Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

W tym roku spróbowałem pracy Tilburg na stanowisku order picekra. Praca polega na kompletowaniu zamówień do sieci sklepów MAKRO. Pensje wypłacają co tydzień, 13,80€/h z możliwością zdobycia dodatków wakacyjnych. Agencja zapewnia przyjemne kwatery. Warunki są przyzwoite, mieszkam w cichej okolicy, do pracy jest blisko. Koordynatorzy wyjazdu są do mojej ciągłej dyspozycji co już kilkukrotnie miałem okazje doświadczyć.

Sylwek
@Andrzej

Ja też pracuje w Tilburg. Warunki pracy są na prawdę fajne, wypłaca co tydzień. Tutaj muszę się zgodzić, agencja pomaga w razie jakiś problemów. Także nie trzeba się wahać i po prostu się kontaktować. Sam po sobie mogę powiedzieć, że już pare razy z tego skorzystałem. Też polecam agencje :)

mehh
@Andrzej

To fajnie, że wy takie stawki dostajecie na magazynie ja na stronie znalazłem tylko ochłapy za 11€/h za prace w chłodzie gdzie są same negatywne opinie. No chyba, że ty sobie wyliczyłeś dodatki do postawy.

Kk
@Andrzej

Hej jakie tam normy są w tej pracy ?i jak się wąchają wypłaty ?dzięki za informacje

Mat

Witam Wszystkich Czy ktoś z was jedzie 17.06.22 do GXO Nieuwegein, do kompletowania zamówień? Czytałem i słyszałem przeróżne opinie, stwierdziłem że sam się przekonam jak to jest. Jak jedzie ktoś "normalny" to może fajnie było by się złapać żeby nie jechać samemu w ciemno :) Pozdrawiam

Norman
@Mat

Marnie z godzinami i wypłatami. Za 5 ranek zarobisz około 250 euro, Za 5 nocek około 320 euro. A teraz jest martwy okres, pracy bardzo mało i pracuje się nawet 4 dni. Za 4 dni wychodzi gdzieś 180 euro a za 4 nocki coś około 230 euro. Wakacje to zawsze martwy okres. Od czerwca do końca września bardzo mało pracy. Praca max po 4 dni lub 4 nocki w tygodniu. Od października powinno być lepiej i praca po 5 dni lub 5 nocek. Jak trafisz na lokacje Veenendaal lub Ede to współczuję. Pokoje jednoosobowe ale E&a wstawiła 2 łóżka i koczuje się we dwie osoby w pokoju o wymiarach 2.5 na 3, 5 metra. Łóżko od łóżka jest oddzielone o 40 cm. więc tak jakby razem się spało. Jedna mała szafa na dwóch, wieszak i to wszystko w pokoju. Dojazd autokarem. Po nocnej zmianie trzeba czekać na autokar nawet 2,5 godziny aż przywiezie pierwszą zmianę i zabierze drugą. Lokacja Waalwijk trochę lepsza bo pokoje większe ale za to łazienki i WC wspólne na korytarzach. Dojazd do pracy autami ale trzeba dojeżdżać około 65 km. Przemiał ludzi. Większość ludzi ucieka po miesiącu pracy bo za tak marną kasę nikt nie chce pracować. Co tydzień prowadzają po 10 - 15 nowych osób do pracy bo tyle samo co tydzień ucieka. A w dodatku teraz w okresie wakacji pracy nie ma. Nowych pracowników to będą planować tylko na ranki i pewnie po 3 dni, czasami 4. Nie warto pracować za tą kasę. Temperatura 2 stopnie. Co jakiś czas chodzą z normą. Jak po dwóch godzinach pracy nie masz wyrobionej normy to każą Ci kończyć pracę. Idziesz na kantynę i siedzisz do końca pracy innych. Nie Zarabiasz kasy.

========
@Norman

Wypić można w pracy i to najważniejsze i (usunięte przez administratora) zapalić na parkingu też można . No i 250 euro za 5 dni pracy wpada więc jest ok . E&a daje wypić /

Magda

Wybiera się ktoś za tydzień do Tilburga?

Ziomuś Seba
@Magda

Ja jadę za Tydzień z e&a do Tilburga. Kolega tam pracuje i mówi że jest spoko. Tygodniówki bardzo dobre, mówi że prawie zawsze tygodniówki przekraczają 300 euro.. Wychodzi tak 305-315 euro już na czysto. Więc kasa bardzo dobra. Kolega też mówił że imprezy odchodzą prawie codziennie, że po pijanemu do pracy się jeździ. Wódkę o każdej porze można kupić na lokacji. Już nie mogę się doczekać, podobno większość pije i jara codziennie więc i ja jak tylko zarobię to też będę pił alkohol codziennie i palił zioło. Podobno w pracy nie mają alkomatu więc będę po pijaku pracował. Super będzie w tej Holandii.

Bombelek

Nie polecam magazynu GXO w Nieuwegein, a zawłaszcza agencji E&A , awans dostają tam tylko łatwe gówniary, które puszczają się za kurtkę i chcą rządzić ludźmi. Wybór koordynatorów to jakaś porażka, wejście tam mają tylko rodzinka i znajomi średnia wieku 20 , bez wykształcenia i doświadczenia i jeszcze będą cię pouczać i ścigać za normę.

słonko15
@Bombelek

Zgadzam się w 100%. W tej agencji nie ma znaczenia doświadczenie i kompetencje, wszystko załatwia się po znajomości. Zwykły pracownik nie ma żadnych praw i nic nie może załatwić, a znajomi koordynatorow mają wszystko załatwione od ręki. Problem wazeliniarstwa jest obecny we wszystkich pracach tego typu, jednak na tym magazynie ten problem jest już na poziomie absurdu.

Mario
@Bombelek

E&a to śmiech na sali. Najgorsza agencja w Holandii.

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Kamyk

Od początku firma wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Wiadomo bywa lepiej i gorzej ale całościowo moim zdaniem jest w porządku.

Michu

Pozostawiam swoją opinię dla tych osób, które będą chciały lub w tej chwili aplikują - uczciwa i solidna firma. Wyjazd opłacalny

Firma jest ok. Pracowałem i powiem szczerze, że nie ma do czego się przyczepić.

Łukasz

Dobra opcja jeśli ktoś rozwaza pracę za granico

Nico

Bardzo dobra jakość. Myślę, że jedna z lepszych firm na rynku. Polecam

kalinka

Szukam koleżanki do pracy w Holandii w magazynie razem raźniej i bezpieczniej. Jade przez agencje E&A . Chodzi mi o dzielenie pokoju i wzajemne wsparcie przez okres pobytu , mam 32l i zależy mi na tym żeby to był ktoś normalny w sensie bez większych nałogów , akceptuje palenie . Planuje wyjechać busem na przełomie wrzesnia/pazdziernika na 3miesiące . Pasowałoby się wczesniej poznać i spotkać . Chetne dziewczyny zapraszam na priv. Wczesniej juz wyjeżdżałam do Holandii do pracy więc dokładnie wiem co trzeba zabrać i jak to wszystko wygląda , na pewno nie pojedziemy w ciemno. Mozna zarobić jesli się oszczędza i pracuje. kalinka20112interia.pl

@kalinka

Szkoda że wyjeżdżasz dopiero we Wrześniu, ja wyjeżdżam 10. 06. Mam nadzieję że na lokacji trafię na kogoś takiego jak ty. Pozdrawiam

Zbigniew 54
@Kasia

Może Kasiu trafisz na mnie . Zamieszkamy razem w pokoju . Ja Zbigniew 54 lata 165 cm , lekka nadwaga i łysina ale poza tym bardzo jestem kulturalny i zadbany . Pracuję w e&a już wiele lat . Zaopiekuję się Tobą . Wprowadzę Cię w świat seksu . Mam passata B5 więc w wolnych chwilach będziemy zwiedzać Holandię .

@Zbigniew 54

Bardzo chętnie Zbysiu. Lubię starszych i doświadczonych mężczyzn . Jestem sama bez chłopaka więc z chęcią skorzystam z oferty zamieszkania razem i wprowadzenia w świat seksu . Wyjeżdżam 10 . 06 więc do zobaczenia Zbysiu na lokacji . Pozdrawiam Buziaczki . Pa.

kalina
@Kasia

Teraz nie ma pracy studenci wyjechali i tam gdzie na jesieni jest 6 dni pracujących teraz są 3dni na tydzien. Teraz każdy kto moze jedzie z małolatów , ciężko zarobić do tego upaly które sprawiają że człowiek jest jeszcze bardziej wykończony po pracy w dusznym magazynie. Kazdy kto może bierze urlop i spada na okres wakacji z stamtąd.

kalina
@Kasia

Ja w zeszłym roku musiałam dzielić pokój z patuską która rwala sie do bicia , powodzenia ale ciezko trafic na kogos ok do pokoju.

kalinka
@kalinka

W dalszym ciągu szukam ludzi z którymi pojadę wrzesień/październik na 3 m-ce . Piszcie , serio nie jedzcie sami , ja pojechałam i to był koszmar. Zarobić można ale można sobie tez oszczędzić zmartwień i stresu jadąc z kimś. Tam wam nikt nie pomoże gdyby coś się stało . Wszystko jest ok jak jest dobrze ale różnie może być , 3miesiace spedzone w samotności w Holandii , wiele mnie nauczyły nigdy więcej tam sama nie pojadę bo psychika siada.

Dzony

A kolega moze byc? :D

Jovi
@Dzony

Tak, ale musiałbyś sobie kogos załatwic do pokoju, chce dzielic pokój z dziewczyna sorry nie chce sie krepować przy przebieraniu nawet jesli masz dobre intencje to jesteś mężczyzna.

Aktualne?

@Diana

Tak , może FB??

Napisałam na tego maila kalinka20112interia.pl

@Diana

Kalinka2011@interia.pl wysłałaś na zły adres napisałam wcześniej ze zły podałam i poprawiłam.

Pisz 880446744 smsy albo whatapp

Anitha
@kalinka

Szkoda ze nie na początku września. Ja się waham czy jechać sama do pracy.

Polaczek

Witam zastanawiam sie nad praca w Barendecht. Moglby sie ktos wypowiedziec jesli tam byl, bo nie chcialbym pojechac w ciemno i zostac bez pracy.

Nati
@Polaczek

Spoko lokacja w Rotterdamie, w pracy bardzo życzliwi ludzie. Trzeba naginać ( nie tłumaczą dobrze, jak pracować, żeby nie mieć kontuzji, uszkodzilam sobie bark - rehabilitacja), chodzą i pilnują norm, a jak ktoś nie daje rady, to i tak w końcu proszą, żeby się nie zwalniać.

Miki

O Ty biedna . Angielskiego nie zna nikogo nie zna i musi być robotnica . Kiedy ludzie się w końcu naucza ,ze sami są odpowiedzialni za swój los . A nie tylko płacz i niedowierzanie . (usunięte przez administratora) cebu laki za (usunięte przez administratora) i narzekać zamiast ruszyć (usunięte przez administratora) ee i sie uczyć choćby angielskiego na początek ! i agencie już zacierają ręce na kolejna partie niew olnikow .

Były pracownik wakacje

Witam, serdecznie nie polecam. (usunięte przez administratora)w pracy. Gonitwa za normą. Jak nie wyrabiasz normy przez to że jest brak towaru to ich to nie obchodzi wyganiają z magazynu i siedzisz resztę dnia na stołówce za darmo. Wypłaty to jakiś żart 190 euro tygodniowo. Trzeba dojeżdżać 1,5 godziny po czym powiedzą ci że mają za dużo ludzi i musisz wracać do mieszkania. Nie polecam

Aśka

Z koleżankami przyjechałyśmy na okres wakacyjny. Praca w Bovenkarspel przy Bovenkarspel ogrodnictwie, pakowaniu cebulek na hali. Niby praca przy niższych temperaturach (ok. 7 stopni), ale po kilku dniach jest już spoko. Można bez problemu przywyknąć. Nam warunki w mieszkaniu odpowiadają standardowe, ale wszystko jest zadbane. W przyszłym roku z pewnością tutaj wrócimy!

Olga

Całe przygotowanie do wyjazdu jest moim zdaniem wzorowo zorganizowane. Bezpieczny transport, zakwaterowanie z normalnymi warunkami i odpowiednie przeszkolenie przed podjęciem do pracy. Jeżeli ktoś się martwi (podobnie jak ja) zrozumieniem poleceń w języku angielskim to nie ma potrzeby. Mówią bardzo zrozumiale i powoli, a w razie potrzeby można poprosić żeby powtórzyli ???? wśród tylu ofert pracy każdy na pewno coś dla siebie znajdzie za odpowiednią kasę.

Gabrysia

Witam , czy ktoś może szczerze wypowiedzieć się na temat pracy , zakwaterowania i dojazdu do pracy w Rotterdamie holander? Pozdrawiam

holander
@Gabrysia

praca ciezka na chlodni do pracy rower okolo 8km w jedna strone mieszkanie hotel w centrum pokoje z lazienka kuchnia wspolna

@holander

A jak z ludźmi w tym hotelu? Jest w miarę spokojnie?

Dawaj Gabi
@Gabrysia

Gabrysiu jest super. Kasa jest to są codziennie imprezy . Dzień w dzień jaramy z ziomkami zioło i pijemy wódkę i piwo . Libacje , imprezy i melanże non stop . Palenie zioła , chlanie wódki , piwa to podstawa bo kasa jest . Są też fajne laski , które dają po-dupcyć . Dawaj Gabi do nas będziemy zioło palić codziennie , wódkę pić , piwo . Są też tacy co lubią klej wąchać . Super atmosfera na lokacji . Muzyka i balety od rana do rana . Często niewyspani do pracy chodzimy bo jak tu pracować jak impreza , chlanie i palenie non stop .

@Dawaj Gabi

Chyba dają po-dupcyć jak są porobione albo nie mają kasy na zioło

Kuba
@Gabrysia

Hej, mam 28lat planuję wyjazd na początku sierpnia, swoim autem. Mogę zabrać 2 osoby. Jeśli jesteś zainteresowana zapraszam do kontaktu: ewaimarchewa@gmail.com

Kuba
@Gabrysia

Zamieszkamy razem w pokoju. Będziemy się kochać co noc i będziemy zwiedzać Holandię bo nam Passata w Dieslu rocznik 1998.

Januszek
@Dawaj Gabi

Nie licz że zamkniesz się na klucz , tam pokoje bez klucza , Janusz juz po ciebie idzie ha ha

Paulina

Szukałam pracy na okres wakacyjny. Internecie natrafiłam na agencje E&A. Po krótkim rozeznaniu zaaplikowałam na jedna z ofert. Byłam miłe zaskoczona kiedy dość szybko się odezwali i umówiliśmy się na rekrutacje w formie zdalnej. Trochę formalności i zanim się obejrzałam byłam już w Andijk. Musze przyznać, ze poszło to naprawdę szybko, bez zbędnych problemów. Wyjazd zorganizowany i tak jestem tu od 1,5 miesiąca i udało się uzbierać zadowalająca sumę. Polecam

Jeśli ktoś podobnie do mnie ma doświadczenie jako operator wózka widłowego polecam wybrać ofertę w Oosterhout. Praca zmianowa, ale nie jest jakiś strasznie ciężko, a pieniądze musze przyznać ze dla mnie są okey. 13 euro na godzinę to wychodzi całkiem nieźle. Warto jest wybrać e&a, prywatna opieka medyczna to jest to na co trzeba zwrócić uwagę. Ze swojej strony zachęcam.

Helena
@Piotr

Nieźle to brzmi, a co powiesz o zakwaterowaniu? Jest ok? Płacisz z własnej kieszeni za mieszkanie czy firma to opłaca?

@Helena

Zakwaterowanie jest odpłatne także to jak dla wielki plus, a warunki są na prawdę przyjemne, czysto, dostosowane do podstawowych potrzeb. Krótko mówiąc z dobrym standardem mieszkaniowym. Jeśli się zastawiasz to ja z ci to serdecznie polecam :)

Mazur524

Ogólnie znajomi zachęcili mnie do wyjazdu z nimi za granice. Przez internet dotarliśmy do firmy e&a. Mieliśmy w czym wybierać. Ostatecznie we trójkę chcieliśmy rekrutować do Belgi, miejscowości Pittem jako ogrodnicy. W agencji bez problemu pomogli ogarnąć wszystkie papiery, język znamy dobrze wiec nie musieliśmy się niczym martwić. Praca fajna, mamy wolne niedziele. Jak ktoś chce na prawdę sobie dorobić to można wyciągnąć 11 h dziennie pracy. Kasę wypłacają do tydzień 69 € brutto, co daje od 450-600 € netto w tym czasie. Agencja jest do ciągłej dyspozycji taksę w razi jakichkowiek problemów dzwonimy.

Kornelia
@Mazur524

warto przeczytać. Mam podobne doświadczenia. Agencja dba o pracowników. Nie zauważyłam żadnych kwestii do których się można przyczepić. Przyjemna szybka rekrutacja i sprawne ogarnięcie niezbędnych dokumentów.

Szymon

Przez agencje E&A zatrudniłem się jaki pakowacz/etykieciarz w Venray przy zabawkach. Rekrutacja odbyła się szybko w formie zdalnej, pan rekruter zapytał o wykształcenie, doświadczenie, znajomość języka i kilka podstawowych informacji. Nic skomplikowanego, nie zostałem z niczym sam. Miejscówka ogólnie fajna, spokojna okolica także nie narzekam na jakieś hałasy lub tym podobne. Jeżeli chodzi o zarobki to na konto dostaje co tydzień 12 euro za przepracowaną godzinę. Mi się bardzo podoba.

Sebastian
@Szymon

ja się dołączam do tego. Razem ze znajomym jesteśmy tu od 4 tygodni. Ja niestety od tygodnia jestem niedysponowany, problemy zdrowotne. I tutaj chciałbym podkreślić, że agencja E&A zadbała o odpowiednie ubezpieczenie podczas pobytu. Otrzymałem należytą pomoc lekarską. Fajnie, że z takim problemem nie zostałem sam. Polecam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 806.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 417, z czego 146 to opinie pozytywne, 137 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A