Johnson & Johnson

Opinie o Johnson & Johnson

Filtruj opinie po kryteriach:

Agnieszka
 Opinia

Widziałam, że firma na swoim profilu w social mediach napisała o tym, że w połowie tego miesiąca zakończyła ogólnopolski cykl warsztatów #123MaluchSpi. Czy pracownicy Johnson & Johnson mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach? Jak wrażenia? To dla nowych bądź też potencjalnych pracowników na pewno duża zachęta i możliwość doskonalenia swojej wiedzy.

Agnieszka
 Opinia

Zapoznawaliście się już z wywiadem? Znajduje się w zakładce przy wątku firmy - dodatkowo wyróżnionej kolorem czerwonym :) Zaskoczyło Was coś w tej rozmowie?

mikado
 Opinia

czy na praktykach w laboratorium jakościowym realnie się zawodu nauczę?

supervajzor na bałtyki
 Opinia

@Bull zapewniam Cię że w najczarniejszych przypuszczeniach nie jesteś w stanie nawet zbliżyć się do rzeczywistości w w JJ

Tak4Nie

Bull
 Opinia

Czyli z tego co wynika z odpowiedzi, to kanał farmaceutyczny, apteki itp nie jest taki zły? Przynajmniej finansowo i nie grozi mi praca z garbem za 2-2,5kpln? Składam zaraz CV, ale trochę przeraża mnie to jak ludzie opowiadają jakie jazdy są, praca w weekendy, telefony w piątek wieczorem, w innych korpo było ciężko stres i nawet mobbing, ale jak ktoś z działu handlowego pisał maila w piątek wieczorem, to go zakrakali, a w weekend tylko czuby, wysyłające wszystkim tabelki. Jak ma być taka orka, to i te 3, tysiące na rękę mogą sobie wsadzić w buty...

squashman
 Opinia

@ghj + w pakiecie - jak korumpować lekarzy i nie dać się złapać, + jak lać wódkę pod stołem bo tego zabrania tzw. Credo. Itd. , itp. Za coś chyba zapłacili 70 mln $ kary, Czy ich to czegoś nauczyło...wątpie.

Tak6Nie

WDobraRada
 Opinia

Jeśli chodzi o prace na detalu to najgorsza działka jaka może się trafić. Zarobki marne. Nie przekroczysz 2-2,5 tys na rękę. W samochodzie GPS i ciągłe telefony, nawet po godzinach. Premie nie do wyrobienia. Ciągła presja na wynik i korporacyjne podejście do pracownika. Wydawałoby się ,że dobra firma, ale te czasy juz się skończyły. Na szczęście ja już od kilku miesiecy pracuję u normalnego pracodawcy za godziwe wynagrodzenie.

Ziom
 Opinia

Możecie coś napisać o stanowisku Przedstawiciel Handlowy (Rynek Tradycyjny)? Tzn praca domyślam się jak wygląda. Interesują mnie zarobki? Podpowiecie? Bo pojawiła się oferta na pracuj.pl

heniek
 Opinia

Słyszałem, że firma działą w jakimś międzynarodowym programie stażowym i staże u nich w obojętnie jakim dziale są płatne, czy ktoś moze to potwierdzić? A może są tacy, któzy znają szczegóły i wiedzą co poza byciem studentem trzeba spełnić aby dostać sie na taki staż? Jakieskryterium wiekowe, czy oceny na studiach, czy kto pierwszy ten lepszy?

little Johnson :P
 Opinia

Witam, napisze mi ktoś konkretnie n/t pracy jako: Przedstawiciel Programów Specjalnych? Jak wygląda praca na tym stanowisku, jakie zarobki netto, jakie narzędzia pracy (auto, tablet, ulotki etc.). Czy auto można użytkować prywatnie- jest gps? Jak jest się rozliczanym z pracy- IMS, czy inna forma? Premie możliwe do uzyskania (jaka ich wielkość)? Proszę o wszelkie informacje. Mój mail: w115@o2.pl Pozdrawiam i dziękuję.

teatr lalek
 Opinia

Ethicon to najgorsza działka w MDD. Bajzel do kwadratu. Nie wierz w ani jedno słowo jakie usłyszysz na rekrutacji. Spokojnym okiem przejrzyj się tym mutantom którzy tylko wyglądają jak ludzie. Jeśli rozmowa będzie Ci się wydawała dziwna to zapewniam że później będzie jeszcze gorzej. Tam można sfiksować albo pójść siedzieć do pierdla. To się tam wydarzyło. To co się tam wyrabia przekracza wszelkie granice.

Tak3Nie

Jo
 Opinia

Czy ktoś wie jak pracuje się w Ethiconie? Jaka atmosfera,ludzie, szef?

Tak2Nie

MM
 Opinia

Zastanawiam się ile można zawołać wynagrodzenia na rozmowie do OTC (szkoły rodzenia, położne...). I czy warto??

PH
@MM 06.08.2014 22:18

Witam, Spróbuj na prawdę warto, 3500 brutto podstawa , 1700 brutto premia

xxx
 Opinia

mozesz liczyc na garba,przemeczenie i spranie mozgu w zamian dostaniesz paczke na swieta i fure i komore pytanie tylko czy warto

Ccv
 Opinia

W JJ są PM nie ma sprzedaży telef. Depuy wpisuje sie w MDD więc stawka do negocjacji jak ponizej

mir
 Opinia

teraz były nabory do jj depuy synthes. Mozecie coś na temat sprzętówki dla ortopedów?

Credo
 Opinia

MDD- Medical Devices and Diagnostics W JJ pod tym jest kilka działów sprzetowych, diagnostyczny, soczewki

Credo
 Opinia

Co do zarobków w JJ to kwestia o jaka działkę pytasz. Do tzw MDD to spokojnie z palcem w nosie możesz 5-6k brutto wołać to jest minimum, podobnie w Pharmie co do Consumera nie wypowiadam się.

KR
 Opinia

Witam wybieram sie na rozmowe do firmy Johnson&Johnson dział OTC region warmińsko-mazurski.Proszę o info jak się pracuje ile płacą i jakie narzędzia pracy. Z góry dziękuję

NOWY
 Opinia

A jak sytuacja ma się w łodzi ? Dział Consumer, zdradzi ktoś jaka podstawa jak często udaje sie zrealizować targety, jak z autem ? Z góry dzięki za pomoc :)

Snob
 Opinia

Nie przesadzajmy o tym syfie na rozmowie sie nie dowie to trzeba przeżyć.

pogromca mitów
 Opinia

Oczywiście idź na rozmowę po to żeby przekonać się o nieprofesjonaliźmie jaki jest na porządku dziennym w Johnsonie. O nieszanowaniu ludzi, o pracy na 2 etatach, o kolegach i koleżankach fałszywcach i o ogólnym rozkładzie operacyjnym w tej firmie. Pamiętaj że wszystko co usłyszysz na rozmowie to obiecanki cacanki :-)

Ja
 Opinia

Witam, Idz na rozmowę zobacz co powiedzą, nie sugerój się innymi opiniami, ja także się naczytałam opinii a rzeczywistośc okazała się inna, miła atmosferta super koledzy w Rejonie .

hihi
 Opinia

to prawda nie odpowiednia osoba na tym stanowisku ,(usunięte przez administratora)

john
 Opinia

Jeśli chodzi o tradycje na regionie zachodnim ,to zdecydowanie nikomu nie polecam ,(usunięte przez administratora) to małolat ,który złapał pana Boga za nogi . Kompletnie nie nadaje się na to stanowisko ,ludzie go nie szanują bo on nie szanuje ludzi ani ich czasu prywatnego ,długo nie potrwa tu jego kariera ,po za tym to taki człowiek który lubi śledzić ludzi i podglądać za półek.

dżejdżej
 Opinia

Natknąłem się na info o rekrutacji na przedstawiciela medycznego do działu OTC na woj. śląskie- czy ktoś z byłych/obecnych mógłby się wypowiedzieć co do podstawy + premii(7lat doświadczenia w handlu ale w innej branży), auto + kilometry + ilość wizyt i ogólnie jaka atmosfera?

Alberta
 Opinia

Do soczewek idź w ciemno. Obecnie chyba najbardziej rozwojowy dział JJ w Polsce. Czy jest cieżko? Tak jak wszędzie pracować trzeba ale wszystko ma ręce i nogi. Opinie nt (usunięte przez administratora) nie dotyczą tego działu

soczewki kontaktowe

Alberto
 Opinia

A do jakiego działu startujesz?

rep
 Opinia

mam pytanie a ten (usunięte przez administratora) to z jakiego działu, bo mnie teraz zaprosili na rozmowe i chcialbym wiedziec na czym stoje?

Zostaw opinię o Johnson & Johnson - Krosno