Opinie o Hotel Tumski **** w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hotel Tumski ****, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Tumski **** o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Tumski **** w Płock

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jak dużo osób pracuje w Hotel Tumski ****?

Dariusz Nowy wpis
Klient

@Wiktoria Jeśli nie odpowiada praca w recepcji w Tumskim za 15 możesz zatrudnić się w Bulkowie jako sprzątaczka, każdy ma prawo wyboru a żadna praca nie hańbi. Będąc niejednokrotnie w restauracji nie zauważyłam, żeby ktokolwiek z obsługi nosił pampersy. Droga @Wiktorio pracuje ten kto chce pracować!

Wiktoria

Dlaczego w ostatnim czasie pracownicy Hotel Tumski **** nie zostawiają swoich opinii na temat pracy w tym miejscu? Wiele osób na pewno jest ciekawych jak Wam się pracuje aktualnie w firmie. Dajcie o sobie znać i napiszcie, jak oceniacie warunki zatrudnienia?

Demon
@Wiktoria

Bo się wszyscy pozwalniali

Roma Nowy wpis
@Demon

bo z niewolnika nie zrobisz pracownika

Wiktoria Nowy wpis

Szukaja stale na recepcje, pensja 15 zł tyle co sprzataczka, obowiązki wszystkie od przynies podaj pozamiataj, rozliczasz dostawy, faktury ogarniasz, obowiazkowy pampers bo nie zejdziesz jak jestes sama na recepcji. Sprzataczka w Plocku ma jeszcze placone za dojazd a tutaj musisz zaplacic za parking, a przynajmniej do niedawna tak było w Tumskim dla porownania: Pałac Krzykosy · Bulkowo Potrzebna osoba do sprzątania najlepiej od zaraz. Zapraszam do współpracy. Wynagrodzenie minimalne 15 PLN netto plus zwrot kosztu dojazdu do miejsca pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Hotel Tumski ****. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Przesyłki Kurierskie Izabela Karbowa
(8 opinii)
logo firmy Przewoźnik międzynarodowy - woj. mazowieckie
Płock
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(28 opinii)
logo firmy Pracownik Ochrony Płock
Płock
Seris Konsalnet Holding S.A.
(4162 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Hotel Tumski ****? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Hotel Tumski ****? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Spółka

to ładnie się tam bawicie Otrzymana pomoc publiczna: 2020 r. 584,1 tys. zł

Spółkowicz
@Spółka

A czemu służy ten komentarz, dane o otrzymanej pomocy są informacjami dostępnymi dla wszystkich. Jest to forum dotyczące pracodawców a nie otrzymanej pomocy, komentarz bez sensu!

Dzwon

Stare panny z recepcji cały czas plotkują n/t właścicieli, pracowników oraz klientów hotelu.

Steven

Pewne jest jedno, że firma stara się, jest dobrym pracodawcą a jeśli nawet coś jest nie tak to warto poprawiać, polecam

Kucharz_12

Postanowiłem napisać konkretne żetelne informacje, ponieważ przypadkiem z ciekawości chciałem zobaczyć jakie są opinie byłych pracowników Hotel"Tumski". Jestem byłym kucharzem tego obiektu od ok1,5 roku. Atmosfera jak dla mnie bardzo pozytywna. Pracodawcy specyficzni wymagający wiedzą że utrzymanie wysokiego poziomu do czegoś zobowiązuje. Płaca- podchodzą do tego indywidualne wg.mnie. Jeśli jesteś dobry w swym fachu to i kasa dobra, tylko na umowie jest ciężko żeby wpisali taką kwotę jak potrzeba, ale realne. Szkolenia- jak najbardziej i to z kucharzami z Polski. Pieniądze na odzież- otrzymywałem oraz indywidualne kitle. Bardzo polecam jeśli ktoś chce się rozwijać jako kucharz. Fakt jest ciężko,ale gdzie na KUCHNI! jest lekko.

Konrad

Generalnie forum jest dla pracowników ale jeśli jest coś na rzeczy to warto się tym zająć.

Ania z Warszawy

Lubię atmosferę w Hotel Tumski **** za: Bywam w restauracji dość często i ewidentnie jest jakiś problem w ekipie. Panowie nie powalają obsługą a i faktycznie woń alkoholu jest wyczuwalna zwłaszcza od wysokiego ,ciemnego blondyna. Panie za to super. O co chodzi? Szkoda bo ogólnie restauracja super

Róża

Kelner K... porazka, czuć od niego alkoholem, do pracy przychodzi albo na kacu albo podpity... Zaniża jakość całego obiektu i obsługi :/

Smakosz
@Róża

ooo to chyba on nas ostatnio obsługiwał, wysoki i ciemny? nie da się zamaskować tego odoru żadnymi perfumami...

Zbyszek
@Smakosz

To chyba portal gdzie opiniuje się pracodawcę a nie ich pracowników.

Patrycja
@Smakosz

Poszukaj strony gdzie możesz zostawić opinię na temat obsługi w tym lokalu

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Hotel Tumski **** o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Magdalena

Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku kelnerka? Czy od wesela jest platne wiecej trochę ?

wróbelek

Nie polecam, szefostwo ma swoich "ulubionych" pracowników, którzy donoszą na pozostałych. Z tego co słyszałem jedna Pani "N" z recepcji... z taką osobą nikomu nie życzę pracować. Poza tym najniższa krajowa płaca a wymogi jak za trzy razy taką pensję.

Nadsubtelny

Kiedyś pracowała tam Ania na recepcji. Super fajna laska z apetycznym tyłeczkiem mmmm ... :-)

Ania

Nie polecam. Pensja na umowie najniższa krajowa. reszta pod stołem. Ludzie tam pracujący tez różni. Jest kilkoro fajnych osób, reszta niezbyt. Wymyślanie przez szefostwo różnych głupot do zrobienia niezwiązanych z Twoim stanowiskiem pracy. Jeśli chodzi o zarządzanie personelem, itd, to nie ma to tego kompetentnej osoby. Ogólnie nie polecam.

Koko

Nie polecam. Najniższa krajowa. Fatalne zarządzanie.

ryba

no na pewno to osiągniesz bo hotel jest czterogwiazdkowy i wiadomo że lepsi klienci i lepsza kasiorka, warto

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Tumski **** - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hotel Tumski ****