Hotel Tumski ****

Płock

Opinie o Hotel Tumski ****

wróbelek

Nie polecam, szefostwo ma swoich "ulubionych" pracowników, którzy donoszą na pozostałych. Z tego co słyszałem jedna Pani "N" z recepcji... z taką osobą nikomu nie życzę pracować. Poza tym najniższa krajowa płaca a wymogi jak za trzy razy taką pensję.

Nadsubtelny

Kiedyś pracowała tam Ania na recepcji. Super fajna laska z apetycznym tyłeczkiem mmmm ... :-)

Ania

Nie polecam. Pensja na umowie najniższa krajowa. reszta pod stołem. Ludzie tam pracujący tez różni. Jest kilkoro fajnych osób, reszta niezbyt. Wymyślanie przez szefostwo różnych głupot do zrobienia niezwiązanych z Twoim stanowiskiem pracy. Jeśli chodzi o zarządzanie personelem, itd, to nie ma to tego kompetentnej osoby. Ogólnie nie polecam.

Koko

Nie polecam. Najniższa krajowa. Fatalne zarządzanie.

ryba

no na pewno to osiągniesz bo hotel jest czterogwiazdkowy i wiadomo że lepsi klienci i lepsza kasiorka, warto

GOŚĆ

Generalnie nie polecam. Dość dziwna atmosfera. Pensja też na nieciekawych zasadach.

perłowa

Pracuję tam.[usunięte przez moderatora] NIE Z TEJ ZIEMI,ale szefostwo w porządku :) Mili ludzie, kultura i klasa.Poza tym całkiem dobra płaca, pakiet socjalny,umowa, czysto i przyjemnie,jestem bardzo zadowolona.Polecam wszystkim.Na płockie realia 8/10 :)

Zostaw opinię o Hotel Tumski **** - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Tumski ****