Opinie o Centrum Medyczne Damiana w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medyczne Damiana. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Medyczne Damiana o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Damiana w Warszawa

Kacanka

Polecam, trafiłam do centrum z polecenia i na pewno zostanę na dłużej. Wreszcie miejsce gdzie pomoc medyczna jest na poziomie

Ona

Wyzysk za marne grosze,faworyzowanie,wredota na maksa

Angry

ODDAJCIE NAM TE KARTY TAK SIĘ NIE DA PRACOWAĆ!!!

Ehhh

Kiedy będzie jakieś spotkanie z liderem które pomogłoby nam usystematyzować nowe informacje, które non stop do nas napływają? Odpowiem sobie- pewnie nigdy bo ważniejsze są wyniki. Proponuję otworzyć jeszcze 15 nowych punktów wymazowych i oczekiwać, że będą dobre wyniki. Co nam da 5 nowych osób przy tylu nowych lokalizacjach wymazowych?

Eh 2
@Ehhh

Najlepszy jest cennik placówki o której istnieniu nawet nie mamy pojęcia, jak zwykłe dowiemy się ostani XD

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Medyczne Damiana? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Nikt

Tylko wyniki i wyniki!! (usunięte przez administratora) mnie to już. Kiedy będzie jakieś dziękuję?

Nikita

Proszę o opinie CC w Radomiu. warto ? Czy faktycznie jest szansa na umowę i prace ? Jak z grafikiem ? Dzięki od odp

Pracownik etatowy
@Nikita

Jest możliwość otrzymania umowy o prace. Grafik ustalany z góry, zazwyczaj mamy go na mailu tydzień przed końcem miesiąca. Oczywiście liderzy proszą o dodatkowe godziny (bardzo często w ostatnim czasie).

@Pracownik etatowy

@Pracownik etatowy

@Pracownik etatowy Po jakim czasie umowa o prace i jakie warunki trzeba spełnić ? Na podstawie czego układany jest grafik ? Trzeba dawać dodatkowe godziny ? Po ile godzin dziennie trzeba pracować ? I jak atmosfera ?

Haha
@Nikita

Zapomnij o umowie o pracę.

@Haha

Poinformowano mnie ze jest możliwość otrzymania umowy ... ze praca po 8 godzin

Koko
@Nikita

Jak każdego ale umów jakoś nie widać. Niektórzy po 2 lata pracują a umowy brak. Do tego praca w weekend obowiązkowo. O atmosferze poczytaj sobie w komentarzach sama prawda.

Brak siły

Co nam jeszcze zabiorą?

Zmęczona
@Brak siły

Godność

Dariusz K

W centrum medycznym Damiana uczeszczalem na rehabilitacje po urazie kolana. Skutecznie i dokladnie, tak moge opisac postepowanie specjalistow w trakcie rehabilitacji - w innym miejscu zostalem odeslany z instrukcja na karteczce jak cwiczyc, tutaj specjalisci pomogli mi w trakcie terapii faktycznie przywrocic kolano do dawnej sprawnosci

Aldona

Moge sie wypowiedziec tylko jako pacjent, albo az jako pacjent. Dzieki terapii psychiatrycznej w centrum medycznym Damiana udalo mi sie ustabilizowac i wyjsc na prosta. Swietni terapeuci, naprawde ludzkie podejscie, cierpliwosc i okazane zrozumienie sprawiaja, ze czlowiek zaczyna na nowo wierzyc w ludzi i psychiatrow. bardzo dziekuje

Dariusz

Maja dobre stawki?

Dj
@Dariusz

Super za 12 zł

O co chodzi?!!!

z tym przepraszaniem pacjentów na Wałb? Umawiając tam mamy przepraszać za co? Za tynk lecący na głowy,za hałas wiertarek,za betoniarke w holu,za robotników jedzących śniadania przed gabinetami?Czy tak jest? Bo ja tego nie rozumiem,placówka pracuje normalnie,lekarze przyjmują,pp działa,czy nie wystarczy napisać przed wejściem -przepraszamy za utrudnienia zwiazane z remontem- to my,konsultanci mamy się ośmieszać przepraszając,za co? I tak każdy z nas kilka razy dziennie używa słowa "przepraszam" za brak kultury ochroniarza,za zbyt małą liczbę osób na recepcji co powoduje spóźnienie się pacjenta na wizytę,za źle wypisaną receptę,za zamknięty nagle punkt pobierania wymazów,za odwołaną wizytę,za brak możliwości kontaktu z lekarzem(bo nie odbiera tel),za długi czas czekania na zwrot refundacji itp itd. Sz.P Kierownik CC -proszę o logiczne myślenie!

Biały niewolnik
@O co chodzi?!!!

Nigdy nie przepraszaj za nie swoje błędy. Ja już mam dosyć wylewania na mnie pomyj szczególnie za fatalne funkcjonowanie i wieczny problem z punktami wymazowymi. Koordynatorka ewidentnie sobie nie radzi. Nie ma tygodnia a ostatnio dnia żeby któryś z punktów nie miał awarii lub niepoważna obsługa nie przyszła do pracy. A później wciskanie kitów że pielęgniarkę zatrzymali w szpitalu. Kto uwierzy w to że pielęgniarka po nocnym dyżurze jedzie na kolejne 12h do pracy. Dobrze wiemy gdzie jest zespół wyjazdowy w tym czasie $$$. Nie będę więcej wysłuchać pretensji, krzyków a nawet gróźb! Będę zrzucać takie połączenia albo przełączać do działu reklamacji to ich działka załatwiać takie sprawy. A swoją drogą firma powinna zorganizować przynajmniej raz na rok jakieś szkolenia lub warsztaty z radzenia sobie ze stresem. Nawet zebrania nam zabrali gdzie chociaż mozna było się wygadać. Gdyby szanowne kierownictwo usiadło na jeden dzień na naszym miejscu na pewno wiele rzeczy uległoby zmianie. Jutro kolejny poniedziałek... co tym razem się wydarzy? 15 lekarzy odwoła wizyty na ostatnią chwilę, padną dwa punkty wymazowe, będzie setna awaria RTG.... we will see soon.

Regulamin
@Biały niewolnik

Pani kierownik ramię regulamin premii uznaniowej. Zapisane jest do 20-tego każdego miesiąca. Dziś mamy 21 i dalej żadnej informacji. Może ona powinna nas przeprosić wszystkich.

Normalka
@Regulamin

Przecież nie było miesiąca żeby termin z regulaminu był dotrzymany. Taki mamy przykład. Ale my każdą głupotę mamy wytkniętą i musimy sie tłumaczyć nawet z czegoś czego nie zrobiliśmy.

Czy na stanowisko lider trener wymagany jest język angielski i wykształcenie wyższe?

Odpowiedź

Nie, wynagany jest Co najwyżej język polski na poziomie podstawowym ;)

Psiapsia

Wymagana jest znajomość z liderkami z Radomia i wazeliniarstwo oraz umiejętność donoszenia. Dodatkowym atutem będzie pionkowskie pochodzenie.

Mamy dość

Zakaz uzywania komunikatora służącego do komunikowania się! Co jeszcze nam zabierzesz kierowniczko! Może dosyć już tych absurdów?!

wkurw...
@Mamy dość

Po co nam ten spark? Po to aby dostawać wiadomości ile osób jest na przerwie? Przecież nie posialiśmy dla przyjemności do placówek? Setny raz pacjent ma dzownić z pytaniem „czy mój wynik jest już gotowy” i kolejny konsultant ma słuchać uzasadnionego ataku wciekłości u pacjenta? W tej firmie wszystkie prawa i przywileje powoli są odbierane, a nowe regulacje nie wpływają na poprawę jakości obsługi pacjenta. Takimi rozwiązaniami sami sobie generujemy kolejki, chyba po to aby więcej Pionków zatrudnić.

Kabaret
@wkurw...

Rozmawiać jeszcze możecie czy też juz wam zabroniła? A jak tam dyrektor nadal ma was gdzieś? Wszyscy już jesteście zniszeni psychicznie czy jeszcze ktoś się ostał? Tu się liczy tylko jedno kontrola, inwigilacja i donosy....

Tadeusz

porażka, zarówno organizacja jak i realizacja. Chwalą się otwartością na drugiego człowieka, ale to tylko puste slogany, nie miałem odczucia aby ktokolowiek był dla nich ważny, aby ściagnąć pieniądze, ogólnie negatywne odczucia, pomocy zero, trzeba się o sowje kłócić nie polecam

Obserwator

Mam takie pytanie czy w ogole nowa, "

@Obserwator

?

AD

Jak wygląda zatrudnienie w Poznaniu?

ola

Dodaj treść twojego wpisu a jak tam Pani Kierownik Iza z Aleji Zjednoczenia?

Tak
@ola

Dla mnie jedna z lepszych kierowniczek w Damianie

Kandydatka Kasia

Obecnym i przyszłym pracownikom CMD chce opowiedzieć jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie.Wysłałam CV i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną i mimo,że wszelkie informacje o mnie były w CV- Panie prowadzące rekrutacje zadawały mi mnóstwo pytań,oczywiście z chęcią odpowiadałam na nie.Pod koniec rozmowy pozwoliłam sobie zapytać o formę zatrudnienia i wysokość wynagrodzenia i tu problem,tego nie mogę wiedzieć-dowie się pani przy podpisywaniu umowy.We wszystkich ogłoszeniach o pracę zawsze są podawane stawki,dlaczego tu nie?Jak mogę przyjść podpisać ewentualną umowę ,skoro nie wiem za ile mam pracować? Wychodząc(dodam z ulgą,bo zapach perfum w małym pokoiku mieszał się z "dziwnym" nieprzyjemnym zapaszkiem co było nie do wytrzymania) , zapytałam jedną z osób tam pracujących kim są panie prowadzące rekrutacje,dowiedziałam sie ,że jedna pani to liderka a druga jest liderką od tygodnia,wcześniej była konsultantką.Zaskoczyło mnie to,zawsze myślałam,że rekrutację prowadzi kierownik lub szef firmy. Byłam już na kilku rozmowach o pracę ale żadna nie była przeprowadzona w tak nieprofesjonalny sposób. Obie Panie były gburowate i niesympatyczne, w taki sposób chcą pozyskać nowego pracownika? Może zbyt mocno naciskałam na podanie informacji o zarobkach bo nie zostałam przyjęta.Może to i lepiej,dziwne to wszystko w CMD.

Zosia
@Kandydatka Kasia

Mam takie samo zdanie jak Ty o rekrutacji w CMD,w moim przypadku też wyglądała podobnie,ale mnie zastanawia jeszcze jedna sprawa -dlaczego osoby rekrutujące nie próbują zachęcać do podjęcia tu pracy,dlaczego nie mówią o zaletach firmy,o tym jak tu jest super,jacy mili i pomocni ludzie tu pracują?Ani słowa o tym,tylko pytania a odpowiedzi i zachęty brak.Miałam wrażenie,z rekrutacja jest prowadzona-bo musi być a osoby do pracy juz wybrane.Też nie zostałam przyjęta,ale nie żałuję,po wpisach tu widzę,że niewiele straciłam

RODO
@Kandydatka Kasia

Takie RODO w tej firmie nic nie można widzieć

Sami swoi
@Zosia

Jest tak jak mówisz. Musi być ileś osób na rekrutacji żeby później można było wybrać NAJLEPSZYCH tylko dziwnym trafem za kazdym razem jest to ktos z rodziny lub znajomych naszych Balbinek. I co do tych osób nie ma kompletnie żadnych wymagań. Później tylko same problemy bo nie potrafią opanować wiedzy i nie radzą sobie w pracy. Nie starają się tak jak inni bo wiedzą że są pod ochroną. Kumoterstwo trwa w najlepsze. Niedługo połowa Pionek będzie tu pracować.

Otoja
@Sami swoi

Jestem z Pionek,kogo muszę znać by tam u was pracować?

OtoTy
@Otoja

Piaska jak nie wiesz kogo

Pracownik cmd
@Sami swoi

Proponuję nowej "liderce" kupić antyperspirant

Sweaty
@Pracownik cmd

CC Radom popiera !!

Jak Wam sie podoba nowe "biuro" ???? mnie ze zaskoczylo to malo powiedziane.

Pracuś
@Warszawa

Pozytywnie czy negatywnie? Ile osób może teraz pracować w biurze?

Edyta
@Pracuś

Też bardzo chętnie się tego dowiem. Tym bardziej, że aktualnie w Centrum Medycznym Damiana można starać się o zatrudnienie: https://www.damian.pl/praca/ Na jakie wynagrodzenie może tam liczyć pielęgniarka, która dopiero ukończyła studia? To dla mnie ważne, wiec liczę na merytoryczne odpowiedzi.

Kierownik od przerw

Kiedy wrócą spotkania zespołu? Wymagania coraz większe a spotkań brak. Potrzebujemy co tygodniowych spotkań żeby usystematyzować informacje w tym pędzie czasem nie ma czasu czytać maili. Najważniejsze jednak jest to co się robi na służbowej i czemu nie odbiera się telefonu,szkoda że nikt nie bierze pod uwagę że czasem on nie dzwoni(brak zasięgu, stare telefony służbowe)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Damiana - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Damiana?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Damiana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Damiana?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 6 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medyczne Damiana
1.8/5 Na podstawie 86 ocen.

Centrum Medyczne Damiana