

Jag har varit där flera gånger. Stor atmosfär, trevligt land med en mottagning, przytulme rum och välsmakande mat. Men jag har reservationer om den kvinna som är chef för catering. Det kunde inte komma överens med mig. Hon förstod inte de frågor som ställs i engelska eller tyska och min mor języku- svenska. Under samtalet var tvungen att använda hjälp av andra och en tolk på telefonen, och skadan. Den swom klänning och beteende var min totala brist på respekt.

andrew0803

Marzi szykujesz się na kierownika recepcji ? To weź trochę wiecej wazeliny żeby się lepiej przypodobać prezesowi. Panie prezesie współczuje panu, mając takich pracownikow , którzy przy pomocy hejtu chcą wejść w pana łaski i wygryźć kolezanke z pracy ( chociaż słowo koleżanka ( kolega) chyba nie pasuje do takiej szui). Osobiście od kilku lat przyjeżdżam do was na Boże Narodzenie i Wielkanoc i czuję się jak w domu, fachowa , miła obsługa (szczególnie pani Barbara z recepcji i obsługa w jadalni). Panie prezesie niech się pan nie da wciągnąć w gierki Marzi!!

Marzi

Totalna porażka. Nowym kierownikiem recepcji została dziewczyna która rozumem nie grzeszy. Języków obcych nie zna w ogóle, błędy wali ze szok. W dodatku wyglądem to bardziej pasuje do pracy w recepcji ale w sanatorium. Tam i spoufalabie się z gośćmi jest ok w hotelu 3 gwiazdkowym nie bardzo. Zero dobrego smaku. Praca na recepcji z pozoru fajna ale wymaga od ciebie sporo. Jak posiedzisz na zapleczu odpocząć to pani kierownik ma jakieś ale. Nie polecam . Przeze super :')

K. były gość hotelu
@Marzi

Pani szef gastronomi która przyjmuję gości w stroju jak piżama lub ubrudzonym. Za grosz szacunku do gości i osób zainteresowanych zorganizowaniem np wesela po przez spóźnienia lub nie obecność. Nie kompetentna, nie zorganizowana, nie potrafi udzielić odpowiedzi na najprostsze pytanie. A o znajomość jakiego kolwiek języka obcego nawet jej nie podejrzewam. Natomiast pozostały personel tj. pan i panie z recepcji są bardzo uprzejmi i pomocni

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Prezydent Sp. z o.o. - Spała

• Jak się pracuje w Hotel Prezydent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Prezydent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel Prezydent Sp. z o.o.