Opinie o Fotojoker Sp. z o.o. w Płock Strzelecka 11

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fotojoker Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fotojoker Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fotojoker Sp. z o.o. w Płock Strzelecka 11

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy pracownicy Fotojoker Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Integracje są w postaci wyjścia do wyboru pracowników. W ogóle w firmie zmieniło się dużo rzeczy na plus. Więcej benefitów, wróciły szkolenia wyjazdowe po pandemii. Największe plusy to : elastyczny grafik, możliwość premii które są realne do zdobycia, koleżeńska atmosfera, luxmed, akcje pracownicze, a jeśli dodatkowo ktoś interesuje się fotografią to na pewno odnajdzie się w tej pracy. Ludzie zarządzający też spoko czego nie można było powiedzieć jakieś parę lat temu.

Marta Nowy wpis
Inne

Widzę, że rok temu podstawą wynagrodzenia było 3000 brutto. Ile to wynagrodzenie wynosi na dzień dzisiejszy? Są jakieś plany by stawkę podnosić od nowego roku? Jak z tematami takimi jak premie czy inne dodatki aktualnie?

Motylica Nowy wpis
Pracownik
@Marta

3500 plus bardzo fajne premie obecnie

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Fotojoker Sp. z o.o.?

Gość
Kandydat
@Pytanie

3000 brutto

D.P
Były pracownik

Nie polecam tam pracy za żadne skarby... na wekslu, na którym nie widnieje żadna kwota trzeba dodatkowo napisać "zapłace bez protestu" wpiszą sobie tysiąc... sto tysięcy, milion i trzeba płacić bez protestu!

Foto
Pracownik
@D.P

Nie ma żadnych weksli :)

Afro
Były pracownik
@D.P

Były takie weksle, ale ponoć juz ich nie ma

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Fotojoker Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy B2B Sales Engineer
Oleśnica
debesto.com
(91 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Export Manager z językiem niemieckim
Źródła
Pro-Inżynier sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca ds. OZE
Szczecin
MULTIOZE Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Fotojoker Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Afro
Były pracownik
@Pytanie

Nic nie zapewnią, telefon w każdym sklepie jest. Są też 2 komputery i jeden do robienia fotoksiazek.

Dagmara
Inne

Czy fotojoker działa także online?

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Fotojoker Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Anna
Pracownik
@Pytanie

Tak Lux med

Max

Bardzo fajna firma , zepsuta przez niedoświadczonych managerów z wysokim ego. Oraz brak marketingu .Za marketing odpowiada sprzedawca . Odnajdziesz tam swoje miejsce jak nie zajmujesz fotografowaniem tylko masz gadane i smykalke do wciskania usług ( nie towaru )

Bartosz
Inne

W komentarzach pojawiły się bardzo różnorodne opinie, dlatego chciałem zapytać jaka panuje obecnie opinia na temat pracy w Fotojoker, tzn. jakie są warunki i czy można liczyć na stabilne zatrudnienie. Dzięki.

Weronika
Inne

Na stronie którą wcześniej podałam można znaleźć oferty pracy na stanowiska Specjalista do Spraw obsługi klienta oraz Sprzedawca w salonie FOTOJOKER. Co możecie doradzić osobom zainteresowanym aplikacją? Jako sprzedawca można liczyć na możliwości rozwoju zawodowego oraz cykl szkoleń z zakresu fotografii. Możecie powiedzieć o tych możliwościach coś więcej? Co Wam dała praca w Fotojoker?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Afro
@Weronika

Wszystko zal w jakim sklepie i w jakim regionie. Przykładowo były menagier z południa bardzo konkretny miły koleżenski. jego następca podobno też ok. (usunięte przez administratora) Juz tam pare lat nie pracuje ale wiem co sie tam jeszcze dzieje.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
fiolka
@Weronika

Też jestem ciekawa.

Henry
Inne

A ja uważam, że brak umiejętności niektórych pracowników to główne przyczyny niezadowolenia bo firma jest ok!

Ania

Omijajcie z daleka ta firmę. Centrala zatrudnia niekompetentnych ludzi generujacych koszty ktore z koleji przekladaja sie na decyzje placowe dla sprzedawców w sieci . Brak marketingu , brak reklam w internecie brak pozycjonowania .Pracownicy po 10 latach zarabiaja podstawe= najnizsze wynagrodzenie plus stażowe po 2 latach 100 do 300 zl brutto po 9 . I tyle . Reszta to kosmiczne targety nie do zrealizowania . Przecietne wynagrodzenie to 2200 zl netto . Odpowiedzialnosc za towar ( weksel ) . Ta firma idzie na (usunięte przez administratora) .

Relion

Nigdy więcej żadnych zakupów w waszym sklepie, a dla przyszłych zainteresowanych zakupami w tym sklepie ważna informacja: jak kupicie aparat z wadą fabryczna i zareklamujecie wszystkie wnioski z miejsca będą odrzucane i dowiecie się o tym w ciągu 14 dni od złożonej reklamacji a odesłany aparat po miesiącu. Pewnie żeby zniechęcić. Ja wysyłałem już 2x z tytułu rękojmi i 3x z ta sama wada do producenta i za każdym razem to samo. Liczcie się w podobnych sytuacjach, ze sprawę trzeba będzie kierować do rzecznika i zostaniecie przeciągnięci w całym procesie do maksymalnego czasu. Powodzenia przyszłym klientom życzę produktów wolnych od wad.

1
Weronika
Inne

@Afeo, a jak oceniasz merytoryczność przeprowadzanych i organizowanych szkoleń przez Fotojoker? Myślę że, odpowiedź na to pytanie pomoże osobom poszukującym pracy, które realnie będzie podnosić ich kwalifikacje. W dzisiejszych czasach jest to bardzo istotna kwestia w wyborze pracodawcy.

Afro
@Weronika

Głównie są to szkolenia produktowe np Nikona, Canona, Sony, Olympus. Niby bardzo ukierunkowane na produkt danej marki ale prowadzony bardzo kompetentni znający zalety jak i wady swojego sprzętu. Szkolenia są zazwyczaj 2dniowe, albo fajny plener albo modelka studio. Bardzo merytoryczne i sympatyczne. Kiedyś jeszcze dla nowych pracowników było zwiedzanie cewe i szkolenie w studio które mają w Kędzierzynie .

Weronika
Inne

@Afro, a co możesz powiedzieć na temat Fotojoker w Płocku? Czy posiadasz stamtąd informacje o aktualnej sytuacji firmy? Jeżeli tak, to jak ona wygląda? Czy potrzebują pracowników? Jak wygląda rekrutacja do tego oddziału? Proszę, podziel się z użytkownikami swoją wiedzą na ten temat, gdyż pomoże to im przygotować się do ewentualnej aplikacji do firmy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Afeo
@Weronika

Płock to chyba Lulek jest managerem na ten region, więc może być nie miło :( szkolenia dla pracownika są nawet 3 razy w roku. Fajne hotele super sprzęt do zabawy. Kasa w Płocku może być spoko.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Weronika
Inne

@Obecny, zgadza się. Najnowsze oferty pracy Fotojoker Sp. z o.o. możecie znaleźć na ich stronie internetowej: https://fotojoker.pl/kariera

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
cocockos

Ja niestety nie widziałem @kurnik, ale za to wiem, że szukają fotomodelki. Praca polega wykonaniu sesji foto, a jeśli komuś zależy na dyskrecji to występuje z masce weneckiej :D Ciekawa posada, tym bardziej, że zarobki są od 2 do 5 tysięcy brutto miesięcznie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Obecny

FJ ma ogłoszenie na swojej stronie o naborze pracowników. Główna strona fj

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
B jak Bieda

Jako osoba aktualnie pracująca jestem średnio zadowolona.Pracuję około roku i kiedy się zatrudniałam było na prawdę dobrze. Byłam w szoku, że jeszcze istnieją firmy, które dadzą zarobić starającemu się pracownikowi. Ale zaczęły wchodzić zmiany. Począwszy od takich "neutralnych" aż do "nieznośnych". Podstawa - najniższa krajowa plus premie czyli targety które są w jakiś dziwny sposób wyliczane. Wiadomo - w niektórych miastach i sklepach są wyrabiane w niektórych nie. Oczywiście szanownych dyrektorów średnio obchodzi brak możliwości wyrobienia narzuconych planów sprzedażowych i to, że wypłacają pracownikom wypłatę która w moim mieście wystarcza na opłacenie wynajmowanego pokoju, kupienie podstawowych środków higienicznych i na jedzenie. Czyli przeżycie z miesiąca na miesiąc aby tylko móc pracować. Najśmieszniejsze jest to, że odpowiedzialność finansową masz na kilkaset tysięcy złotych a zarabiasz grosze. Jeśli ktoś by mnie okradł to nawet nie dostanę kredytu na spłatę. Najbardziej mi szkoda starych, dobrych i co najważniejsze kompetentnych pracowników, którzy są w większości oddani firmie. Moim zdaniem to właśnie oni są fundamentem firmy. Co chwilę wchodzą jakieś dziwne zmiany, redukcje etatów dla niektórych. Oczywiście bez konkretnych wyjaśnień dlaczego ta osoba a nie inna. Wolą zwolnić/dać 3/4 etatu pracownikowi który pracuje już kilkanaście lat, zna firmę jak własną kieszeń i zapytany o opinię mógłby pomóc Fotojokerowi lepiej niż większość osób "na górze". Oczywiście zmniejszenie etatów i co za tym idzie.... płac jest podobno dla dobra firmy. Tak samo jak pakowanie w super reklamy cudownej fotoksiążki bez powiedzienia gdzie taką fotoksiążkę można nabyć. Później wielkie zdziwienie, że w salonach fotojokera sprzedaż flagowego produktu(fotoksiążki) nie wzrosła. No ale skoro była reklama(nie ważne czy dobra, czy nie) a sprzedaż tego konkretnego produktu stoi to pewnie jest to wina sprzedawców (broń Boże nie jest to wina wysokich cen u nas i przynajmniej dwa razy mniejszych u konkurencji, mało czytelnego programu do projektowania takich bajerów ani błędów w laboratorium które znacznie zniechęcają klientów) więc trzeba ich ukarać za "nieróbstwo" bo przecież(wg. niektórych "tam wyżej") jedynym naszym obowiązkiem jest stanie za ladą i sprzedawanie a i tak efekty są marne. Cyrk na kółkach. Jedyną dobrą rzeczą jest możliwość poznania ludzi z którymi pracuję ponieważ są naprawdę wspaniali.Kierownik (przynajmniej u mnie) to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, która dba jednocześnie o firmę i o nas - zwykłych pracowników. Ja szukam już nowej pracy. Jeśli chcesz zachować zdrowie psychiczne, cierpliwość i entuzjazm to omijaj tą firmę. SERIO.

Były
@B jak Bieda

Pracowałem w tej firmie spory kawał czasu ale to firma zrezygnowała ze mnie... teraz słyszę że kroją etaty na 3/4 z pełnego, ludzie coraz mniej zarabiają i w efekcie zaczyna brakować ludzi do pracy... w sklepie w którym pracowałem jedna już dała wypowiedzenie a pozostałe osoby się zastanawiają... Wszystko to dlatego że niemieckie szefostwo dało ultimatum by wyprowadzić firmę z dołka... Jakoś polscy szefowie nie bardzo dbają o swoich pracowników... Wszystkich tych który pracują powyżej 5 lat w mojej miejscowosci można policzyc na palcach a jest kilka sklepów....

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

urlopy są w takim wymiarze jak trzeba, ale czy w wakacje zależy od regionu. Na północy raczej nie ma bo sezonowość jest. Starzy pracownicy maja nawet taki punkt w umowie o prace. teraz firma zamyka sklepy i wyrzuca pracowników na bruk więc odpuść sobie. Kiedyś było super teraz trzeba jak najszybciej uciekać.

Zostaw merytoryczną opinię o Fotojoker Sp. z o.o. - Płock

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Fotojoker Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Fotojoker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fotojoker Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 10 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Fotojoker Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii