SATELITA SELECT

Opinie o SATELITA SELECT

Błoto

@smak a skąd masz takie informacje o wyższych wynagrodzeniach? Pytam, bo jednak wypowiadali się tutaj byli pracownicy, którzy na pewno mają pojęcie o warunkach, jakie w Satelita Select panują. Pozdrawiam

outlav1

lipa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i [usunięte przez moderatora]. pensja to smieszne 1100pln brutto.

Słowa kojarzące się z SATELITA SELECT - solidna, profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako poziom bardzo dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjemna. Od jakiej stawki można negocjować pensję od 2000 pln netto. Najbardziej podobało mi się w SATELITA SELECT: miła atmosfera, zdobyte doświadczenie oraz zarobki. Najbardziej nie podobało mi się w SATELITA SELECT: dojazd.

Zostaw opinię o SATELITA SELECT - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SATELITA SELECT