Opinie o Havi Logistic w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Havi Logistic. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Havi Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havi Logistic w Tychy

Hm panowie jeżeli macie naprawde tak żle to proponije zgłosić sie do telewizji TVN UWAGA u nas po podobnym problemiem nastała miła praca i co wazne spokojna . Spróbujcie tylko nagrac pare sytułacji z ukrytych kamer i rozmów, ale co tam wasza firma góruje na rynku z mcd i bp wiec tvn lubi takie sytułacje . POZDRAWIAM

Ubek

te Wałęsa...bo zaraz parę gum dostaniesz na plecy...hehe a tak poważnie to zluzuj tu już temat jest zakonczony,już chłopcy się powyżalali.więc dajcie chłopakom z Tych się powypowiadać o swoich problemach z firmą.Pozdro

solidarnosć

magister - 2010-10-03 12:23:06 co wy wiecie na temat wspolnego szacunku miedzy kolegami?Zamiast trzymac sie razem,dwulicowosc i pycha... gdybyście znaleźli się w czasach komuny w stoczni gdańskiej.....polska dalej byłaby (usunięte przez administratora) przez komunistów prostaki ......a co drugi z Was byłby (usunięte przez administratora) ubekiem i [usunięte przez moderatora]....powodzenia !

Marian

Magister mów za siebie ..........

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Havi Logistic? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
magister

Aniołek

dokładnie albo popiszcie do siebie smsy ...

????

Panowie, dajcie sobie spok

może i sztywny

tak czasem mogę Cię pojechać między kartonami ....

może i sztywny - 2010-09-30 18:15:43 lepiej zróbcie konkretny remanent na magazynie mcd i przestancie wszystko ukrywać bo jak przyjdzie nowy kierownik i przejmie (usunięte przez administratora) po pkk; tsi; dpi to dostanie zawału a was wszystkich zamkną.... ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora)

Podpierda.lacz

Oszczędności, oszczędności to może[usunięte przez moderatora]zacznijcie od siebie i przestańcie jeździć firmowymi autami i lać firmową ropę. Najlepiej [usunięte przez moderatora]temu co ma najmniej i temu co w pojedynkę nie wygra z wami " Jak się nie podoba to do widzenia" czemu taka mała premia ? " bo tak musiało być " Gdyby tylko nie pracowało tu kliku frajer.ów i lamusów to magazyn by stanął a wasze gacie zrobiłby się ciężkie.Nie szanujecie ludzi więc będę [usunięte przez moderatora]wasze zasady ile tylko się da. Czepiacie się wszystkiego, a to że za długo na przerwie ( idź przerzuć parę ton a zobaczysz jaka to lekka i przyjemna praca. Sztywny miał okazję się wykazać to się zasapał bidulka składając 100 kartoników w czasie 3 godzin, później zapewne 3 dni leczył zakwasy) albo że składasz na długim wózku jedną paletę, [usunięte przez moderatora]jeśli w tym samym czasie składam dwie palety osobno co dwie naraz to w czym tkwi problem ??? Lokatory haha nie wiem czy kolega który wypowiadał się wcześniej miał okazję składać na suchym magazynie ale ustawienie towaru jest do[usunięte przez moderatora]. Nikt nie ustalił tego z magazynierami bo po co??? Nie mam czasu na wymienianie waszych [usunięte przez moderatora] zachcianek i pragnę tylko pozdrowić grono frajeró.w , [usunięte przez moderatora] farmazonów oraz pogratulować charakteru, poproście kolegów żeby Wam to wydrukowali bo śmie twierdzić , że jesteście takimi tumanami iż nie potraficie korzystać z komputera i tym bardziej neta. [usunięte przez moderatora] o którym już wcześniej wspomniał kolega, wielki do nieba a dureń jakich mało, pozwolę sobie krótko streścić Twoją historię , [usunięte przez moderatora] gdyby tylko więcej Ci zapłacili. Jak ktoś nie skacze przy tobie jak ...... to w twoim mniemaniu jest nierobem i trzeba na niego donieść. Przez Ciebie kilka osób złapało przypał bo tak przejąłeś się swoją rolą i popuściłeś wodze fantazji, że w kartę [usunięte przez moderatora] wszystko co było możliwe, pozostaje mi tylko pogratulować. Kolejna chorągiewka to[usunięte przez moderatora], [usunięte przez moderatora] się równo a teraz pała jes[usunięte przez moderatora]więc chodzi i pier.doli[usunięte przez moderatora] głupoty( " magazynierzy nie chcą się mnie słuchać, siedzą między regałami i nic nie robią") po czym lecisz do magazynierów i mówisz jak bardzo irytuje cię sytuacja na magazynie prościej mówiąc tu i tu liżesz [usunięte przez moderatora]Na koniec pragnę tylko dodać , że mam na końcu [usunięte przez moderatora] tą firmę ponieważ nie dam się traktować jak śmieć za parę groszy. Z góry przepraszam jeśli kogoś uraziłem oraz za swoje wulgaryzmy ale poziom mojej irytacji osiągnął punkt kulminacyjny.

kulfon

kolego inteligencie....czy tobie sie wydaje że magazynierzy pracujacy w tej firmie to szmaty do pomiatania? Myslisz ze magazyn bedzie składał 20 ton dziennie? po twoich wypowiedziach wnioskuje ze nie nalezysz do osób które składają na magazynie tylko jestes kolesiem od przynies podaj po zamiataj :) jezeli nie skladałes nigdy knajp to nie mysl sobie ze magazynierzy przezucają puste kartony.wiec wiecej szacunku. wyrzucac ludzi to jest komu ale zeby podziekowac za prace gdzie tonaz w sezonie szaleje to nie ma komu. A pracowników mozna znalezc wszedzie to prawda lecz ludzie z agencji mają (usunięte przez administratora) na normy, oni pracuja na godz. wiec nie piernicz głupot :)

dobrze

dobrze ze pisze coraz wiecej ludzi bo ta firma idzie w dziwnym kierunku - kolesiostwo i przyjmowanie swoich znajomych to gruba przesada

smiesznie sie robi w ...w warszawie

Nie zgodze sie ze pomysly sa chore , w koncu jakies sa! Lokacje w magazynie i porzedek ulatwia prace, nie tylko magazynierom ale i calej reszcie na innych szczeblach. Zgodze sie ze niektore decyzje nie sa przemyslane, ale nie moze byc tak by magazynierzy robili co chcieli i sami decydowali ile i jak beda pracowac, jakas dyscyplina byc powinna....rzeczywiscie jak przyjdzie sezon i nowa promocja to moze sie okazac ze ludzi bedzie za malo...ale rynek pracy w tym kraju akurat jest dosc elastyczny. Samo slownictwo jakiego uzywasz w swoich wypowiedziach swiadczy o Twojej jakosci i zapewne o jakosci Twojej pracy. Nie zauwazyles ze nie leca tylko magazynierzy, a zwalniani sa tez ludzie z biura - czy zwolniono kogos komu nie mozna bylo nic zarzucic ? Chyba NIE ! Bedzie ok jak nie tu to gdzie indziej, czas pokaze w jakim kierunku idziemy, raczej sie nie cofamy...z kasa mogloby byc lepiej rzeczywiscie, ale dobrze wiemy ze najgorzej nie jest. Chcialbys miec dookola samych takich ziomkow jak slynny wariat :) chyba nie .....

warszawa

teraz w tej firmie rządza 2 [usunięte przez moderatora]. wprowadzaja swoje jakies chore pomysły z poprzednich firm.[usunięte przez moderatora] premie i nikt nie wie za co.trzeba wkoncu cos z tym zrobic. w warszawie na jednej zmianie są juz same (usunięte przez administratora) a najwiekszy jeden ze zmianowych nie dosc ze pracuje krotko to (usunięte przez administratora) na pozostałe zmiany (usunięte przez administratora) frajer. A tak to czy koledzy z tychów pytanie do was ....podniosła wam sie podstawa wiecej niz 150zl bo u nas na magazynie mówia ze w tychach wywalczyli wieksze podstawy?

cala ta firma to jedna wielka pomyłka. w warszawie zwalniaja pracowników magazynu. lecą przewaznie ci dzieki którym ta firma istnieje a zostawiaja samych [usunięte przez moderatora]

anonim - 2010-09-26 15:21:08 Może i ten pierwszy dyrektor miał rację, ale pamiętaj kolego, że zwolnią jeszcze kilka osób, które [usunięte przez moderatora] - pany na magazynie

Może i ten pierwszy dyrektor miał rację, ale pamiętaj kolego, że zwolnią jeszcze kilka osób, które "zęby zjadły" i przyjmą swoich kolesiów - ziomków. A co jest u nas?[usunięte przez moderatora]! Święte krowy, które mogą wszystko!!!

anonim - 2010-09-22 06:32:20 jaki problem ? - 2010-09-21 20:09:30 Niską masz o sobie opinie, gdyby nie robole biuro by nie brało pensji zawsze to powtarzał pierwszy drektor[usunięte przez moderatora]....jak ktoś chciałby coś zrobić to by zrobił....słaby angielski? Wszytko można przetłumaczyć....wystarczy opisać kolesiostwo jakie robi się w Warszawie, to ze bez szacunku zwalnia się ludzi którzy zjedli zęby w tej firmie takich jak dpi czy tsi jeszcze trochę to pozbędą się zki. Myślisz ze na kogoś takiego jak pbk nie znajdzie się bat? Jak wszystkich zwolnią sam zakasa rękawki .....razem z ziomkiem pik - em. Solidarność :) to podstawa ! Sami się wykończą już wkrótce! wreszcie jest sedno sprawy! swiete słowa, co Logpol zbudował w 12 lat, 2 "młode wilki" zniszczą w 12 miesięcy...

jaki problem ? - 2010-09-21 20:09:30 Niską masz o sobie opinie, gdyby nie robole biuro by nie brało pensji zawsze to powtarzał pierwszy drektor [usunięte przez moderatora].jak ktoś chciałby coś zrobić to by zrobił....słaby angielski? Wszytko można przetłumaczyć....wystarczy opisać kolesiostwo jakie robi się w Warszawie, to ze bez szacunku zwalnia się ludzi którzy zjedli zęby w tej firmie takich jak dpi czy tsi jeszcze trochę to pozbędą się zki. Myślisz ze na kogoś takiego jak pbk nie znajdzie się bat? Jak wszystkich zwolnią sam zakasa rękawki .....razem z ziomkiem pik - em. Solidarność :) to podstawa ! Sami się wykończą już wkrótce! wreszcie jest sedno sprawy!

jaki problem ?

Niską masz o sobie opinie, gdyby nie robole biuro by nie brało pensji zawsze to powtarzał pierwszy drektor[usunięte przez moderatora]...jak ktoś chciałby coś zrobić to by zrobił....słaby angielski? Wszytko można przetłumaczyć....wystarczy opisać kolesiostwo jakie robi się w Warszawie, to ze bez szacunku zwalnia się ludzi którzy zjedli zęby w tej firmie takich jak dpi czy tsi jeszcze trochę to pozbędą się zki. Myślisz ze na kogoś takiego jak pbk nie znajdzie się bat? Jak wszystkich zwolnią sam zakasa rękawki .....razem z ziomkiem pik - em. Solidarność :) to podstawa ! Sami się wykończą już wkrótce!

Zostaw merytoryczną opinię o Havi Logistic - Tychy

• Jak się pracuje w Havi Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Havi Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havi Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Havi Logistic