AQ Group
2 217 329 5 1
Mateusz Nowy wpis

A w niedziele się nie pracuje w firmie?

praca marzen Nowy wpis

Czytam ze AQ szuka rąk do pracy. Że starają się by ludzie marzyli o pracy w AQ. – Ale mam wydatki, więc: wynajęcie mieszkania 1 pokój z kosztami – 1500 zł; bilet miesięczny/paliwo – 200 zł; wydatki na środki czystości i kosmetyki (tak, golę się i myję oraz piorę i zmywam naczynia) – 100 zł; wyżywienie – 30 x 25 zł dziennie (chyba nie jest to zbyt wygórowane) = 750 zł; telefon i internet (TV nie oglądam) – 100 zł; kulturę i sztukę je..ć, chodzi o przeżycie – 0 zł; leki i inne medykamenty (dentysta i takie tam pierdoły) – 150 zł; Trzeba jeszcze odłożyć coś na czarną godzinę, dobrym zwyczajem jest to co najmniej 10% dochodu czyli np. 200 zł Tak więc minimum socjalne to 3100 zł netto. Każdy, kto zarabia mniej, jest niewolnikiem i żyje po niżej minimum socjalnego. AQ szuka pracowników czy (usunięte przez administratora) W AQ średnie zarobki to sto złotych ponad najnizszą krajaowa czyli 2700 brutto a to jest 1991zł za które pracownik ma (usunięte przez administratora) i przeżyć. Taki los czeka przyszłych pracowników w tej pracy "marzeń". Obecni powinni się zastanowić też nad swoją sytuacją w szczególności gdy wpada kierownik i w pełni pogardy opiernicza pracowników chamskimi odzywkami ze ciągle za mało.. W takich sytuacjach pamiętajcie ile wam płacą

Baska

Czy są tam 3 zmiany?

Baba Nowy wpis
@Baska

Tak są trzy zmiany ale nie na każdym gnieździe

Leszek Nowy wpis
@Baba

W przypadku pracy na 3 zmiany grafik ustalany jest z góry przez dyrekcję? Nowi pracownicy pracują również na takie zmiany? Dzięki za wszelkie informacje.

Niki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 104 dni.

Czy szybko idzie się tam nauczyć tego co trzeba robić?

Ranking
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius
Ona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 104 dni.

Czy są tam szkolenia?gdy zaczyna się pracę?

Tak3Nie

Czy zdarzają się nadgodziny w AQ Group?

@Pytanie

Tak. Płatne lub do wybrania. Płatne w tyg 50%, w soboty 100%. Generalnie dla chętnych, ale zdarzają się obowiązkowe jeśli jest nawał pracy.

indianin

tu daja marne 2300 brutto a w tczewie 3200 ,podobna firma inna nazwa, macie porównanie

@indianin

Czy poza podstawową stawką wynagrodzenia, którą podałeś w swoim komentarzu firma AQ Group oferuje może jeszcze jakieś dodatki, które zwiększają poziom wynagrodzenia? Jestem ciekaw, czy można liczyć na ewentualne premie bądź nagrody. Mam nadzieję, że zechcesz to przedstawić w kolejnym wpisie.

Tak1Nie1
@indianin

dlatego trzeba zebrac ludzi z firmy i dojezdzac do tczewa

Odp
@Leszek

Jest miesięczna premia od sprzedaży i tylko sprzedaży. Możesz wyrobić pieciokrotnosc normy albo nic nie robić. To bez znaczenia. Nie ważne kto jak pracuje. Ważne za ile to sprzedadzą. Jest ona w granicach 50 do 100zl max. Ostatnio za nadgodziny w tygodniu była nagroda w postaci możności zrobienia dalszych nadgodzin w sobotę.

Tak8Nie
@Odp

Napisałeś o premii, a jak sytuacja z klasycznym wynagrodzeniem? Na jaką zatrudnia AQ Group? Daj znać czy przyjmują osoby bez doświadczenia.

ciekawa
@pracownik

to co, zbieramy? :D

@ciekawa

Może mimo wyższej podstawy w Tczewie zarobki nie wyglądają tak atrakcyjnie, porównując z ilością powierzonych obowiązków? Czasami lepiej mieć niższe wynagrodzenie, ale spokojną bezstresową pracę.ą bezstresową pracę.

Nowy./a
@ciekawa

Zbieramy sie

Nowy./a
@Leszek

Witam od pewnego czasu jestem ofiarą mobbingu w firmie aq stg. Proszę czy mógłby mi ktoś doradzić co mam zrobić brak mi już sił praca fajna ale ludzie są bezwzględni.

Tak32Nie
Telimena
Nazwa działu: Marketing

Co to znaczy AQ? Jakiś skrót?

Wróżka Ismena

z okazji kolejnych urodzin życzymy, aby nasz kolega Genio w końcu stracił dziewictwo - niekoniecznie z własną ręką jak do tej pory oraz żeby jego lufa pięknie stała

Tak5Nie4
Tymon

Podpowie mi ktoś jak przebiega rekrutacja? Jaka umowę proponują na początek?

M
@Tymon

Rekrutacja pójdzie łatwo, jak da się osobiście cv. Umowa jest o pracę ale nie warto tam iść. Obiecują dojazd do pracy, ale już autobusy nie jeżdżą. Miały być premie, są ale jak popracujesz pół roku i tak premia wynosi 100/200zl, dostaniesz najniższą krajową i musisz ciężko pracować. Lubią ludzi zwalniać, wola nowym zostawić A starych dobrych pracowników zwolnić, wola nowych bo nie muszą im premia płacić

Tak13Nie
Jakub
@M

Sugerujesz, że lepiej jest iść samemu do siedziby firmy AQ Group ze swoim CV i wyrazić zainteresowanie pracą? Skoro rzekomo nowi pracownicy zatrudniani są na podstawie umowy o pracę ze stawką najniższą krajową, to chciałbym dowiedzieć się, czy wraz z upływem określonego czasu ta stawka automatycznie wzrasta? Jest to ważne, gdyż po pewnym czasie pracownik na pewno chciałby otrzymywać wyższe wynagrodzenie.

Bugdg
@Jakub

Nie licz na jakąkolwiek podwyżkę w tej firmie

Rekomendacja
@Jakub

Zaczynasz od najniższej, ale z czasem pensja idzie w górę. Jeśli masz chęci i dobrze pracujesz to z czasem zarabiasz fajne pieniądze. Doceniają dobrych pracowników, ale trzeba sobie na to zapracować.

Tak2Nie9
Huhhh
@Pracownik

Ahahaha, dobry żart.(usunięte przez administratora)

M
@Tymon

Ludzie po 10 latach pracy, którzy są trenerami maja tyle samo co nowi pracownicy! Im dłużej będziesz pracować tym więcej wymagają A nic więcej nie dostaniesz

Tak9Nie
Jakub
@Pracownik

Jest możliwe określenie czasu, który jest potrzebny do tego, aby otrzymać od pracodawcy podwyżkę wynagrodzenia? Chciałbym po prostu dowiedzieć się, czy jest to w jakiś sposób możliwe do oceny, czy zależy to tylko i wyłącznie od samego pracodawcy? Osoba ceniąca sobie poziom wynagrodzenia na pewno chciałaby znać odpowiedź na zadane przeze mnie pytania.

Hahaha
@Jakub

Proszę Cię.. Przeczytaj sobie komentarze i zadaj jeszcze raz pytanie.. Nie licz na żadną podwyżkę,bo jej nie dostaniesz.

Tak5Nie
B8ajajbsia

Zamiast zatrudniać ciągle nowych, to byście się zajęli starymi pracownikami. Doicie ich z kasy przy każdej możliwej okazji. Zmiany? Chyba dla waszych zachcianek są robione, a nie dla ich dobra by im się lepiej pracowało. Szkoda gadać. Za najniższą krajowa wymagacie tego by człowiek był bezbledny i zapierdzielał bo wam mało ciągle i mało. Firma krzak i nic więcej.

Tak18Nie
JakNajdalejOdAQ

Niecały miesiąc temu ludzi zwalniali, teraz ludzi szukają na gwałt bo pracy niedługo będzie dużo. Ludzie wyrabiaja norme i liczą na premie (100-200zl brutto!) I zapłacą za czerwiec 50% tylko bo niby sprzedaż nie poszła! To inni ludzie są za to odpowiedzialni A nie ludzie na produkcji! Rób po łokcie za najniższą A może dostanie się 30zl premii... Nie polecam!

Tak15Nie
kabelek

Za najniższą krajową to bankowo ludzie pchać sie beda drzwiami i oknami , śmiech na sali , ale jest owoc raz w tygodniu i to pewnie ,(a nie podniesienie płac w zagranicznej firmie ) napedzi ludzi do podjecia tam pracy hehe

cox
Nazwa działu: Produkcja

Jak to mi powiedziano: "pracuję tam trochę obywateli z ukrainy" Trochę?!? Tak same saszki, jurki i inne ukraince stoja przy linii. Nawet nie ma z kim porozmawiac. Jeśli zarabiałbym ponad 3000 netto to może jeszcze bym to zdzierżył, ale za 2250 brutto to chyba tylko totalny głupek bez szkoły tam pójdzie. pozdrawiam

Admin123456

Chciałabym też wyrazić swoją negatywna opinie nt. Tej firmy... Ogólnie nie polecam. Pracując tam półtorej roku... Do dnia dzisiejszego, zostałam potraktowana nie fair wobec całego szefostwa, zwolnienie bo co bo nie ma pracy? Śmieszne wytłumaczenie, tak najlepiej zatrudnić więcej Ukraińców a Polaków wyrzucać na zbity pysk ???? jeśli nie macie pracy to po co przyjmujecie nowych, skoro i tak po trzech miesiącach są potraktowani jak psy a nawet gorzej.. Brak słów. Firma nie godna polecenia. Bez pozdrowień ????

Tak18Nie
XDD

Zatrudniają pracowników, dają próbną umowę później przedłużają a na koniec potraktują jak psa i wypierdo**ą za drzwi ! Nie polecam tej firmy! Jeśli drugi raz miała bym / miał bym wybrać pracę to napewno nie tam!!!

Tak14Nie
horizon

czy dalej firma proponuje te same śmeszne pieniądze co do niedawna czyli najnizsza krajową :P ... pozdrawiam

Tak7Nie2

Mmmm
Nazwa działu: Produkcja

Dokladnie! (usunięte przez administratora)

Tak6Nie5
Ktos
Nazwa działu: Produkcja

Ty która to napisałaś dobrze wiesz że jest to nieprawda znam trochę te dziewczyny z tego gniazda i nie ma tam nikogo takiego ( w białej koszulce) do której pasowało by to pomówienie. Na drugi raz zanim kogoś oczernisz zastanów się kim Ty jesteś. Cale to zamieszanie i bajzel w tym gnieździe robisz ty i osoby twojego pokroju .Zapamiętaj Karma wraca.

Tak19Nie

Ktos
Nazwa działu: Produkcja

Chyba odezwala sie najlepsza psiapsiolka tej dziewczyny. Ojj ups zapomnialam nikt wiecej jej nie lubi hahaha

Tak3Nie15

@dministrator
Nazwa działu: Produkcja

Art. 216 KK § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Przypominam, ze portal "gowork" służy wyrażaniu opinii na temat zakładów pracy, a nie ubliżaniu innym. Mała przestroga: NIKT NIE JEST ANONIMOWY, A TYM BARDZIEJ BEZKARNY W INTERNECIE. Dane przypisane do każdego komentarza (w tym adres ip) dostarczaja niezbędnych informacji dot. autora każdej wypowiedzi. Nie sa one potrzebne mi czy nawet osobom, które obrażasz, ale sa niezwykle przydatne odpowiednim służbom. Kto wie, moze jutro panowie w mundurach zapukaja do twoich drzwi? Miłego dnia!

Tak17Nie18
Uio
@@dministrator

Ojej???????????????????? jakie to mądre ????????a wczoraj płacz i lament ????????

Tak2Nie11

K

Ojj jak zazdrość przez ciebie przemawia. Ty nigdy nie dostaniesz podwyzki bo jestes amebą umysłową. Nawet do tarcia chrzanu się nie nadajesz. Pamietaj ze istnieje cos takiego jak adres IP po ktorym łatwo ustalić kto pisze tak zlosliwe komentarze...

Argumentum ad ignorantiam
@@dministrator

Adres z którego pisano jaki widzę Zip.Net (usunięte przez administratora)widać zakładowy ip Co do anonimowości w sieci, istnieje coś takiego jak przekierowanie adresów IP poprzez serwery pośredniczące które nie rejestrują informacji o połączeniach :) tzw. re-routing albo trasowanie :) a dla leniwych przeglądarka TOR :) dlatego proszę nie pisać nieprawdy oraz wprowadzać innych w błąd. Zagrajmy w grę :) z jakiego kraju oraz IP wysłałem ten post ? Pozdrawiam Pani K.K.K.

Tak28Nie2
@Argumentum ad ignorantiam

Mało jeszcze wiesz :) Musisz się podszkolić w tym zakresie ;) Pozdrawiam :)

Tak1Nie12
thor

Wstyd że firma międzynarodowa płaci po 1640 netto z dodatkami może 1900 xD , kpina !! wstyd i hańba ... i potem sie dziwią, że nikt tam pracować nie chce za te plewy !!!!!!

Tak13Nie

Tak19Nie6

Bzdura totalna! Jak można wypisywać takie rzeczy na temat drugiego człowieka?! Jestem oburzona tą zawisłością i chamstwem. Lider pras nigdy nie zachowałby się w taki sposób...

Pracownik 2
@Pracownik

Widocznie komuś przeszkadza nie można było się pozbyć to trzeba było kłamstwa wymyślać Moim zdaniem to przykład lidera Aby więcej takich ludzi Co niektórych chyba zazdrość zżera Żałosne Masz jaja mów w prost a nie za plecami dzięki temu wpisowi odrzucili uwagę od swojego działu

Tak12Nie
Ciekawa
@Pracownik 2

Zgadza się tylko ,że pamiętaj Idzie to w dwie strony!

Robocik
Nazwa działu: Produkcja

Niska płaca.Nie doceniają pracownika który daje z siebie 100 % Szefostwo obudźcie się wreszcie i zacznijcie coś w tym kierunku działać

Tak9Nie

Aq pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam. Nie doceniają nas polskich pracowników, traktują jak tania sile robocza.(usunięte przez administratora)obgadują każdego za plecami a żeby się odważyć i powiedzieć wprost nie ma komu. Takie odważne są. Przekupki z targowiska. Pracuje tam mnóstwo Ukraińców wiec nasze kochane szefostwo ma w (usunięte przez administratora) ze dobry pracownik który kilka lat tam pracował się zwalnia, bo przecież znajda ukrainca na jego miejsce. Wiec Polacy i Ukraińcy trzeba zrobić bunt aby godnie pracować za godne pieniądze bo póki co to nie jest tego warte. Stres goni stres. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dać podzwyzki, nie traktować nas jak baranów. Jesteśmy ludźmi mamy uczucia chcemy godnie pracować za dobre pieniądze !!

Tak16Nie

Pracujacy

Ludzie pracując dążą do czegoś - w teori, po drodze oczerniajac innych,błądzą na tle bezsensownej klamstwa nicości.

Patrycja
Nazwa działu: Produkcja

Skoro na wszystko narzekacie, wszystko wam nie pasuje to po co dalej pracujecie w tej firmie ? To nie te czasy kiedy nie ma pracy na rynku, praca jest, wystraczy sie rozejrzec, poszukac :) Chociaż wnioskuje że to nie praca jest tu straszna , tylko ludzie ktorzy tu pracują. Zamiast skupić sie na tym co ważne (czyli pracy) ,plotkujecie i nastawiacie jedną osobe przeciwko drugiej. W tak toksycznej atmosferze z takimi ludźmi nie może być przyjemnie. Praca powinna nie tylko być obowiązkiem ale i przyjemnością, a napewno nie będzie jeśli będziecie dalej się tak wzajemnie traktować. Zapominacie że gracie do tej samej bramki. Dlaczego miedzy sobą rywalizujecie ? Przecież cała firma dąży do tego zeby sie rozwijać. Gniazdo to jest jeden zespół ktory powinien trzymac sie razem,a gniazdowa to osoba ktora powinna o niego dbac, wymagac ale rowniez zawsze bronic a nie donosić do pracownikow wyzszego szczebla. Ludzie zacznijcie się szanować a nie wbijać sobie nóż w plecy , bo do niczego dobrego to nie doprowadzi. Pozdrawiam i zachęcam do małych przemyśleń swojego zachowania :)

Tak24Nie

bezmocy
Nazwa działu: Produkcja

Odnośnie gniazda A.02 bajzel totalny.... Zróbcie jakiś porządek bo tak się nie da już dłużej pracować.

Tak12Nie1

Od
@bezmocy

To się zwolnij jak Ci nie pasuje.

Tak6Nie1

Mobing
Nazwa działu: Prasy

Mobbing ma się tu nadal doskonale. Aktualny przykład to olewanie wniosków o urlop. Wypisujesz kladziesz w wyznaczonym miejscu i tak sobie leży ponad tydzień przekładay to treścią ku górze to odwrotnie. Pracujemy na trzy zmiany, zawsze z gniazdowym który go widzi i nic. Lider 3 razy dziennie tam zagląda i też udaje że go nie widzi a próby podjęcia tematu zbywa brakiem czasu i zainstalowania co ostatecznie zmusza pracowników do wybierania urlopu zadanie. Czy to są te wartości AQ które lider powinien prezentować? Fochy i opryskliwosc? Tego ich u życie na szkoleniach?

Czarnula

Firma "krzak". Oszukują ludzi jak tylko mogą.Na spotkaniu wszystko pięknie ładnie a jak już człowiek zaczyna pracę to się przekonuje że jest inaczej.Pensja jeszcze niższa od średniej krajowej.Ucinaja jak tylko mogą i na czym się da.Najgorsza pracaaaa!!!!NIE POLECAM!!!!!

Tak12Nie1

Ano

Na ile zmian sie pracuje? Można sie dogadać?

Zaciekawiona

Witam serdecznie widziałam ogłoszenie na bramie w Kokoszkowy czym się różni od placówki w Starogardzie ?Z góry dziękuję za szczera odpowiedz ;)

Zadowolona
@Zaciekawiona

Niczym na Iwaszkiewicza i na Kokoszkach to samo się produkuje .Ale już nie długo cała firma będzie przeniesiona w całości Kokoszki też do Linowca.

Nickl

Gerdins a właściwie AQ, bo teraz tak ten zakład się nazywa to jedno z fajniejszych miejsc do rozwinięcia swojej kariery. Z plusów jakie jestem w stanie wymienić to: + umowa o pracę (pierwsza próbna - 3 miesiące), każda kolejna już można się dogadać na ile czasu; + bardzo przyjazna atmosfera, ludzie są chętni żeby dzielić się wiedzą; + wypłata zawsze na czas; + pakiet socjalny w postaci dopłat do prywatnej opieki medycznej i karty multisport, zajęcia językowe ang/niem; + firma wysyła na szkolenia (co prawda trzeba podpisywać lojalki, ale to normalne że firma chce zabezpieczyć sobie pracownika żeby nie zwiał); + płatne nadgodziny; + nikt nie sprawia Ci problemu jeśli danego dnia wiesz, że spóźnisz się godzinę i odrobisz to wcześniej/później; + bardzo dobra kadra menadżerska; po ostatnich zmianach nawet jeszcze lepsza; + imprezy integracyjne (2 razy do roku ogólnozakładowa, działowe częściej); + wspierane jest myślenie innowacyjne, jak masz jakiś pomysł i wpłynie on pozytywnie na pracę zakładu - premia; + system motywacyjny; + praca 8-16, pon-pt; możliwość dostosowania na którą chce się przychodzić. Co do minusów: - niektórzy pracownicy są zwyczajnie uparci i mają bardzo ograniczone myślenie, co prowadzi do konfliktów, ale to chyba normalne i wszędzie tak jest; - zmiana dostawcy usług medycznych z Polmed na Enelmed to zdecydowanie porażka, zważywszy na stosunek jakość/cena; - zakład jak wygląda tak wygląda, na szczęście powstaje hala w nowej lokalizacji, więc pewnie ten minus niedługo będzie plusem. A teraz jeszcze pare dodatkowych przemyśleń. Kierownicy dają szansę "młodym talentom", jak jesteś typem pytacza i szybko się uczysz rozwiniesz się tutaj w tempie ekspresowym. Co z jednej strony jest plusem, a z drugiej minusem, bo po nauczeniu się swojej roboty, zaczynasz powoli uderzać głową w sufit. Jeśli jesteś dobry, twoja praca na pewno zostanie doceniona ($). Struktura rozwojowa w ramach danego stanowiska junior-mid-senior, jest czysto na papierze, w danym dziale wszyscy robią praktycznie to samo. Jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to na spotkaniu jest człowiek z hr i Twój przyszły kierownik, rozmowa jest dosyć wyczerpująca, możesz się spodziewać zarówno pytań ogólnych (Twoja największa zaleta/wada) jak i szczegółowych, dotyczących stanowiska na które aplikujesz, ponadto jest sprawdzana umiejętność posługiwania się językiem obcym. Co do zarobków, na start pewnie kokosów nie dostaniesz, ale w miarę rozwoju i zdobywania doświadczenia spokojnie możesz liczyć na awans i w tej materii. Podwyżki bardzo duże sięgające nawet 50% poprzedniego wynagrodzenia (i to nie dla wybrańców). Podsumowując: praca stabilna, dobre zarobki, możliwość rozwoju umiejętności, w dłuższym czasie monotonna. Szczególnie polecałbym młodym na start kariery, albo już bardziej doświadczonym osobom, które chciałyby dojechać tutaj spokojnie do emerytury.

Tak2Nie1
Kokos
@Nickl

Jesssst super ...A ludzie się zwalniają....jeeee nadal jest super....żenada

Komentarz sponsorowany...

Wiemczymtopachnie
@Nickl

Bzdury i propaganda. Zdolności zostaną docenione? Pewnie mowa o tej premii za wydajność itp( kwoty sięgają nawet do niebotycznych kilkunastu zł brutto). W firmie są tylko zmiany i zmiany, nie koniecznie na lepsze... Awanse to tylko po znajomości lub w rodzinie. Na rozmowie pojawia się kilkanaście osób, na szkółce zostaje połowa tego a po szkółce jedna lub dwie osoby które i tak szybko się ockną i uciekają(ciekawe dlaczego?)

Tak5Nie

Prawda w oczy kole
@Wiemczymtopachnie

Nic dziwnego, że nowi szybko odchodzą, skoro panie uczące na czele z gniazdowa tylko narzekają i otwarcie mówią do nowych osób, że tu nie jest za kolorowo. W sumie to większość tylko steka i narzeka ale jeśli trzeba przyjść na nadgodziny albo w sobotę to nie przychodzą bo po co? A potem narzekanie jak mało zarabiają ale za to co niektórzy robią to i tak niech się cieszą że w ogóle wyplate dostają. Tylko siedzą i pachną, w sumie niektórzy to nawet nie pachną, bo sa tak leniwi ze nawet im się umyć nie chce.

Tak4Nie1

Zostaw opinię o AQ Group - Starogard Gdański

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie