Elektroinstal

Płock

Opinie o Elektroinstal

misiek

a dlaczego oszukuje, przecież jak przychodzisz do pracy to już masz wyposażone stanowisko pracy, jak pracownik ma martwic sie o wypossazenie swojego stanowiska pracy albo to czy wyrobi sie z jakimis pracami w ciagu dnia bez nich, bezsensu troche to wszystko.

zawiedziony

pracodawca oszukuje na czym może, brak narzędzi do wykonania pracy. Szef kable zlicza metrówką w korytach i ma pretensje do wszystkich, że go okradają. Poza tym pełna inwigilacja kamery zainstalowane wszędzie. Gołe wypłaty na czas dopóki pracujesz premia za nadgodziny po 2-3 msc po zakończeniu współpracy wypracowanej premii nie dostaniesz nigdy. Pracownicy faktycznie bardzo sympatyczni i pomogą zawsze.

psi1286

Firma niewypłacalna...... Podnajmuje wykonawców a później nie płaci za faktury!!!!

Słowa kojarzące się z Elektroinstal (Uwaga na wypłaty): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako minimalna Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo przyjaźni Od jakiej stawki można negocjować pensję? - Dogadamy się zawsze

Zostaw opinię o Elektroinstal - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektroinstal