Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxpal sp.j. Paweł Mroziński Mariusz Janik Marek Bakalarz

Podolsze

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxpal sp.j. Paweł Mroziński Mariusz Janik Marek Bakalarz
1 1 6 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxpal sp.j. Paweł Mroziński Mariusz Janik Marek Bakalarz

Administrator

Jakim pracodawcą jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxpal sp.j. Paweł Mroziński Mariusz Janik Marek Bakalarz? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Zainteresowany

Idzie tam zarobic 3-4 klocki, oczywiscie po jakims czasie? Na jakich stanowiskach?

Honorata

@Wieloletni pracownik., jak długo tam pracujesz? Co możesz powiedzieć o atmosferze w firmie i socjalu, czy obowiązuje Was jakiś system premiowy? Czekamy na Twoje komentarze. @Ciekawy, na jakie stanowisko chcesz tam aplikować? Zachęcamy Was do pozostawiania swoich opinii na temat firmy P.P.H.U. "MAXPAL" .

Ciekawy

Ile idzie wyciagnac w tym zakladzie? Praca po 8 czy 10 godzin?

Wieloletni pracownik.

Wypisujesz chłopie bzdury. Gdyby tak było nikt by tam nie pracował. Firma działa od 2001 roku i z tego co wiem nikt nie odszedł choćby bez złotówki /nawet wyrzucony za kradzież czy alkohol/. Praca nie jest lekka, ale za to dobrze płatna. Zawsze można dogadać się z szefami, nawet przez telefon :) . Polecam.

zawiedziony

Firma nie płaci w terminie i trudno o kontakt, nikt w firmie nie odbiera telefonów!!!!! NIE POLECAM !!!!!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxpal sp.j. Paweł Mroziński Mariusz Janik Marek Bakalarz - Podolsze

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxpal sp.j. Paweł Mroziński Mariusz Janik Marek Bakalarz