Opinie o AQ Group w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AQ Group. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AQ Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AQ Group w Starogard Gdański

gniazdowa

Bo macie pracowac a nie sobie rozmawiac!

Pan Siara
@gniazdowa

i cały misterny plan też w pierony

Tuba

Kazdy pracuje na tych samych zasadach to prawda. Zaklad jest wpozadku wyplata zawsze na czas i premia jest duza. Jak nie masz szkoly ani studiow to lepiej trafic nie mozesz

Koleżanka
@Tuba

Na tych samych zasadach, ale za inne pieniadze. Kazdy pracuje i zarabia tak jak sobie wyliże u gniazdowych

Durex
@Koleżanka

albo dobrze zrobi loda komu trzeba

Narciarz

Pstryk nie znasz odwiecznej prawdy ze rude to falszywe? Mamusie oszukasz tatusia oszukasz, ale zycia nie oszukasz... rudy=falszywy.

laska
@Narciarz

słynny cytat Króla Sedesów z filmu "Chłopaki nie płaczą" - DOBRE !!!

anna

Zanim kogos ocenicie to spojrzcie najpierw na siebie.Jestescie tacy piekni,madrzy i utalentowani? Kazdy z was pracuje na tych samych zasadach. Nie wyglad swiadczy o tym czy ktos jest fajny czy tez nie. Zastanowcie sie nad tym co piszecie bo to naprawde robi sie juz nudne i mozecie zrobic komus przez to krzywde.

Rumcajs
@anna

a ty obrończyni praw zwierząt !

Osoba przeprowadzająca rozmowę niekompetentna, chyba boi się własnego cienia. Słabe podejście, zniechęciło mnie to do pracy w tej firmie

Prawie żadne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Beata

bo Genio jest uroczy jak słoneczko z Teletubisiów

bazyliszek

racja, bo za najniższą krajową już nikt nie chce pracować i bardziej opłaca im się zatrudnić Ukraińców jako tanią siłę roboczą

helena

A co tu dużo pisać?Najniższa krajowa,atmosfera zależna od gniazda i od tego czy przylodobasz się gniazdowym.Każdy dla każdego miły,za plecami obgadują.Oczywiście od każdej reguły są wyjątki,zdarzają się też normalni ludzie.Powoli wchodzą 3zmiany.Jakieś tam dodatki są,pojawia się też premia.Trzeba żyć nadzieją,że będzie tylko lepiej.

Ludzie napiszcie coś sensownego o firmie bo te forum nie jest czatem do wylewania swoich żali i do ubliżania anonimowego, takie fora służą do wystawiania ogólnej opinii zakładowi pracy na przykład ile się zarabia itp !!

Ucho Prezesa
@Marcin

Czechu ma racje - Szczekacie na siebie jeden na drugiego jak takie psy, a firma się z was śmieje i ma to głęboko w d . . . e, nawet możecie się pozagryzać, a Ich interesują Tylko Wyniki a nie wasze bzdury. Czy to jest ważne kto na kogo donosi, nikogo nie obchodzi, że ktoś was poniża lub szykanuje - NIE BĘDZIE CIEBIE, TO ZATRUDNIĄ INNYCH!!!!!!! Bez was ta firma i tak będzie istniała !!!!!!

helena
@Ucho Prezesa

Tylko że ci 'inni' już też nie chcą przychodzić.

żarówka

nawzajem pani psycholog z kolei twój poziom inteligencji można porównać do tego oto nicponia: (usunięte przez administratora)

pani psycholog

Dobrzy to wy jesteście ale w ściemnianiu wasz poziom inteligencji to szkoła podstawowa jeżeli któryś z was ją ukończył a pozatym do żadnego innego zakładu by was nie przyjęli . Miłego dnia ściemniacze

żarówka

droga koleżanko z górnej hali jesteśmy dobrze zgraną paczką która lubi się pośmiać, pożartować i wyluzować się min. przy piątkowym piwie a nasz poziom inteligencji jest znacznie wyższy od twojego

pani psycholog

Wy na tych prasach wszyscy jesteście kapuściane muły niedorozwinięte umysłowo i oczywiście poziom inteligencji zero.

praca pompy

przy tobie to nawet Genio wydaje sie być inteligentny

Gimby Nie Znajo

praca pompy ma racje prędzej to już możnaby było nauczyć muła poprawnych zacisków na prasach niż takiego kapuścianego głąba jak ty

Czy to bezpieczne

To samo Damian mu w pracy powiedział, co za brak wychowania, burak ze wsi

Raf

Już prawie miałem te prace, cieszyłem się jak nigdy bo pochodzę z miejscowości gdzie o pracę ciężko. Ludzie bardzo życzliwi ale musiałem trafić na prasy do Damiana który tak bardzo chciał pokazać że jest kimś więcej że załatwił abym wyleciał bo marzyło mu się wylanie kogoś. W drugi dzień szkolenia stwierdził iż nie jestem tak wydajny jak on. Gratuluję Damianie awansu i dziękuję za odebranie mi szansy, pracy oraz skazanie na pracę we mrozie.

nożycoręki
@Raf

takich obszczymurów jak ty to my tu nie potrzebujemy

Operatorek
@Raf

Raf to nie Damian Cię wywalił tylko sam się wyrzucileś bo tak pracowałeś i tak podchodziles do pracy. Nie potrzeba nam takich jak Ty. Może inna praca dla Ciebie ale nie zaciski na prasach. Zrozum człowieku że nie każdy do takiej pracy się nadaje!!!

Historia Bez Cenzury
@Raf

z refleksem godnym szachisty żaden delikwent u nas daleko nie zajdzie

ZZZ

Byłam,zobaczyłam i przeżyłam...Nie jest to firma godna polecenia innym osobom.Kasa najniższa krajowa (chyba że przez agencje- jednak to nie jest pewne zatrudnienie), atmosfera bez szału (chyba że jesteś kierownikiem i zarabiasz dużo wiecej niż zwykły szarak wtedy jest bardzo miło

Grubo

Hej a co tam u was sie produkuje ?

Doda Elektroda
@Grubo

i dmuchane lale, żeby Genio mógł zaspokoić swój popęd

Heu

nawzajem

gość

Heu chodzi o to że martwią się o miastowych a dojeżdżających ma się daleko w d.... Na drugi raz przeczytaj kilka razy to może zrozumiesz.Miłego dzionka.

koleżanka z górnej hali

między Geniem a Maciusiem z Klanu jest wręcz uderzające podobieństwo gdyby postawić ich obok siebie to całą pewnością można stwierdzić: "Jakie fajne bliźniaki"

Zostaw merytoryczną opinię o AQ Group - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w AQ Group?

Zobacz opinie na temat firmy AQ Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AQ Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 13 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AQ Group?

Kandydaci do pracy w AQ Group napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AQ Group
2.2/5 Na podstawie 225 ocen.
  • Iwaszkiewicza 2
    83-200 Starogard Gdański