Opinie o Socopol Sp. z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Socopol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Socopol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Socopol Sp. z o.o. w Polska

Vendetta

Króliczek wielkanocny - 2012-04-19 17:16:12 Otwieram lodówkę w domu, a tam nic. W lodówce pracy też nie ma :( Byłem w kauflandzie na dziale z mrożonkami, tam też nie ma. Zima dawno się skończyła. Pytam więc gdzie jest moja zamrożona podwyżka?Ni ma. Słońce wyszło, rozmroziła się i[usunięte przez moderatora]do Francji.

Króliczek wielkanocny

gość

Niestety to już nie jest wina agencji a sytuacji jaka panuje w firmie. Jednego dnia praca jest ze brakuje ludzi na drugi już dzień jest ich za dużo bo okazuje się ze większość maszyn nie chodzi. Powinno się coś z tym zrobić. Wszystko robione na akord żebyśmy później chodziły i sprzątały... (np. myły parapety)

izka

Dzwonią o człowieka że zapraszają na spotkanie na następny dzien a potem dwie godziny przed spotkaniem dostałam wiadomość smsem że jest odwołane nawet nie raczyli zadzwonic... Więc o czymś to świadczy...

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Socopol Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Koordynator ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
mała

dzięki wielkie za odp. kasa potrzebna bo jestem bez pracy.Z resztą mam tam jechać 2 godz. i zarobić 1000 to sie nie opłaca.A ja nie lubie chorych jazd jeśli chodzi o atmosferę bo w sumie to najwazniejsze.Jeszcze raz dzięki wielkie i pozdrawiam. REZYGNUJE

odp mała

Az tak Ci kaska potrzebna aby pracować zapewne jako operatorka? Wiele nie zarobisz to raz a pozatym dostaniesz umowe max na 10 dni, jak nie bedzie pracy to mogą każdego dnia Cie odesłać. Zarobisz moze 1000zł moze nie. A z atmosferą to nikt nie robi sobie żartów przeciez, bo po co? Kazdy po prostu pisze co mu na sercu leży.

mała

czesc umówina jestem na rozmowe w sprawie pracy do Sokpolu powiedzcie szczerze warto? czytałam całe forum opinie są różne troche zniechęcajace ale kaska potrzebna.Czy to z tą atmosfera to serio co pisza?

GUCIO

[zmienione przez admina] BRYGADA [zmienione przez admina]JEST NAJLEPSZA I TYLE WSZYSCY SA FAJNI OPERATORKI,LIDERKI,KJ,TECHNICY,KOORDYNATORKA I SZEF ZMIANY I OCZYWIŚCIE CHŁOPAKI Z MAGAZYNU ;)

KOBITKI

A MY NAJBARDZIEJ LUBIMY [zmienione przez admina]TO JEST TECHNIK NA MEDAL NIE UJMUJAC OCZYWISCIE NICZEGO INNYM TECHNIKOM. U NAS WSZYSCY SA NAJ NAJ NAJ CIESZYCIE SIE BO MY TAK.

zawiedziona

najlepiej to jest w brygadzie tu sie dostaje umowe po protekcji tak jak PS wielka dama traktuje wszyskich jak gnoji nie ma czsu nigdy na nic zupelne zero technikow to ze 3 jest spoko [zmienione przez admina] NA KOMNTROL TO MOZNA TYLKO LICZYC NA OLE BO RESZTA TO ZMECZONE I NIE MAJACE CZASU NA NIC TYLKO KWAUSIA I PAPIEROSKI SIE LICZA SEF TEZ MA WYBRANE OSOBY KTORE NIE MUSZA CIEZKO PRACOWAC A RESZTA TO NIECH ZASUWA TAK JAK TO ROBI AM I KŻ PO TRUPACH DO CELU

PRACUS

CO DO DYREKCJI TO ZGODA /// A POZA TYM TO MOWI SIE, ZE KTO MA SZKOLE TEN MA LZEJ

nikt

ta i to jest prawda. moze rzeczywiscie nie kazdy taki jest ale jednaksa tacy ludzie ktorzy lubia donosic na kolezanki i kolegow z pracy. albo trafiaja sie oosoby ktore pokazuja ze potrafia wszystko i wszedzie ze nawet na cztero czy piecio torówce mowi ze jej sie nudzi a pozniej ktos inny przez nia cierpi!!!! a pozniej sie okazuje ze sa reklamacje czy jakies wtopy bo jej sie nudzilo i poszla np. na papieroska!!!!!

TECO..........

Ja już tak się czepiacie nadzoru tej zmiany to może ktoś mi powie co tam robi p. koordynator???????????

świadek koronny

co wy wszyscy chcecie od tej osoby ze zmiany \\\'\\\'A\\\'\\\' nazywanej omylnie szefową to nie jej wina ze jest taka wykształcona (to wasza wina) ale świetnie umie kablować na nas wszystkich, przecież jak niema czym się wykazać to czymś trzeba.poruszmy temat kontroli z tej zmiany szefowo[zmienione przez admina]czas na emeryturę PROSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ooooo.....

Pracuję na tej zmianie już bardzo długo i mam całkiem inne zdanie...a jej po prostu Ci co piszą te bzdury zazdroszczą może chcą zając to stanowisko albo mają jakieś swoje prywatne problemy co nie powinno przekładać się na stosunki w pracy.....według mnie te głupie komentarze piszą osoby po podstawówce...szkoda słów i zainteresowania na te głupoty.

łooooo

Wolne żarty.....Byłam zatrudniona przez Biznes Partner.....,wydzwaniano do mnie po 3 razy czy będę na pewno ,a jak następnego dnia miałam wychodzić już do pracy ,dostawałam telefon ,że odwołane...Tak miałam chyba z 5 razy ...W w rezultacie w ciągu miesiąca byłam 6 razy w pracy...a jaka wypłata piękna.....

ooooo.....

Ludzie przestańcie plotki sieć popatrzcie za siebie i może zacznijcie wykonywać swoje obowiązki ,każdy ma jakieś stanowisko a w tej firmie teraz to zamiast pracy to ploty królują i nie ważne ile w nich prawdy byle by tylko kogoś obczernić .......a jeśli komuś nie odpowiada ta praca to zamiast pisać i opowiadać głupot może lepiej poszukać innej pracy....

pracownikk

No coż mogę tylko napisać ze nie każdy jest taki. My niestety mamy tego pecha ze taka własnie nam się trafiła. Ale co sie dziwic. Brak wyksztalcenia, ROZUMU robi swoje

marco polo

Wybrać zmiane? Samemu? Chyba ktoś tu sie z choinki urwał, w tej firmie to [usunięte przez moderatora], świątek piątek i sobota chcą abyś pracował i to za darmo, bez dodatków. Firma ustaliła sobie własny regulamin płac i liczą jak chcą, w dodatku system pracy od poniedziałku do soboty. Nowy dyrektorek postarał sie aby upodlić ludzi, zgrywa cwaniaka, niby wporzo koleś po imieniu do każdego a jest jednym wielkim burakiem i hamem. Niby jak jest praca to namawiają na nadgodziny a jak nie ma dużo pracy to co? Zabiorą premie i nie masz juz 1/3 wypłaty. Sodomia, gomoria i cwaniactwo.

lizka

teraz i ja sie obawiam bo mam zaczac tutaj prace;);p mam nadzieje ze bedzie ok ale w zadnej pracy nie ma idealnie a szczegolnie w pracy fizycznej

Zostaw merytoryczną opinię o Socopol Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Socopol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Socopol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Socopol Sp. z o.o.?

Socopol Sp. z o.o.