Opinie o Dre w Gronowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dre. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dre o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dre w Gronowo

Jenol

Mi umowy nie przedłużyli, a obiecali ze jak ruszy coś to wrócę. I tak kilka miesięcy cisza, a nowych zatrudniają. Kpina to jak traktuja pracownikow ktorzy robili kilka lat.

Fizolof

Widać niektórzy pracownicy tych podwyżek nie potrzebują. Taki ogrodnik 4100 na rękę bez sobót, gdzie tu sprawiedliwość się pytam?

Śmiech na sali
@Fizolof

Przecież ogrodnik ma bardzo odpowiedzialną pracę. Spróbuj wziąć kosę i pomachać 8 godzin albo jeździć wózkiem po halach i sprzątać przecież nie dawał rady sam i dali mu pomocnika

¿¿¿¡
@Fizolof

No cóż widać że inni kierownicy dbają o swoich pracowników a niestety janek jest innego zdania ten tylko myśli jak im zabrać jak najwięcej bo przecież oni wyłudzają pieniądze

Cichy
@Fizolof

Trzeba było się uczyć a nie narzekasz. Po 2 dniach byś wymiękł..

Szok
@Cichy

Widać że ogrodnika stać nawet na prywatnego Adwokata albo Obrońcę Brawo!! A co po podwyżce będzie miał jeszcze więcej Tak jak Michalak nr jeden najlepszy sztaplarkowy we firmie

No
@Szok

Oj tak pana Jacka lepiej o nic nie prosić i lepiej mu nie przeszkadzać w siedzeniu w sztaplarce bo zły będzie że musi coś zrobić

Felcozoff
@Fizolof

Od kogo wiesz ze ogrodnik ma 4100 na reke? Pytam, bo slyszalem ze pan janek o ktorym tak glosno zarabia 3000 na reke. Wyglada na to ze ogrodnik ma wiecej. Jesli tak to dlaczego janek nie jest ogrodnikiem, a ogrodnik jankiem? Ot rozkmina.

The bill
@Felcozoff

Janka jesteś Po prostu zwykły żal zarabiaj 3000 , 4100 i tak jesteś zwyklyy, żal. Żal mi ciebie., dzieci które widzisz podobno raz w tygodniu jesteś smutnym panem ze Żnina

Pracownik Magazynu

Widzę, że te forum to gorzkie żale jak to inni mają lepiej, więcej i wogóle. A czy któryś z tych zazdrośników zrobił coś w kierunku by mieć większą stawkę lub chociaż mniej pracy, czy tylko narzekacie. Pracujecie na produkcji wkładając klepki, a wasi wielcy kierownicy i dyrektorzy tylko chodzą i patrzą na magazyn i zawsze im coś nie pasuje i zaraz e-mail i telefony do kier. magazynu. Zapraszamy na jeden dzień na magazyn "ponosicie słonie" zobaczycie jak to lekko i fajnie 7,5 h (bo 30 min. to przerwa) dźwigać na garbie, nie jeden odrazu by się zwolnił, a tu jeszcze narzekanie że zawsze mało, zawsze źle i to(usunięte przez administratora)narzekają najwięcej. Mimo przeciwności nie narzekam na pracę w magazynie. Pracować trzeba

Dlaczego na innych halach ludzie wiedzą ile dostali podwyżki a i Janki nigdy niczego się nie dowiesz?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dre? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Mlody

Teraz wszystko od pseudo majsterkow będą wystawiać oceny wiec głęboko palec w tyłek i dostaniesz więcej niż 5%

Stary
@Mlody

Młody nie wierz w to majstry to tylko przykrywka ostatecznie i tak o wszystkim będzie decydował smutny pan janek

Fakt
@Mlody

Maistrom się wydaje że mają wpływ na podwyżki tak samo jak wilkowi się wydaje że rządzi niestety pan janek rządzi pan janek ustala podwyżki pana janka oficjalnie nie ma ale jest wszędzie o wszystko zależy tylko od niego.

Fakt
@Mlody

DoRobola A co jak nie jestem operatorem a robię to co operator bo tego odemnie się wymaga jak to nazwać? (usunięte przez administratora)

Do młodego
@Fakt

Jak sobie dasz tak masz

Do ugund

Kasują mnie, kasują wszystkie niewygodne wpisy. Prawda nie ma sensu bo i tak cię nas skasują!! Prawda nigdy nie była wygodna i zawsze boli.

Sknerus

Ciekawe co z ta podwyzka inflacyjna co nam ja cofneli na poczatku roku ???

Niestety

To fakt o ile zdrowsza by była firma i atmosfera w firmie bez tego pana.

...

Kai ko wszystko wynosił z biura wszystko można było wiedzieć co pan j wymyślił tak jak i rudy a najlepszy i tak był zieliniak

...
@Niestety

Panie Janie pamiętaj że zwycięscy wracali zawsze z tarczą a nigdy na tarczy a tobie już nie dużo czasu zostało czas płynie czas jest nieubłagany bo za dużo już krzywd wyrządziłeś ludziom a ludzie to widzą i pamiętają a ciekawe czy ty pamiętasz?

Witam

Czy to prawda że jest podwyżka od września dla wszystkich po 5% czy może znowu janek włoży swoje łapki i dla jednych będzie po 7 % albo 10 % a dla gorszego sortu po 2 albo 3 % tak jak to było do tej pory może w końcu szef to zauważy.

Proszę
@Witam

Kierowniku mój kochany kierowniku bardzo proszę o chociaż 2% bardzo proszę przecież robię to samo co operator który ma albo będzie miał 10 % a facet nawet nie zna kolorów plyt i oklein

Xxx

Krzysiu pamiętaj kto jest w życiu ważny i komu warto pomóc. Nie jesteś bogiem ale masz te możliwość żeby poprawić czyjeś zycie. Jak ci się coś stanie to kto ci przyjdzie z pomocą? Na pewno nie twoje (usunięte przez administratora) i inne pieski które za tobą skaczą. Zobacz do czego doprowadzasz. Kiedyś każdy chciał robić u cwaniaka a teraz? Nawet twoja rodzina ma cie w (usunięte przez administratora) i spier...ala jak najdalej od ciebie. Pomyślałeś chociaż czyn sobie poradzi?

Obiektywny

Panie Wilku uważaj na sawika bo gdy ciebie nie ma to leci sprawozdanie z całego dnia pamiętaj że cfaniak jest tylko jeden

To coś tu dzieje to poprostu (usunięte przez administratora)nie polecam nikomu tu pracy to już inna firma niż była kiedyś tylko robić i robić tylko batów brakuje i bicia po plecach

Ile!!!! Tu pada odpowiedź która niestety jest zawsze nie zadowalająca. I znowu jest pytanie. Czemu tak mało!!? Bo mały smutny pan z 5 nas okrr@d@ !!!!?

HwdJ

W czasie pandemii skurdupel pracuje i pobiera oplaty zdalnie

Niestety
@HwdJ

Niestety wrzody są wszędzie albo prawie wszędzie we firmie Dre jest wrzód mieszka na 5 wyciskniesz go nie nie da rady zaraz wyrośnie znowu ten wrzód jest nie do usunięcia nawet operacyjnie

Browar

Nie polecam tej firmy!!!!!! Z ręką na sercu. Z poważaniem Były pracownik

Krzyś
@Browar

Znowu kasują opinie pracowników

Skurdupel
@Browar

Sorry panowie i panie ale niestety jestem wszędzie nawet jak mne już teraz nie ma to atikapatur mi wszystko opowie

??

Krzyś kiedyś był Poborcą Podatkowym czytaj Robin Hood zabierał biednym i uczciwym a dawał tylko b, ogatym a. Teraz Jest w CBŚ albo w CBA tropi wszystkich wyłudzaczy pieniędzy we firmie a takich niestety według niego jest. wszyscy !!! daje dalej tylko bogatym okrädàňíac nas wszystkich niestety z pokładu Z 5 ... kamery są wszędzie a firma nie płaci. wyłudzaczą !!

Co2

Poco pomyje wszyscy wiedzą że to Wars i Sawik jednak źle wyciągnąłeś te zapałki

Wiillki
@Co2

Ciągnij lepiej druta niż zapałki lepiej ci to wyjdzie i tak wilkii zostaną w budzie a tobie zostanie tylko pod jeby wanie wilka po godzinach?!? zdziwiony?

S.

Sprawdź ip komputera telefonu i co tam se wymyślisz Rż glowy bo superman ci mózg wypala a babę znajdź w łóżku a nie w kiblu

Nie polecam

Przed zatrudnieniem mówili, że soboty nie są obowiązkowe i bedą podwyżki przy następnej umowie. Podwyżki nie było, a w soboty trzeba przychodzić, bo jak nie to straszą nie przedłużeniem umowy. Nie polecam firmy.

Wyłudzacze
@Nie polecam

Dziś 22. 07 . Panie i Panowie najważniejszym słowem jest??? tak brawo - Wyłudzanie!! - dziś mały janek czyli nasz kochany skurdupel stwierdził że ludzie, pracownicy firmy Dre nie przychodzą do pracy zarabiać pieniądze, nie przychodzą do pracy zarabiać swoje ciężko zarobione pieniądze ale przychodzą do pracy żeby te pieniądze wyłudzać!!! Wszyscy pracownicy starzy nowi ci co się starają bardziej lub mniej przychodzą do pracy żeby nie zarabiać ale wyłudzać pieniądze!!!!! Szefostwo gdzie jesteście jak taki człowieka może funkcjonować w takiej firmie czy naprawdę nikt tego nie widzi co on wyprawia??

Wyłudzacze

Szymon

Proszę o podanie danych kontaktowych, ponieważ chciałbym wysłać cv na pracę w tym zakładzie.

Dżery
@Szymon

To ta strona raczej nie jest od tego

Szymon

Czy przyjmą do dre osobę świeżo po ukończeniu szkoły średniej?

Zostaw merytoryczną opinię o Dre - Gronowo

• Jak się pracuje w Dre?

Zobacz opinie na temat firmy Dre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 15 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dre
1.5/5 Na podstawie 1317 ocen.
  • Nefrytowa 4
    82-300 Gronowo