counter
2 218 342 5 1
Nikt

Nie polecam tej pracy nikomu a już na pewno nie za czasów tego kierownika. To co się teraz dzieje to tak źle nie było nigdy. Gdzie ten szacunek o którym mowa na bilbordach . Wszystko co robi to tylko pod siebie nic dla pracowników. Jeżeli tak będzie dalej to po wakacjach nie będzie komu pracować bo gdzie się slyszy to większość szuka innej pracy. Nie dość że pracujemy ponad siły za najniższą to i tak zawsze jest mało.

Tak33Nie1
Ona

Ja mam takie pytanie....czy mozna tam robic tylko na jedna zmiane?

Tak55Nie

Pracujący

Drogi Nickl... To o czym tu piszesz występuje może owszem ale w biurze a nie na produkcji. Praca od 8 do 16?? Na produkcji w takich godzinach nie pracujemy. Nie awansujemy dostajac nawet 50 procent wiecej pensji. Ha chcialabo by sie. U nas takich kokosow nie ma. Nie dlugo maja wprowadzic nagradzanie premiami za efektywnosc itd. I co z tego jesli wszystko pojdzie po rodzinie??? Jestes bratem siostra kuzynem itd?? Dostaniesz najwieksza premie nawet za nic nie robienie gdzie osoba pracujaca 10 lat otrzyma min premie bo "ktoś" stwierdzi ze nie jestes wydajny,ze popelniasz bledy. Zmiany zmiany zmiany Tylko wyplata bez zmian. Dostaniesz najnizsza krajowa i masz obowiazek byc bezbledny. Masz obowiazek pamietac wszystko o kazdym produkcie. A nie wystepuje tam tylko jedna zasada czegos. Popelnisz blad zapytaja sie dlaczego.? Tylko jedna odpowiedz tez im nie wystarczy. A wszystko to tylko za 1540 zl miesiecznie...

Tak17Nie

B8ajajbsia

Zamiast zatrudniać ciągle nowych, to byście się zajęli starymi pracownikami. Doicie ich z kasy przy każdej możliwej okazji. Zmiany? Chyba dla waszych zachcianek są robione, a nie dla ich dobra by im się lepiej pracowało. Szkoda gadać. Za najniższą krajowa wymagacie tego by człowiek był bezbledny i zapierdzielał bo wam mało ciągle i mało. Firma krzak i nic więcej.

Tak22Nie
Obserwator Nowy wpis

Nie polecam firmy. Tutaj polak się nie liczy naszych zwalniają a Ukraińców przyjmują pomimo pandemii.

Tak12Nie2
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w AQ Group. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

TakNie

Co jaki okres czasu w AQ Group można ubiegać się o podwyżkę?

MM

Nie można się starać

Tak2Nie
Mmm
@Pytanie

Niestety ale pracownicy że stażem powyżej 5 lat zarabiają tyle co nowo przyjęci. I o podwyżce nie ma mowy bo dostał teraz najniższą czyli 2600 i ma się cieszyć ????

Tak6Nie
Szacunek odwaga
@Pytanie

Odpowiedź na to pytanie jest prosta Nigdy a jak się nie podoba won

Szacunek odwaga

Budżet nie jest z gumy a jak się nie podoba won

Da się
@Pytanie

Na komaxie po roku dostałam 4500 brutto a koledzy mówią że z czasem będzie lepiej więc narazie nie narzekam i zobaczymy

Tak4Nie12
Nn Nowy wpis
@Pytanie

Nie polecam pracy w tym zakladzie.O podwyżkach to można pomarzyć. Teraz pseudo kierownik wymyślił podwyżki dla trenerów no i się zgłosili bo dostaną większą kasę ale to że nie mają pojęcia o większości produktów i nie umieją pomoc niebieskiej koszulce to się nie liczy. Tylko niech kierownik i czarne koszulki pomyślą że teraz zwykły pracownik nie pomoże sobie nawzajem bo niby dlaczego skoro on nie jest doceniony. Otwórzcie w końcu oczy ludzie.

Tak12Nie1
Nikt

Tak33Nie1
AA
@Nikt

A kto jest teraz kierownikiem?

TakNie1
Yymm Nowy wpis
@AA

Ktoś kto nie ma pojęcia o produkcji i ludzi traktuje jak śmieci. Wszystko co robi to pod siebie nie licząc się ze zdaniem ludzi którzy ciężko pracują za najniższą krajową. I na dodatek chce zlikwidować nadgodziny. Paranoja dam mu 1600 zł i niech z tego żyje bo tyle mi zostaje po zakupie paliwa na dojazd do pracy. Dlatego nie polecam tej pracy. Nie wiem tylko dlaczego usuwacie komentarze dotyczące sytuacji w firmie odnośnie pseudo kierownika produkcji

Tak12Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 173 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w AQ Group?

TakNie1
Niki

Czy szybko idzie się tam nauczyć tego co trzeba robić?

Odwaga szac
@Niki

Oczywiście zależy to od ucznia jednemu zajmie to miesiące innemu kilka dni

Koronawirus

Czy zakład mógł by zrobić coś z parchatymi myszkami przy stanowiskach do logowania? Taka parchata myszka wyżywi wirusa i przez miesiąc.

Tak2Nie1
@Koronawirus

Po co? wystarczy że biuro się od produkcji odizolowało. Najwyższe szefostwo ponoć tak się boi że się w firmie nie pokazuje. To inteligentni ludzie więc są świadomi zagrożenia. Szkoda że wyliczyli sobie że nie opłaca się im zamykać zakładu bo poniosą większe straty finansowe niż rekrutując nowych pracowników w miejsce zarażonych a może i zmarłych bo większość kobiet jest w grupie najwyższego ryzyka. Za miesiąc będą efekty. To obrzydliwe. Skazywać tyle kobiet na nazwijmy to po imieniu, narażanie życia za 2600zł. Co do np parchatych myszek i innych rażących zaniedbań. W poniedziałek zgłosić do sanepidu. Ochroniarz z termometrem który mierzy każdego tyle razy z rzędu aż raz pokaźe temperature w normie na siedem odczytów powyżej normy i wpuszcza takich na hale.. brak słów. Pieniądz>zdrowie/zycie proacownika. Oto polityka AQ. Szybko, na czas, jakosć i po trupach do celu.

Tak13Nie1
gary

Pracowałem też tam całkiem niedawno, bo niestety byłem zmuszony, by się utrzymać. Kolega poniżej to chyba mieszka w Warszawie, że za wynajęcie mieszkania 1 pokój z kosztami płaci 1500 zł, Ja płacę z opłatami 900 zł. ale i tak ma sporo racji. Jeśli ktoś tak jak ja mieszka samotnie (w kawalerce!) To faktycznie ledwo wiąże koniec z końcem. Ja na szczęście zmieniłem pracę i minimum jakie muszę zarabiać to obecnie 2400 netto. Co do pracy strasznie monotonna nie ma wielu ogarniętych ludzi do rozmowy + sporo obcokrajowców. Ps: przepracowałem ok 2 tygodnie.

Tak6Nie
Ona

Czy są tam szkolenia?gdy zaczyna się pracę?

Seba84
@Ona

Tak akademia przez około miesionc

Tak5Nie
Mateusz

A w niedziele się nie pracuje w firmie?

Baska

Czy są tam 3 zmiany?

Tak3Nie
Baba
@Baska

Tak są trzy zmiany ale nie na każdym gnieździe

TakNie

Czy zdarzają się nadgodziny w AQ Group?

@Pytanie

Tak. Płatne lub do wybrania. Płatne w tyg 50%, w soboty 100%. Generalnie dla chętnych, ale zdarzają się obowiązkowe jeśli jest nawał pracy.

indianin

tu daja marne 2300 brutto a w tczewie 3200 ,podobna firma inna nazwa, macie porównanie

Tak10Nie
@indianin

dlatego trzeba zebrac ludzi z firmy i dojezdzac do tczewa

Odp

Jest miesięczna premia od sprzedaży i tylko sprzedaży. Możesz wyrobić pieciokrotnosc normy albo nic nie robić. To bez znaczenia. Nie ważne kto jak pracuje. Ważne za ile to sprzedadzą. Jest ona w granicach 50 do 100zl max. Ostatnio za nadgodziny w tygodniu była nagroda w postaci możności zrobienia dalszych nadgodzin w sobotę.

Tak8Nie
ciekawa
@pracownik

to co, zbieramy? :D

Nowy./a
@ciekawa

Zbieramy sie

Nowy./a

Witam od pewnego czasu jestem ofiarą mobbingu w firmie aq stg. Proszę czy mógłby mi ktoś doradzić co mam zrobić brak mi już sił praca fajna ale ludzie są bezwzględni.

Tak47Nie
Telimena

Co to znaczy AQ? Jakiś skrót?

Wróżka Ismena

z okazji kolejnych urodzin życzymy, aby nasz kolega Genio w końcu stracił dziewictwo - niekoniecznie z własną ręką jak do tej pory oraz żeby jego lufa pięknie stała

Tak5Nie4
Tymon

Podpowie mi ktoś jak przebiega rekrutacja? Jaka umowę proponują na początek?

M
@Tymon

Rekrutacja pójdzie łatwo, jak da się osobiście cv. Umowa jest o pracę ale nie warto tam iść. Obiecują dojazd do pracy, ale już autobusy nie jeżdżą. Miały być premie, są ale jak popracujesz pół roku i tak premia wynosi 100/200zl, dostaniesz najniższą krajową i musisz ciężko pracować. Lubią ludzi zwalniać, wola nowym zostawić A starych dobrych pracowników zwolnić, wola nowych bo nie muszą im premia płacić

Tak13Nie
Jakub
@M

Sugerujesz, że lepiej jest iść samemu do siedziby firmy AQ Group ze swoim CV i wyrazić zainteresowanie pracą? Skoro rzekomo nowi pracownicy zatrudniani są na podstawie umowy o pracę ze stawką najniższą krajową, to chciałbym dowiedzieć się, czy wraz z upływem określonego czasu ta stawka automatycznie wzrasta? Jest to ważne, gdyż po pewnym czasie pracownik na pewno chciałby otrzymywać wyższe wynagrodzenie.

Bugdg
@Jakub

Nie licz na jakąkolwiek podwyżkę w tej firmie

Tak7Nie
 Rekomendacja
@Jakub

Zaczynasz od najniższej, ale z czasem pensja idzie w górę. Jeśli masz chęci i dobrze pracujesz to z czasem zarabiasz fajne pieniądze. Doceniają dobrych pracowników, ale trzeba sobie na to zapracować.

Tak2Nie10
Huhhh
@Pracownik

Ahahaha, dobry żart.(usunięte przez administratora)

Tak7Nie
M
@Tymon

Ludzie po 10 latach pracy, którzy są trenerami maja tyle samo co nowi pracownicy! Im dłużej będziesz pracować tym więcej wymagają A nic więcej nie dostaniesz

Tak9Nie
Jakub
@Pracownik

Jest możliwe określenie czasu, który jest potrzebny do tego, aby otrzymać od pracodawcy podwyżkę wynagrodzenia? Chciałbym po prostu dowiedzieć się, czy jest to w jakiś sposób możliwe do oceny, czy zależy to tylko i wyłącznie od samego pracodawcy? Osoba ceniąca sobie poziom wynagrodzenia na pewno chciałaby znać odpowiedź na zadane przeze mnie pytania.

Hahaha
@Jakub

Proszę Cię.. Przeczytaj sobie komentarze i zadaj jeszcze raz pytanie.. Nie licz na żadną podwyżkę,bo jej nie dostaniesz.

Tak5Nie
B8ajajbsia

Tak22Nie
JakNajdalejOdAQ

Niecały miesiąc temu ludzi zwalniali, teraz ludzi szukają na gwałt bo pracy niedługo będzie dużo. Ludzie wyrabiaja norme i liczą na premie (100-200zl brutto!) I zapłacą za czerwiec 50% tylko bo niby sprzedaż nie poszła! To inni ludzie są za to odpowiedzialni A nie ludzie na produkcji! Rób po łokcie za najniższą A może dostanie się 30zl premii... Nie polecam!

Tak15Nie
kabelek

Za najniższą krajową to bankowo ludzie pchać sie beda drzwiami i oknami , śmiech na sali , ale jest owoc raz w tygodniu i to pewnie ,(a nie podniesienie płac w zagranicznej firmie ) napedzi ludzi do podjecia tam pracy hehe

Tak10Nie
cox

Jak to mi powiedziano: "pracuję tam trochę obywateli z ukrainy" Trochę?!? Tak same saszki, jurki i inne ukraince stoja przy linii. Nawet nie ma z kim porozmawiac. Jeśli zarabiałbym ponad 3000 netto to może jeszcze bym to zdzierżył, ale za 2250 brutto to chyba tylko totalny głupek bez szkoły tam pójdzie. pozdrawiam

Tak11Nie

Zostaw merytoryczną opinię o AQ Group - Starogard Gdański

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

AQ Group
2/5 Na podstawie 218 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Iwaszkiewicza 2