Opinie o Wingdoor Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wingdoor Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wingdoor Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wingdoor Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Pracownik Nowy wpis

Ja nie narzekam, wypłata na czas na koncie. Dobry kontakt z firmą.

Jaki jest styl zarządzania w Wingdoor Sp. z o.o.?

Herman

Styl zarządzania w tej firmie to mydlenie oczu pracownikowi, dwulicowosc i nieszczerosc mimo ze na pierwszy rzut oka niby ok . Można by napisać referat o tym jak się tam pracuje ... ale myślę że sobie podaruję bo szkoda czasu

Kamila Nowy wpis
@Herman

A z czym konkretnie mydlą niby te oczy?

Herman Nowy wpis
@Kamila

Myślę że powinnaś zająć się fakturami???? bo masz zamydlone oczy ????????????

Herman Nowy wpis
@Kamila

Ale wypłata jest zawsze na czas więc są też plusy :)

Jonas

Praca w terenie. Umowa o pracę.

Jakie są warunki zatrudnienia w Wingdoor Sp. z o.o.?

Faro

wszystko na papierze/ umowa o prace

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wingdoor Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Technik serwisu bram przemysłowych i systemów przeładunkowych?

Czy są jakieś rozmowy indywidualne z szefostwem?

@Karolina

Rozmowy kwalifikacyjne są z szefostwem

Aplikowałem na stanowisko serwisant bram przemysłowych, zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa przeprowadzona w obecności szefostwa. Pierwsze pytania standardowe typu: zainteresowania, co motywuje do pracy, itp. kolejna część rozmowy to luźna gadka na różne tematy. Zostałem miło przyjęty i dobrze się rozmawiało. Po rozmowie zostałem poinformowany przez pana kierownika, że zadzwonią niezależnie od wyniku.

Byłem na rozmowie. Kontaktowi. Zobaczymy

admin1234

Byłem na rozmowie, szkoda się tam cisnąć.

Virus
@admin1234

Możesz napisać coś więcej? Mam zamiar się tam wybrać.

Zostaw merytoryczną opinię o Wingdoor Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Wingdoor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wingdoor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wingdoor Sp. z o.o.?

Wingdoor Sp. z o.o.
  • Sienkiewicza 47B