Inwest-plan sp.zoo

Lublin

Opinie o Inwest-plan sp.zoo

ziro lublin

Pracowalem tam 2 lata,oszusci,wyludzacze.Lato-14 godzin tyrania,jakies smieszne zaliczkowanie-chyba na wode bo janek nawet tego nie zapewnial..Jedzcie z nimi ludzie!! Nie bojcie,skladajcie wnioski.Ja i moi znajomi sadzilismy się ok. 7 lat. wszystko wygrane.Te kary dla nich to nic...majac 5 firm na 4 osoby w rodzine...kolejna sprawa pozal się Boze kierownikow...dla janka zajada ludzi,stwierdzenia typu-nie podoba sie- to wypier...aj-na porządku dziennym.Za 100 zl wejda jankowi w (usunięte przez administratora) bez wazeliny...Pozdro michal :D

Firma oszukuje. Pracowalem zagranica w lipca 2012 i do dzisiejszego dnia nie mam wynagrodzenia. A jak sie upominalem to zawsze jakis wykret byl. Oszukuja i okradaja pracownikow. Nie polecam tej fimy.

ja

tak pracowalem w tej firmnie i nie polecam jej najgorszemu wrogowi firma do(usunięte przez administratora) na poczatkun wszystko ok a pozniej co do wyplaty to cisza krecenie wymyslanie.

Zostaw opinię o Inwest-plan sp.zoo - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwest-plan sp.zoo