Opinie o Socopol Sp. z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Socopol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Socopol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Socopol Sp. z o.o. w Polska

następne socopolowskie dziecię...

...Osobiście wyjazd do Mierek uważam za bardzo udany... nie był to mój pierwszy wyjazd i oceniam go w samych superlatywach... dziękuję dyrekcji za takie imprezy, niby tak niewiele, ale jednak fajnie tak razem się pobawić... kto chciał się zintegrować to się integrował... Mam nadzieję że w przyszłości będą jeszcze następne...;o) JA WIEM ŻE JAK CIĘ WIDZĄ TAK CIĘ PISZĄ ale... co do[usunięte przez moderatora]po której wszyscy jadą... czasem mam wrażenie że ludzie jej zazdroszczą... dajcie jej spokój... każdy ma inne, własne wartości życiowe... nie wnikajmy co się liczy dla niej... każdy ją potępia za jej zachowanie...ja jej nie usprawiedliwiam ale nie robiłam/em za materac więc nie wiem co tam się działo... Stworzyć plotkę i zaszczuć człowieka jest niezmiernie łatwo... Na szacunek i dobre imię, czy to w pracy czy też w życiu trzeba sobie zasłużyć... Ona ma po prostu inny sposób bycia i zabawy, jeśli uważa że zachowywała się odpowiednio, nic nam do tego, my nie powinniśmy jej z tego rozliczać...nic nam do tego... Zrobiliście nagonkę na tą dziewczynę... mam nadzieję że niektórzy czują satysfakcję ze słownego upodlenia jej jeszcze bardziej... Jak tak czytam te opinie stwierdzam że pracuje tutaj masa niedojrzałych emocjonalnie ludzi i plotkarzy... szczerze współczuję wam... jedni na takie wyjazdy jadą aby się pobawić i zintegrować a inni aby poobserwować i obrobić potem komuś[usunięte przez moderatora]

kolejne dziecko socopolowskie

Cieszę się, że pojawiła się jedna rozsądna opinia. Wyjazd był udany, a to jak się bawimy zależy tylko od nas - jesteśmy dorośli i sami decydujemy jak postępujemy, a teraz nie róbmy \"polowania na czarownice\". Zgadzam się \"L\" rządzi :)

socopolowskie dziecie

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień... Każdy ma swoje za uszami... Wyjazd uważam za udany. Za piwo nie trzeba było płacić. Nie zauważyłam, żeby kierowcy byli pijani, a jeśli tak było to gratuluję głupoty, że forumowicz/forumowiczka nie zareagował/a-to się nazywa współudział w przestępstwie, wiedzieć, że ktoś jest pod wpływem alkoholu i nie zareagować-pozwolić mu prowadzić i narażać życie innych uczestników ru (usunięte przez administratora) drogowego. Co do atmosfery w firmie-to ostatnio bardzo się zagęściła, myślałam, że dzięki wyjazdowi ludzie się trochę odstresują i spuszczą z tonu, ale nie wszystkim pomogło. Praca jak każda inna, jedni pracują jak mrówki i nie są doceniani inni pasikoniki potrafią się w pracy dobrze ustawić/bawić.... \"życie\" ... młody jesteś czytelniku to i zdziwiony... Najważniejsze jest żyć w zgodzie z własnym sumieniem...a po sprawiedliwość zapraszam do Św. Piotra w Niebie. \"L\" rządzi

Ferdynand Kiepski

kierowcy to chyba będą na przyszłość specjalne zniżki nam dawać, skoro na miejscu czekają takie \"atrakcje\"

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Socopol Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Koordynator ds. Kalkulacji i Wdrażania Nowych Produktów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

ale co to kogo obchodzi. to jest jej indywidualna sprawa z kim gdzie co i jak. jak sie z tym dobrze czuje to niech robi co chce. mi wycieczka sie podobala i mam nadzieje ze za rok bedzie kolejna :) pozdrawiam

mari

Radzimy nie zapisywać sie na liste? Piszesz jako organizator? Czyzby urazona duma? Pozostawie to bez komentaża. A to, że czyjs tyłek to prywatna sprawa to sie zgadzam, ale jak by nie było to takie osoby rezprezentują innych wiec powinny zachowac sie na poziomie. Nie ma co sie dziwic ze ludzie nie szanują takiego [usunięte przez moderatora]Jak bym ja tak postąpiła to nie mogla bym w pracy patrzec ludziom w oczy a ta [usunięte przez moderatora]jeszcze sie smieje i mówi, że jest wszystkiego świadoma i wszystko pamieta.

farma

jeżeli chodzi o samą wycieczkę to było super nie obrażajcie organizatorów,bo jak się komuś nie podobało to niech sobie wykupi wczasy i jedzie sam może będzie zadowolony.A kto jak się zachowywał i co robił to już jego prywatna sprawa i jego sumienia.Mi się podobało, zresztą jak wszystkie inne wycieczki.Dziękujemy dyrekcji i mamy nadzieję,że będą następne.A tym którym się nie podobało radzimy nie zapisywać się na listę.

xxd

WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD. Ja nie chcę takiej[usunięte przez moderatora] Może Dyrekcja w końcu posłucha co mają do powiedzenia ludzie z tej zmiany a nie tylko jej. Ona potrafi cu (usunięte przez administratora) ie czarować i jeśli coś nie wyjdzie to zwalić winę na innych a siebie wybielić. Na obchodach potrzepoce swoimi wymalowanymi oczkami i parę uśmieszków żuci naopowiada kłamstw wielokrotnie i wszyscy myślą że jest okej. Wymagać od ludzi to trzeba też potrafić a nie stosować szantażów emocjonalnych i krzyczeć że w magazynie ją słychać. Nie będę jej szanować tym bardziej że ona sama nie potrafi się szanować, udowodniła to nam wszystkim na wycieczce. Jak tak można, kobieta na takim stanowisku, i w końcu matka i żona. Chcemy zmian, mamy nadzieję że weżmiecie to pod uwagę. Dosyć jej kariery w tej firmie.

nick

Chyba sobie zartujesz, a kto by donosił na innych, przeciez nie usuną swojej wtyki. Przeciez ona zawsze potrafi powiedzieć \"tak damy rade\" pomimo tego,ze nie damy, \"tak, zrobimy\", pomimo tego ze to jest niewykonalne. Niestety nasze kierownictwo i dyrekcja woli sluchac takich chorych optymistów niż tych co mają realny pogląd na sprawe.[usunięte przez moderatora]

nasze szefostwo powinno cos z nia zrobic zeby nie szkodzic naszej firmie .

ooo

Najgorszy wyjazd na jakim byłam, obsługa na miejscu była c (usunięte przez administratora) ska, nie wspomne o tym ze pracownicy podwalali sie do dziewczyn z firmy i jacyś miejscowi menele bawili sie razem z nami na imprezie, pobili jednego z naszych chłopców. Na miejscu trzeba było samemu płacić za alkohol, który podobno był specjalnie droższy bo wiedzieli,ze przyjezdza integracja i bedą chcieli sie napić. Niby jakieś piwo było za darmo ale o której to nikt nic nie wiedział. Słaba organizacja jednym słowem. Dodatkowo wiezli nas w drodze powrotnej kierowcy pijani w 3 [usunięte przez moderatora]. A o tej słynnej [usunięte przez moderatora] co tu wcześniej piszą to już nie wspomne. Jestem ze zmiany A i wstydze sie,ze pracuje z kimś takim. Jest bezczelna, [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] WSTYDZ SIE KOBIETO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wyjazd jak każdy inny.. czekamy za rok na kolejny ;)

ona

A jak skomentujecie ostatni wyjazd integracyjny?

oooo

potwierdzam [usunięte przez moderatora] to buraki bez kultury,honoru WSTYD

swiadek koronny

i co jestescie z siebie dumni tak ty[usunięte przez moderatora].Jestescie siebie warci brak honoru i kultury caly czas tylko dziobac i donosic u tych (usunięte przez administratora) z [usunięte przez moderatora] no ale jak jest sie bez szkoly i nic sie niema pozytywnego i cennego do zaoferowania ale czego mozna wymagac. P.S a co do [usunięte przez moderatora]{{wstyd mi ze mam takie [usunięte przez moderatora]\\\\BURAKI\\\\mowiac delikatnie}}

Myślę że obwinianie się nawzajem do niczego nie prowadzi. W firmie źle się dzieje i być może na [usunięte przez moderatora] nie poprzestaną. Czas zacząć rozglądać się za inną robotą :/

xxx

Dziekujemy[usunięte przez moderatora] za pozbycie sie [usunięte przez moderatora] z pracy. Zadowoleni? W końcu osiągneliście to do czego tak długo dążyliście. Frajerstwo. Ciekawe na kogo teraz weźmiecie cel aby sie pozbyć? [usunięte przez moderatora]? Kolejny który przeszkadza?

Niuś

[usunięte przez moderatora]nie przejmuj się.Głowa do góry!!!Masz okazje znaleźć lepszą i normalniejszą robote w normalnej atmosferze,z normalnymi ludźmi.Raczej nie powinieneś się łamać tylko cieszyć.Trzymaj się!!!

Kamil

Witam, pierwszy raz tu zajrzałem i od razu żeby się pożegnać. Dziękuje za współpracę i do zobaczenia w innych okolicznościach.

anomim

Nikogo nie powinno interesować to jak wyglądają...i to już jest lekka przesada bo to jest forum o wyrażaniu opinii o pracy, a nie o tym jak ktos wygląda...ważne że jest spoko technikiem...

Zostaw merytoryczną opinię o Socopol Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Socopol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Socopol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Socopol Sp. z o.o.?

Socopol Sp. z o.o.