Johnson & Johnson
counter
3 45 56 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 85 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Johnson & Johnson?

Agnieszka Nowy wpis

Zapoznawaliście się już z wywiadem? Znajduje się w zakładce przy wątku firmy - dodatkowo wyróżnionej kolorem czerwonym :) Zaskoczyło Was coś w tej rozmowie?

mikado Nowy wpis

czy na praktykach w laboratorium jakościowym realnie się zawodu nauczę?

supervajzor na bałtyki Nowy wpis

@Bull zapewniam Cię że w najczarniejszych przypuszczeniach nie jesteś w stanie nawet zbliżyć się do rzeczywistości w w JJ

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bull

Czyli z tego co wynika z odpowiedzi, to kanał farmaceutyczny, apteki itp nie jest taki zły? Przynajmniej finansowo i nie grozi mi praca z garbem za 2-2,5kpln? Składam zaraz CV, ale trochę przeraża mnie to jak ludzie opowiadają jakie jazdy są, praca w weekendy, telefony w piątek wieczorem, w innych korpo było ciężko stres i nawet mobbing, ale jak ktoś z działu handlowego pisał maila w piątek wieczorem, to go zakrakali, a w weekend tylko czuby, wysyłające wszystkim tabelki. Jak ma być taka orka, to i te 3, tysiące na rękę mogą sobie wsadzić w buty...

squashman

@ghj + w pakiecie - jak korumpować lekarzy i nie dać się złapać, + jak lać wódkę pod stołem bo tego zabrania tzw. Credo. Itd. , itp. Za coś chyba zapłacili 70 mln $ kary, Czy ich to czegoś nauczyło...wątpie.

Tak6Nie

WDobraRada

Jeśli chodzi o prace na detalu to najgorsza działka jaka może się trafić. Zarobki marne. Nie przekroczysz 2-2,5 tys na rękę. W samochodzie GPS i ciągłe telefony, nawet po godzinach. Premie nie do wyrobienia. Ciągła presja na wynik i korporacyjne podejście do pracownika. Wydawałoby się ,że dobra firma, ale te czasy juz się skończyły. Na szczęście ja już od kilku miesiecy pracuję u normalnego pracodawcy za godziwe wynagrodzenie.

Ziom

Możecie coś napisać o stanowisku Przedstawiciel Handlowy (Rynek Tradycyjny)? Tzn praca domyślam się jak wygląda. Interesują mnie zarobki? Podpowiecie? Bo pojawiła się oferta na pracuj.pl

heniek

Słyszałem, że firma działą w jakimś międzynarodowym programie stażowym i staże u nich w obojętnie jakim dziale są płatne, czy ktoś moze to potwierdzić? A może są tacy, któzy znają szczegóły i wiedzą co poza byciem studentem trzeba spełnić aby dostać sie na taki staż? Jakieskryterium wiekowe, czy oceny na studiach, czy kto pierwszy ten lepszy?

little Johnson :P

Witam, napisze mi ktoś konkretnie n/t pracy jako: Przedstawiciel Programów Specjalnych? Jak wygląda praca na tym stanowisku, jakie zarobki netto, jakie narzędzia pracy (auto, tablet, ulotki etc.). Czy auto można użytkować prywatnie- jest gps? Jak jest się rozliczanym z pracy- IMS, czy inna forma? Premie możliwe do uzyskania (jaka ich wielkość)? Proszę o wszelkie informacje. Mój mail: w115@o2.pl Pozdrawiam i dziękuję.

teatr lalek

Ethicon to najgorsza działka w MDD. Bajzel do kwadratu. Nie wierz w ani jedno słowo jakie usłyszysz na rekrutacji. Spokojnym okiem przejrzyj się tym mutantom którzy tylko wyglądają jak ludzie. Jeśli rozmowa będzie Ci się wydawała dziwna to zapewniam że później będzie jeszcze gorzej. Tam można sfiksować albo pójść siedzieć do pierdla. To się tam wydarzyło. To co się tam wyrabia przekracza wszelkie granice.

Tak3Nie

Jo

Czy ktoś wie jak pracuje się w Ethiconie? Jaka atmosfera,ludzie, szef?

Tak2Nie

MM

Zastanawiam się ile można zawołać wynagrodzenia na rozmowie do OTC (szkoły rodzenia, położne...). I czy warto??

PH
@MM

Witam, Spróbuj na prawdę warto, 3500 brutto podstawa , 1700 brutto premia

xxx

mozesz liczyc na garba,przemeczenie i spranie mozgu w zamian dostaniesz paczke na swieta i fure i komore pytanie tylko czy warto

Ccv

W JJ są PM nie ma sprzedaży telef. Depuy wpisuje sie w MDD więc stawka do negocjacji jak ponizej

mir

teraz były nabory do jj depuy synthes. Mozecie coś na temat sprzętówki dla ortopedów?

Credo

MDD- Medical Devices and Diagnostics W JJ pod tym jest kilka działów sprzetowych, diagnostyczny, soczewki

Credo

Co do zarobków w JJ to kwestia o jaka działkę pytasz. Do tzw MDD to spokojnie z palcem w nosie możesz 5-6k brutto wołać to jest minimum, podobnie w Pharmie co do Consumera nie wypowiadam się.

KR

Witam wybieram sie na rozmowe do firmy Johnson&Johnson dział OTC region warmińsko-mazurski.Proszę o info jak się pracuje ile płacą i jakie narzędzia pracy. Z góry dziękuję

NOWY

A jak sytuacja ma się w łodzi ? Dział Consumer, zdradzi ktoś jaka podstawa jak często udaje sie zrealizować targety, jak z autem ? Z góry dzięki za pomoc :)

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson & Johnson - Krosno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Johnson & Johnson