Elektro-Instal S.C. Janusz Szczygioł Janusz Sosadzin

Tarnowskie góry

Elektro-Instal S.C. Janusz Szczygioł Janusz Sosadzin

Opinie o Elektro-Instal S.C. Janusz Szczygioł Janusz Sosadzin

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Czarna owca

Praca wcale nie jest taka zła jezeli ktoś lubi walczyc dziennie po 12 h za 10 zl i miske zupy bo szef zlapal dobrze płatne i krótko terminowe zlecenie ,tylo jak można robić ludźmi którzy nie dostali nawet głupich bocznych z tesco a maja wykładać przewody ... o montowaniu i podłączaniu osprzętu tez by mozna duzo pisać bo to prawdziwa sztuka zrobić coś z niczego. A jak juz cala ekipa sie napoci nawq.... i zrobi co ma zdobić latając między sobą i wymieniajac sie sprzętem i narzędziami moze liczyć na dobre słowo od szefa.

Tomek

firma dba tylko o zarobki/dochody szefostwa. Pracownika się traktuje jak zło konieczne, dla niego nie ma funduszy na nic. Prezesi oczywiście sobie dogadzają tj. klika razy do roku urlop za granicą całą rodziną, do tego wyjazdy na narty, piękne auta itp. to na pracowniku trzeba oszczędzić. Przez moje kilka lat pracy w firmie jest constans - mam nadzieję, że znajdę nową lepszą pracę w miarę szybko i z tej firmy szybko odejdę. Tomek

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Elektro-Instal S.C. Janusz Szczygioł Janusz Sosadzin? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Elektro-Instal S.C. Janusz Szczygioł Janusz Sosadzin - Tarnowskie góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro-Instal S.C. Janusz Szczygioł Janusz Sosadzin