2 Dodaj opinię
counter
2 68 246 5 1

Opinie o Centrum Medyczne Damiana

Anna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Jakie macie opinie na temat pracy na słuchawce w Radomiu? Ostatnio miałam rekrutację chyba z kierownikiem, co myślicie o tej Pani i pracy?

TakNie1
AlanL Nowy wpis

Link do "unsubscribe" newslater nie działa.

Julka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Witam, Czy ktoś się orientuje czy do pracy na rejestracji trzeba znać język angielski ?

PAWEL Nowy wpis

Skandal ! Wizyta do psychiatry umówiona telefonicznie online nie odbyła się. Prawie dwa tygonie czekania 4 godziny przy telefonie przekładana co chwile na inną godzinę. Sposób w jaki potraktowano mnie jest oburzający.

Tak3Nie1
Ula

Jestem oburzana bezmyślnością informatorów telefonicznych. Przyniosłam badania teściowej 87 lat w ubiegłym tygodniu, wynik miał być w tym tygodniu dzwonię i pytam czy jest wynik ( nie jaki wynik) a pan mi odpowiada że nie może mi odpowiedzieć bo nie jestem upoważniona. Proszę mi podać jeden powód gdyby mi odpowiedział tak lub nie czym ja mogę zaszkodzić osobie badanej. Pytam pana czy w obecnej wirusowej sytuacji nie może mi powiedzieć czy jest wynik czy nie , abym nie jechała na darmo odpowiedź brzmi -nie. Gratuluję Państwu organizacji i wyrozumiałości.

Pracodawca

@Ula

Dzień dobry, prosimy o przesłanie szczegółów wizyty oraz rozmowy na adres: reklamacje@damian.pl - Sprawdzimy zaistniałą sytuację i wrócimy do Pani z informacjami.

@Ula

Czy pani jest poważnym, myślącym człowiekiem? Sama informacja, czy jest wynik dałaby odpowiedź na pytanie czy dana osoba robiła takie badanie. Nie można udzielać informacji o tym czy ktoś był u danego specjalisty albo robił jakieś badanie - Chciałaby pani aby wszyscy wiedzieli jakie badania pani robi? USG ciąży? Histopatologię? Brzydzę się pacjentami CMD, głupie robaki, które dostały abonamenty z pracy i wyżywają się na wszystkich pracownikach bo myślą,że złapały pana Boga za nogi hahahah

Tak15Nie3
@Nick

Ten komentarz mogła zostawić tylko jedna osoba. Chamska, niewychowana i nie szanująca pacjentów która nigdy nie przyzna się do popełnionego błędu. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam.

Tak4Nie10
@Nick

Za to ty na pewno nie jestes powazny ani myslacy. Naucz się procedur nim zaczniesz się mądrzyć. Osoba trzecia ma jak najbardziej prawo zapytac czy jest wynik jesli przeszla weryfikacje pełną lub ma upowaznienie. A twoim obowiazkiem jest udzielenie odpowiedzi tak lub nie.

Tak5Nie6
@Ja

No właśnie - JAK MA upoważnienie

Tak4Nie3

Rozumiesz słowo LUB?

Lea
@Ja

Jak to możliwe, że pacjent nie wie na kiedy ma być wynik badania. Co to w ogóle za przchodni albo to wina bałaganu u pacjenta w dokumentacji. Odreagowywanie na pracowniku - no comment. Pewnie w sklepie też kłóci sie z paniami kasjerkami...

Tak8Nie2
@Ula

wystarczy, że teściowa zadzwoni i po problemie. jak widać nie każdy wpadnie na takie nietuzinkowe rozwiązanie

Tak2Nie

Badanie mykologiczne- totalnie nie polecam.Pani doktor ledwo łaskawie odpowiedziala na pytania,czyste zdzierstwo i wyłudzanie od ludzi pieniędzy.

Tak2Nie1

Czy Centrum Medyczne Damiana zatrudnia studentów?

Tak zatrudnia

Pracodawca

Aktualność
Drodzy Pacjenci,

życzymy Wam ZDROWYCH Świąt Wielkanocnych!

Tak2Nie1

Czy można liczyć w Centrum Medyczne Damiana na prywatną opiekę medyczną?

Tak1Nie

Tak

Kazimierz
@Pracownik

Rozwiń swój komentarz i napisz na jakie jeszcze benefity z funduszu socjalnego można liczyć? Takie dodatki są dużą zachętą dla przyszłych pracowników, więc warto o nich napisać.

Fair

Dobrze, że CMD jeszcze stać na profil Gold i może moderować opiniami a co lepsze usuwać. Tylko po co...

Tak10Nie

Tak1Nie2
Ala

Tak nadal ta Pani jest kierownikiem zastępca kierownika natomiast nie pracuje.

Ewa
Nazwa działu: Handlowy

Na wałbrzyskiej w Damianie stosuje się mobbing

Tak11Nie
Ania
@Ewa

Nie tylko na Walbrzyskiej stosuje sie mobeenck. Z reszta kto madry to odchodzi z cmd to juz nie jest to co bylo 10 lat temu. Siedza tylko klempy co sie utrzymaly po znajomosci. W tej firmie pracuja ludzie siejacy postrach nie majacy szacunku do drugiego czlowieka stosujacy mobeenck. Przerzucani z jednego stanowiska na drugie z jednej lokalizacji do drugiej. Mam na mysli kierownikow na ktorych byly skargi wlasnie z w/w powodow. Ale nosil wilk razy kilka..

Tak11Nie
Jakiś Łoś

Ta firma nigdy nie pójdzie do przodu jeżeli na większości stanowisk zasiadają zmanierowane klempy. Nie sztuką uważać się za kogoś ważnego, sztuką jest by inni uważali Cie za ważną osobę. Wyniosłe, uważające innych za swoich sługusów... same nie mają frajdy ani satysfakcji z wykonywanej pracy a frajdę i satysfakcję zabierają innym, którzy są niżej w damianowskiej społeczności...tym, którym jeszcze chce się chcieć

Tak19Nie
Optymista

Śpieszmy się szanować pracowników tak szybko odchodzą....mam nadzieje na lepsze jutro

Tak18Nie
Wrona

Najgorsza osoba pracujaca w tym calym cmd jest pani kadrowa. Ludzie sa zastaraszeni tym ptakiem. Mam nadzieje ze kiedys pojawi sie strach na wroble ktory pogoni pania gdzie pieprz rosnie. Jedna kontrola z pipu dot. Nadgodzin nie wystarczyla by pani spokorniala. Pani tez ma ustawiony alert jak inni wysoko postawieni dyrektorzy jak pojawi sie tu opinia?

Tak34Nie
@Wrona

O co chodziło z nadgodzinami i kontrolą? :)

Tak1Nie
CypsAlboZyps
@Nick

W tej firmie nie ma nadgodzin. Żeby to obejść podpisujesz smieciowa umowe zlecenie z zewnetrzna firma. Dzieki temu pracujesz na "nadgodzinach" i niewiele z tego masz. Pensja po 10 latach to max 3500brutto. Za 1 "nadgodzine" 23 brutto. Ścieżka awansu...hmmm... rekrutacje wewnetrzne ustawione. Na Lidera Call Center nikt nie aspiruje bo dostaniesz 500+ do pensji, obowiązków bez liku a jeszcze uzerasz sie i z pacjentami, reklamacjami, odsluchami i z kierowniczką. Lepiej być juz klepaczem. Siedzisz i klepiesz non stop to samo. A awans spoleczny...hm w warszawie z sali brzydkiej do ladniejszej. O ile wiesz o co chodzi i rozumiesz.

Tak28Nie
Jużbyłapracownica

W call center już nie pracuje, ale chciałabym się podzielić swoimi wrażeniami z Warszawy. Atmosfera wśród pracowników jest bardzo dobra, wszyscy są pomocni i życzliwi, praca tez mi się podobała chociaż czasami było ciężko z połączeniami. Najbardziej cenie i dobrze wspominam szkolenie, prowadzone przez cudowną osobę. Tyle by było z pozytywów. Najgorsze moim zdaniem są liderki oraz kierowniczka. Jeden lider jest bardzo pomocny i można na niego liczyć, natomiast pozostałe liderki ? Robią za każdym razem łaskę kiedy jest potrzeba się czegoś dowiedzieć, obgadywanie za plecami, ciagle polecenia od tak i nic więcej. Najważniejsze jest dla nich aby wziąć jak najwiecej ciasta lub cukierków, kiedy ktoś ma urodziny lub imieniny. Papierosek, kawka i jedzenie, jedzenie, jedzenie. Kierowniczka nie ma niestety o niczym pojęcia i wylewa swoją frustracje na pracowników. Myśle, że jeżeli nastąpiła by zmiana kadr liderek oraz kierowniczki praca byłaby świetna. To moja subiektywna ocena, pracowałam dość krótko, aczkolwiek kilku zdarzeń dobrze wspominam prace w call center

Tak20Nie
Verita
@Jużbyłapracownica

Dosłownie. Kierowniczka nie ma o niczym pojęcia. Przytakuje i koloryzuje. Sama tak świeci przykładem i wiedzy i stosunku do pracy, że nie dziwota że innym nie chce się chcieć. Nie wina menagera niższego szczebla, że nie ma mentora i jest sam sobie. Kierowniczka sama siedzi przy stanowisku pod szalikokocem i wpieprza zupki chińskie plastikową łyżką. Przykład idzie z góry. I jedzenia przy stanowisku i generalnie stosunku do pracy. Przychodzenie kierowniczki jak się wyśpi, wieszanie kurtki na oparciu siedzenia zamiast w szafie, jedzenie przy stanowisku czy niechęć do rozwiązywania problematycznych sytuacji. Na pytania na które wg Ciebie lider odpowiada 5 minut kierownik odpowiada 5 dni. Unikając Cie w tym czasie jak ognia. A jak przyjdziesz zapytać kolejny raz to nerwowo tak przewraca kartki w kalendarzu, że mało ich nie powyrywa. I wiecznie nikt z innych działów od niej nie odbiera, nikt nie oddzwania i nikt jej nie dał odpowiedzi.... samotna Iwona....

Tak21Nie
Elf

Moge napisac o pracy w CC Warszawa: niskie zarobki, duzo wymagan i bardzo duzo pracy. Nie ma miejsca na odpoczynek a kuchnia jest ciasna. Lider byl kolezenski a liderki niesympatyczne. Jednej z nich udzielenie odpowiedzi zabieralo ok 5 min: 1-2 czy nie powinienes/as tego wiedziec plus 3 min na szukanie odpowiedzi; a pacjent czeka na linii. Szkolenie prowadzila specjalistka od usypiania. Byl tam jeszcze taki dziwny zwyczaj ze jesli ktos z innego dzialu mial sprawe do konsultanta to stal mu za plecami dotad az ten skonczy rozmawiac z pacjentem Jakiez to bylo meczace i denerwujace. Wpisywalo sie na liste przerw, czasami brakowalo miejsca wiec przerwa byla problematyczna. Ponadto presja na wyniki i dosprzedaz pakietow uslug.

Tak25Nie
NowyPracownik55

Od poniedziałku zaczynam szkolenie w CMD na dziale CC w Radomiu. Pracuje może ktoś tu? Jak to wszystko wyglada?

Tak2Nie14
Kasia
@NowyPracownik55

Większość komentarzy jest o Radomiu te ze świnkami więc uciekaj póki możesz nie warto chyba że chcesz mieć nerwicę

Tak24Nie5
Jabuu
@NowyPracownik55

Polecam jak najszybciej poszukać innej pracy.. poczytaj opinie. W CC jest coraz gorzej :(

Tak29Nie5
@NowyPracownik55

Będzie dobrze nie taki wilk straszny...

Tak6Nie14
Kasjer007
@Nick

Lepiej pracować w Lidlu albo Biedronce. Lepsze pieniądze i lepsza atmosfera.

Tak28Nie3
Nie polecam
@NowyPracownik55

Polecam zarezerwowac juz dzisiaj termin do lekarza psychiatry. Okad odeszli stamtad pracownicy wieloletni i zastepca kierownika kest jeden wielki (usunięte przez administratora) balagan (usunięte przez administratora) kila i mogila. Jak bedziesz miec problem z czymkolwiek nie bedziesz mogl na nikim polegac wiec uwazaj! Kierowniczka bez wiedzy merytorycznej i ogolnie bez wiedzy jakiejkolwiek..lider w radomiu ma swoje 2 sluguski ktore maja uszy w kazda strone wywrocone wiec nawet jak powiesz cos nie tak na ich krolowa radomska badz "warszawska" masz przewalone. Wspolczuje wyboru pracodawcy i zastanow sie zanim tam wejdziesz. I badz czujny bo przez pierwszy dzien beda robic dobra mine do zlej gry. Zeby tylko zapchac dziure konsultantem zeby lider dostal premie z twojego ciezkiego naparzania polaczen a kolejki sa po 50 osob oczekujacych i ani chwili wytchnienia bo po 3 sek wpadnie Ci kolejne .. wielkie powodzenia!

Tak31Nie4
@Nie polecam

Pracownicy wieloletni mieli mysleli ze kazdy będzie ich prosił na kolanach o pozostanie niestety tak się nie stalo i stąd ten bojkot.Jak wszyscy tęsknią za zastępca kierownika powinni na znak solidarności sie pozwalniać dopóki pracowała nikt dobrego słowa na jej temat nie powiedział a teraz wielka tesknota sie w Was odezwala.Pozwalniajcie się jak Wam praca nieodpowiada i po problemie nikt nikogo na siłę nie trzyma

Tak4Nie29
To jest gruba przesada
@Kasjer007

To czemu tam nie pójdziesz? Wynocha i daj pracować ludziom a nie siejesz jad.

Tak5Nie22
Ola
@Pracownik

Moze sie przedstawisz?jest Ci tak wspaniale bo nic nie robisz robia to za Ciebie inni ludzie a zbierasz kase nikt ci nawet czesc nie mowi jak wchodzisz na sale jestes bezkarna pani liderko bo przeciez wiadomo ze to ty panno o :) dobrego slowa nie da sie o tobie powiedziec jak to jest byc az tak nielubiana?

Tak18Nie2
Kobieta Pracująca
@Pracownik

Masz racje! Lepiej postawić na ilość a nie jakość. Na bylejakość jaka jest teraz reprezentowana. Ja pracuje w oddziale w Radomiu i wiem ze nigdy nie bylo tu na miejscu wpacia merytorycznego i dbania o jakosc i nigdy nie bedzie. I nigdy nie powiem na glos swojej opinii bo mam stala prace i zobowiazania i nie moge sobie pozwolic na dzien bez pracy. Nie mam tez 20lat i nie jestem studentka zeby zmieniac co juz robote albo miejsce zamieszkania i prace. Teraz siedze robie swoje i wychodze. Jest tylko jedna liderka z warszawy na ktora moge liczyc a reszta niestety nie ma do takiej funkcji drygu. Tu nic nie powiem bo jest dwoch kapusiow. A co do mowienia dobrego slowa to wiadomo jak jest. Zawsze sie narzeka. Nikogo sie nie chwali. Bo pewne osoby traktuje sie jak swego rodzaju stabilizacje. Zawsze sa. Zawsze pomoga i daja poczucie bezpieczenstwa. Dopiero jak kogos zabraknie to ze zdwojona sila widac nieudolnosc pozostalych. Kazda kopia, nawet najlepsza, to tylko kopia. A jezeli teraz w najlepszej komitywie zyja osoby ktore sa mlode stazem pracy, niewiele wiedza a uwazaja sie za wszechwiedzace i wszechmocne to reszta zagryza zeby i skupia sie na robocie. Kiedys to bylo miejsce do ktorego chodzilam chetnie. Teraz to zaklad pracy. Chronionej. A chroni tych co do pracy maja dwie lewe rece

Tak17Nie2
Konsultantka
@Nie polecam

Niestety brak miejsc u psychiatry wszystko juz zarezerwowaliscie(usunięte przez administratora)

Tak1Nie17
agent007
@To jest gruba przesada

Skoro to jest Kasjer 007 to znaczy ze juz tam pracuje w Lidlu czy Biedronce..i jak pisze lepiej zarabia, w czym jest wiec problem?

Jaka ja

Praca w Rehabilitacji?na Recepcji? Moze ktos chce sie poczuc jak w bajkach Andersena? Zapraszam na 3p do Dzialu Call Center tam odchodza istne Gwiezdne Wojny. Moze kierowniczka sie wypowie dlaczego taka rotacja w zespole? Na pewno nie dlatego ze sciany sa brudne albo krzesla upocone czy express skradziony z oddzialu polozniczego Medikałer smierdzi zsiadlym mlekiem.

Tak30Nie
Agatha
@Jaka ja

Kierownik...chyba tylko w stopce maila. Zero szacunku wsrod zespolu, zero wiedzy, zero wsparcia. Taka marioneta w rekach Pani Dyrektor. Ale wiadomo, że takie w korpo to najbardziej w cenie. Wszystko zrobi, nie ma własnego zdania. Takim człowiekiem najłatwiej manipulować. A Pani Dyrektor przecież uwielbia pionki w tej swojej wielkiej grze. Ja już przeżyłam tlumaczenie pani kierownik w temacie rotacji i ciągłych szkoleń. "No to niech mi zarząd, jak taki mądry, wskaże call center w którym nie ma rotacji". Mądra w swoim akwarium. Poza nim z podkulonym ogonem przemykająca jak cień korytarzem.

M.G.
@Agatha

Pani Kierownik to była najtańsza na rynku, więc tylko dlatego pracuje. Zresztą Pani Dyrektor nie pozwoliłaby sobie na porażkę po zatrudnieniu poprzedniego kierownika Call Center. Sama też trzęsie portami przed Mcov. Co jak co ale obecna kierownik CC przynajmniej nie chla i na imprezach integracyjnych nie ląduje w krzakach z kim popadnie. A później z rozwalonym łbem nie leczy moralniaka udając, że niczego nie pamięta. Po swoim poprzedniku to jest w porządku. Idealna jako wykonawca poleceń z góry. Beznadziejna dla pracownika ale dla własnego przełożonego złotko.

Tak17Nie
Notak

Stracone lata w tej firmie. Ale to juz bylo. Wspolczuje tylko tym co tam zostali, siedza i narzekaja ale pracy nie zmienia bo tak wygodnie, bo swoje niepowodzenia i frustracje najlepiej wyladowywac w pracy zenada. Stadko zgorzknialych babeczek w kazdym dziale zaczynajac od daku konczac na rehabilitacji .. a siedzcie tam jak te kury na kurniku. Wierze w karme i mam nadzieje ze do Was wroci do Ciebie dyrektorko do Ciebie kierowniczko i do Ciebie koordynatorko..dotknelo? To dobrze bo w tym poscie chodzi o Ciebie :) nie zycz3 nikomu pracy w tej firmie. Inaczej matki dyrektorki kierowniczki i koordynatorki czy chcialybyscie by wasze dzieci pracowaly w tej firmie? Nie musicie odpowiadac :) Z Damianem przez cale zycie.

Tak19Nie
Musztarda po obiedzie

Ta osoba już chyba do pracy nie przyjdzie,(usunięte przez administratora)trudno o odpowiedzialność. Szkoda dziewczyny ale regulamin regulaminem do pracy przychodzimy trzeźwi

Tak12Nie
Inspekcja

W Call Center w radomiu na stanowisku konsultanta pracuje osoba która spozywa alkohol. Każdy czuję zapach i szepcze. To się kwalifikuje do inspekcji pracy

Tak17Nie2
PIIIIP
@Inspekcja

W Warszawie też byli Konsultanci którzy walili sake. Jeden wylądował w punkcie interwencyjnym a drugi kopnął innego pracownika bo był na rauszu. Tu się wszystko zamiata pod dywanik. Za uderzenie innej osoby po alko w pracy kierowniczka zaprasza do akwarium i sie trzęsie ze strachu. Dywan jest wielki. Radomskiego pijaczynkę też pomieści. Wszystko zamieść. I udajemy że wszystko jest ok

Tak23Nie
poczatkujacy

ja jestem bardzo zadowolony z pracy w centrum rehabilitacji. kiedys nie bylo mozna uczyc sie i doskonalic zawodowo tuz po studdiach w tak renomowanym osrodku. mozna uczyc sie zawodu, mozna uczyc sie kultury pracy. ekipa pracownikow bardzo spoko, kierownictwo - nie przeszkadza w pracy, moze dlatego ze nie zna branzy-nie jest z branzy? ogolnie bardzo cieszy mnie to ze moglem pracowac w tym miejscu, dzieki temu w innych klinikach na starcie jestem lepiej oceniany, bo moja pierwsza praca w CMD. dodatkowo bardzo mile sa dziewczyny w rejestracji, ogolnie kultura pracy jest spoko. mozna bardzo szybko obyc sie ze STEKANIEM i KWEKANIEM korpo - pacjentow, bo oni placa cale 60 zl i maja bez limitu rehabilitacje. dzieki takiemu "obyciu" mozna pracowac z podniesiona glowa w innym miejscu, bo juz nic nie zrobi na mnie takiego wrazenia, jak wlasnie praca w CMD.

Fango
@poczatkujacy

Super, że tak wychwalasz CMD. Jak widać sama DOBRA ZMIANA. Pracowałem lata i kiedyś to był cyrk. A może dalej jest cyrk a opinia tak "rzetelna", że szkoda gadać. Za moich czasów jak coś schrzaniliśmy na rehabilitacji to ratunkiem było CMD Wałbrzyska. Zawsze Pacjenta np. poparzonego po zabiegu fizyko można było ogarnąć w szpitalu. Nie było takiej rotacji wśród pracowników a i dla Pacjenta był czas. A nie jak później, że kineza po 20min. Kierownictwo nie ogarniete to fakt. Jedna podstarzała, szukająca materiału genetycznego wśród pracowników ochrony. Druga tak sfrustrowana, że odreagowywała na pracownikach recepcji. I jeszcze trzecia, najmłodsza która świrowała non stop z jednym z rehabilitantów. Więc recepcjonistki puszczone samopas. Jak ktos przychodzi do pracy odbębnić szychte to praca, jak każda inna. Ale jeżeli chcesz sie czegoś nauczyć, poza pracą na czas, to nie polecam. Podziwiam odwagę do umieszczania tak cudownych opinii. Od razu widać ze to jakiś fejk.

Tak18Nie
Recepcjonistka

pracowałam na recepcji rok, wiec trochę mogę na ten temat powiedzieć. Ogolnie- jeżeli masz mocne nerwy i nie przejmujesz się pretensjonalnymi ludźmi- po stronie kierownictwa, pielęgniarek ale również pacjentów, to może wytrzymasz dłużej niż ja. Kierowniczka zwala wszystkie swoje obowiązki na recepcje, to co jest napisane w wymaganiach w ogłoszeniu o prace to jest zaledwie 1/100 tego co trzeba będzie tam robić. Pani kierownik potrafi jednego dnia na ocenie kwartalnej zrównać kogos z ziemia, natomiast za trzy dni powiedzieć, ze jest świetnym pracownikiem i kogos takiego potrzeba jej w zespole! Nie potrafi pomoc w ŻADNEJ SYTUACJI- ani tej z ciężkim pacjentem, ani tej związanej z systemem/rozliczeniami. Ogolnie, jeżeli nie chcesz zepsuć sobie nerwów to nie polecam. Do tego dochodzą również niesamowicie pretensjonalnie lekarze, które wszystkie swoje problemy odbijają na recepcji

Anna

Byłam jakiś czas na rozmowie na stanowisko Konsultantki telefonicznej. Od poczatku cos nie tak. W ogloszeniu adres Cybernetyki 7, w rzeczywistosci 7b. No kto to opracowuje? Te ich ogloszenia? Rozmowe prowadzila jakas osoba, ktora sie chyba uczyla, trzesła się jak osika, rece jej latały a i okulary z nosa mało nie spadły. Praca i wymagania hoho, ale jak przyszło do tematu zarobków to spłonęła rumieńcem. Nie dziwie się rekruterce, że proponując takie stawki jest jej wstyd. Nie zdecydowałam się na prace. Nie za te pieniądze w Warszawie. Dodatkowo pokój rekruterki i biuro...no cóż. Typowe call center. Obskórnie, bez pomysłu, boksy a w boksach pochowani ludzie.

Tak26Nie
Kazimierz
@Anna

Rozumiem, że nie zdecydowałaś się na zatrudnienie ze względów finansowych. Czy mogłabyś napisać na jakim poziomie była zaproponowana pensja i czy miałaś możliwość uzyskania dodatków, które podwyższyły by jej wysokość?

TakNie
przez cale zycie z damianem..

niekompetentne, ospałe studentki w rejestracji, studenci na sali rehabilitacji - brak kompetentnych fachowców. . nie da się pracować w warunkach chaosu, dziwie się ze tak długo tam pracowałem.. po kilku miesiącach każdy zauważa ze wstyd tam pracować ..

Tak29Nie
Izabela
@przez cale zycie z damianem..

@przez cale zycie z damianem.. Chyba dobrze, jeśli to miejsce pozwala na zdobycie doświadczenia zawodowego i zatrudnia studentów. Napisz, czy są realizowane podwyżki w Centrum? Będę wdzięczna.

Belaiz
@Izabela

Zatrudnianie studentów? I ich uczenie się na pacjentach, którzy płacą za zabieg rehabilitacyjny pełną kwotę i nie wiedzą, że ktoś dopiero się uczy? No świetny pomysł Izabelo! I traf np. do takiego uczniaka rehabilitanta jak jesteś po urazie lub operacji. Na pewno dojdziesz do pełnej sprawności!

Tak20Nie
Magdalena
@Izabela

Student ma prawo uczyć się na praktykach , a nie przy łóżku pacjenta na samodzielnym stanowisku bez nadzoru . I jeszcze dumnie rozmawiać o terminie obrony dyplomu oraz, o żądania podwyżki . Ciekawe, że są jeszcze takie miejsca ze to tak działa. Osobiście nie jestem zadowolona, że w ramach abonamentu obsługuje mnie mało kompetentny student, a na łóżku obok doświadczony rehabilitant pracuje .

Tak9Nie

Czy Centrum Medyczne Damiana organizuje staże dla studentów?

TakNie1
Tak
@Pytanie

Raczej wolontariat za miskę ryżu. Akcja humanitarna tylko z niehumanitarnym podejsciem do ludzi

Tak19Nie1
Nazwa działu: Finanse

Hejt to nie opinia. A co jeśli opinia ocierajac się o hejt mówi 100% prawdę?

Tak4Nie
wieslaw

Niestety opinia moja nie jest pozytywna.Panie pracujące w rejestracji chyba nie wiedzą co maja robić.Zarejestrowanie pacjenta na wizytę trwa ponad 15 minut.Udzielne księżniczki w rejestracji nic ztego nie robią.Moja noga już tam na pewno nie stanie.Nie bedę płacjł za dziadostwo.

Tak23Nie
@wieslaw

@wieslaw Takie uwagi warto skierować bezpośrednio do Centrum Medyczne Damiana. Znalazłam właśnie ogłoszenie o pracę na stanowisko recepcjonisty https://www.gumtree.pl/s-oferty-pracy/centrum+medyczne+damiana/v1c8q0p1. Napiszcie proszę jak wygląda rekrutacja i czy ten pracodawca przyjmuje bez doświadczenia zawodowego? Z góry dzięki.

ciekawy
@Izabela

Uwagi? To raczej krytyczna opinia. A zglaszac w jakim celu? Przeciez oni wszystko wiedza i nic nie robia aby poprawic sytuacje. Kolejki rejestracji jak w panstwowej przychodni... albo nawet gorzej.

Tak27Nie
Lila

Nie polecam pracy w CMD- CC Warszawa. Praca kłopotliwa i uciążliwa. Trzeba dzwonić w sprawie pacjenta do lekarza lub pielęgniark czy jeszcze gdzieś tam; dopytywać itd. Praca w trybie zmianowym - godziny 7-21, różna ilość godzin w jednym tygodniu: 12, 8, 10 godzin. Potem z tych zmian dochodzą wolne dni pod koniec miesiąca. Mi to absolutnie nie odpowiadało. Wolę pracować po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Nieustanne kolejki, presja na wyniki (produktywność czy wydajność - już nie pamiętam). W moim przypadku pani kierowniczka podczas rozmowy kwalifikacyjnej rozminęla się w dwóch kwestiach z prawdą.. Biuro brzydkie, krzesła - kategoria vintage, nieestetyczne ścianki wokół stanowiska pracy, stare zawieszające się komputery - dziwne, że to osobom odpowiedzialnym nie przeszkadza. Na tym samym piętrze jest inna firma i widać ogromną różnice. Biuro to wizytówka firmy. Przychodnia na ul. Wałbrzyskiej też wymaga odnowienia budynek jest brudny (chyba jakoś oszczędzają czy jak). Spotkania zespołu w brzydkiej sali szkoleniowej. Zarobki kuriozalne 1800pare złotych netto. Jeśli ktoś się decyduje na tę pracę to na kilka miesięcy. Potem może się ta praca odbić na zdrowiu, no i można potężnie zubożeć. Czasem było słychać - tak tak nawet w najdalszym kącie tej sali - jak obie koleżanki liderki niezbyt dyskretnie śmieją się z czyjegoś błędu. Warto zwrócić uwagę na ustawienia rodzajow połączeń, bo to przełoży się na Twoją pracę. Plusem jest umowa o pracę i dojazd od metra, pakiet medyczny jest ale kiepski z dużą dopłatą. rodzaj pracy - typowe call center. Aha, i jest karta multisport. Ogólnie szkoda czasu.

Tak60Nie3
Milena
@Lila

I te testy wiedzy merytorycznej. Test po okresie próbnym i testy co miesiąc. Kiedyś na papierze jak w szkole, później na kompie. Pani kierownik jakby usiadła do takiego testu to by miała 10% a od pracowników wymagali 90% czy tam 95% już nie pamiętam. I wciskanie pakietów Pacjentom. A może pakiecik? A może będzie Pan więcej korzystał? A może wyniki będą złe i będzie potrzebna kolejna konsultacja? Nie nie tak generalnie to życzę "zdrowia" ale weź kup Pan pakiet. Będzie z 8-10zł brutto prowizji!

Tak45Nie2
Szymon
@Milena

Zaciekawiłaś mnie swoim komentarzem o rzekomych testach wiedzy merytorycznej, które przeprowadza firma Centrum Medyczne Damiana. Zastanawia mnie, co w przypadku kiedy zatrudniony pracownik z takiego testu osiągnie mniejszy wynik niż 90%? Będą wyciągane z tego jakieś konsekwencje? Sprecyzuj, proszę komentarz w tym zakresie.

Milena
@Szymon

Niewiele. Kierownictwo aktualnie nie wyciąga żadnych konsekwencji bo nie ma ludzi do pracy. Jest wręcz więcej profitów niż dawniej. A i podwyżki po 2 razy, żeby tylko nie odchodzić. Obniżono wymagania na karcie coachingowej. Tak, że niedługo to wystarczy się przedstawić w rozmowie i z 200zł wpadnie. Generalnie jak ktoś przychodzi tylko po hajs to może siedzieć dzień i noc i hajs się będzie zgadzał. Jak ktoś oczekuje od pracy więcej, liczy na jakiś rozwój czy ścieżkę kariery to nie ma tu czego szukać.

Tak38Nie2
500+
@Milena

Co racja to racja. Dobra passa trwa. Premie i po 500zł co wcześniej było nie do pomyślenia. Więc nic tylko korzystać :-) teraz nic nie jest winą call center o call center w dobie kryzysu personalnego trzeba zadbać. Na stołkach idioci nie siedzą. Wszystko pewnie się skończy przy planowaniu kolejnego budżetu, otwieraniu nowej przychodni albo po zewnętrznym audycie. Zresztą będzie badanie opinii pracowników. Czymś mordki trzeba pozamykać. A najlepiej hajsem. W to mi graj :-)

Tak28Nie2
Xx
@500+

"Milenka" ty trolu nie mozesz przebolec ze w tym miesiącu byli lepsi? Wszyscy ciężko zapracowali na swoje premie. Brak opóźnień, wzorowa frekwencja i bezbłędne rozmowy to tylko kilka rzeczy które składają się na premię i dobrze o tym wiesz więc nie pisz farmazonow że premie są za " dzien dobry". P.s. jakbys nie zauważyła "szymonek" jest osobą ze stołka co widać jak na dłoni po stylu komentarzy. A jak chcesz robić karierę to chyba raczej nie ta branża :) niektórym to się nigdy nie dogodzi dają źle nie dają też źle. Proponuję wziąć się za robotę a nie zionąć zawiścią bo ktoś ma więcej. Gratuluję wszystkim którzy zgarneli premię.

Tak2Nie32
XxYyZz
@Xx

Szymonek jest pracownikiem serwisu podtrzymującym dyskusję Ty bystrzacho!

Tak29Nie2
@XxYyZz

@XxYyZz Zauważyłam, że w internecie jest dużo ogłoszeń o pracę w firmie Centrum Medyczne Damiana https://www.gumtree.pl/s-oferty-pracy/centrum+medyczne+damiana/v1c8q0p1. Możesz mi odpowiedzieć czy ta firma wymaga doświadczenia zawodowego na dane stanowisko? Czy gwarantuje jakieś szkolenia?

Nowa

Odeszłam od razu na etapie szkolenia. Niestety większość z tych rzeczy to prawda. Spokojnie nie można iść do kuchni czy na papierosa, bo łeb pęka od "opowieści" co robić i na kogo uważać. Pracownicy sfrustrowani i niezadowoleni. Po co się męczyć...

Tak42Nie2
Szymon
@Nowa

Nie miałaś żadnych nieprzyjemności z uwagi na to, że zrezygnowałaś z pracy w tej firmy już na etapie szkolenia? Ciekawi mnie, czy osoba, która rezygnuje w taki sposób, nie ma zobowiązań wobec firmy Centrum Medyczne Damiana za czas poświęcony na dotychczasowy etap szkolenia. Odpowiedz, proszę, jak to wygląda.

Alfa
@Szymon

Umowy nikt nigdy nie dostał pierwszego dnia pracy. Jak zrezygnujesz przed podpisaniem świstka to na szkoleniu przesiedziałeś na (usunięte przez administratora)

Tak25Nie1

Zostaw opinię o Centrum Medyczne Damiana - Warszawa