Gerdins Cable Systems Sp. z o.o.

Starogard Gdański

Opinie o Gerdins Cable Systems Sp. z o.o.

Ona

Ja mam takie pytanie....czy mozna tam robic tylko na jedna zmiane?

Leon & Kleo

Nadgodziny dla osób które są chętne by zarobić to zrozumiałe, ale obietnice o podwyżkach, przymusowe nadgodziny i soboty, kolosalne zmiany na produkcji, podwyżki dla kluczowych gniazdowych! To raczej doprowadzenie reszty pracowników do stanu załamania nerwowego i leczenia psychiatrycznego. Każdego dnia inne wiadomości, nawet z lidera robią wariata. Mieliśmy 50 zł za 100% obecność w pracy "pstryk" i nie mamy. Jak zwykle jakies cięcia muszą być aby kilku osobom dac innym trzeba zabrac. Można by to nazwać metoda na Robinhuda. Tylko czy jak połowa montażystów odejdzie to te kluczowe osoby dadzą radę produkować a nie tylko zarządzać produkcją? " bądźcie cierpliwi a będzie wam dane" kochane kierownictwo nasza cierpliwość się powoli kończy. My montażysci rozumiemy to że nie mamy pracy gdy nie ma planu na produkcję, gdy kabel nie jest ścięty, materiał nie wydany, gdy nie są zaciśnięte terminale na pracach, ale my na montażu też odgrywamy ważną rolę przez montaż wiazki tak jak i osoby testujace. Montaż nie zmontuje to test nie będzie miał co sprawdzac i Panie od jakości, które potwierdzają ze produkt może być wysłany do klienta. Każde stanowisko jest ważne w firmie, nie tylko stanowisko gnazdowej. Każdy zasługuje na podwyżkę! Poza tym,osoba na stanowisku gniazdowej powinna być osoba która potrafi rozmawiać z ludźmi, reprezentować daną grupę ludzi a nie tylko siebie, dbać o ich dobro moralne i finansowe. Ale po co skoro najważniejsza pupa w dziale dostała podwyżkę, to roboli ma już gdzieś. I gdy tylko ktoś o podwyżkę zapyta to powie" ja tyle lat robiłam też bez podwyżki " a co nas obchodzi to że kiedyś firma tak płaciła! Wszystko z kierownictwem ma być załatwiane przez gniazdka. A jak samemu nie pogadasz z kierownikiem o podwyżce to nie doczekasz się wcale. My pracownicy chcemy godnie zarabiać, wymagacie od nas rzetelnosci, punktualności, poświęcenia a traktujecie jak bezpanskieg psa. Dostanie najniższą krajową i zostanie uwiazany na nadgodziny . Tylko nowi pracownicy i sporadyczni ulubieńcy są zwolnieni z przymusu nadgodzin. Możemy się poświęcić w sprawie firmy i dopomóc inne działy ale nie kosztem zdrowia lub psychiki. Jak ktoś w zakładzie rzekł "każdego można kupic" ale za odpowiednie wynagrodzenie i warunki pracy. Oczekujecie ze nasi znajomi przyjdą do zakładu z naszego polecenia, 400 zł droga nie chodzi tylko że nikt nie przyjdzie słysząc ze zarobi więcej niż najniższa krajowa bo co przez to rozumieć??? 2050 zł a może 2005 zł brutto na start. Taki Nowy pracownik będzie więcej zarabiać od pracownika rocznego lub 2 letniego stażu pracy w tej firmie? Wtedy się nie dziwcie złym opiniom na temat zakładu jak nowi przychodzą i odchodzą bo jest od nich wymagana wiedza którą nabywa pracownik co najmniej rok, do tego nacisk gniazdowej na trenera żeby uczył i montować, wtedy to jest istny cyrk, bo ktoś trochę wolniej chłonie wiedzę to się nie nadaje ,a bo ktoś jest za wolny (staranny) nie nadaje się a uwierzcie ze na pewno znalazło by się inne stanowisko dla takiej osoby w tej firmie ale po co się męczyć z taką osobą dalej zgnebimy ja i zdolujemy niech sama odejdzie. W ten oto sposób nikt nie poleca tej firmy albo z powodu niskich zarobków albo z powodu nieprzyjemnych sytuacji spowodowanych przez gniazdowe lub leniwych trenerow

PRASY

Aga, wcale to nie wygląda. Np mamy dwie zmiany po 8 godzin od pon do pt. W czwartek dowiadujemy się ze sobota obowiązkowa. Jak mówimy że nie mogą tak zrobić to na ścianie pojawia się magiczna karteczka że kto się nie podporządkuje wyleci z pracy i inne groźby :D Jak już zaciśniemy tyłki okazuje się że kolejna sobota też "obowiązkowa"ale żeby móc przyjść i tę "obowiązkowa" sobotę zrobić musimy w tygodniu co najmniej dwa razy zostać w pracy dłużej (to nie żart, tak było) . Po tym każą robić po 12godzin np dwa tygodnie. Po tym tydzień spokoju i okazuje się że pracujemy nocki po 8 godzin a zmiana rano i popołudnie musi siedzieć po 10h bo lider tak se ołówkem napisał na jakimś papierku i nakleił na ścianke. Albo robią czterobrygadówkę też na jakiś czas. Totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i chaos. I niech ktoś powie że tak nie było i nie jest. Tirówka na ulicy ma bardziej stabilny grafik niż my tu. Takich planistów jak my mamy to o kant [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rozbić. To jest gaszenie pożarów a nie planowanie. Jak widzisz nie sposób odpowiedzieć Ci na to pytanie, wybacz:)

aga
@PRASY 17.10.2017 20:11

Dziękuję za nakreślenie sytuacji. Myślałam o przejściu do was do pracy z nadzieją, że zmianówki są stabilne. Ale czytając tą odpowiedz póki co zostanę w dotychczasowej pracy. Miłego dnia i wolnej soboty życzę :)

P

Gorące buziaczki dla 'bakoma'???????????? której najwyraźniej żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska. Następnym razem zbierz w sobie tyle odwagi i podejdź osobiście do owych 'królewien' z chęcią możemy porozmawiać i wyjaśnić kilka spraw ☺ W necie to trochę słabo niestety :(

aga

Dzień dobry. Chciałam zapytać czy w weekendy także się pracuje? i jak wygląda zmianówka? tydzień na rano i kolejny popołudniówki?

Hildegilda

No w końcu pani kierownik zrobiła zmiany na krone może teraz będzie więcej chętnych do pracy.Ale laski na nortsonach też nie mają wesołych minek.Klimat w zakładzie też nie za wesoły igrają trochę z ogniem wszyscy szeptają coś po kątach ale nikt nic nie robi. Trzeba z ludźmi grać w otwarte karty bo to oni są tu najważniejsi i to oni są główną siłą roboczą.Życzę wszystkim miłego dnia..........

bakoma

Ale was wyruchali bez na tym Komaxe, czterobrygadówka, żadnego aneksu, 20% wiecej niby ale tak na prawdę i tak pracując w niedziele i soboty tyle by wam musieli zapłacić, 200zł funkcujnego a na prasach se siedzą królewny i gówno robią a mają 400zł. Na prawdę jeszcze tam pracujecie? Dziś byłam po kebelek do dorobienia, usłyszałam że prasy niech mi dorobią. Bezczelne ale teraz rozumiem i wybaczam, też bym sie zagotowała

Dominika

@matka polka dlaczego atmosfera Ci nie odpowiada? Czy powiesz coś więcej na ten temat? Czy w firmie Gerdins Cable Systems Sp. z o.o. nie ma szans na podwyżkę albo awans? @Ona czy zdecydowałaś się aplikować do firmy? Zaprosili Cię na rozmowę?

@Dominika 15.09.2017 09:47

Nie zdecydowalam sie....czytajac takie komentarze

Ona

Jestem ciekawa czy jest tak zle jak opisujecie..bo chce tam isc do pracy....

matka polka
@Ona 03.09.2017 16:55
Jestem ciekawa czy jest tak zle jak opisujecie..bo chce tam isc do pracy....

zdecydowanie odradzam to miejsce !!!

Dominika

@matka polka czemu nie polecasz?Opowiedz dokładniej o tym dlaczego nie jesteś zadowolona z tej firmy.

spinaker

z zarobków w tym zakładzie każdy jest tak zadowolony jak Zbychu Stonoga po wyborach

Kubica
@spinaker 25.07.2017 14:22

nie porównuj bolidu F1 do wychodka !!!

matka polka

Ja również nie polecam nikomu tej firmy lepiej siedzieć w domu i jeść suchy chleb niż trafić do tego wariatkowa. Krone kuźwa krone pewnie nie było by złe ale osoby które tam pracują szkolące panoszące się jak indyczki.One same powinny wyciągnąć konsekwencje ze swego zachowania kobiety nikt was nie lubi mi szczególnie jedna zalazła za skórę ta w okularach. Nie chciała bym nigdy w życiu jej spotkać.

hobbit102

Nie polecam tej firmy wszędzie tylko fałszywe uśmiechy i mówienie jak to super jest w zakładzie. Pieniądze śmieszne 1400 zł za miesiąc gdzie w lidlu mają 1850 na rękę ???? nie ma dodatków premie śmieszne starczy zaledwie na kilka butelek piwa.. omijajcie ten zakład szerokim łukiem ja pracowalem 5,5 miesiąca w końcu przejrzalem na oczy. W wielu innych zakładach mają po 3 miesiącach 2200 na rękę. Polecam empac w Zdunach i Doviste w Wędkowy jeśli chcecie zarabiać normalne pieniądze. Nawet paczek dla dzieci nie dają także nie wierzcie w żaden socjal.

pracownik ab service

taka firma jak z koziej d.py trąba. tak się chwalą że będzie nowa hala nowy zakład pracy... dla kogo ? ja się pytam kto tu będzie pracować? po pierwsze dają najniższą krajową... po drugie praca dla POLAKÓW na AGENCJI. wow :) jest co szaleć... będą do ich przychodzić drzwiami, a oknami spierd... to ludzie wolą siedzieć w domu na 500+ ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na agencje za marne 1400... śmiech na sali powodzenia im życze współpracy z agencją ... odradzam firmę kłamstwo : jeśli mówią że firma przyjmuje po 3 umowach ... oczywiście że przyjmują , ale chłopaków... oczywiście jeśli jesteś im potrzebny odradzam firmę szerokim łukiem o warunkach pracy nie wspomnę, że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] latasz jak w zegarku, zero spóźnień i szybko bo norma itp. zero gadki nikt nikomu nie pomaga oraz brak radia

felietonista

Z zarobkami w tym zakładzie jest jak z pewnym księdzem, do którego pewnego dnia przyszła para nudystów z prośbą, żeby ten udzielił im ślubu na plaży. Ten taki zdezorientowany, nie wie co zrobić i dzwoni do swojego kolegi księdza. Kolega ksiądz się zastanawia i po chwili daje mu taką odpowiedź: "Wiesz co, ty im udziel tego ślubu na tej plaży. Ty wiesz, jakie to będzie fascynujące zobaczyć skąd oni wyciągną pieniądze na tacę."

Od wewnątrz

Tylko trzeba pierw mieć czas te prace zmienic. Co tez jest kwestia czasu. Operator ma stowke jakos wiecej chyba. Wiecie jak powstaje tam drut? Rzucają zlotowke a dwóch operatorów ja sobie wyszarpuje.Praca w tym zakładzie jest jak siedzenie w jaskini Platona, ciągle wmawiają jak jest super a wszedzie wokół jest tylko prawdziwie lepiej.

Opinia

Zarobki operatorów maszyn i urządzeń produkcyjnych w Polsce. Miesięczne wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi 2 935 PLN brutto. Co drugi operator maszyn i urządzeń produkcyjnych otrzymuje pensję od 2 397 PLN do 3 700 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych operatorów maszyn i urządzeń produkcyjnych zarabia poniżej 2 397 PLN brutto. Na zarobki powyżej 3 700 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych operatorów maszyn i urządzeń produkcyjnych. Ja to tylko tu zostawię i dodam ze zaproponowali najniższą krajową a operatorem stanie sie po okolo roku co daje plus minus 60zl do wyplaty z tego tytulu jesli wierzyć pracownikom. Czy jest w Polsce miejsce jeszcze gdzie moze byc gorzej? Rozmowa o prace tam to zwyczajne zmarnowany czas. Odradzam

felietonista

Z pracą w tym zakładzie jest jak z pewnym małżeństwem, które pewnego dnia wybrało się na bazar. W pewnym momencie małżonkowie podchodzą do stoiska z bielizną. Żona mówi do męża: "Mężu, mężu kup mi te majtki". Mąż mówi: "Wykluczone, przecież ty masz tyłek jak kombajn". Żona strzeliła focha. Wieczorem mąż chce się kochać, a żona mówi: "Wykluczone, co ty sobie myślisz, że ja ci do jednego kłosa kombajn będę zapuszczać".

audytorka

Audyt prawie za nami. jeszcze jeno sprawdzic dlaczego gogle zamienili na buty

pracownik 435
@audytorka 24.04.2017 14:46
Audyt prawie za nami. jeszcze jeno sprawdzic dlaczego gogle zamienili na buty

taka z tego audytu była wizyta, jak z Putina anioł pokoju

Piszczek

bo jak człowiek sobie popije to pasztetem nie pogardzi

Prasy

Zakaz radia i rozmów oki, 8godzin dziennie słuchania maszyn to prawdziwa muzyka dla dyszy,ale poprosze w zamian zlota kartę klienta u psychologa jak nie mam robić błędów od tego przygnębiającego dźwięku a później tłumaczyć sie przed jakością dlaczego jeden terminal z pośród dwóch tysięcy jest źle zaciśnięty jak bym byl idiota..

Rasputin

premia którą dali na święta wystarczy na roczny zapas amfetaminy dla całego powiatu

Andrzej

Rafał ty słodziaku :)

Pati

Dzięki za info

gniazdowa

tylko uważajcie, bo jak słynny prawiczek Genio zobaczy Was razem to z wrażenia zaślini się jak pies i padnie na zawał

Pati

Hola hola mój tygrysku , nie jestem taka łatwa . Najpierw musimy się spotkać ;D będę czekała dziś przy łazience koło serwisu o 13.00 ;) buziaczki ;*****

Rafi

dziękuję bardzo i pozdrawiam Pati, daj mi do Siebie numer, żebyśmy mogli się spotkać

Lutowany

Wszyscy zarabiacie najnizsza krajowa i jeszcze na siebie jezdzicie, zalosne. Na swieta zycze podwyzek

Kalkulator

A Ty może taki macho jesteś co? To że Ukrainki podrywasz to jesteś gosciu bo w wc samotnie po 30 minut spędzasz nad telefonem. Gratuluję odwagi na forum. Podpisz się z imienia i nazwiska żeby wszyscy wiedzieli jaki jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

@król strzelców 29.03.2017 12:16
błysk twojej głupoty mnie oślepia

Sam spójrz na Siebie a później oceniaj innych supergwiazdo

król strzelców
@Kalkulator 31.03.2017 21:16
Sam spójrz na Siebie a później oceniaj innych supergwiazdo

dziękuję za komplement

Kalkulator

Na prasach to dopiero jest burdel. Lider nie daje sobie z Nami rady a jego podejście do pracy ostatnio wygląda jakby był nie obecny. A my nie wiemy co jest grane. Życzymy mu żeby się ogarnol bo tak dalej się nie da pracować.

lider pras
@Kalkulator 21.03.2017 14:43

wyluzuj kolego chwila słabości każdemu się może zdarzyć

@lider pras 21.03.2017 18:25
wyluzuj kolego chwila słabości każdemu się może zdarzyć

Tak tylko ze jemu czesto sie zdarza i Wszyscy to widzą .

gniazdowa

Bo macie pracowac a nie sobie rozmawiac!

Pan Siara
@gniazdowa 19.03.2017 10:34
Bo macie pracowac a nie sobie rozmawiac!

i cały misterny plan też w pierony

Tuba

Kazdy pracuje na tych samych zasadach to prawda. Zaklad jest wpozadku wyplata zawsze na czas i premia jest duza. Jak nie masz szkoly ani studiow to lepiej trafic nie mozesz

Koleżanka
@Tuba 18.03.2017 16:01

Durex
@Koleżanka 18.03.2017 17:23
Na tych samych zasadach, ale za inne pieniadze. Kazdy pracuje i zarabia tak jak sobie wyliże u gniazdowych...

albo dobrze zrobi loda komu trzeba

Narciarz

Pstryk nie znasz odwiecznej prawdy ze rude to falszywe? Mamusie oszukasz tatusia oszukasz, ale zycia nie oszukasz... rudy=falszywy.

laska
@Narciarz 18.03.2017 15:52

słynny cytat Króla Sedesów z filmu "Chłopaki nie płaczą" - DOBRE !!!

anna

Zanim kogos ocenicie to spojrzcie najpierw na siebie.Jestescie tacy piekni,madrzy i utalentowani? Kazdy z was pracuje na tych samych zasadach. Nie wyglad swiadczy o tym czy ktos jest fajny czy tez nie. Zastanowcie sie nad tym co piszecie bo to naprawde robi sie juz nudne i mozecie zrobic komus przez to krzywde.

Rumcajs
@anna 17.03.2017 17:01

a ty obrończyni praw zwierząt !

Beata

bo Genio jest uroczy jak słoneczko z Teletubisiów

bazyliszek

racja, bo za najniższą krajową już nikt nie chce pracować i bardziej opłaca im się zatrudnić Ukraińców jako tanią siłę roboczą

helena

A co tu dużo pisać?Najniższa krajowa,atmosfera zależna od gniazda i od tego czy przylodobasz się gniazdowym.Każdy dla każdego miły,za plecami obgadują.Oczywiście od każdej reguły są wyjątki,zdarzają się też normalni ludzie.Powoli wchodzą 3zmiany.Jakieś tam dodatki są,pojawia się też premia.Trzeba żyć nadzieją,że będzie tylko lepiej.

Marcin

Ludzie napiszcie coś sensownego o firmie bo te forum nie jest czatem do wylewania swoich żali i do ubliżania anonimowego, takie fora służą do wystawiania ogólnej opinii zakładowi pracy na przykład ile się zarabia itp !!

Ucho Prezesa
@Marcin 13.03.2017 12:04

Czechu ma racje - Szczekacie na siebie jeden na drugiego jak takie psy, a firma się z was śmieje i ma to głęboko w d . . . e, nawet możecie się pozagryzać, a Ich interesują Tylko Wyniki a nie wasze bzdury. Czy to jest ważne kto na kogo donosi, nikogo nie obchodzi, że ktoś was poniża lub szykanuje - NIE BĘDZIE CIEBIE, TO ZATRUDNIĄ INNYCH!!!!!!! Bez was ta firma i tak będzie istniała !!!!!!

helena
@Ucho Prezesa 14.03.2017 23:17

Tylko że ci 'inni' już też nie chcą przychodzić.

żarówka

nawzajem pani psycholog z kolei twój poziom inteligencji można porównać do tego oto nicponia: (usunięte przez administratora)

pani psycholog

Dobrzy to wy jesteście ale w ściemnianiu wasz poziom inteligencji to szkoła podstawowa jeżeli któryś z was ją ukończył a pozatym do żadnego innego zakładu by was nie przyjęli . Miłego dnia ściemniacze

żarówka

droga koleżanko z górnej hali jesteśmy dobrze zgraną paczką która lubi się pośmiać, pożartować i wyluzować się min. przy piątkowym piwie a nasz poziom inteligencji jest znacznie wyższy od twojego

pani psycholog

Wy na tych prasach wszyscy jesteście kapuściane muły niedorozwinięte umysłowo i oczywiście poziom inteligencji zero.

praca pompy

przy tobie to nawet Genio wydaje sie być inteligentny

Gimby Nie Znajo

praca pompy ma racje prędzej to już możnaby było nauczyć muła poprawnych zacisków na prasach niż takiego kapuścianego głąba jak ty

Czy to bezpieczne

To samo Damian mu w pracy powiedział, co za brak wychowania, burak ze wsi

Raf

Już prawie miałem te prace, cieszyłem się jak nigdy bo pochodzę z miejscowości gdzie o pracę ciężko. Ludzie bardzo życzliwi ale musiałem trafić na prasy do Damiana który tak bardzo chciał pokazać że jest kimś więcej że załatwił abym wyleciał bo marzyło mu się wylanie kogoś. W drugi dzień szkolenia stwierdził iż nie jestem tak wydajny jak on. Gratuluję Damianie awansu i dziękuję za odebranie mi szansy, pracy oraz skazanie na pracę we mrozie.

Operatorek
@Raf 26.01.2017 17:55

Raf to nie Damian Cię wywalił tylko sam się wyrzucileś bo tak pracowałeś i tak podchodziles do pracy. Nie potrzeba nam takich jak Ty. Może inna praca dla Ciebie ale nie zaciski na prasach. Zrozum człowieku że nie każdy do takiej pracy się nadaje!!!

Historia Bez Cenzury
@Raf 26.01.2017 17:55

z refleksem godnym szachisty żaden delikwent u nas daleko nie zajdzie

ZZZ

Byłam,zobaczyłam i przeżyłam...Nie jest to firma godna polecenia innym osobom.Kasa najniższa krajowa (chyba że przez agencje- jednak to nie jest pewne zatrudnienie), atmosfera bez szału (chyba że jesteś kierownikiem i zarabiasz dużo wiecej niż zwykły szarak wtedy jest bardzo miło

Grubo

Hej a co tam u was sie produkuje ?

Doda Elektroda
@Grubo 22.12.2016 21:37
Hej a co tam u was sie produkuje ?

i dmuchane lale, żeby Genio mógł zaspokoić swój popęd

Heu

nawzajem

gość

Heu chodzi o to że martwią się o miastowych a dojeżdżających ma się daleko w d.... Na drugi raz przeczytaj kilka razy to może zrozumiesz.Miłego dzionka.

Zostaw opinię o Gerdins Cable Systems Sp. z o.o. - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gerdins Cable Systems Sp. z o.o.