Opinie o Hotel Prezydent w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Prezydent. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hotel Prezydent o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Prezydent w Krynica-Zdrój

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Hotel Prezydent? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Hotel Prezydent?

YTR 650 Nowy wpis

Mieć mega kwalifikacje, pracować ponad siły, o nic nie pytać, zasuwać do ostatniego pijanego klienta w dni powszednie i w weekendy. Można być zwolnionym w dowolnym momencie bez podania przyczyny. Dla kamikadze doskonała szkoła życia, a raczej przetrwania.

Dama Nowy wpis

Hotel dramat. (usunięte przez administratora) Obsluga hotelu - dzieci. Brak jedzenia na sniadaniu. Jedzenie kolacja - nie smaczne Masaze - dramat. Próbuję znaleźć te gwiazdki...standart zaden.

Basia

Witam, jak wygląda praca w Hotelu Prezydent w biurach?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Hotel Prezydent? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik działu lady tradycyjne w markecie Krynica-Zdrój
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Kierownik robót konstrukcyjno-budowlanych (K/M)
Platan Group Sp. z o.o.
logo firmy Asystent konstruktora
GLOBAL SYSTEM Sp. z o.o.
Mira

Zastanawiam się czy to na pewno klienci hotelu, czy konkurencja tak sobie korzystają z forum? Firma ma dobre opinie również jako pracodawca!!

VFK
@Mira

Jako pracodawca :) Opinie dobre ;) Chyba, że coś się zmieniło bo jeszcze nie tak dawno uciekały z tego hotelu dziewczyny - kucharki, kelnerki, pokojówki. Ogłoszenia nie schodziły z portali. Coś na ten temat wiem i wolę przemilczeć jak tam traktuje się personel. Podobno zmieniła się kadrowa czyli jakieś światełko w tunelu jest ale to nie tylko jedyny powód złej opinii o pracodawcach hotelu Prezydent. Pozdrawiam.

Ole
@Mira

Śmiech na sali, wiedzą to wszyscy którzy tam pracowali. Jak się starali to byli nie doceniani a jak sie pomylili to zjebe dostali.

Zuza

Ale czy firma w jakiś sposób pracuje żeby zupełnie nie upaść? Pandemia jest bezlitosna i szkoda byłoby

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hotel Prezydent?

Ole

Chyba tylko czy chce pan /pani pracować. Biorą wszystkich bo już nikt tam nie chce pracować. Nawet pracownicy z Ukrainy nie wytrzymują. Nie ujmując im niczego bo większość jest solidna i pracowita.

Daria

Podpowiedzcie jak firma radzi sobie w tym bardzo trudnym czasie? Warto aplikować czy lepiej wstrzymać się?

Obibok

Profesjonalnie zarządzanie hahah będziesz chwalony za zarządzanie śmieci !! Tzn segregacje wraz z Kingą :) bo taniej wyjdzie

Szarak

Ty prezydent może masz coś do zarzucenia firmą ?

Hakiel

Wcale się nie dziwię,że zmieniany jest personel.Chciałam tam zrobić stypę,ale przeraziło mnie sztywne lokum i panie ,które były nie sympatyczne.Lepiej iść do jakiejś miłej z drewna chatki.Tak,że stypa była w Złotym Rogu,a ślicznie tam jest ,a nie w sztywności jak w przez........cie.Zresztą o wiele też tańsza.Krynica jest sympatyczna ,gdy otaczamy się pamiątkami górskimi.

Forenda

Nie podoba mi się restauracja.Miejsce chłodne i wnętrze nie sympatyczne ,a i obsługa nie fajna.

Stasiu

Warunki pracy ;) Lepiej omijać ten hotel szerokim łukiem. Ogłoszenia na pokojówki nie schodzą z portali - to chyba o czymś świadczy ;) Do tego brak dobrych relacji między właścicielem a personelem, bardzo niemiła pani kadrowa a i opinie o hotelu na forach i Facebook mówią same za siebie. Nic dodać nic ująć.

Maria

Folwark właścicieli, którzy mają się za bogów. Bezwzględny wyzysk, łamanie wszelkich praw pracowniczych. Duża rotacja kadr, bo pracę można stracić w jednej chwili. Płace minimalne przy pracy ponad siły. Fatalna atmosfera. Kwitnie donosicielstwo. Cztery gwiazdki do ... piekła.

Jay z

Dużo lepiej niż przedtem kierownicy bardziej spoko choć dużo pracy :)

Bardzo zła atmosfera pracy. [usunięte przez moderatora] nie mają pojęcia o hotelarstwie. Nie wypłacają nadgodzin. Zwalniają z dnia na dzień.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Prezydent - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Hotel Prezydent?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Prezydent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Prezydent?

Hotel Prezydent