Johnson & Johnson

Krosno

Opinie o Johnson & Johnson

Agnieszka

Widziałam, że firma na swoim profilu w social mediach napisała o tym, że w połowie tego miesiąca zakończyła ogólnopolski cykl warsztatów #123MaluchSpi. Czy pracownicy Johnson & Johnson mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach? Jak wrażenia? To dla nowych bądź też potencjalnych pracowników na pewno duża zachęta i możliwość doskonalenia swojej wiedzy.

Agnieszka

Zapoznawaliście się już z wywiadem? Znajduje się w zakładce przy wątku firmy - dodatkowo wyróżnionej kolorem czerwonym :) Zaskoczyło Was coś w tej rozmowie?

mikado

czy na praktykach w laboratorium jakościowym realnie się zawodu nauczę?

supervajzor na bałtyki

@Bull zapewniam Cię że w najczarniejszych przypuszczeniach nie jesteś w stanie nawet zbliżyć się do rzeczywistości w w JJ

Bull

Czyli z tego co wynika z odpowiedzi, to kanał farmaceutyczny, apteki itp nie jest taki zły? Przynajmniej finansowo i nie grozi mi praca z garbem za 2-2,5kpln? Składam zaraz CV, ale trochę przeraża mnie to jak ludzie opowiadają jakie jazdy są, praca w weekendy, telefony w piątek wieczorem, w innych korpo było ciężko stres i nawet mobbing, ale jak ktoś z działu handlowego pisał maila w piątek wieczorem, to go zakrakali, a w weekend tylko czuby, wysyłające wszystkim tabelki. Jak ma być taka orka, to i te 3, tysiące na rękę mogą sobie wsadzić w buty...

squashman

@ghj + w pakiecie - jak korumpować lekarzy i nie dać się złapać, + jak lać wódkę pod stołem bo tego zabrania tzw. Credo. Itd. , itp. Za coś chyba zapłacili 70 mln $ kary, Czy ich to czegoś nauczyło...wątpie.

WDobraRada

Jeśli chodzi o prace na detalu to najgorsza działka jaka może się trafić. Zarobki marne. Nie przekroczysz 2-2,5 tys na rękę. W samochodzie GPS i ciągłe telefony, nawet po godzinach. Premie nie do wyrobienia. Ciągła presja na wynik i korporacyjne podejście do pracownika. Wydawałoby się ,że dobra firma, ale te czasy juz się skończyły. Na szczęście ja już od kilku miesiecy pracuję u normalnego pracodawcy za godziwe wynagrodzenie.

Ziom

Możecie coś napisać o stanowisku Przedstawiciel Handlowy (Rynek Tradycyjny)? Tzn praca domyślam się jak wygląda. Interesują mnie zarobki? Podpowiecie? Bo pojawiła się oferta na pracuj.pl

heniek

Słyszałem, że firma działą w jakimś międzynarodowym programie stażowym i staże u nich w obojętnie jakim dziale są płatne, czy ktoś moze to potwierdzić? A może są tacy, któzy znają szczegóły i wiedzą co poza byciem studentem trzeba spełnić aby dostać sie na taki staż? Jakieskryterium wiekowe, czy oceny na studiach, czy kto pierwszy ten lepszy?

little Johnson :P

Witam, napisze mi ktoś konkretnie n/t pracy jako: Przedstawiciel Programów Specjalnych? Jak wygląda praca na tym stanowisku, jakie zarobki netto, jakie narzędzia pracy (auto, tablet, ulotki etc.). Czy auto można użytkować prywatnie- jest gps? Jak jest się rozliczanym z pracy- IMS, czy inna forma? Premie możliwe do uzyskania (jaka ich wielkość)? Proszę o wszelkie informacje. Mój mail: w115@o2.pl Pozdrawiam i dziękuję.

teatr lalek

Ethicon to najgorsza działka w MDD. Bajzel do kwadratu. Nie wierz w ani jedno słowo jakie usłyszysz na rekrutacji. Spokojnym okiem przejrzyj się tym mutantom którzy tylko wyglądają jak ludzie. Jeśli rozmowa będzie Ci się wydawała dziwna to zapewniam że później będzie jeszcze gorzej. Tam można sfiksować albo pójść siedzieć do pierdla. To się tam wydarzyło. To co się tam wyrabia przekracza wszelkie granice.

Jo

Czy ktoś wie jak pracuje się w Ethiconie? Jaka atmosfera,ludzie, szef?

MM

PH
@MM 06.08.2014 22:18
Zastanawiam się ile można zawołać wynagrodzenia na rozmowie do OTC (szkoły rodzenia, położne...). I czy warto??...

Witam, Spróbuj na prawdę warto, 3500 brutto podstawa , 1700 brutto premia

xxx

mozesz liczyc na garba,przemeczenie i spranie mozgu w zamian dostaniesz paczke na swieta i fure i komore pytanie tylko czy warto

Ccv

W JJ są PM nie ma sprzedaży telef. Depuy wpisuje sie w MDD więc stawka do negocjacji jak ponizej

mir

teraz były nabory do jj depuy synthes. Mozecie coś na temat sprzętówki dla ortopedów?

Credo

MDD- Medical Devices and Diagnostics W JJ pod tym jest kilka działów sprzetowych, diagnostyczny, soczewki

Credo

Co do zarobków w JJ to kwestia o jaka działkę pytasz. Do tzw MDD to spokojnie z palcem w nosie możesz 5-6k brutto wołać to jest minimum, podobnie w Pharmie co do Consumera nie wypowiadam się.

KR

Witam wybieram sie na rozmowe do firmy Johnson&Johnson dział OTC region warmińsko-mazurski.Proszę o info jak się pracuje ile płacą i jakie narzędzia pracy. Z góry dziękuję

NOWY

A jak sytuacja ma się w łodzi ? Dział Consumer, zdradzi ktoś jaka podstawa jak często udaje sie zrealizować targety, jak z autem ? Z góry dzięki za pomoc :)

Snob

Nie przesadzajmy o tym syfie na rozmowie sie nie dowie to trzeba przeżyć.

pogromca mitów

Oczywiście idź na rozmowę po to żeby przekonać się o nieprofesjonaliźmie jaki jest na porządku dziennym w Johnsonie. O nieszanowaniu ludzi, o pracy na 2 etatach, o kolegach i koleżankach fałszywcach i o ogólnym rozkładzie operacyjnym w tej firmie. Pamiętaj że wszystko co usłyszysz na rozmowie to obiecanki cacanki :-)

Ja

Witam, Idz na rozmowę zobacz co powiedzą, nie sugerój się innymi opiniami, ja także się naczytałam opinii a rzeczywistośc okazała się inna, miła atmosferta super koledzy w Rejonie .

hihi

to prawda nie odpowiednia osoba na tym stanowisku ,(usunięte przez administratora)

john

Jeśli chodzi o tradycje na regionie zachodnim ,to zdecydowanie nikomu nie polecam ,(usunięte przez administratora) to małolat ,który złapał pana Boga za nogi . Kompletnie nie nadaje się na to stanowisko ,ludzie go nie szanują bo on nie szanuje ludzi ani ich czasu prywatnego ,długo nie potrwa tu jego kariera ,po za tym to taki człowiek który lubi śledzić ludzi i podglądać za półek.

dżejdżej

Natknąłem się na info o rekrutacji na przedstawiciela medycznego do działu OTC na woj. śląskie- czy ktoś z byłych/obecnych mógłby się wypowiedzieć co do podstawy + premii(7lat doświadczenia w handlu ale w innej branży), auto + kilometry + ilość wizyt i ogólnie jaka atmosfera?

Alberta

Do soczewek idź w ciemno. Obecnie chyba najbardziej rozwojowy dział JJ w Polsce. Czy jest cieżko? Tak jak wszędzie pracować trzeba ale wszystko ma ręce i nogi. Opinie nt (usunięte przez administratora) nie dotyczą tego działu

soczewki kontaktowe

Alberto

A do jakiego działu startujesz?

rep

mam pytanie a ten (usunięte przez administratora) to z jakiego działu, bo mnie teraz zaprosili na rozmowe i chcialbym wiedziec na czym stoje?

szarap

zaproponują Ci sześć tysięcy brutto, zapomnij o premiach i innych ściemach... za te pieniądze będziesz niewolnikiem pracującym w skrajnych przypadkach po 20 godzin na dobę w weekendy również! DNO!!!!!!!!!!! DNO!!!! DNO!!!!!!! Warto?

kopas

a podpowie ktoś ile tu sie zarabia jako medyczny? bylbym wdzieczny za szybka odpowiedz.

Kastet

A KTOŚ to zwykły nikt nawet argumentów Ci brakuje. 1000 zł w biurze ale za to spokojną pracę i trzeba muszę przebywać z takimi ludzmi jak ty! Myślisz że obrażaniem ludzi poprawisz sobie humor i swoją mega niską samoocenę??. Twoją reakcja świadczy o tobie.Jesteś słaby psychicznie i żałosny a w szkole (jeśli chodziłeś) przeżyłeś jesień średniowiecza.

były pracownik

Słynny (usunięte przez administratora) otrzymał zarzuty (usunięte przez administratora) więc jest nadzieja że w końcu po latach pozbędą się chwasta! Szkoda że musiało to trwać tak długo i tylu ludzi musiało przez niego stracić zdrowie, pracę a czasem i rodzinę. Miejmy nadzieję, że w końcu skończy się kolesiostwo i klepanie się po tyłkach!

ktoś

czytam was frajerzy i żal mi was.. (usunięte przez administratora) wiecie bo całe życie w biurach za 1000 brutto wegetujecie a po \\\"pracy\\\" z pilotem i kebabem w łapie obserwujecie serialiki.. Jak sie jest pajacem i mendą to cię i z kasy z tesco wywala (usunięte przez administratora)swe żale na grilach pod remizą z podobnymi do was nieudacznikami, którzy ostatnią książkę przeczytali w podstawówce ale rozumy pozjadali

marika

a co z dzialem obslugi klienta, czy zatrudniaja przez zewnetrzna firme czy sama j&j i czy tam tez taki dramat psychologiczny jest?

nowy

A ten (usunięte przez administratora)z północy - przewija się już kolejny raz... Awans za brak wyników - REWELACJA!!! ;)))

zaza zuzi

W tej firmie jest tak na przykładzie regionu północ. Mierny (usunięte przez administratora), mierne wyniki, brak szacunku i ze strony swoich podwładnych, kompletnie NIE lubiany i wyśmiewany awansuje do farmacji:)))) Za to dobrze wchodzi bez mydła:)))))))

Otrzymałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na przedstawiciela handlowego, proszę o informację na temat pracy w tej firmie, może coś optymistycznego. Jesli sprzedajesz efektywnie , to też jestes traktowany jak..... Wszystkie poprzednie opinie które czytam nie są zadawalajace:)

J&J w Polsce jest małym graczem dla korporacji. Kierownictwo robi co chce i jak chce. Za taki pieniądze każdy się sprzeda. Kredyty, operacje plastyczne. To jest prywatny folwark dla kierowniczych stanowisk. Pracodawca roku? Kazali dobrze wypełnić ankietę i to wszystko.

saralutek

Potwierdzam opinie kolegi , obiecują wiele a potem okazuje się iż Oni inaczej interpretują fakty , pisma które otrzymujesz co innego mówią a co innego mówią tobie. Nie wiem jakim sposobem ta firma otrzymała firmę roku 2010 . W biurze jest typowa walka "szczurów " , a w terenie , pozostawiam bez komentarza

kam

i tak delikatnie powiedziane, nie dość, że [usunięte przez moderatora] to jeszcze znęcają się psychicznie nad pracownikami, aha biuro rządzi a pole to podludzie...

Nie można łączyć działu Consumer (czyli produkty znane z reklam) z działem medycznym. W medycznym jest zupełnie inaczej, poczynając od zarobków a na atmosferze w pracy kończąc

bolek

a na jaki teren dostałeś ofertę... Je tez dostałem do tego działu tylko jak czytam te wszystkie komentarze to ciarki przechodzą:)

kapsel

Witam! Uff... czytając opinie ciary przechodzą. Dostałęm zaproszenie na rozmowę-p.med. dział chirurgii małoinwazyjnej/sterylizacja. Czy ktoś, kto otarł się o to mógłby podzielić się informacjami na temat, jak wygląda tam praca? Pozdro

podlasie

Nie polecam - chyba, że zmieni się kierownik! Z tego co wiem, to region północny kiedyś był najlepszym regionem w Polsce - a teraz wręcz odwrotnie (zasługa kierownika). Ten sam kierownik, który rekrutował w Dorotowie - mówi samo za siebie.

ph001

a jak oceniacie pracę na regionie Podlasie, bo wybieram się właśnie na rozmowę

gijana

To nie ma co więcej mówić. Kto był na rozmowie w Dorotowie parę dni temu ten widział i słyszał:)) Region upada i ratuje się jak może w panice wymieniając ludzi. Może w końcu zatrudnią kogoś kto trochę ruszy ten region bo Kuki ma fatalne wyniki nawet trener nie pomógł:))))))

życzliwa

Z tego co widzę ona się stara...więc może był to prawdziwy awans, ja chcę już stąd uciekać, bo nie widze tu przyszłości dla siebie. Wycisną ze mnie niedługo wszystkie soki.

Zostaw opinię o Johnson & Johnson - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Johnson & Johnson