Opinie o Elektro-Instal Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Elektro-Instal Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elektro-Instal Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektro-Instal Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Administrator Nowy wpis

Firma Elektro-Instal Sp. z o.o. niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Magazynier. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Misiek Nowy wpis

Po co myśleć o robocie w której spędzi większość swojego życia za marne pieniądze? Co do narzędzi, to pracujesz tym co ukradniesz, bo dostaniesz złom do roboty, a później wielkie pretensje o to że mało zrobione. Delegacje się zdarzają, i pracujesz po 12h bo po co mniej. Ty jesteś wołem roboczym, a jak się nie podoba to szukaj pracy w innym zawodzie, bo nikt cie nie przyjmie - taka zmowa między firmami. Czy nadal myślisz żeby tam pracować?

firma dba tylko o zarobki/dochody szefostwa. Pracownika się traktuje jak zło konieczne, dla niego nie ma funduszy na nic. Prezesi oczywiście sobie dogadzają tj. klika razy do roku urlop za granicą całą rodziną, do tego wyjazdy na narty, piękne auta itp. to na pracowniku trzeba oszczędzić. Przez moje kilka lat pracy w firmie jest constans - mam nadzieję, że znajdę nową lepszą pracę w miarę szybko i z tej firmy szybko odejdę. Tomek

Zakręcona ola
@Tomek

Zazdrość przez pana przemawia????

Cxx Nowy wpis
@Tomek

Pana wypowiedź jest niezgodna z prawdą. Jako aktualny pracownik mogę powiedzieć o prezesach tylko tyle że to uczciwi, tolerancyjni i wyrozumiali ludzie, zawsze pomogą.

Julia

Widzę, że ktoś parę lat temu miał ostry żal do pracodawcy tutaj o jakieś wyjazdy rodzinne kosztem oszczędzania na firmie i pracownikach. W sumie ciekawe czy to serio prawda była. Oferowane są tu jakiekolwiek premie lub benefity czy raczej takie "dodatki" zgarnia sobie szef na wycieczkę?

Cxx Nowy wpis
@Julia

Negatywna opinie wystawił były pracownik, Firma posiada wysokiej jakości narzędzia do pracy, pracownicy otrzymują wypłaty zawsze na czas, a możliwość uzyskania premii zależy od pracownika. W okresie świątecznym natomiast pracodawca nagradza premią każdego pracownika bez wyjątku. Prezesi firmy Elektro Instal, to bardzo uczciwi i empatyczni ludzie.

Rozmowę kwalifikacyjną w Elektro-Instal Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Magazynier?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Krystyna

Ktoś pisał kilka lat temu, że praca jest po 12 godzin dziennie.. Nadal tak jest czy coś się zmieniło? Jaka stawka obowiązuje od nowego roku?

Cxx
@Krystyna

Pani Krystyno, praca jest po 10 godzin dziennie z czego 2 godziny zajmuje dojazd pracowników do miejsca pracy, firma jest w Tarnowskich górach, jednak większość robót wykonuje w Katowicach.

Natalia

Dzień dobry, jeśli ktoś posiada doświadczenie oraz wiedzę, to może liczyć na starcie na jakieś benefity w Elektro-Instalu? Chodzi mi o np. wyższą stawkę na początek? :)

Darek

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży!!! Bardzo dobre opinie o firmie w branży, przy tym dobry pracodawca, polecam.

Czy dyżury międzyświąteczne w Elektro-Instal S.C. Janusz Szczygioł Janusz Sosadzin obstawiają najmłodszymi stażem?

Nie

Olaf

@Leszek Piszesz to jako klient czy pracownik? Chciałbym aplikować ale mało kto się tutaj wypowiada o pracodawcy

@Olaf

Co pan chciałby wiedzieć o pracodawcy?

Wymagają wyższego wykształcenia?

@Paweł

Nie

Czarna owca

Praca wcale nie jest taka zła jezeli ktoś lubi walczyc dziennie po 12 h za 10 zl i miske zupy bo szef zlapal dobrze płatne i krótko terminowe zlecenie ,tylo jak można robić ludźmi którzy nie dostali nawet głupich bocznych z tesco a maja wykładać przewody ... o montowaniu i podłączaniu osprzętu tez by mozna duzo pisać bo to prawdziwa sztuka zrobić coś z niczego. A jak juz cala ekipa sie napoci nawq.... i zrobi co ma zdobić latając między sobą i wymieniajac sie sprzętem i narzędziami moze liczyć na dobre słowo od szefa.

Latara
@Czarna owca

Dobre słowo szefa :. ( Buda pamiyntoł ). ha ha ha. Żałosne !!!!!!

Latara
@Latara

A !!!!!!! jeszcze powiedzenie drugiego szefa - :. ( To musi dzisiej być zrobione ). Hi hi hi. głupie jak but !

@Czarna owca

Oj prosze pana, dlaczego pan kłamie? Najmniejsza stawka u nas w firmie to 17zl/h i to dla nowych pracowników. Prezesi często jeżdżą na urlop bo taki jest plus bycia prezesem. Janusz Szczygioł oraz Janusz Sosadzin szanują ludzi i pracowników. Wiele osób chciałoby mieć takiego szefa

Norbert

Nie jesteście wylewni, liczyłem, że na tym forum znajdę więcej informacji o samej pracy, atmosferze i zarobkach.

Leszek

Firma jest ok

Czy na start można liczyć na umowę o prace ?

DZiK

Nie zgadzam się z tymi opiniami osoby które to pisały uważały się za znakomitych fachowców w dziedzinie elektrycznej. Niestety tylko tak oni o sobie myśleli. Ja jako stosunkowo młody pracownik wynagrodzenie mam większe niż osoby piszące powyżej, dlatego iż wiedza i umiejętności mają zdecydowany wpływ na wynagrodzenie oraz chęć rozwoju. Osoby piszące powyżej już nie pracują w tej firmie. Ich wiedza była tek obszerna we wszystkich dziedzinach że nawet założyli temat o firmie na tym portalu w jakiej pracowali czyli Spółce Cywilnej w skrócie SC naszych dwojga prezesów. Lecz niestety to nie jest spółka SC tylko Sp. z o.o. czyli Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Standardowe tłumaczenie moich piszących poprzedników w firmie było cytuję "Przecież każdy się może pomylić" w ich przypadku to było po podaniu napięcia spaliło się to i to i jeszcze to czasem cała lista. P.S. mi się jeszcze nic nie spaliło i nigdy nie musiałem używać w/w cytatu. Pozdrawiam Elektryk:P

Poszukują teraz elektryków?

Krzysiek

Na jaka umowę można liczyć ?

Kopara
@Krzysiek

Na pewno każdą, bo nie ma ludzi do roboty???????????? PS: wymagany języki - ukraiński

admin

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Elektro-Instal S.C. Janusz Szczygioł Janusz Sosadzin? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektro-Instal Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Elektro-Instal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektro-Instal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektro-Instal Sp. z o.o.?

Elektro-Instal Sp. z o.o.

Elektro-Instal Sp. z o.o.