Panelux 1 Firma Handlowo-Usługowa Robert Rudek

Zagórze

Opinie o Panelux 1 Firma Handlowo-Usługowa Robert Rudek

Paweł

Jestem bardzo zadowolony z montażu drzwi i paneli. A ponadto bardzo miła i pomocna obsługa. Bogaty asortyment. Polecam firmę Panelux

Kaśka

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie Panelux. Ogromny wybór i atrakcyjne ceny. Miła i pomocna obsługa. Bardzo polecam

pająk

wydaje mi się , że tak jak pisał powyżej panelux coś nie tak może być z tymi opiniami ponieważ rzeczywiście można znaleźć firme o podbnej do paneluxa nazwie

gocha

nie polecam dramat

mk

Odradzam i nie polecam ! Fatalna obsługa klienta. Kobieta, która rzekomo miała obsługiwać i doradzać klientom nie udzieliła mi rzetelnej odpowiedzi gdy zapytałem o interesujące mnie panele. Ograniczyła się jedynie do stwierdzenia, że panele o które pytam są niedostępne i nie będą dostępne ( przez telefon dzień wcześniej otrzymałem odpowiedź że są w magazynie) Na pytanie, czy może mi polecić towar w podobnej cenie i podobnym odcieniu, odpowiedziała że nie ma i nie będzie (bzdura i kłamstwo) Forma w jakiej ta pani prowadziła ze mną rozmowę pozostawia bardzo wiele do życzenia, a sama sprzedająca za swoją postawę i „doradztwo” powinna ponieść odpowiednie konsekwencje

klient

DLACZEGO NIE WALNIECIE W CZÓŁKO FIRMY KTÓRA SIĘ PODSZYWA POD WAS ZMIENIAJĄC JEDNĄ LITERKĘ W NAZWIE JESTEM ZADOWOLONY Z WASZEJ USŁUGI

Zostaw opinię o Panelux 1 Firma Handlowo-Usługowa Robert Rudek - Zagórze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panelux 1 Firma Handlowo-Usługowa Robert Rudek