Opinie o P.T.H.U. Eko Trans S.j. w Wieszowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.T.H.U. Eko Trans S.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.T.H.U. Eko Trans S.j. o rekrutacji.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.T.H.U. Eko Trans S.j. w Wieszowa

Adela Nowy wpis

Czy zakończył już się proces likwidacji przedsiębiorstwa? Ciekawa jestem czy wszyscy ludzie dostali wypowiedzenia i czy firma rozliczyła się 'na zero'. Dajcie znać szczególnie jak to wygląda od strony finansowej.

Czy pracodawca P.T.H.U. Eko Trans S.j. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Były Nowy wpis

Nigdy bym tam nie wrocił

Miro Nowy wpis

Firma najprawdopodobniej po akcji z nielegalnymi odpadami w Wieszowie i Wielowsi przestała działać.

Miro

Oszóst! Traktuje ludzi choćby nie wiem co, brak wypłat, wyzywa gnębi. Jak najdalej od tej firmy!

Mariusz
@Miro

Dokładnie dołączam się do pozdrowień

Aleksander
@Mariusz

Dosyć ostro oceniacie tego pracodawcę. "Brak wypłat", a z czego wynika taka sytuacja? Firma ma tymczasowe problemy z płynnością finansową? Czy gdyby nie ten problem, to można by pomyśleć o aplikowaniu?

Podwykonawca
@Aleksander

Te tymczasowe problemy ma od 2012 roku mi nie wyplacil 250tys z 2013 i caly czas sie slizga

Artur

Witam wszystkich pracowałem w firmie 20lat temu Heniek nie wiem jak teraz ale wtedy traktował ludzi ok jeśli miałbym wrócić z powrotem zrobił bym to jeszcze raz ale mieszkam wAngli i dobrze się mam. Pozdrawiam wszystkich z 2000 roku

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak się pracuje z ludźmi z P.T.H.U. Eko Trans S.j.?

...

A to jeszcze istnieje ??

Pracowałem w tej firmie 3 lata, co do wypłaty? Płacił, I złego słowa na niego nie powiem, skoro płacił i 3 lata pracowałem to chyba nie darmo. Najlepiej napisać złą opinię. Ja nic złego nie powiem .

Czy P.T.H.U. Eko Trans S.j. zapewnia kartę multisportu?

...

Zapomnij

Czy ktos mógł by opisac prace w eko trans i kto to jest Krzysztof którego nr. Kontaktowy Jest na (usunięte przez administratora)

Nie polecam, wypłaty nadal brak mimo, że miała zostać wypłacona po 14 dniach

(usunięte przez administratora) ! Szymon obiecuje pracę w systemie 2 na 1 za 1800 euro. Umowę dali tylko na miesiąc i zamiast 1800, to dali 1500. Polscy (usunięte przez administratora) Nie zatrudniajcie się u nich.

rudy

oby jak najdalej od takiej firmy: pieniędzy na wypłaty braka jak już są to w ratach, sprzęt (dosłownie same złomy) i wiecznie słyszysz ze za mało robisz NIE POLECAM

Ernest

Nie polecam sprzęt zniszczony brak pieniędzy na cokolwiek o wpłatach nie wspomnę jednen wielski bajzel

Szalony

Szef zawsze był szalony. W ekotrans przewinęło się już mnóstwo pracowników. Niestety szefostwo nikogo nie zachęca do pozostania z nimi. Na swoim placu odkrywkowo wydobywają złoto i....odpady. Nie polecam

Aleksander
@Szalony

Twój wpis brzmi mocno niepokojąco. Jakie konkretnie zachowania szefostwa wydały Ci się niewłaściwe?

Heniek

Stanowczo nie polecam współpracy z Orłowskimi.(usunięte przez administratora), Ukraińcy uciekają od Orłowskiego Straszne jest to co tam się dzieje. Ostrzegam i nie polecam. (usunięte przez administratora). Będzie im to oddane.

Dominika
@Heniek

W ogóle nie dostałeś wypłaty? Czy są jakieś opóźnienia? Umowy chyba normalnie dają w Eko Trans do podpisania?

ekolog

nielegalnie zakopuje odpady. z takim podejściem zarządzających, nigdy bym nie chciał tam pracować. więcej informacji w wyszukiwarce

Dominika
@ekolog

Czyli nie jesteś pracownikiem P.T.H.U. Eko Trans S.j.? Dziękuję za opinię. Mimo wszystko, głównym celem forum jest wymiana opinii o pracodawcach, mam nadzieję, że wypowiedzą się jacyś pracownicy firmy.

Na stronie P.T.H.U. Eko Trans S.j. nie wyszczególniono żadnych konkretnych stanowisk, ale jest możliwość wysłania swojego CV na e-mail firmy. Może ktoś podzielić się informacjami co do formy zatrudnienia i pensji w firmie?

Miro
@Marek

Panie Marek przyjedź Pan do Wieszowy i wypytaj ludzi jaką działalność prowadzi firma. Jak Pan planujesz przyszłość za kratami to firma idealna dla Pana.

Dżygit

Jakby to byla dobra firma, przyjazdna pracownikom, to by nie musieli na OLX trzymac ogloszenia miesiacami, to by wiele firm nie zalozylo im spraw w sadach, to by mieli chociaz jednego stalego pracownika. Jak tamk sie pojawilem na chwilke, to zona szefa mowila,ze ma stalego jednego pracownika , bodajze od kilkunastu lat pracuje. Tak gdzies po tygodniu mej kariery ten "staly i zaufany" pracownik odszedl . Niech da Wam do myslenia.

Wojtek

Idealnych firm nie ma natomiast konkurencja mocno inspiruje do oczerniania.

Kania
@Wojtek

Chyba żartujesz? Konkurencja nie bierze się za nielegalne składowanie odpadów. Kiedyś firma EkoTrans dobrze rokowala mimo tego, że właściciel zawsze był szalony. Lepiej powiedz jakie kary za składowanie odpadów dostała firma ekotrans? Szkoda tych emigrantów zarobkowych tam pracujących, bo pewnie nie są świadomi tego co tam się dzieje.

Czakers

widac,ze zarzad firmy oplaca adminow gowork dla niedowiarkow info: prosze sie zorientowac, ile spraw sadowych firma miala zalozonych , m.in. za dlugi, za lamanie praw pracowniczych ja niedawno rozmawialem ze swoim szefem, ktory sam mi odparl, ze musial sie sadzic z ekotransem o niezaplacone faktury

aero

Złego słowa o tej firmie nie powiem. Współpracujemy już nie od dziś i jednak zawsze można było się na spokojnie dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o P.T.H.U. Eko Trans S.j. - Wieszowa

• Jak się pracuje w P.T.H.U. Eko Trans S.j.?

Zobacz opinie na temat firmy P.T.H.U. Eko Trans S.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.T.H.U. Eko Trans S.j.?

Kandydaci do pracy w P.T.H.U. Eko Trans S.j. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.T.H.U. Eko Trans S.j.