Opinie o BIOTON S.A. w Ożarów Mazowiecki

Grupa Bioton to polskie przedsiębiorstwo biotechnologiczne, zajmujące się produkcją leków. Od 2005 spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIOTON S.A. w Ożarów Mazowiecki

Hartki30

Bioton obecnie szuka automatyków, na pracuj.pl pojawiło się drugie ogłoszenie. Warto zaczynać z tą firmą? Mam 10 lat w zawodzie, ale w przemyśle spożywczym.

Sternikwprawo
@Hartki30

Jeśli chcesz spokojnie spać po nocach i nie być pomiatanym w pracy to nie warto. Firma ładnie prezentuje się z wierzchu, od środka od wielu lat zgnilizna.

@Hartki30

Jeśli masz rozum i wiedzę to daj sobie spokój i zastanów się czemu został tylko jeden automatyk a resztę odeszło

Hartki30
@Młody

To aż tak finansowo źle w Biotonie czy też organizacyjnie? Nie znam jeszcze firmy więc nie mam podstaw by wydedukować co tam nie działa że z iluś automatyków został jeden. Serio? To kierownictwo dopuściło do tego?

qwerty

Ile teraz płacą nowemu pracownikowi na produkcji?

Krzys
@qwerty

Ta firma nie poradziła sobie pandemia. Padaka Obecnie cała konkurencja już jest 3 kroki przed nimi Nie polecam, ludzie bez gruntownej wiedzy o rynku farm

Monday

Bioton zapewnia również zwolnienia pracowników przez e-mail. Piękna cavalida odbyła się w poniedziałek prawie 20 osób na bruk z dnia na dzień w ramach ratowania spółki, która zdycha nie z winy pracowników. Monthy python by się uśmiał żenada

Gonzo
@Monday

W całej tej fatalnej sytuacji robią jednak dużo dla ludzi, którzy odchodzą.

Józek
@Monday

to tam jest jeszcze co ratować???

Meg

Hej. Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja z dojazdami? Słyszałam, że jest darmowy bus dla osób z Warszawy, skąd odjeżdża? Jeśli nie ten bus, to jaki jest najlepszy sposób komunikacji do Biotonu?

Joanna
@Meg

Dzień dobry, Bioton zapewnia bezpłatny dojazd pracownikom z Warszawy (okolice Fortu Wola) oraz z Ożarowa Mazowieckiego.

Przedstawiciel medyczny

1. Rozmowa telefoniczna. 2. Wideorozmowa na Teams. 3. Lakoniczny mail po terminie, bez feedbacku.

O doświadczenia, o motywacje itp.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Potencjalny pracownik produkcj

Ile płacą operatorom na produkcji? Ile można oczekiwać na początek???

Stanislaw

Myślicie że ktoś nas w końcu kupi i wypchnie z dołka? Inaczej pójdziemy na (usunięte przez administratora) z tą firmą. Człowiek od (usunięte przez administratora) lat się ludzi że koleje zmiany w zarządzie coś dobrego przyniosą a tu coraz gorzej.

Bla
@Stanislaw

Może i przyszłość jest w ciemnych barwach ale szczekającym ładnie zamknęli buzie kwietniowa premią. Niektórzy tyle w 3 miesiące nie zarobią.

Stanislaw
@Bla

No kto szczekał i rzucał papierami to dostał. Straszeniem nic nie zawalczysz.

Karol

@Biosynteza a co takiego wyczytałeś o tych finansach?

Earp W
@Karol

Czyżby minus 48% sprzedaży insuliny w PL ? 2019 do 2018 (str 21 sprawozdania Zarządu)

Biosynteza

Czytam od dłuższego czasu co pisze się o finansach firmy i widzę że zbierają się nad nią same czarne chmury.

Jakie są mocne strony pracodawcy BIOTON S.A.?

mocne strony??? hahahahaha dobry żart. nie ma zadnych

Franek

@J gdzie jest ta oferta ,o której mówisz ?

J

Szukają Inspektora Kontroli Jakości, czy warto?

J

Mógłbyś jakoś uzasadnić swoją odpowiedź?

Zbych

Dobrze,że wreszcie zabrali się za tych darmozjadów z marketingu a w szczególności za panią Kasię.

Krych
@Zbych

Darmozjady to maja czas na pisanie komentarzy.

PAWLAK
@Zbych

Brawo brawo dla przełożonych byłego kierownika(usunięte przez administratora) Nie daliście się nabrać na opowieści chachmenta,faryzeusza i judasza pod przykrywką Wy zróbcie a Ja pójdę i się pochwalę czyjąś pracą. Jeszcze raz gratuluję.

Jak się pracuje z ludźmi z BIOTON S.A.?

Jadzia

Ale z ludźmi z bioton poza bioton czy w bioton? :D Firma powoli zaczyna płonąć, nie ma co tu przychodzić.

NicK

Jeśli nie chcesz się rozwijać, być pomiatany przez nadzór, doświadczać niekompetencji przełożonych, robić wszystko i nic jednocześnie to jest firmą dla ciebie. Kasą się ostatnio polepszyła bo tym co odchodzą z produkcji oferują nawet 600-1300 netto podwyżki. Jak ktoś nie ceni swojego mijającego życia to może tu trochę przewegetować.

@NicK

Ciekawe z kąd masz takie info o płacach bo z tego co słyszałem to na razie bioton słabo przędzie i nie zanosi się na lepsze . A ludzie wciąż się zwalniają i nie dają im prawie nic a zatrudnić chcą nowych za mniejszą kasę tak właśnie wygląda rzeczywistość

Tehapa
@Młody

Musisz być wśród ulubionych lub potrzebnych pracowników.

Tadeo
@NicK

Każdy kto tylko popracuje tu dłużej stwierdzi że zmarnował ten czas. To już chyba Biedronka jest bardziej innowacyjna.

laborant
@Tadeo

Nawet Dziki wczoraj rzucił papiery, tak go zaszczuli.......

@laborant

Księgowe i kadry też zwalniają.......co za polityka, dobrze że ochrona jest

Klara
@Paweł

Ochrona to firma zewnętrzna :) Dopóki płacą za faktury to jest .... Masakra

Gracz GPW
@Klara

Ciekawe kiedy azjatycki wykupiec długu spółki zorientuje się że kupił mury z adres, magazyn starej insuliny, odprawy zwolnienionego zespołu, i nowo zrekrutowany SPAM fachowców z rynku bez perspektywy jej rozwoju spółki w dłuższej perspektywie....

@Gracz GPW

Myśle że już się dopatrzył i czekać tylko jak wyjdzie z giełdy i zwinie interes do siebie.A ciekawe co wtedy będziemy szlifować bo na pewno nie diament

Gracz GPW
@Młody

Polish lokalna konkurencja nie śpi....sądząc po ich aktywności...pewne zwasnione ludki biotonu grają do ich bramki od dawna. Taka opisana wyżej Dyro HR na 109%, a czy ktoś jeszcze,? Niech wydymany chińczyka sam dojdzie dlaczego w niespełna rok firma szlifuje bruk....

mm
@laborant

Dziki odszedł, a pan "patyczek do uszu" rozwala firmę, tak jak poprzednią

Miki
@NicK

Firma zebrała z rynku najgorsze standardy i chcebto zainstalować pod hasłem zmiana. Zatrudnienie HR z paskudnymi nawykami do zwalniania tylko potwierdza to co ma nastąpić. Świat jest mały, opinie można zebrać z każdej branży po znajomych. Patyczek nawet nie wymaga komentarza, niekompetencja niestety niedługo rozwali cała Firmę. Nikt z kompetentnej Farmy tu nie przyjdzie.

Były
@Miki

Patyczek teraz może poczuć się wolny i zatopić Tytanika bo otoczył się ludźmi (dyrektorami) którzy robią czystki w działach a może powinien zacząć od oczyszczenia z kierowników bo ich jest chyba za ... wiele.Co???

HAPPYwithoutBIOTON
@Były

Myśle, ze niebawem zatopi tego Tytanika, chociażby wnioskując z maila którego wysłał Prezes Robert Neymann do kierowników liniowych „nie po drodze mi z pewnymi osobami...poszukuje 6,5 mln oszczędności”. (Źródło: Parkiet.com dostęp na dzień 14.03.2019).

O.N.A
@laborant

ludziska uciekają jak dzicy z tego Biotronu

Cinkciank
@Były

Niektore działy składają się z 2 osób. Kierownika i zastępcy kierownika... :-/

Excellence

Pracują ludzie z długoletnim stażem pracy wyjadcze - którzy robią selekcję pracowników awansując ich na donosicieli. Dyrektor wszystkich dyrektorów.

Zainteresowana

Dzień dobry, jak wyglądają warunki pracy na stanowisku laboranta (laboratorium IPC)?

Justyna
@Zainteresowana

@Zainteresowana Super, że jesteś zainteresowana pracą w BIOTON, gdyż właśnie firma prowadzi rekrutacje na stanowisko laboranta https://bioton.pl/laborant.html. Napisz proszę, o wrażeniach z rozmowy rekrutacyjnej.

Justyna

Czy ktoś podpowie jak wygląda praca wewnątrz firmy BIOTON ? Jestem zainteresowana ofertą na stanowisku https://bioton.pl/m%C5%82odszy-kupiec.html Dzięki za informacje.

Mantarozka

Chcesz stracić trochę czasu życia czy nabawić się niepotrzebnych wrzodów żołądka, to zatrudnij się w Biotonie. Z zewnątrz może to ładnie nawet wyglądać.

Dawid

Pod linkiem: https://bioton.pl/oferty-pracy.html firma opublikowała kilka stanowisk pracy, aplikować można poprzez adres e-mail podany na stronie. Czy w tym momencie współpraca z firmą wygląda inaczej niż tak jak została ona przedstawiona w poprzednich opiniach? Czy warto składać CV?

Koko spoko
@Dawid

Nie warto. Teraz jest 3 x gorzej. To nie jest Farma.

Kamil

Trochę niepokojące są dla mnie te informacje. Jak sądzicie warto aplikować?

Nic
@Kamil

Jakie stanowisko? Zależy od czego czy chcesz się rozwijać czy gnuśnieć.

O.N.A
@Kamil

Spokojnie, zatrudnij się i sam wyciągaj wnioski. Popracujesz i co najwyżej sam skrobniesz opinie. Te negaty to efekt ostatniego exodusu ludków co mieli dość już......(usunięte przez administratora) Czas pokaże czy to norma czy tzw. przypadek przy pracy .......firma na 2/3 lata ma kasę od udziałowców więc "eksperymentuje" i zatrudnia, zwalnia, zatrudnia, zwalnia.....etc aż zwolni ktoś tzw. F.I.R,M.E :)

Zostaw merytoryczną opinię o BIOTON S.A. - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w BIOTON S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BIOTON S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIOTON S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BIOTON S.A.?

Kandydaci do pracy w BIOTON S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BIOTON S.A.
2.3/5 Na podstawie 166 ocen.

BIOTON S.A.