Opinie o Sklep Spożywczy Marta Zdzisław Lorkowski w Starogard Gdański

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sklep Spożywczy Marta Zdzisław Lorkowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sklep Spożywczy Marta Zdzisław Lorkowski o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Spożywczy Marta Zdzisław Lorkowski w Starogard Gdański

Jakie narzędzia pracy zapewnia Sklep Spożywczy Marta Zdzisław Lorkowski? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

kociewiak Nowy wpis

Dzisiaj miałem do odebrania talon za 20 zł. ok ,kasjerka widziała ok. pytała jaki talon chcę za 10-czy za 20 dała ,ale w końcu i tak wydała mi tylko za 10 zł.Na zapytanie a co z resztą 10 zł niema[czyli ktoś ukradł... .Badziewie sklep... .

Juli Nowy wpis
@kociewiak

W jakim sklepie była sytuacja? Tez mam talon do odebrania. Ale na armi było ok bo już miałam odebrany

Czy w Sklep Spożywczy Marta Zdzisław Lorkowski jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zabka

Z szefem nie ma żadnego problemu zawsze jest po str pracownika.czy ktoś był ostatnio na zakupach w lewiatanie na zmianie 2 giej??super obsługa fajne dziewczyny zadowolone

Renata
@Zabka

Tzn piszesz to bo obserwujesz pracownice czy dlatego ze jesteś jedna z nich? Bo pozory mogą mylić to chyba dosyć oczywiste

Zabka Nowy wpis
@Renata

Jestem klientem. Często wieczorem po pracy wchodzę na zakupy.nie zauważyłam zeby było coś noe tak a dziewczyny bardzo fajne.obsada się zmieniła.

Olga

Ktoś jeszcze parę lat temu napisał o tym, że niby pracownice płacą za każde przeterminowane produkty. Wgl z jakiej paki mają to robić i czy to w ogóle ma sens? Faktycznie szef tak naciska na ekspedientki jak ktoś zaskarżył na forum? Do teraz na sklepie jest tak nieprzyjemnie czy po latach coś się pozmieniało na lepsze?

Niunia
@Olga

Szef jak i szefowa ok. Praca dobra płuca dobra.mozna się dogadać porozmawiać pożalić.nie znam tych opini opisanych będąc pracownikiem.nie narzekam na prawde

Kociewiak

W sklepie dzisiaj ekspedientka nie miała wydać z 50.00zł kazała mi rozmienić pujść ,reszty miało być nie całe 10.00zł, nakazała mi przechodzić z odliczoną gotówką.Witam że ta ekspedientka nie pierwszy raz odniosła się nie taktowanie do klienta,moja noga tam nie powstanie , poinformuję znajomych.

Olga
@Kociewiak

Wiesz co, ja akurat mam doświadczenie z pracą na kasie i serio dla takich ludzi to jest problem jak się nie ma wydać, może faktycznie głupio chodzić z wyliczonym hajsem co do grosika, ale ona nie ma wpływu przecież na drobne, które są w kasie. Wolałeś, żeby zamknęła poszła obok do jakiegoś monopolowego, wróciła po 30 min i wydała resztę? Szkoda, że tak się zraziłeś, mogła gorzej się zachować przecież

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sklep Spożywczy Marta Zdzisław Lorkowski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Kociewiak

W tym sklepie kasjerki po szkołach wieczorowych, ogólne (usunięte przez administratora) .

Łun

Zdzichu to na kasę pazerny, nie ma co. Ceny wysokie, a i obsługa pozostawia wiele do życzenia

czarny

jeszcze cos za kazde przeterminowane produkty musza placic pracownice a tagze za braki w produktach to chyba cos nei na zeczy tak wyglada praca u lorka ale by duzo pisac na jego temat mam dosc tego goscia a reszte dowiedcie sie sami powodzenia badzcie rozwazni.pa

czarny

kawal (usunięte przez administratora) i na do datek jak ktos sie zwolni o dwa dni szybciej ja mial to sie mu zabiera wyplate i dopisuje cale produkty przeterminowane na dodatek jest przez tego (usunięte przez administratora) najgorszym czlowiekiem w pracy pilnujcie sie dziewczyny przed takim fiutem bo moja zona to przeszla por roko temu i nie zycze teko nikomu teraz mamy go daleko w (usunięte przez administratora) i tak pozostanie starajcie sie najpierw dowiedziec cos na jego skorwialy charakter potem podejmujcie rozwaznie decyzje(.zyczliwy)

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Spożywczy Marta Zdzisław Lorkowski - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Sklep Spożywczy Marta Zdzisław Lorkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep Spożywczy Marta Zdzisław Lorkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep Spożywczy Marta Zdzisław Lorkowski?

Sklep Spożywczy Marta Zdzisław Lorkowski
  • Os. Konstytucji 3-Go Maja 5A