Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o. w Lublin

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Ida Nowy wpis
Inne

Byłam z mamą na szczepieniu przeciwko COVID-19. Mama 85 lat- nie należymy do tej przychodni i trochę się obawiałam. Ale jestem w szoku - organizacja świetna - wywiad,pełne badanie lekarskie-szybko,sprawnie,bardzo miło. 2 osoby w poczekalni w dwóch końcach ,w odległości. Super, a mam porównanie - bo sama byłam szczepiona w szpitalu na Kraśnickiej ( dziki tłum bez żadnej organizacji, pewnie zachorowań było po tym szczepieniu dużo). SUPER ,podziwiam przy tym ogólnym bajzlu.

Qba Nowy wpis
Inne
 Problem

Kiedyś przychodnia byla bardzo w porządku. No może oprócz pań rejesteratorek obrazonych na cały swiat. (usunięte przez administratora) System kolejkowy w rejestracji, który miał ulatwić kontakt z przychodnią to porażka. Ostatnio czekałem 4 godziny, a automat powtarzał ile osób jest przee mną. I tak: przeskok z jednej osoby na drugą trwał 17 minut, w rezulatacie na telefonie spędziłem ponad 3 godziny, a na koniec kiedy miało dojśc do połączenia nagle połączenie zerwano. Kiedy znajoma zadzwoniła ze skarga, rejestratorka bezczelnie ją rozłączyła. Wiem ze są skargi na tą przychodnię, sam tez złozłem, i mam nadzieję, że ktoś sie za nich w końcu wezmie, bo to kpina. Inne przychodnie w Lbn działają dużo, dużo sprawniej. Kiedyś polecałem, teraz z całego serca odradzam!

Edyta Nowy wpis
Inne
@Qba

Rozumiem Twoje rozżalanie, ale miej na uwadze fakt, że nie tylko w tym zakładzie opieki zdrowotnej tak to wygląda. Niestety - takie czasy. Kontakt z lekarzami jest chyba wszędzie bardzo utrudniony. Od jak dawna się tam leczyłeś?

tad
Inne
 Pytanie

Te młode rejestratorki strasznie wulgarne i bezczelne...Kogo wy teraz zatrudmiacie?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy FRYZJER/KA
Oslo
GP Recruitment
(20 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Fizjoterapeuta - Praca w termach
Warszawa
Ipf Medical Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Marketingu w EKF
Szczecin
GLYNT POLSKA
(73 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magister Farmacji
Jaworzno
SMART-HR
(54 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
abc
Inne
 Pytanie

W przychodni nepotyzm straszny.. Zatrudnianie niekompetentnych, zakompleksionych córek lekarskie, które swoje kompleksy i niskie poczucie wartosci chcą wylądować na starszych pracownikach to standard. (usunięte przez administratora) straszne... Gorzej jak w rynsztoku.. Ciekawe co na to właściciele? Sa świadomi czy tylko kase liczą i zniwa w dobie koronawirusa?

xxx
Inne
 Pytanie

Co się w tej przychodni teraz dzieje? Co za cyrki odchodzą? Czy właściciele wogole kontrolują sytuacje?? Pacjent dzwoni na infolinię pyta o szczepionki jedna pani odpowiada ze sa a w tle slychac krzyk mega sfrustrowanej lekarki ze nie ma bo w pierwszej kolejności dla nas musi starczyc nie dla pacejntow...Odpowiadam pani przy telefonie ze rozumiem ze musi udawać ze nie ma i ze slyszalam krzyki w tle... Co to za patologia u was jest? Czy zarząd wie o tym? Czy ma sie dowiedzieć? To już nie ta przychodnia co kiedyś...

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o. - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tymiankowa 7
    20-542 Lublin
  • NIP: 7122641577 KRS: 0000166042
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Famil-Med Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii