Opinie o Fotojoker Sp. z o.o. w Płock Strzelecka 11

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fotojoker Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fotojoker Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fotojoker Sp. z o.o. w Płock Strzelecka 11

D.P

Nie polecam tam pracy za żadne skarby... na wekslu, na którym nie widnieje żadna kwota trzeba dodatkowo napisać "zapłace bez protestu" wpiszą sobie tysiąc... sto tysięcy, milion i trzeba płacić bez protestu!

Foto Nowy wpis
@D.P

Nie ma żadnych weksli :)

Afro Nowy wpis
@D.P

Były takie weksle, ale ponoć juz ich nie ma

Pytanie Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia Fotojoker Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Afro Nowy wpis
@Pytanie

Nic nie zapewnią, telefon w każdym sklepie jest. Są też 2 komputery i jeden do robienia fotoksiazek.

Czym w Fotojoker Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dagmara

Czy fotojoker działa także online?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy można liczyć w Fotojoker Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Anna
@Pytanie

Tak Lux med

Max

Bardzo fajna firma , zepsuta przez niedoświadczonych managerów z wysokim ego. Oraz brak marketingu .Za marketing odpowiada sprzedawca . Odnajdziesz tam swoje miejsce jak nie zajmujesz fotografowaniem tylko masz gadane i smykalke do wciskania usług ( nie towaru )

Bartosz

W komentarzach pojawiły się bardzo różnorodne opinie, dlatego chciałem zapytać jaka panuje obecnie opinia na temat pracy w Fotojoker, tzn. jakie są warunki i czy można liczyć na stabilne zatrudnienie. Dzięki.

Weronika

Na stronie którą wcześniej podałam można znaleźć oferty pracy na stanowiska Specjalista do Spraw Obsługi Klienta oraz Sprzedawca w salonie FOTOJOKER. Co możecie doradzić osobom zainteresowanym aplikacją? Jako sprzedawca można liczyć na możliwości rozwoju zawodowego oraz cykl szkoleń z zakresu fotografii. Możecie powiedzieć o tych możliwościach coś więcej? Co Wam dała praca w Fotojoker?

Afro
@Weronika

Wszystko zal w jakim sklepie i w jakim regionie. Przykładowo były menagier z południa bardzo konkretny miły koleżenski. jego następca podobno też ok. (usunięte przez administratora) Juz tam pare lat nie pracuje ale wiem co sie tam jeszcze dzieje.

fiolka

Też jestem ciekawa.

Henry

A ja uważam, że brak umiejętności niektórych pracowników to główne przyczyny niezadowolenia bo firma jest ok!

Ania

Omijajcie z daleka ta firmę. Centrala zatrudnia niekompetentnych ludzi generujacych koszty ktore z koleji przekladaja sie na decyzje placowe dla sprzedawców w sieci . Brak marketingu , brak reklam w internecie brak pozycjonowania .Pracownicy po 10 latach zarabiaja podstawe= najnizsze wynagrodzenie plus stażowe po 2 latach 100 do 300 zl brutto po 9 . I tyle . Reszta to kosmiczne targety nie do zrealizowania . Przecietne wynagrodzenie to 2200 zl netto . Odpowiedzialnosc za towar ( weksel ) . Ta firma idzie na (usunięte przez administratora) .

Relion

Nigdy więcej żadnych zakupów w waszym sklepie, a dla przyszłych zainteresowanych zakupami w tym sklepie ważna informacja: jak kupicie aparat z wadą fabryczna i zareklamujecie wszystkie wnioski z miejsca będą odrzucane i dowiecie się o tym w ciągu 14 dni od złożonej reklamacji a odesłany aparat po miesiącu. Pewnie żeby zniechęcić. Ja wysyłałem już 2x z tytułu rękojmi i 3x z ta sama wada do producenta i za każdym razem to samo. Liczcie się w podobnych sytuacjach, ze sprawę trzeba będzie kierować do rzecznika i zostaniecie przeciągnięci w całym procesie do maksymalnego czasu. Powodzenia przyszłym klientom życzę produktów wolnych od wad.

Weronika

@Afeo, a jak oceniasz merytoryczność przeprowadzanych i organizowanych szkoleń przez Fotojoker? Myślę że, odpowiedź na to pytanie pomoże osobom poszukującym pracy, które realnie będzie podnosić ich kwalifikacje. W dzisiejszych czasach jest to bardzo istotna kwestia w wyborze pracodawcy.

Afro
@Weronika

Głównie są to szkolenia produktowe np Nikona, Canona, Sony, Olympus. Niby bardzo ukierunkowane na produkt danej marki ale prowadzony bardzo kompetentni znający zalety jak i wady swojego sprzętu. Szkolenia są zazwyczaj 2dniowe, albo fajny plener albo modelka studio. Bardzo merytoryczne i sympatyczne. Kiedyś jeszcze dla nowych pracowników było zwiedzanie cewe i szkolenie w studio które mają w Kędzierzynie .

Weronika

@Afro, a co możesz powiedzieć na temat Fotojoker w Płocku? Czy posiadasz stamtąd informacje o aktualnej sytuacji firmy? Jeżeli tak, to jak ona wygląda? Czy potrzebują pracowników? Jak wygląda rekrutacja do tego oddziału? Proszę, podziel się z użytkownikami swoją wiedzą na ten temat, gdyż pomoże to im przygotować się do ewentualnej aplikacji do firmy.

Afeo
@Weronika

Płock to chyba Lulek jest managerem na ten region, więc może być nie miło :( szkolenia dla pracownika są nawet 3 razy w roku. Fajne hotele super sprzęt do zabawy. Kasa w Płocku może być spoko.

Weronika

@Obecny, zgadza się. Najnowsze oferty pracy Fotojoker Sp. z o.o. możecie znaleźć na ich stronie internetowej: https://fotojoker.pl/kariera

cocockos

Ja niestety nie widziałem @kurnik, ale za to wiem, że szukają fotomodelki. Praca polega wykonaniu sesji foto, a jeśli komuś zależy na dyskrecji to występuje z masce weneckiej :D Ciekawa posada, tym bardziej, że zarobki są od 2 do 5 tysięcy brutto miesięcznie.

Obecny

FJ ma ogłoszenie na swojej stronie o naborze pracowników. Główna strona fj

B jak Bieda

Jako osoba aktualnie pracująca jestem średnio zadowolona.Pracuję około roku i kiedy się zatrudniałam było na prawdę dobrze. Byłam w szoku, że jeszcze istnieją firmy, które dadzą zarobić starającemu się pracownikowi. Ale zaczęły wchodzić zmiany. Począwszy od takich "neutralnych" aż do "nieznośnych". Podstawa - najniższa krajowa plus premie czyli targety które są w jakiś dziwny sposób wyliczane. Wiadomo - w niektórych miastach i sklepach są wyrabiane w niektórych nie. Oczywiście szanownych dyrektorów średnio obchodzi brak możliwości wyrobienia narzuconych planów sprzedażowych i to, że wypłacają pracownikom wypłatę która w moim mieście wystarcza na opłacenie wynajmowanego pokoju, kupienie podstawowych środków higienicznych i na jedzenie. Czyli przeżycie z miesiąca na miesiąc aby tylko móc pracować. Najśmieszniejsze jest to, że odpowiedzialność finansową masz na kilkaset tysięcy złotych a zarabiasz grosze. Jeśli ktoś by mnie okradł to nawet nie dostanę kredytu na spłatę. Najbardziej mi szkoda starych, dobrych i co najważniejsze kompetentnych pracowników, którzy są w większości oddani firmie. Moim zdaniem to właśnie oni są fundamentem firmy. Co chwilę wchodzą jakieś dziwne zmiany, redukcje etatów dla niektórych. Oczywiście bez konkretnych wyjaśnień dlaczego ta osoba a nie inna. Wolą zwolnić/dać 3/4 etatu pracownikowi który pracuje już kilkanaście lat, zna firmę jak własną kieszeń i zapytany o opinię mógłby pomóc Fotojokerowi lepiej niż większość osób "na górze". Oczywiście zmniejszenie etatów i co za tym idzie.... płac jest podobno dla dobra firmy. Tak samo jak pakowanie w super reklamy cudownej fotoksiążki bez powiedzienia gdzie taką fotoksiążkę można nabyć. Później wielkie zdziwienie, że w salonach fotojokera sprzedaż flagowego produktu(fotoksiążki) nie wzrosła. No ale skoro była reklama(nie ważne czy dobra, czy nie) a sprzedaż tego konkretnego produktu stoi to pewnie jest to wina sprzedawców (broń Boże nie jest to wina wysokich cen u nas i przynajmniej dwa razy mniejszych u konkurencji, mało czytelnego programu do projektowania takich bajerów ani błędów w laboratorium które znacznie zniechęcają klientów) więc trzeba ich ukarać za "nieróbstwo" bo przecież(wg. niektórych "tam wyżej") jedynym naszym obowiązkiem jest stanie za ladą i sprzedawanie a i tak efekty są marne. Cyrk na kółkach. Jedyną dobrą rzeczą jest możliwość poznania ludzi z którymi pracuję ponieważ są naprawdę wspaniali.Kierownik (przynajmniej u mnie) to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, która dba jednocześnie o firmę i o nas - zwykłych pracowników. Ja szukam już nowej pracy. Jeśli chcesz zachować zdrowie psychiczne, cierpliwość i entuzjazm to omijaj tą firmę. SERIO.

Były
@B jak Bieda

Pracowałem w tej firmie spory kawał czasu ale to firma zrezygnowała ze mnie... teraz słyszę że kroją etaty na 3/4 z pełnego, ludzie coraz mniej zarabiają i w efekcie zaczyna brakować ludzi do pracy... w sklepie w którym pracowałem jedna już dała wypowiedzenie a pozostałe osoby się zastanawiają... Wszystko to dlatego że niemieckie szefostwo dało ultimatum by wyprowadzić firmę z dołka... Jakoś polscy szefowie nie bardzo dbają o swoich pracowników... Wszystkich tych który pracują powyżej 5 lat w mojej miejscowosci można policzyc na palcach a jest kilka sklepów....

urlopy są w takim wymiarze jak trzeba, ale czy w wakacje zależy od regionu. Na północy raczej nie ma bo sezonowość jest. Starzy pracownicy maja nawet taki punkt w umowie o prace. teraz firma zamyka sklepy i wyrzuca pracowników na bruk więc odpuść sobie. Kiedyś było super teraz trzeba jak najszybciej uciekać.

konik

Chciałbym się jednak dowiedzieć co o całej sytuacji twierdzą zatrudnione tam osoby, bądź ludzie, którzy u nich pracowali. Dają w ogóle jakieś szanse rozwoju zawodowego i względne pieniądze, czy to zupełnie nie ten adres? Podpowiedzcie mi też jak wygląda sama rozmowa rekrutacyjna. Dzięki z góry za wskazówki.

Paul

Zgadza się. Płaca jest koszmarnie niska - zero motywacji, aż się nie chce do pracy przychodzić. W wielu sklepach podstawa plus premie plus dodatki = poniżej najniższej krajowej, ale wtedy muszą podciągnąć wypłatę do najniższej. Dużo wolnych dni, bo system równoważny, ale co z tego, jak w wolne dni trzeba dorabiać, bo nawet przy ostrym trybie ekonomicznym po tygodniu do dwóch nie ma już kasy. Ludzie, to już inna kwestia, bo da się i trafić na spoko ekipę, a czasem nie. Menedżer z mojego okręgu był dla wszystkich niczym kat-zjawa, wszyscy się bali, ja to miałem w *****. Jednakże jakiekolwiek konflikty ze współpracownikami mogą się skończyć wylotem. W zależności od sklepu i ruchu może być totalny luz, albo zapieprz. Z uwagi na sprawy finansowe chyba lepiej mieć to drugie, bo inaczej totalne marnotrawstwo czasu i siedzenie na necie (uwaga - inwigilacja kompów - mają zdalny dostęp). Weksle i gruby plik dokumentów do podpisania stawia pracownika w szeregu "bez szans" ;) Kołchoz :) Praca dobra dla 18-latków chcących zarobić sobie na waciki, nie dla dorosłych ludzi. Pozdrowienia.

fotojokerowka
@Paul

Akurat jestem u rodzinki w Londynie i pokazuja mi w jakiej strasznej firmie pracuje. Ja pracuje już 11 lat w Fotojokerze. Odeszlam ok 7 lat temu aby sobie poprawic i wrocilam po 5 miesiacach z podkulonym ogonem po doswiadczeniach w innym sklepie sieciowym. Na tej podstawie i z tego co slysze moge stwierdzic ze , Fotojoker to raj. Masa papierow jest wszedzie jezeli jestes legalnie zatrudniony. Nie mialam wyplaty mniejszej niz 2 tys zlotych na reke bez zadnych nadgodzin za ktore jak sa to jest placone. Urodzilam dziecko wrocilam bez problemow. Grafiki ustawiamy pod siebie i nie mamy z tym problemow. Gdzie tak masz ? Pracujemy w 3 osoby : dwie dziewczyny i nasz facet :). Wiemy jak sprzedawac aby zarobic i w moim sklepie nie narzekamy. Sasiedzi z pasazu zazdroszcza nam ze tak dobrze mamy. Kiedy spotykamy sie z innymi sklepami na szkoleniach to roznie gadaja . Ale widac ze zle gadaja ci ktorzy za duzo nie wiedza i nie potrafia. Na szkoleniach od wielu lat spotykamy te same znajome twarze i jest ich bardzo bardzo duzo. Gdyby bylo tak zle to tyle ludzi pracowaloby po kilkanascie lat w tej jednej firmie ? To nieudacznicy zyciowi ze lepszej pracy nie potrafia znalezc ? Siedzenie w pracy przy necie ? A zrobiles wszystko co bylo trzeba ze masz tyle czasu ? U nas czasu zawsze brakuje bo nawet jak nie ma klientow to jest duzo pracy tylko trzeba to widziec a nie narzekac. Dzieki temu w sklepie lsni. Szkoda mi teraz czasu na dalsza pisanine ale jak wroce za tydzien to jeszcze cos napisze .

@fotojokerowka

Śmieszna jesteś pisząc "Ale widac ze zle gadaja ci ktorzy za duzo nie wiedza i nie potrafia. " Może nie wiesz, ale każdy sklep ma inną specyfikację klientów bez względu na to kto w nich pracuje. U nas mimo zmian w załogach (mamy osoby ze sklepów w których było dobrze jak u Ciebie) i mimo tego sytuacja konkretnego punktu się nie zmieniła. Ale w sumie patrząc na czak kiedy dodawałaś post to masz rację. Wtedy w FJ był raj. Teraz jest jak jest.

Mikrus
@B jak Bieda

Zacytuję: "każdy sklep ma inną specyfikację klientów bez względu na to kto w nich pracuje". B jak Bieda: z całym szacunkiem do Ciebie, ale zanim coś napiszesz, zastanów się proszę. Z mojej beczki: ja w tej firmie pracuję rok i jestem zadowolony. Pracowałem w innych sieciówkach i mam porównanie.

@Mikrus

Zastanowiłam się, uwierz. Nie wszystkie sklepy mają tak samo. Jeśli jesteś zadowolony i dobrze Ci się pracuje to cieszę się Twoim szczęściem. Nie neguję tego, ze masz duże doświadczenie i dzięki temu możesz porównać pracę w FJ z innymi sieciówkami.... Ale niestety nie możesz porównać pracy w jednym salonie FJ do pracy w drugim.

Zostaw merytoryczną opinię o Fotojoker Sp. z o.o. - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fotojoker Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 10 ocen.
Fotojoker Sp. z o.o.