Super Prezenty Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Super Prezenty Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy serdecznie wszystkich użytkowników forum!

Cieszymy się, że wykorzystujecie tę platformę komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie o pracy w Super Prezenty sp. z o.o. i wierzymy, że szczera i rzetelna komunikacja skutkować będzie rozwojem firmy oraz zadowoleniem obecnych jak i przyszłych pracowników.

Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, pisania nieprawdy. Chcielibyśmy również poinformować, iż zarówno my, jak i zespół administratora Gowork na bieżąco obserwujemy Wasze opinie - zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Nie będziemy obojętni wobec najzwyklejszego hejtu, obrażania czy kłamstwa. W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu portalu.
Edi

Pań (usunięte przez administratora) odrazu wiedział jaki prezent i co dla dziecka. Polecam szybką konkretną satysfakcja z zakupu

Pracowniczka

Zarówno w biurze jak i na wyspach atmosfera jest świetna. Pracownicy są bardzo wspierającymi ludźmi i bardzo zgranym teamem. Menedżer często odwiedza wyspy i zawsze stara się pomóc. Pracę bez problemu można pogodzić ze studiami, grafik jest bardzo elastyczny. Wypłata jest adekwatna do obowiązków, premie zależne od zaangażowania. Firma bardzo dba o pracowników, do stresujących sytuacji dochodzi naprawdę bardzo rzadko. Do tej pory to mój najlepszy pracodawca, zamierzam zostać na dłużej.

@Pracowniczka

Zmieniłam zdanie o tej firmie o180°, więcej dodawać raczej nie muszę.

W firmie Super Prezenty pracuje już kilka lat i nigdy firma się nie spóźniła mi się z pensją, Szefowa wyrozumiała, kiedy ktoś prosi Home Office dostaje, kiedy prosi o wolne to dostaje, kiedy musisz wyjść wcześniej to też nie ma problemu. Od początku praca na umowę o pracę nie rozumiem opinii innych gdyż każdy pracownik dostaje zapytanie na jakiej umowie chce pracować i każdy według preferencji sobie wybiera. Owszem jest dużo pracy, ale każdy każdemu tutaj pomaga i z niczym nigdy nie było problemów. Premie także dostaje jak i podwyżki, tylko i jak w każdej firmie trzeba zrealizować założone cele.

Joanna

zgadzam sie z opinia

Jako że specjalista ds. produktu jest mobilny, to mam nadzieję, że hybrydowy tryb pracy oznacza naprawdę minimum siedzenia w biurze? Na to liczyłbym, bo cenię możliwość odwiedzania kontrahentów w żywym kontakcie :)) A jak Państwo w ogóle sprawdzają w rekrutacji znajomość języka? To chyba nie jest tajemnica i bez aplikowania wolno mi zapytać ;)

Nowy wpis

Dzień dobry, W naszym biurze stosujemy się do definicji pracy zdalnej, zgodnie z Infor.pl i Kodeksem Pracy, jako pracy wykonywanej częściowo w miejscu pracy, a częściowo w formie zdalnej. Ocena znajomości języka obcego odbywa się poprzez rozmowę w tym języku. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do udziału w naszych rekrutacjach.

Hej, nie widzę z ostatniego czasu takiej opinii a interesuje mnie praca jako marketing project manager. Warunki oczywiście spełniam, dlatego z góry chce już wiedzieć jaka jest ocena z pracy na stanowisku a przede wszystkim zarobki, w jakich widełkach można się zmieścić?

Nowy wpis

Drogi Autorze, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy oraz za zadane pytanie. Szczegóły dotyczące wynagrodzenia są omawiane indywidualnie z potencjalnymi kandydatami w trakcie procesu rekrutacyjnego. Jeśli chciałbyś/chciałabyś uzyskać więcej informacji na temat naszych korzyści oraz wynagrodzenia, zachęcamy do udziału w procesie rekrutacji, gdzie będziemy mogli omówić te kwestie bardziej szczegółowo. :)

A mogłoby być inaczej ;)

Praca w firmie Super Prezenty (jeśli chodzi o pracę biurową) początkowo wydaje się być w porządku, całkiem fajna atmosfera, pieniądze wydają się być stosowne wobec zakresu obowiązków w umowie. Jednak im dłużej się tam przebywa tym więcej minusów się odkrywa. Główne szefostwo firmy (nie polskie) wprowadza coraz więcej zmian, które zamiast ułatwiać pracę coraz bardziej ją komplikują i utrudniają. Wymagania stają się coraz większe i nierealne do osiągnięcia. Zakres obowiązków zdecydowanie przekracza to co jest podane w umowie, i nie jest to uwzględniane w wynagrodzeniu. Jednym słowem firma liczy na osiąganie jak najlepszych wyników jak najmniejszym kosztem i posługując się jak najmniejszą ilością osób, które zwyczajnie nie wyrabiają się ze swoją pracą (wymagania ciągle rosną - pieniądze nie). Im większa ingerencja głównego szefostwa zza granicy, tym atmosfera w firmie staje się coraz gorsza. Doskonale świadczy o tym duża rotacja pracowników biurowych. Sytuacje trudne były zamiatane pod dywan, a zgłaszane problemy z danym pracownikiem czy ogólną atmosferą w pracy - niezauważalne. Szkoda, bo firma ma potencjał, ale dopóki (usunięte przez administratora)będzie miał związane ręce przez osoby wyżej, to sytuacja będzie tylko się pogarszać. Na ten moment firma straciła wielu ambitnych i zaangażowanych pracowników na własne życzenie, a i rozstania z tą firmą nie potrafią odbyć się "po ludzku". Jeżeli ważna jest dla Ciebie atmosfera w pracy i szacunek wobec pracowników, a nie bycie czyjąś "maszynką do zarabiania pieniędzy" to stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

Nowy wpis

@A mogłoby być inaczej ;)

Szanowny Autorze, Dziękujemy za przesłanie swojej opinii. W naszej firmie zawsze staramy się wysłuchać naszych pracowników i dążyć do ciągłego doskonalenia naszych praktyk. Chcielibyśmy jeszcze raz podkreślić, że każda opinia, nawet anonimowa, jest dla nas cenna. Rozumiemy, że każdy ma prawo do swoich własnych odczuć i doświadczeń, dlatego zawsze staramy się z otwartością reagować na opinie naszych pracowników. Jeśli masz jakiekolwiek dalsze uwagi lub sugestie - prosimy o kontakt.

Edi

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Super Prezenty Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy pensja w Super Prezenty Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Sprzedawca, ich ogłoszenie jest 9 listopada na GoWork.pl.

Tamten temat bankructwa został już jednak porzucony widzę? fałszywy alarm? A co wiecie o pracy jako młodszy specjalista ds. e-commerce? jest teraz wystawiona oferta i myślę ze podeśle dokumenty, ponieważ spełniam wymogi. Ta rozbieżność w oferowanych widełkach – 6 – 7 tys. z czego wynika? opowiecie też o atmosferze w trakcie pracy? jest dla mnie istotna

asdf

Co to za jakieś wzmianki o bankructwach? Tez jak poprzednik myślałem o tej pracy jako spec od produktu. Zarobki faktycznie nie zostały podane, a zawsze fajnie mniej więcej wiedzieć na jakie warunki się aplikuje. Widnieje tu w ofercie oznaczenie o pracy za granicą, opowiecie o niej cos więcej?

Tomasz C

Zakupiłem lot balonem, kilka razy dzwoniliśmy żeby zrealizować lot. Firma nie oddzwaniała, mamy jesień lot się nie odbył. SuperPrezent odmawia oddania pieniędzy. nr telefonu ze strony nie działa. Kontakt mailowy odpisuje po jakimś czasie udzielając mijających odpowiedzi. Sprawdziłem firme superprezenty maja problemy finansowe , są na skraju bankructwa. Uważam w chwili obecnej że to (usunięte przez administratora) Brak lotu balonem Brak zwrotu pieniedzy .

Fffff
@Tomasz C

Bankructwa?? Widziales jakies sprawozdania ze wiesz? Troche lipa bo tez mam w prezencie zakupiony voucher. Ktos z mojej rodziny mi mowil ze oni maja bardzo dobrego prawnika wiec niesadze ze mozna cos sadownie ugrac

Chcę aplikować na pozycję Specjalista ds. Produktu i nie da się ukryć, że to "naczynia połączone". Może znacie relacje zarobków w centrali do tych, które mają doradcy w punktach sprzedaży? Półtorakrotność? Dwukrotność stawki?

3/10 Duża rotacja pracowników (to samo mówi coś o firmie). Atmosfera w biurze słaba ale w punktach sprzedażowych jest w porządku. Nielogiczne ruchy ze strony kierownikow np. dotyczące zatrudnień czy innych zmian. Pracownikowi dłużej zajmuje wpisywanie sprzedaży w różne tabelki niż rzeczywista sprzedaż ale mimo dużej ilości tabelek nie udaje się osobom na stanowiskach kierowniczych utrzymać porządku "od zaplecza"- dużo sprzecznych informacji, pracownik nie dostaje informacji co zrobić z danymi kartami (czy utylizacja czy można sprzedawać itd. o takie informacje trzeba się upominać wielokrotnie przez co są momenty w których sprzedaje się oferty niemożliwe do zrealizowania). Na tym metliku informacyjnym traci klient i osoby które mają z nim bezpośredni kontakt jak przyjdzie że skarga (pracownicy punktów sprzedażowych i obsługa maili). Pieniądze są ok ale premia dla większości osób nierealna (albo realna ale bardzo niska bo cele do wyrobienia są często wygórowane). Mówi się że się nie toleruje plotek i mobbingu ale się je toleruje. Mimo zwrócenia uwagi na problem, na potencjalne jego rozwiązania i przyczyne szefostwo nadal z tym nic nie zrobiło (w kilku przypadkach, przy kilku problemach które nadal są). Ogólem jak jest trudna sytuacja to szefostwo raczej umywa ręce albo samo sobie te problemy generuje przez swoje nielogiczne decyzje. W biurze pracują w dużej części osoby niekompetentne lub takie z którymi ciężko się skontaktować (usunięte przez administratora). Stali pracownicy nie mają co liczyć na jakieś bonusy albo po prostu docenienie - to firma na 3-6 miesięcy ale nie dłużej bo potem zaczyna tylko denerwować - potwierdzone w dużej rotacji pracowników. Z tego co wiem to lepiej się zatrudnić na punktach poza Warszawą niż w Warszawie. Polecam tylko dla osób które potrzebują szybko się zatrudnić a potem szybko zwolnić. Jeśli ktoś chce stałej pracy która przyniesie mu satysfakcję i rozwój to nie tutaj. Wiecej minusów niż plusów.

Czemu tak uważasz? Nie wydaje mi się żeby ten wpis naruszał regulamin serwisu ani był hejtem

@Anonim

Zawsze słuchamy opinii naszych pracowników, a także jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę. Każdy pracownik ma możliwość zgłaszania swoich uwag i pomysłów optymalizacji różnych procesów, a problemy nigdy nie są bagatelizowane. Jako firma nieustannie się rozwijamy i badamy też o rozwój naszych pracowników. Mamy rozbudowany system premiowy i motywacyjny, są prowadzone szkolenia oraz jest możliwość awansu w strukturach firmy. Twoja opinii jest krzywdząca i szkoda, że publikujesz ją anonimowo zamiast wejść z nami w dialog i przyczynić się do zmian.

@Super Prezenty Sp. z o.o.

Po dialogu z mojej perspektywy nie zmieniło się dużo (w kilku przypadkach faktycznie coś się podziało na lepsze) ale część problemów nadal została bez rozwiązania więc patrząc z perspektywy pracownika - została zbagatelizowana (może powinniście informować po jakimś czasie jak juz zaczniecie działać/jak coś się zmieni?). Piszecie o systemie motywacyjnym - premie są naprawdę w porządku o ile z dużą nadwyżką wyrobi się cel. Ale da się dostać kilkaset złotych do wypłaty co jest zawsze fajne. Nie widzę jednak żadnych możliwości rozwoju w tej pracy. Rozumiem, że moja opinia może być dla firmy krzywdząca ale wydaje mi się że nie jest hejtem a jest dość konstruktywna (jeśli tak nie uważacie to mnie poprawcie). Za jakiś czas się do Was odezwę żeby porozmawiać i odbyć dialog jak o tym mówicie

@Anonim

Czekamy zatem na kontakt od Ciebie.

Syllla

Nie polecam Super Prezenty. Dostałam voucher do wykorzystania w Parku Wodnym w Suntago. Byłam 2 razy, aby go wykorzystać i za każdym razem musiałam kupować sobie bilet. Pierwszy raz nie wymienili mi vouchera na kod QR (mimo, że jest napisane na stronie iż wymiana trwa 3 dni). Kolejnym razem, gdzie już miałam wymieniony voucher na kod QR to okazało się że nie ma żadnych środków na tym voucherze i nie mogę go wykorzystać. Finalnie po wielu mailach wywalczyłam zwrot środków za voucher (gdzie on był prezentem). Przez tą całą sytuację nie jestem zadowolona z prezentu.

@Syllla

Bardzo nam przykro, że pojawiły się problemy podczas realizacji vouchera. Napisz do nas na info@superprezenty.pl. Nasz dział obsługi klienta pomoże rozwiązać tę sytuację.

Sylllv

Bardzo polecam!!! Jestem wzruszona możliwościa rozwoju,elastyczny grafik, mozna dostac nawet 12 telefonow zeby przyjść na wyspe, i czasem moznadostac pochwale od szefa (szlechetny i prawdomowny czlowiek swoja droga ktory niema w sobie za grosz falszu),pani menadzer glowna to bardzo madra osoba dzieki ktorej firma dziala jak w zegarku, mozna sie z nia zaprzyjaznic tylko wystarcxy sie interesowac zyciem swoim i innych pracownikow. Czeste zwalnianie pracownikow wcale nie znaczy że cos jest nie tak,po prostu za wolno i za slabo pracuja to ich wina. Super prezenty to niesamowita firma i rozwojowa o czym swiadczy brak opini od dlugiego czasu,, Czuje sie bardzo stabilnie i pewnie. Serio

@Sylllv

Fajnie ze tak piszesz bo właśnie jest oferta dla specjalisty ds. sprzedaży na B2B. Ty też pracujesz na takiej umowie? Inne kontrakty są w ogóle brane pod uwagę?

Ezra
@Sławomir

Tak na innych btez pracują.

Hanna
@Ezra

to super. A na jakich innych, bo o to spytał?

m.
@Sylllv

Taki szlachetny ten pan menago, a w biurze często powtarza, że ludzie na wyspach to nieroby. Bo co my w sumie mamy do roboty, bla bla bla. Spora kasa za siedzenie i obsłużenie kilku klientów wciągu dnia.

@Pracowniczka

Podajesz same pozytywy. Ile jest tej premii za zaangażowanie? Można dostać do 50% wypłaty czy nie ma co liczyć na tak wysoki dodatek? Napiszesz mi ile można realnie zarobić?

@Sławomir

Wszystko zależy od wyników sprzedażowych, za sprzedane poszczególne oferty i koperty można dostać spory dodatek do wypłaty. Jeśli ktoś faktycznie pracuje a nie patrzy w telefon to naprawdę może uzyskać fajny wynik

@Pracowniczka

Zmieniłam zdanie o tej firmie o180°, więcej dodawać raczej nie muszę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Super Prezenty Sp. z o.o.?

Tar

Wiadomoże albo nie odpowie nikt albo tylko ci którzy zostana wytypowani do napisania czegos dobrego. Kazdy sie boi :)

M
@Tar

Normalnie bym się nie odezwała, ale kompletnie się z tym nie zgadzam. Zespół jest naprawdę bardzo pomocny, wiadomo ze zdarzają się gorsze chwile ale myśle ze wszędzie zdarzają się dni gdzie jest wyjątkowo dużo pracy i nie zawsze jest czas na rozmowę. Niemniej jednak ludzie są naprawdę kochani i to Ci ludzie tworzą tą rodzinną atmosferę. Nie zostałam do niczego wytypowana, po prostu dziwią mnie te komentarze :)

D
@M

No nikt cie nie zmuszal bo w koncu to ty tu rzadzisz haha. Dziwia cie komentarze? To rozkaz podpisanie jeszcze jednej lojalki wtedy napewno nie bedzie zadnych opini

Już niedługo były pracownik

Nie polecam pracy, chyba że na krótko, parę miesięcy. Wymagania jakby to byla praca za 5tys, częsta niekompetencja biura (często zmieniali polecenia służbowe na ostatnią chwilę, dostawalismy sprzeczne polecenia). Nie liczcie na podwyżki i premie, mimo że obiecują. System ciągle się psuje, wstyd klientom sprzedawać brzydkie vouchery, kazali wciskać oferty które ciężko zrealizować.

@Już niedługo były pracownik

Naprawdę? Inni pisali że premie są wysokie i można dobrze zarobić. Dodatek finansowy masz w zależności od ilości sprzedanych voucherów? Może miałeś niską skuteczność i dlatego nic nie dostałeś.

@Sławomir

Pewnie to kwestia umowy zlecenia, tylko na umowie o pracę są premie

Dorota

dobrze wiedziec ze sa równi i równiejsci w firmie i przy staraniu o prace negocjowac etat a nie zlecenie by dostac ta premie

@Już niedługo były pracownik

Mówisz, że mają tu takie wymogi jakby się dostało z 5 tys miesięcznie . Ile tak realnie można dostac??

@Ewa

Wszystkie kwestie finansowe to indywidualna sprawa każdego pracownika, a nie temat na forum. Zachęcamy do kontaktu, jeśli jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie. Pozdrawiamy

Aktualność
Witamy serdecznie wszystkich użytkowników forum!

Joanna

zgadzam sie z opinia

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Super Prezenty Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

Paulina

można, ale trzeba liczyć się z tym, że narzucą ci grafik na miesiąc z góry i nie będziesz miałx nic do powiedzenia

poki

Nie polecam tej firmy, pracowałam tam może 2 miesiące, bo szkoda mi było na nią tracić czas. Nie ma opcji rozwoju, punkty poza Warszawą są wręcz utopią w porównaniu do tych w stolicy. Ilość tabeli do wypełnienia - porażka, menadżer pozwala sobie na zbyt dużo, ciągłe awantury ze strony P to już norma. Zarobki - najniższa krajowa, umowa zlecenie nie ma żadnych premii. Ilość godzin narzucana przez firmę jest tragiczna, ilość obowiązków przerażająca. Sam fakt, że nie mamy opcji testowania ofert i nie ma z nich szkoleń to kolejny dramat w firmie, w której doskonała znajomość produktu, której bezczelnie wymagają to podstawa. Jedynym plusem były dziewczyny które ze mną pracowały w punkcie, zawsze starały się pomóc, chociaż po moich ostatnich wizytach zauważyłam że też już tam nie pracują, good 4 them

Nie polecam pracy tam. Główna szefowa stosuje (usunięte przez administratora) szef punktów handlowych chyba nie ma pojęcia co robi. Stawki są nieadekwatne do wykonywanych obowiązków oraz sytuacji gospodarczej. Ta firma wyzyskuje tylko ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Super Prezenty Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Super Prezenty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Super Prezenty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Super Prezenty Sp. z o.o.?

Super Prezenty Sp. z o.o.