Opinie o Sklep Spożywczy Marta Zdzisław Lorkowski w Starogard Gdański

counter
3 1 3 5 1
czarny Nowy wpis

jeszcze cos za kazde przeterminowane produkty musza placic pracownice a tagze za braki w produktach to chyba cos nei na zeczy tak wyglada praca u lorka ale by duzo pisac na jego temat mam dosc tego goscia a reszte dowiedcie sie sami powodzenia badzcie rozwazni.pa

czarny Nowy wpis

kawal (usunięte przez administratora) i na do datek jak ktos sie zwolni o dwa dni szybciej ja mial to sie mu zabiera wyplate i dopisuje cale produkty przeterminowane na dodatek jest przez tego (usunięte przez administratora) najgorszym czlowiekiem w pracy pilnujcie sie dziewczyny przed takim fiutem bo moja zona to przeszla por roko temu i nie zycze teko nikomu teraz mamy go daleko w (usunięte przez administratora) i tak pozostanie starajcie sie najpierw dowiedziec cos na jego skorwialy charakter potem podejmujcie rozwaznie decyzje(.zyczliwy)

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś nowe info na temat przedsiębiorstwa Sklep Spożywczy Marta Zdzisław Lorkowski w mieście Starogard Gdański, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Spożywczy Marta Zdzisław Lorkowski - Starogard Gdański

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad