Centrum Medyczne Damiana

Opinie o Centrum Medyczne Damiana

anonymous

Obsługa w Centrum D. jest niesympatyczna ( za wyjątkiem trenerów). Każda sesja rehabilitacji jest krótsza o 25% a opłata pobierana jest za 20 minut. Twierdzą że 5 minut to czas na podłączenie do urządzenia. Zdecydowanie nie polecam The staff is unfriendly (except the trainers). They cut 25% of the rehabilitation sessions, they charge you for 20 minutes but every session lasts for 15 minutes, they say: (5 minutes are for changing the patient) so each patient should pay the charge of changing the patient!!!! UWAGA NIE POLECAM - NOT RECOMMENDED

Modna

Nie miałam żadnego problemu z godzinami pracy, świetnie dopasowali je do mojego planu zajęć na uczelni. Ponadto koleżeńska atmosfera.

Ula

Dobrze mi się pracowało, fajni pomocni ludzie, młody zespół. Dużo pracy ale zawsze płacą w terminie. Polecam.

Agnes83

Praca tam nauczyła mnie, żeby 20 razy się zastanowić zanim złoży się CV. Kierownik przychodni to jedno wielkie nieporozumienie, liczy się tylko i wyłącznie firma, pracownicy to dla niej NIC. Rotacja większa niż w MC Donalds a braki w pracownikach widoczne gołym okiem. Kierowniczki recepcji są mocno niedowartościowane i traktują swoich pracowników z góry. Na innych placówkach kierowniczki siadają za lada jak potrzeba, a te z Wałbrzyskiej niekoniecznie by się nadawały bo nie potrafią w pełni obsługiwać programów i tylko mają nadzieje, że nikt się ich o nic nie spyta. Ganiają i czepiają się o wszystko, a zaczęły by od siebie. NAJGORSZA FIRMA W KTÓREJ PRACOWAŁAM ODRADZAM !!

iwa

Zenada, nie polecam, ANI PACJENTOM ANI TYM BARDZIEJ PRACOWNIKOM.

nowa

didi, wlaśnie otrzymałam ofertę pracy w cmd na wałbrzyskiej. Jestem pielegniarką. Po tych wpisach bardzo sie wystraszylam, Moze wiesz jak jest tam obecnie ? Co mowia pilegniarki i czy jest tam nadal ta okropna kierowniczka? Ile mam oczekiwac pieniedzy za prace?

Podlasie

Zarobki jak w Kambodży a wymagania jak u pilotów F-16 , odradzam chyba że ktoś jest ułomny psychicznie to współczuję....

didi

Byłam pracownikiem cmd i wszystkim którzy myślą o zatrudnieniu u ww. serdecznie odradzam. To nie złośliwość z mojej strony, sama stamtąd odeszłam, znalazłam coś znacznie lepszego. MOBBING na porządku dziennym,wszystko nastawione na wyzysk,liczą tylko ile im wpadnie do portfela,o Tobie nawet nikt nie pomyśli, co masz, czego nie masz, czego Ci brakuje. KASA KASA KASA tylko to się tam liczy.

pracownik jeszcze

Zgadzam sie z powyższy postem. NIE POLECAM!!! Umowa-zlecenie ze stawką pożal się Boże a wymagania że ho ho. Pracownicy mający pierwszy kontakt z pacjentem traktowani okropnie, po 11 godzinach pracy Pani Kierownik ma pretensje ze sie raz nie uśmiechnęłam do pacjenta . A propos Kierownik Placówki na Wałbrzyskiej jest chyba mocno niedowartościowana skoro uwielbia gnębić pracowników, nie wiem czy góra tego nie widzi co się dzieję. Czy kultura osobista nie obowiązuje tej Pani?. Dużo się o tym mówi wśród pracowników, tylko narzekanie,strach i rotacja. Naprawdę odradzam ja "zaczepiłam" się tam na chwilę. Jak tylko coś znajdę bez żalu opuszczę to miejsce ważniejsze jest dla mnie moje zdrowie. Szkoda sobie zawracać głowy.

nick

a tak bardziej szczegolowo : hipokryzja, brak szacunku , po prostu jest sie wyrobczykiem...finansowo zero kokosów ( pielegniarki powiedzialy ze zarabiaja 3300 brutto, gdy 2800 dostaje sie w szpitalu, a w panstwowej robocie dostaja dodatki za dyzury i swieta. O swojej pensji nie wspomne gdyż jako juz nie student zarabialam mniej niz Pani sprzatajaca),premie czy podwyzki nie byly widziane od dobrych paru lat.chyba zarzad sądzi ze jest atrakcyjna firma...pytanie tylko czemu bedac firma gdzie glownym platnikiem jest pacjent pełnoplatny , placowki medicoveru (abonament) czy inne mniej korporacyjne placa lepiej. socjal można uznac ze nie istnieje. szkolenia czy doplata do szkoleń nie ma! generalnie prestiż o ktorym tak sie mówi na miescie to chyba byl za czasów dawnego damiana a nie medicoveru. Jesli chodzi o Panią kierownik wałbrzyskiej daleko jej do doskonalosci ale nie jest na tym polu jedyna... ale widać taka maniera kierowników damiana. Czy polecam firme? NIE POLECAM !I NIE POLECILABYM .. przykro jest patrzec gdy wklada sie zaangazowanie w firme, kóra trakuje cie jak śmiecia.a jak nie Ty to inny ( Ps W TEJ FIRMIE jest jeszcze pare fajnych dusz ale z pewnoscią NIEDOCENIANYCH!!)

nadzieja

Nie zaczniecie mówić to będzie nadal tak samo...

becia

I dlaczego nikt nie widzi....dlaczego nikt nie reaguje...? Z CMD Wałbrzyska odchodzą wykfalifikowani pracownicy - lekarze, recepcjonistki, pielęgniarki....Może odejście każdej kolejnej osoby Pani Kierownik Przychodni traktuje jak swój ogromny sukces ? Ciekawe kto będzie następny .....

zadowolony z pracy

I dalej to samo kwiatki, ulotki..... nie jest ważne że pracujesz 12 godzin i jesteś mocno zmęczona. Nie mam co liczyć że mój obecny Kierownik popatrzy na mnie jak na kobietę, człowieka. Nie ważne że do rejestracji jest kolejka pacjentów, że dziennie obsługujemy kilkaset ludzi,zawsze i tak będzie tylko gorzej. Czuje się jak biały murzyn szkoda że nie jestem roślinka może wtedy szanowna Pani zwróciłaby na mnie uwagę , że usycham w tej firmie i na pewno nie działam na korzyść pacjenta. Ach szkoda że czasy nawet te sprzed lipca (ten kto pracuje to wie czemu tak pisze)już się nigdy nie wrócą, mogę tylko sobie popłakać w swoim domu i nadal szukać coś innego. Smutno mi..............

kornelia

Myślę że nie powinniśmy wszystkiego zwalać na Panią Kierownik przychodni (choć uważam że lepiej odnalazłaby się w Ogrodzie Botanicznym przesadzając kwiatki). Dużą rolę odgrywają tu kierownicy poszczególnych działów.Strach o to że stracą posadkę powoduje że zachowują się wobec pracowników jak tyrani,próbują skłócać między sobą pracowników,stosować kary grafikowe,"przesadzać" w inne miejsca pracy.Wprowadza się coraz więcej zakazów i wymagań a w zamian nie daje się nic...ile to już lat nie było podwyżki bo zawsze jest wymówka że nastały "ciężkie czasy"? Jedynym szczęściem jest wyrwać się z tego miejsca.Nie polecam...

alex

Wszystkim tym którzy odeszli z Damiana składam pokłony. Tym którzy jeszcze tam pracują szczerze współczuję.

Mania

Kilka dobrych lat w tej firmie sprawiło, że już wiem jak to jest przychodzić do pracy z przyjemnością a jak ze skrętem żołądka... Okres, kiedy pracownik był szanowany, doceniany i wynagradzany jak na owe czasy całkiem przyzwoicie minął bezpowrotnie ... Szczęśliwie juz jakiś czas temu uwolnilam się z tego obozu pracy i nikomu nie polecam

Ej

(usunięte przez administratora). Każdy szanujący się szuka nowej pracy. A to wszystko zasługa kierowniczki CMD Wałbrzyska 46. Kobieta w której brakuje człowieka. Ludzie uciekają z tej firmy, bo nie dają rady wymysłom i pomysłom, oraz nękaniu pani kierownik. Lekarze, pielęgniarki, pracownicy administracyjni mają dosć!! Nie polecam firmy do pracy, absolutnie!!!! Szanujesz siebie i swoje poczucie godnosci....zapomnij o CMD Wałbrzyska

agnieszka78

Tak pomyślałam, że skrzywdziłabym innych Kierowników , piszę o CMD Wałbrzyska.

agnieszka78

Pracę odradzam, tylko nacisk na sprzedaż, pacjenci się nie liczą, co się stało z ta firmą, wiem że pewnie jest ciężko na rynku pracy ale szukajcie alternatywy, i poziom usług tez spada. Dlaczego bo cały personel ma już dość miłościwie nam panującej...............Odchodzą ludzie doświadczeni, a my tu tkwimy, szukając innej pracy.

olka94

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej zarobki pożal się Boże, może niech zaczną zatrudniać niewolników więcej zarobiłabym przy sprzątaniu albo bawieniu dzieci , a wymagania że hey!!Odradzam, chyba że ktoś ma nóż na gardle i pójdzie tam na chwilę.

agnieszka78

Centrum Damiana nie ma jest MCOV i może nic by nie było w tym złego oprócz jednej ważnej rzeczy, że ludzie którzy zarządzają kompletnie sie do tego nie nadają. Dręczenie pracownika jest na porządku dziennym My mamy obecnie wszechmocnie panującą Panią Kierownik Przychodni , która traktuje przychodnie jak swój prywatny folwark, a pracowników jak zwierzątka. Udręka, co drugi pracownik szuka pracy, ale to ich chyba cieszy. No cóż dla Kierownictwa ważniejsze są roślinki niż ludzie.

mick

Firma już dawno nie istnieje , bo została przejeta . W tej firmie tylko nieuczciwi zostali docenieni.

kwas

Centrum Medyczne Damiana nie istnieje. Firma jest przej

Zostaw opinię o Centrum Medyczne Damiana - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Medyczne Damiana