Johnson & Johnson

Opinie o Johnson & Johnson

Patrycja

@Pracownik jak długo pracujesz już w firmie Johnson & Johnson? Czy powiesz coś więcej o warunkach pracy? Jaka panuje atmosfera? Aktualnie firma poszukuje Regionalnego Przedstawiciela ds. Rozwoju Sprzedaży. Z oferty pracy wynika, że zapewniają ciekawą pracę z produktami najwyższej jakości, przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych. Ktoś z was aplikuje?

Aga
@Patrycja 13.09.2017 09:53

@patrycja Na detalu praca ciężka- dużo wizyt, ciężki produkt w wysokiej cenie.. sieci super :) Jednak patrząc przez pryzmat innych firm z detalu- w johnsonie tragedii nie ma, ponadto możliwości są potężne przez wiele działów w firmie no i dyrektor jest święty. Z kierownikami różnie. Pzdr Aga

Z doświadczeniem 5k brutto, Focus 6-8 wizyt na sieciach, mocny luz, produkty samograje, fajna praca, 8/9 start 15 po robocie, 3/4 maile w ciągu dnia. Luźno Pracownik

Patrycja

Właśnie rekrutują na Co-packing Planner, Customer service specialist, Business Quality Trainee, Business Quality Manager, Hospital Account Manager, Supply Chain Trainee, Sales Analyst Internship Program, Global Health Services Operations Lead Poland - Baltics. Ktoś ma doświadczenia związane z którymś ze stanowisk? Ktoś składa cv?

pytający

Czy może ktoś coś powiedzieć na temat pracy w soczekawkach jako ph?

Pitt

Może ktoś napisać NAJLEPIEJ Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA jak się pracuje w firmie? Mam na myśli stanowisko PH- czy aby wejść w "farmację" trzeba mieć doświadczenie w niej czy foch będzie też Ok, jakie są średnie zarobki (nie mówię o Max premii czy samej podstawie) oraz czym aktualnie poruszacie się służbowo? Będę wdzięczny. Pozdrawiam.

fiubździu

w farmacji coraz więcej osób odchodzi z własnej woli, albo zostają zwolnieni. dużo zmian. mega wysokie plany. brak szacunku dla przedstawicieli. bardzo mało wsparcia, a projekty z kosmosu. generalnie firma zaczyna mocno kuleć. pieniądze bardzo słabe w porównaniu do innych firm. jak na początek przygody z farmacją to OK, ale dla doświadczonych repów to śmiech. socjal OK.

jasiek

Na pewno jest dobrze @pracownik, bo zobacz, że nawet nie było żadnej rotacji wśród pracownikó. TO doskonały znak, że się dobrze dzieje.

Bull

Zastanawiam się nad PH w kanale farmaceutycznym, na innym portalu pracownicy pisali że przyjmują i przyuczają do branży także osoby z FMCG. Zastanawiam się czym w praktyce różni się praca w danych działach handlowych: tradycja, farmaceutyka itp. Dalej wszędzie bajzel, czy raczej na zasadzie że zależy od kierownika/dyrektora regionu? W mojej poprzedniej firmie było niby ok ale nowy dyektor wjechał z takim mobbingiem, że dostał ksywę " Mały Hitlerek" i ludzie odpadali albo byli wymieniani na tańszych. Co do warunków to słyszałem że przyzwoity standard: Focus i zarobki oscylujące wokół 3kPLN, czyli jak na farmację mało, ale dla FMCG norma. Pytam o możliwei globalne doświadczenia, a nie czubek własnego nosa, w poprzednich firmach bywalo różnie, np jeden zespół miał lepiej inny gorzej itp. Jak mam tyrać także w weekendy za średnią krajową, to chyba po 3 miesiącach próbnych podziękuję. Napiszcie co się dzieje, bo wypowiedzi tutaj pojawiają się nieregularnie.

kropka nad i

...i zarzutów korupcyjnych.

ciekawostka

Ciekawostka. W Polsce korumpowali a karę zapłacili w stanach. Żenada jak ta cała firemka. Proszę nie cenzurować takich wypowiedzi bo po to są fora internetowe żeby wymieniać się informacjami - również niewygodnymi dla firmy JJ. Johnson & Johnson Amerykański koncern Johnson&Johnson przyznał się do wręczania łapówek w Polsce. Dostawali je lekarze i pracownicy administracji w szpitalach publicznych. W 2011 roku koncern zawarł ugodę w USA z Departamentem Sprawiedliwości i Komisją Papierów Wartościowych i Giełd. Zgodził się zapłacić 70 mln dolarów grzywny. Amerykanie podali, że dzięki łapówkom z okresu siedmiu lat 2000-2006 koncern podniósł sprzedaż swoich produktów w Polsce o 4,3 mln zł. Takie same praktyki koncern stosował w Grecji i Rumunii

CEO

Moja poprzednia wypowiedź została ocenzurowana zatem jeszcze raz napiszę, że opieram się na doświadczeniu pracy w firmie Johnson. Dużo obiecują np. dużo pracy co w praktyce oznacza pracę 7 dni w tygodniu. Święta, dni wolne nie istnieją. Wydaje im się że są poza prawem a mieli zarzuty korupcyjne, które umiejętnie zrzucili na pracowników. Nigdy nie odbudowali swojej pozycji na rynku sprzed 2007 roku kiedy to aresztowano kilkadziesiąt osób, firma JJ wmanewrowała ich w długi i zwolniła dyscyplinarnie. Jeśli ktoś ma wątpliwości wujek Gugle może pomóc rozwiać wątpliwości. Organizacyjnie panuje tam obecnie bałagan i TOTALNA niekompetencja. Tego po prostu nie da się opisać.

CEO

A nie zastanawia was że skoro tyle ofert się pojawia to świadczy właśnie o niestabilności w firmie JJ. Co się stało z pracownikami którzy wcześniej pracowali na tych stanowiskach. Zostali zwolnieni czy sami się zwolnili? Dlaczego to zrobili? Może to po prostu kłamliwa firma która dużo obiecuje a później się nie wywiązuje z obietnic. I starający się o pracę u nich będą następnymi oszukanymi. Wydaje się że mimo wszystko warto spróbować jednak jest to błędna diagnoza. Proszę pamiętać że przypłacicie to zniszczonym zdrowiem fizycznym i psychicznym. Bilans po podjęciu pracy w JJ jest zawsze na minusie.

gość

To nie ten Johnson mowisz o Johnson Controls o automatyce a tu jest watek Johnson&Johnson kosmetyki i farmacja. Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, a pozniej sie interesuj

cracovia

niżej jak 2500 to w farmacji nie ma

cracovia

Praca farmaceutyczny plany nie realne glowna konkurencja import tanszy 20%, wsparcia market brak, kasa do 2,5 tys, firma coraz nizej na dnie probuja nadrobic ipadem i iphonem zeby zamydlic oczy

laaa

Swego czasu dużo szkoleń dla pracowników, kaska ok. 3 tys,opieka medycz, dofinansowania na sport,auta ok fordy.Także standard w normie.Fakt człowiek jest trasą ,cyferką.Duże plany.Ogólnie polecam.Robisz plan jest stabilnie nie robisz tracisz stabilność jak to w sprzedaży.

ciekawy

emka
@ciekawy 26.03.2015 14:13
a czy ktos moze napisac cos odnosnie stanowiska MAGAZYNIER ???

jako magazynier nie zarobisz dużo. 2500 brutto. Poza tym dużo dźwigania, krzyków, przekleństw i średniego szanowania pracownika.

ciekawy
@ciekawy 26.03.2015 14:13

Pracujesz w Johnsonie ?

zszokowana

Zwalniaja kobiete w 9 miesiacu ciazy uzywajac wyssanego z palca argumentu!Po 10 latach pracy.Oczywiscie kobieta trafila do szpitala z zagrozeniem ciazy. Tak firma dba o mate i dziecko!

radziuwlodarcz

ogólnie jest spoko. fajna ekipa ludzi, na start ph dostaje focusa, niezlom pensje. trzeba tylko realizować plany. normalka.

Ziom

Możecie coś napisać o stanowisku Przedstawiciel Handlowy (Rynek Tradycyjny)? Tzn praca domyślam się jak wygląda. Interesują mnie zarobki? Podpowiecie? Bo pojawiła się oferta na pracuj.pl

em

Pracuje się dobrze. Plany są duże, ale są też narzędzia żeby je realizować. Wszystko jest kwestia nastawienia. Wiadomo cudów nie ma i handel wszędzie jest trudny, ale tu naprawdę da się i godnie pracować i zarobić. Zarobki to podstawa plus premia - średnio ok 3 tys/mc spokojnie. Na początek umowa próbna na 3 miesiące. Nie słyszałam, żeby ktoś dostał zlecenie.

maverick

Hej, czy nikt nie wie jak obecnie pracuje się w Johnson & Johnson? Bo to jednak znana i duża marka, chyba większość z nas korzystała chociaż raz z ich kosmetyków. Powinni według mnie dbać w takim razie o pracowników, bo to i dobre imię marki. Nie wiecie może na jakim poziomie są zarobki, czy to minimalna krajowa, czy raczej średnia?

dron

do firmy przyjść z CV oczywiście możesz, raczej nie mają powodów , aby go nie przyjąć. Wrzucą do działu Hr i tyle. Jednak nie wiem czy jest sens to robić bo nie wiadomo ile będziesz czekał , aż będą poszukiwać pracownika w Johnson & Johnson. Miejsce zwolnić może się w przeciągu tygodnia jak również i za parę miesięcy...

czika
@dron 12.11.2014 13:17

no dobra to jak już zaczął się temat kariery w Johnosn & Johnson to powiedzcie mi proszę czy na początek można liczyć na umowę o pracę próbną na 3 miesiące czy będę musiała zadowolić się zwykłym zleceniem ? bo wiem , że takie dwie opcje zazwyczaj mają do przekazania tego firmy. Dzięki z góry za odpowiedzi

crocs

Witam, Ostatnio NDG poszukuje PM do diabetologii w Johnsonie Jakieś opinie o tym dziale? Ktos coś ciekawego wie Jak sie pracuje Jacy ludzie i czemu szukają - wymieniają zespół czy powiększają

byla

ja tez tam pracowalam to prawda warunki na detalu mierne, wiele godzin w aucie, kiepskie wynagrodzenie do tego praca na komputerze w weekendy,(usunięte przez administratora)

Danio

Też kiedys pracowałem w Dżej Dżeju 7 miesięcy, pracować trzeba,wymagania spore,odszedłem sam,bo mój eks ASM dziwnie działał na ludzi,miał swój system motywowania,który powodował działaqnia wręcz odwrotne.Zastanawiam się co w J&J w Polsce się sprzedaje...Carefree,OB,Neutrogena,Listerine bo chyba nie żele i kremy pod prysznic,ReachListerine,Bebe i inne gnioty...

Jimmy

Pracowałem tam ponad 10 lat i jak czytam te utyskiwania samych nieudaczników to mi się chce śmiać! 90% ludzi wchodzących na te fora o pracodawcach to frustraci, którzy zapragneli być handlowcami widząc to z zewnątrz - fajne auto, komórka, komputer i kawa u klienta. Życie Was zweryfikowało i jak macie pretensje to miejcie je do siebie. Trzeba było iść do pracy na pocztę i stawiać stemple 8 godzin. Byłby czas dla rodziny i mało stresu. Fakt, trzeba ciężko pracować, żeby do czegoś dojść, tak jest dziś wszędzie. Jak się komuś nie podoba to uciekać na zasiłek do Anglii i tyle w temacie!

J&J
@Jimmy 08.11.2013 20:07

Dobrze powiedziane ! życie Was zweryfikowało!Nie chciało się Wam pracować , jezdzic do klientów, to czego oczekiwaliscie? Ze szef bedzie Wam zamowienia robił i dał do wklepania? Rozmawia się z innymi koncernami, pensja w J&J jest lepsza od Loreala, Proctera czy Tchibo :) Auta nowe, nie odbiegające niczym od innych aut PH, swoboda w terenie, TRZEBA PRACOWAC a nie narzekać

ble ble
@J&J 13.11.2013 19:43

Skoro twierdzisz że pracowałeś tam 10 lat i było ci tak dobrze to co się stało że nie pracujesz tam nadal? Żal mi trochę osób takich jak ty, bo czytając twój komentarz śmiało mogę stwiredzić że: satysfakcja z pracy, dobre zarobki ( dużo wyższe niż w JJ), komfort psychiczny i życie prywatne są to terminy całkowicie ci obce. Każdy w życiu ma swoje cele, aspiracje i potrzeby. Niektórzy żyją po to aby pracować, inni pracują po to aby zarabiać, cieszyć się życiem i godnie żyć. Znam sporo osób które zmieniły prace odchodząc z JJ do innych korporacji bądz mniejszych firm, odnoszą ogromne sukcesy w życiu zawodowym i cieszą się ze słuszności podjętej przez siebie decyzji

ble ble

Szczerze odradzam pracy w JJ jeśli chodzi o PH w rynku tradycyjnym. Olbrzymi stres i presja na wyniki, duże odległości między klientami, ciężko rotujące się produkty i długie godziny pracy. Traktują ludzi nie jako pracowników a numery w statystykach firmy. Jeśli chociaż trochę cenicie życie prywatne szczerze radzę omijajcie tą firmę szerokim łukiem bo jeśli chcesz pracować w JJ musisz poświęcić swoje zdrowie, życie prywatne i wolny czas dla dobra firmy ( często w weekendy i nawet święta)!!!

korpo śmieć

JJ to tragiczna firma. Kłamcy i oszuści. Wyrachowane towarzystwo wzajemnej adoracji reprezentujące żenujący poziom. Nieudacznicy którzy nie rozumieją że jeśli się na coś umawiają z przyszłym pracownikiem podczas rozmowy kwalifikacyjnej to należy się z tego wywiązać. Inaczej w świat pójdzie ferment... tylko że niekompetencja w JJ to nie fikcja tylko brutalne amerykańskie obchodzenie się z człowiekiem. W sumie to czego można się spodziewać po firmie która miała zarzuty korupcyjne i której pracownicy wylądowali "na dołku". Po wyjściu z więzienia na ludzi czekał rachunek za kancelarie prawną. Nie wiem czy śmiać się czy płakać ...

www

masakra zero szacunku no smieszne pieniądze za tyle godzin pracy.........

byly pracownik

bedziesz niewolnikiem ktory pracuje za swojego szefa. wycisna Cie jak cytryne i zwolnia jak bedziesz niewygodny... probuja czesto oszukac na tym co przysługuje z prawa pracy maja pare zestawów dokumentów pracownicy hr reaguja dopiero jak sie policja grozi. nagrywaj rozmowy z hr.

filip golarz

tak to prawda

były w J&J

kadra kierownicza to jednostki bez sumień i serc. Wywalają jak urodzisz, jak jesteś za długo na lekarskim, jak nie jesteś fałszywy, jak masz odwagę powiedzieć co myślisz. a wszystko to pod przykrywką firmy troskliwej. Polecam dla tych którzy kochają robić karierę po trupach i być zakłamanym na każdym kroku.

Kadra

Do nieważne: To ciekawe co piszesz, bo opisujesz dwie różne, ze sobą sprzeczne, sytuacje. Poza tym znam wiele przypadków w tej firmie, gdzie kobiety powinny zostać zwolnione za niekompetencje, ale właśnie kwestia ciązy, ulopu czy małego dziecka zadecydowała o dalszej pracy. Z tego co ja pamiętam w tej firmie liczą się tylko kwalifikacje, a nie płeć. Ale fakt pracy jest tutaj dużo.

JJ empl
@Kadra 25.10.2013 17:13

Do postu Kadra Chyba jaja sobie robisz pisząc ze w JJ liczą sie tylko kwalifikacje, no chyba ze pracujesz w HR i trzeba opinie podciągnąć na forach. Ci co pracują, pracowali w JJ wiedza jak jest. A kobiety po macierzyńskim- znane są przypadki powrotu do pracy, zmiany stanowiska i po paru miesiącach awans zewnętrzny.

marika

a co z dzialem obslugi klienta, czy zatrudniaja przez zewnetrzna firme czy sama j&j i czy tam tez taki dramat psychologiczny jest?

NOWY

A JAK WYGLĄDAJĄ ZAROBKI W MASS RYNKU? KOSMETYKA

adriano leite

Mistrzowsko opanowana metoda sterowania ludźmi, jak zwolnić jakieś 30 osób przed świętami Bożego Narodzenia - ?Zapytaj mędrców z dżejdżeja :)

JA

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PŁACA NIEADEKWATNA DO PRACAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy na tym stanowisku pracuje kobieta z USA????

Czy wie ktoś jak wygląda praca w CORDIS (jedna ze spółek J&J zajmująca się sprzętem kardiologicznym)? Zostałam zaproszona na rozmowę i zastanawiam się czy warto byłoby się tam przenosić? Jaka atmosfera pracy, podejście do pracownika? Będę wdzięczna za odpowiedź.

xxx

Pracowałam w tej firmie, poświęciłam jej bardzo wiele. Wykonywałam obowiązki, których nie powinnam wykonywać. Byłam na zwolnieniu lekarskim, bo mnie wykończyli-potem mnie zwolnili:) Teraz mogę im za to podziękować.Nic lepszego nie mogli zrobić:) Nikomu nie polecam.

elo_elo

Nie polecam pracy w tej firmie. D.N.O.

fan

napisz coś prosze jak wyglądał narmalny dzien pracy handlowca, jaki teren ile punktów do odwiedzenia w kanale tradycyjnym, jakie narzędzia pracy samochód itd. gps ? od której do której praca? wszystkie soboty pracujące ?

mathrix

Pracowałem jako przedstawiciel. Firma stwarza bardzo dobre pozory tego że dba o pracowników. W rzeczywistości wyglądało to tak, że pracowałem tak długo aż nie opadłem z sił (wolne weekendy tak naprawde nie istniały). Zarobki nieadekwatne do ilości pracy i wymagań. 2500zł netto nie wliczając premii, za prace na 3 etatach plus po jednym na każdy dzień weekendu trudno nazwać adekwatnymi. Atmosfera pracy pozornie luźna, ale specjaliści piorą główkę koncertowo- zauważyłem dopiero po pół roku pracy. Jest wiele filmów nt. polityk korporacyjnych i w zasadzie w tej firmie wszystko pokrywa się z tymi "mitami".

Zostaw opinię o Johnson & Johnson - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Johnson & Johnson