Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o. w Lublin

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis

Czy w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Ida Nowy wpis
Inne

Byłam z mamą na szczepieniu przeciwko COVID-19. Mama 85 lat- nie należymy do tej przychodni i trochę się obawiałam. Ale jestem w szoku - organizacja świetna - wywiad,pełne badanie lekarskie-szybko,sprawnie,bardzo miło. 2 osoby w poczekalni w dwóch końcach ,w odległości. Super, a mam porównanie - bo sama byłam szczepiona w szpitalu na Kraśnickiej ( dziki tłum bez żadnej organizacji, pewnie zachorowań było po tym szczepieniu dużo). SUPER ,podziwiam przy tym ogólnym bajzlu.

Qba Nowy wpis
 Problem

Kiedyś przychodnia byla bardzo w porządku. No może oprócz pań rejesteratorek obrazonych na cały swiat. (usunięte przez administratora) System kolejkowy w rejestracji, który miał ulatwić kontakt z przychodnią to porażka. Ostatnio czekałem 4 godziny, a automat powtarzał ile osób jest przee mną. I tak: przeskok z jednej osoby na drugą trwał 17 minut, w rezulatacie na telefonie spędziłem ponad 3 godziny, a na koniec kiedy miało dojśc do połączenia nagle połączenie zerwano. Kiedy znajoma zadzwoniła ze skarga, rejestratorka bezczelnie ją rozłączyła. Wiem ze są skargi na tą przychodnię, sam tez złozłem, i mam nadzieję, że ktoś sie za nich w końcu wezmie, bo to kpina. Inne przychodnie w Lbn działają dużo, dużo sprawniej. Kiedyś polecałem, teraz z całego serca odradzam!

Edyta Nowy wpis
@Qba

Rozumiem Twoje rozżalanie, ale miej na uwadze fakt, że nie tylko w tym zakładzie opieki zdrowotnej tak to wygląda. Niestety - takie czasy. Kontakt z lekarzami jest chyba wszędzie bardzo utrudniony. Od jak dawna się tam leczyłeś?

tad
Inne

Te młode rejestratorki strasznie wulgarne i bezczelne...Kogo wy teraz zatrudmiacie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy FRYZJER/KA
(54 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
abc
Inne

W przychodni nepotyzm straszny.. Zatrudnianie niekompetentnych, zakompleksionych córek lekarskie, które swoje kompleksy i niskie poczucie wartosci chcą wylądować na starszych pracownikach to standard. (usunięte przez administratora) straszne... Gorzej jak w rynsztoku.. Ciekawe co na to właściciele? Sa świadomi czy tylko kase liczą i zniwa w dobie koronawirusa?

xxx
Inne

Co się w tej przychodni teraz dzieje? Co za cyrki odchodzą? Czy właściciele wogole kontrolują sytuacje?? Pacjent dzwoni na infolinię pyta o szczepionki jedna pani odpowiada ze sa a w tle slychac krzyk mega sfrustrowanej lekarki ze nie ma bo w pierwszej kolejności dla nas musi starczyc nie dla pacejntow...Odpowiadam pani przy telefonie ze rozumiem ze musi udawać ze nie ma i ze slyszalam krzyki w tle... Co to za patologia u was jest? Czy zarząd wie o tym? Czy ma sie dowiedzieć? To już nie ta przychodnia co kiedyś...

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o. - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tymiankowa 7
    20-542 Lublin
  • NIP: 7122641577 KRS: 0000166042

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188