Ośrodek rechabilitacyjny ''GÓRNIK''

Łeba

Opinie o Ośrodek rechabilitacyjny ''GÓRNIK''

Maryla

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Aneta

Pracujesz w Ośrodku rehabilitacyjnym ''GÓRNIK''? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki pracy. Na co mogą liczyć pracownicy ośrodka? Jakie benefity oferuje pracodawca? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które myślą nad złożeniem swojego CV i trafiły właśnie na ten wątek.

edrf

@poli no niestety nie maja w sumie ale nigdy nic nie wiadomo kiedy się pojawi tak na prawde cos nowego

jola

a ja jestem zakochana w tym osrodku. cudowne domki, wyposażenie, bardzo miła obsługa. Cudowne położenie ośrodka. Byłam 3 razy, pojadę i 4 raz. dla mnie rewelacja.

wczasowiczka

Ośrodek Górnik w Łebie to wielka tragedia, powinna już dawno zainteresować się inspekcja. Być w tym ośrodku to wielka pomyłka i tragedia- smród, bród i ubóstwo. Nikomu nie polecam, nawet wrogowi.

kp

Typowy Polak na wczasach, jak się nie ma czego czepiać, to się czepia, że się stresuje przy posiłakach. Żenada! Byłąm w tym ośrodku i mimio moich dosyć wygórowanych wymagań oceniam go bardzo wysoko. Pozdrawiam serdecznie przemiłą obsługę. Halina Pala

kp

Wioleta

Już czwarty raz byłam w tym ośrodku z rodziną i muszę przyzna, że wróciłam rozczarowana. Oczywiście lokalizacja, obsługa i jedzenie jest super. Niestety stołówka (duszno, gorąco i trudność przedostania się do własnego stolika) pozostawia wiele do życzenia. Najgorszy jest czas oczekiwania na posiłek (śniadanie 20-30 min trzeba odsiedzieć, obiad to 30-40 min na dostanie drugiego dania po zjedzeniu już pierwszego i 20-30 min oczekiwania na ciepłą kolację. Katastrofa !!! To właśnie ten czas spędzony w dusznym, zatłoczonym pomieszczeniu skutecznie pomógł mi podjąć decyzję, ze już więcej tam nie jadę.Za dużo stresu przy posiłkach.

uciekinier

Nie polecam. Pracowałem w tym ośrodku. Dyrektor ośrodka odciąga od wypłaty koszy wyżywienia. 10zł/dzień daje -310zł za lipiec lub sierpień. Dziewczyny na zmywaku pracują co drugi dzień. Jeden wolny, jeden od 6 rano do 21-22 z przerwami. W papierach jest inaczej. Że pracują 8h dziennie i mają zmiany. Co do zarobków to na umowo-zleceniu dostają ok. 1034 netto. Zakwaterowanie w tzw "Grand Hotelu" - blaszaku u zejścia do plaży na terenie ośrodka - obiektu dla pracowników beznadziejne. Zaniedbana cała sanitarka. Z wyżywieniem bardzo umiarkowanie.

mmich01@op.pl

Nie dawno wróciliśmy z mężem z Łeby z tego ośrodka jesteśmy zachwyceni obsługą na stołówce i wyżywieniem, oraz z pań które prowadziły zabiegi rehabilitacyjne.Pomimo że nie było pogody to i tak było bardzo fajnie, każdemu opowiadamy o tym ośrodku i go polecamy. Na pewno jeszcze tam się wybierzemy.

Bogdan

Byłem tam w 2014 na wakacjach z dziećmi, domek był OK usterki usuwane na bieżąco ,jedzenie dobre i nawet moje dzieci które są wybredne nie narzekały. Ogromny atut ośrodka to położenie do plaży tylko przez wydmę ok 200m z domku.Jak ktoś szuka spokoju i odpoczynku to polecam, jeżeli ktoś lubi zgiełk i szpanerstwo to źle trafi.Panie w recepcji oraz pozostała obsługa są OK tylko trzeba z nimi rozmawiać jak z ludźmi przecież oni tam pracują i jak kazdy mogą mieć zły dzień.Naprawdę serdecznie polecam i mam nadzieje że jeszcze tam pojadę,i może jeszcze w te wakacje 2015.Bogdan

J.M.

Ośrodek położony blisko plaży w pięknie pachnącym sosnowym lesie z biegającymi wiewiórkami. Wyżywienie domowe, bardzo dobrze doprawione. Obsługa na stołówce w recepcji i na rehabilitacji jest bardzo miła, uczynna i kompetentna. Same pozytywy. Polecam ten ośrodek wszystkim, którzy chcą odpocząć od zgiełku miejskiego.Domki bardzo wygodne, szczególnie te po remoncie. Polecam!!!

Daissy

Zadzwoń do dyrektora, a jeżeli masz możliwość to najlepiej podejdź osobiście, weź CV. Dyrektor to bardzo fajny człowiek nie gryzie :)

barbarasz49

Wspaniały ośrodek,blisko morze,super jedzenie,czyste i dobrze wyposażone domki w lesie,kompetentne i znające się na swoim fachu rehabilitantki,bardzo grzeczna cała obsługa! Byłam z mężem od 14 do 28 września,według nas "Górnik" zasługuje na pełną 6,z przyjemnością przyjedziemy tu znowu!!!

Dancia

Byłam tam z rodziną w Sierpniu 2014r.Było fajnie blisko do morza organizacja jest dobra ,jedzenie super tylko troszkę za wcześnie śniadania i obiady. Dżekuję Paniom kucharką za pyszne obiadki i świetne zupki które były PYCHA .Co do domków w których byłam mają dużo do życzenia i zmian. Bo te co na zdjęciach są fajne a te gorsze z byle jaką łazienką i prysznicem z ceratą która przykleja się do pleców a woda leje się na podłogę. Pokój ma też wiele do życzenia : rozpodające się wersalki nie wygodne, wilgoć i grzyby na scianach.Polecam domki ze zdjęc.Tak zwany podwyższony standard.

@Dancia 05.09.2014 17:56

Właśnie wróciłam z wczasów z górnika i jestem zachwycona. Byłam na tym podwyższonym standardzie, fajnie urządzone mieszkanka. Moja koleżanka miała ten standardowy, nie ma tam takiej tragedii, jak opisujesz. Fakt, jest tam umeblowanie z XX wieku i łazienka z zasłonką ale za wszystkie wygody trzeba płacić.

Aga64

Na jakim kocu?Siedzisz na starych zdezelowanych ławkach/częciowo połamane/ a koca i tak nie ma gdzie połozyc bo "impreza " odbywa sie na betonie. Dyrektor nigdy nie ma czasu dla pracownikow /chyba ze trzeba zwolnić pracownika/

Aga64

Nie polecam nikomu.Głeboki socjalizm jesli idzie o pracodawców.Kompletny brak zainteresowania kuracjuszami,ktorzy przyjeżdżaja na turnusy rehabilitacyjne.Ważni są "starzy bywalcy"dla nich Dyrekcja ma zawsze czas.Brak podstawowych sprzętow do realizacji progrmu rekreacyjnego/podczas grilla kuracjusze trzymają tacki w rekach,bo brak nawet jednego stolika/.Kierowników jest co niemiara,a Ci z którymi miałam do czynienia słowo "kultura" jest obce.

alina

byłam,jestem zadowolona,kuchnia smaczna i miła obsługa,odnowione domki z wszelkim potrzebnym sprzętem,panie rehabilitantki i reszta obsługi ok,polecam

Grazka - 2014-06-15

Witam ja byłam w tym roku z mężem pierwszy raz i było fajnie,jedzenie super, panie kelnerki miłe, i plisko do morza oraz plaży polecam

wczasowiczka

Byłam na wczasach ostatnio i wszystko co jest napisane jest kłamstwem. Domki są świeżo po remoncie, widać wielką zmianę. Nie zgazam się z negatywnymi postami!! Polecam!!!

kuracjusz

(usunięte przez moderatora)Przeczytałem wszystkie opinie i z większością niestety zgadzam się. W ośrodku panują komunistyczne zasady, pan kierownik nic nie wie i nie chce wiedzieć, pani "menager" ze stołówki to istna pomyłka...., jedzenie ciągle to samo bez urozmaicenia, wydzielane, i często zimne. No i olbrzymi problem ze znalezieniem miejsca jeśli chce się siedzieć koło znajomych. Panie w recepcji nic nie mogą...., i tylko udają że jest ok. (usunięte przez moderatora)....Panowie na parkingu udają, że pilnują lecz nie potrafią odpowiedzieć dzień dobry - brak kultury. W domkach smród i grzyb...pościel pachnie stęchlizną, szafy mają rozpadające się szuflady, leżaki brudne, stare przypalone petami. Jedyną zaletą ośrodka jest położenie i teren. Mam nadzieję, że znajdzie się Ktoś kto wykupi ten ośrodek i zmieni go na naprawdę nowoczesny i wart tych pieniędzy jaki tam zostawiają kuracjusze.

mania

(usunięte przez moderatora).OŚRODEK SUPER OK.....POLECAM

beti

Ośrodek beznadżiejny jak można kwaterowadż ludzi do nie wyremontowanych domków śmierdzaca stara pościel łażienka w opłakanym stanie że strach wziąść kąpiel.Plaga mrówek w pokoju.Komunistyczne wyżywienie dietetyczne śniadania i kolacje .Nie miła opsługa w recepcji oraz pan Kierownik. Brak kawiarni na ośrodku Ogólnie TRAGEDIA ODRADZAM....

waldek

(usunięte przez moderatora)super miła obsługa w każdym zakresie....żywienie super, recepcja bardzo dobrze, a zabiegi prowadzone profesjonalnie...

siux

Górnik hmm dużo na ten temat można pisać -na wczasy owszem ale do pracy nie polecam tam jest dom(usunięte przez moderatora) z górnej półki!! kierownictwo masakra nic im się nie podoba, traktują pracowników jak służących gorzej! mają ich za nic!!! istna paranoja !!!!!!!

japi

Zgadza się,kuchnia wspaniała,kucharz doskonale gotuje-wiem,bo sama jadłam.Blisko morza,las,wiewiórki na drzewach,czysto,przyjemnie.Ale pani w recepcji to minus.Może powinna być bardziej serdeczna i nie uśmiechać się na przymus? Sprawia wrażenie jakby ją coś bolało. Pozdrawiam pracowników kuchni i kierownictwo.

iwona610

Chyba nie o tym samym GÓRNIKU mówimy. Obsługa jest bardzo miła , każde zgłaszane usterki są naprawiane w jak najszybszym terminie. Nie rozumiem skąd ta opinia. Muszę przyznać, że w zeszłym roku dostał mi się domek ze starą szafą , która nie pomieściła rzeczy, ale poradziliśmy sobie. Polecam9 choć nie ze względu na zabiegi, bo to kuleje)

ludzik

zgadza sie, kuchnia pszepyszna, pracownicy w kuchni jak i w rehabilitacji - przemili i sympatyczni. Jezeli chodzi o pracownikow na recepcji - niesympatyczne kobiety, z falszywym usmiechem na ustach. Podobnie jak panowie pracujący na bramie.Niby mili, a jednak.....Nie wspomne juz o sposobie traktowania pracownikow.I nie liczy sie czy to mloda 20-letnia osoba, czy kobieta w wieku50 lat.Nie ma znaczenia, żenada.Mysle ze pani szefowa do spraw zywienia, od razu sie domyslila ze chodzi wlasnie o nia. Ale piekny osrodek, blisko morza. Zielono, czysto. Podsumowuja:do pracy - stanowczo NIE!, na wypoczynek - JAK NAJBARDZIEJ

Martyna1976
@ludzik 18.09.2009 23:41

Nie polecam ośrodka jako miejsca do podjęcia pracy. Mój chłopak pracował tam na umowo-zleceniu (pomimo, że był zapewniany telefonicznie, że będzie to umowa o pracę). Musiał założyć książeczkę zdrowia z badaniami za około 80zł. jako pracownik KO, pomimo, że książeczka sanepidowska, jest dla pracowników kuchni i zmywaka oraz sanitarki. Ośrodek potrąca pracownikom za wyżywienie. Miesięcznie 300-310zł. Ośrodek nie ma dobrego wyposażenia KO. Jako ośrodek do wypoczynku ładnie się prezentuje, blisko 4ha, żywność jest umiarkowana, zakwaterowanie najwyżej umiarkowane. Nie mówmy o domkach o podwyższonym standardzie. Podwyższony standard to kamienie na ścianie i plazma. W każdym domku może być skromnie, ale czysto.

ilo

Ja również byłam w tym ośrodku w zeszłym roku.Bardzo sympatyczna obsługa,kuchnia przepyszna,byłam zadowolona z pobytu

Nie zgodzę się z tą opinią, ponieważ jeżdżę do ośrodka "Górnik" z mężem od paru lat i za każdym razem spotykam się z miłym przyjęciem przez pracowników ośrodka. Wyżywienie jest tam wspaniałe, panie w recepcji bardzo miłe i pomocne, panowie na parkingu zawsze uprzejmi i każdego gościa witają z uśmiechem. Polecam pobyt w tym ośrodku.

Ośrodek "GÓRNIK" w Łebie, to istna żenada jesli chodzi o obsluge.Nie chodzi o kuchnie, tylko o ''komunistyczne'' podejscie do kuracjuszy przez kierownictwo i ekipe nieelokwentnych pan i panow z recepcji i ochrony.Jedynie sciaganie kasy i nakazy i zakazy,nie liczy sie czlowiek!!! Tylko zysk i posluszenstwo!!! NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o Ośrodek rechabilitacyjny ''GÓRNIK'' - Łeba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek rechabilitacyjny ''GÓRNIK''