Opinie o Firma Handlowo Usługowa Panelux 1 Robert Rudek w Zagórze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowo Usługowa Panelux 1 Robert Rudek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa Panelux 1 Robert Rudek o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Panelux 1 Robert Rudek w Zagórze

Pokazała mi się odświeżona oferta na magazyn. parę miesięcy temu wiem, że była publikowana. Ja akurat nie znam asortymentu typu podłogi, wyposażenie łazienek i tym podobnych a podali je w mile widzianych. Piszą jednak o opcji na przyuczenie. Pytanie jak dużo może być tego wszystkiego?

Ania Nowy wpis

Bardzo dziękujemy za fachowe doradztwo w zakupie paneli drzwi armatury i wyposażenia Pani Agnieszce i Pani Agacie dzieki Paniom wierzy się jeszcze w dobrego i uczynnego sprzedawcę. Dziękujemy też Panu Marcinowi za profesjonalny montaż drzwi i paneli. Jesteśmy bardzo zadowoleni że współpracy z Paneluxem. Będziemy polecać!!!

Gabriela Nowy wpis

Chciałabym zatrudnić się tutaj jako sprzedawca. Ucieszę się bardzo jak odpisze mi jakiś pracownik, bo opinie tutaj od klientów. Jakie firma ma wymagania od kandydata do pracy w obsłudze klienta? Czy przechodzi się jakieś szkolenie produktowe?

Klient Nowy wpis

Bardzo jestem zadowolona i z obsługi oraz montażu polecam, i to samo potwierdzili moi znajomi którym też polecilam Panelux

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Firma Handlowo Usługowa Panelux 1 Robert Rudek? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku MAGAZYNIER?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
LANTMANNEN UNIBAKE POLAND
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Jestem bardzo zadowolony z montażu drzwi i paneli. A ponadto bardzo miła i pomocna obsługa. Bogaty asortyment. Polecam firmę Panelux

Kaśka

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie Panelux. Ogromny wybór i atrakcyjne ceny. Miła i pomocna obsługa. Bardzo polecam

pająk

wydaje mi się , że tak jak pisał powyżej panelux coś nie tak może być z tymi opiniami ponieważ rzeczywiście można znaleźć firme o podbnej do paneluxa nazwie

gocha

nie polecam dramat

mk

Odradzam i nie polecam ! Fatalna obsługa klienta. Kobieta, która rzekomo miała obsługiwać i doradzać klientom nie udzieliła mi rzetelnej odpowiedzi gdy zapytałem o interesujące mnie panele. Ograniczyła się jedynie do stwierdzenia, że panele o które pytam są niedostępne i nie będą dostępne ( przez telefon dzień wcześniej otrzymałem odpowiedź że są w magazynie) Na pytanie, czy może mi polecić towar w podobnej cenie i podobnym odcieniu, odpowiedziała że nie ma i nie będzie (bzdura i kłamstwo) Forma w jakiej ta pani prowadziła ze mną rozmowę pozostawia bardzo wiele do życzenia, a sama sprzedająca za swoją postawę i „doradztwo” powinna ponieść odpowiednie konsekwencje

klient

DLACZEGO NIE WALNIECIE W CZÓŁKO FIRMY KTÓRA SIĘ PODSZYWA POD WAS ZMIENIAJĄC JEDNĄ LITERKĘ W NAZWIE JESTEM ZADOWOLONY Z WASZEJ USŁUGI

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Panelux 1 Robert Rudek - Zagórze

Firma Handlowo Usługowa Panelux 1 Robert Rudek
  • 57
    32-005 Zagórze
  • NIP: 6831059275 REGON: 120750188

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042