Isuzu Motors Poland

Tychy

Opinie o Isuzu Motors Poland

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w firmie? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy, zakładki 'Aktualności': http://www.isuzu.com.pl/marka/aktualnosci A Wy jakie macie doświadczenia z firmą?

4rtg
użytkownik zarejestrowany

@dropka no to mowisz ze mimo wszystko dziaja na takich samych zasadach co potrzednio? pewnie jest tez tak ze zostali ci sami pracownicy stad zapewne jest brak jakichkolwiek ogloszen z ofertami pracy od nich pewnie..chociaz moze sie jednak cos pojawi..

jacek
użytkownik zarejestrowany

no właśnie mi się wydaje, że wszystko nie jest tak tutaj do końca napisane, bo zastanawiam się dlaczego nikt nie napisze teraz o zarobkach jakie można otrzymać pracując u nich.. zastanawiam jak to wszystko wygląda u nich w firmie jak możecie to opiszcie czy mozna się na przykład dogadać z szefem jeszcze.

ojgen
@jacek 18.12.2014, 18:01

jak rozumiesz dogadanie sie z szefem w korporacji gdzie wszystko jest ustalone ?

Anonim
użytkownik zarejestrowany

Jest jakieś ubezpieczenie w Isuzu Motors Poland Tychy?

zainteresowany pracą w Ispolu

Podobno firma ma być postawiona w stan likwidacji z końcem przyszłego roku. Ma to związek z wejściem w życie normy emisji spalin Euro 6. Czy warto wiązać się z tą firmą?

Wtajemniczony

Zdecydowanie na wózku lepiej. Montażu nie polecam. Na maszyningu praca na głowicy może na poczatku wydawac się ciężka ale jest duża swoboda w pracy w porównaniu do montażu. Maszyning camcarnier to lżejsza i przyjemniejsza praca od głowicy (części są lekkie).

emigrantka

jestes kretynem, ktory wychwala firme, ktora nie jest tego warta. Moj maz pracowal w tej firmie do 2005 r i zabrali mu zdrowie. Wymyslil nawet z dwoma kolegami maszyne, ktora miala usprawniac prace operatorow. Co dostali za to uscisk dloni Japonczyka, dyplom i walizke narzedzi, a pol roku pozniej wypowiedzenia, bo nie chodzili na paintballa z kierownikiem i nie zgodzili sie na nowe umowy, ktore okradaja ich z zarobkow i zrownuja starych pracownikow z tymi z adecco. Teraz jestesmy za granica i pracujemy dla miedynarodowej firmy, mniej stresu, dobre zarobki, czas dla rodziny, nawet moj maz troche przybral na wadze, bo jak pracowal dla Isuzu to byl z niego szkielet. Ta firma nie docenia dobrych pracownikow, tylko lizusow. To byla dobra firma na poczatku jej zalozenia, jak zarzadzajacymi byli tylko i wylacznie Japonczycy, jak do wladzy dostali sie Polacy tak i firma stala sie (usunięte przez administratora) i dnem. Racje ma ten co pisze, to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , a szczegolnie teraz jak rekrutacja jest przez adecco. No ale wiem, ze wy w Polsce nie macie za duzego wyboru z praca i musicie przyjmowac do wam daja. Bo w Polsce ludzi traktuje sie jak tania sile robocza...

pracuje tam zaledwie kilka dni wiec nie moge za wiele powiedziec. zarobki jak to w polsce hahaha tragedia nie jest ale moglo byc znacznie lepiej za taka prace. ludzi sa raczej ok (zalezy na kogo sie trafi) atmosfera spoko tylko ze troche wyglada to jak (usunięte przez administratora) a na awans nie ma mowy! jedyny wielki minus ktory zauwazylem juz w drogim dniu pracy to zero zogranizowania: mowia ci ze nastepny dzien beda nadgodziny albo 2 albo 3h;] przychodzisz do pracy 2h przed koncem (planowo) zmiany mowia Ci ze jednak niema nadgodzin pytasz sie co z kolejnymi dniami (bo np dojezdzasz przewozem i musisz zalatwic sobie transport w razie nadgodzin. Przeciez o 1 w nocy autobusy nie jezdza) oni Ci odpowiadaja \"niewiadomo, okaze sie jutro pod koniec zmiany\"

łatwiej w totolotka trafic 6 niz dostac sie na utrzymanie ruchu.

witam mógłby mi ktoś coś powiedzieć na temat pracy elektryka na utrzymaniu ruchu w isuzu? z góry dzięki.

Pracując w ISUZU nie masz perspektyw życiowych, bo w każdej chwili mogą Cię zwolnić.

Przyjąłem się tam wczoraj, ale już podziękowalem... Dla mnie jest to praca tylko i wyłącznie dla desperatów, nie mających wykształcenia. 80% stanowią ludzie z agencji pracy tymczasowej ( Man power, Adecco ). Żalosny zakład.

Przez 1,5 roku* będziemy się meczyć przez pośredniaka, o ile nam przedłużą..

NadziejaMatkąGłupich

Anonim - 2010-10-18 22:35:01 Mi przedłużają umowy co miesiąc, a inni dostali już do końca roku. To mnie denerwuje w kwietniu się przyjąłem oczywiście przez pośredniaka i dziś słysze że w styczniu będą zwolnienia!!! Wkurzam się tym że mogę stracić te robotę i znowu będe musiał od nowa gdzieś w jakieś durnej firmie się męczyć, miałem nadzieję zę jak już się przyjąłem to będe pracował conajmniej kilka lat. Zakład jest najlepszym zakładem w jakim od 1996r pracowałem pod każdym względem. Niestety Isuzu w Tychach to dziedzina motoryzacji która jest uzależniona od stanu PL gospodarki a ta nie jest obiecująca, wiec trzeba żyć w tym stresie, można stracić te prace.

Anonim

doAni

Kto by nie chciał bez pośrednika... teraz tylko przez pośrednika, przerobisz rok bez wpadki i przejdziesz pod firme

Ania&M&M

A jak można złożyć podanie jest jakiś mail, tyle ze nie chce przez pośrednika

Bolo

Super firma, super ludzie... Kto narzeka jest (usunięte przez administratora) :)

Pracownik AdeCCo

Naprawdę trzeba im przyznać, bardzo dobrze zorganizowany zakład. Profesjonalnie podchodza do pracowników, bardzo miła atmosfera, porządni ludzie. nikt nikogo nie obgaduje... Naprawdę miło jest pracować w tak dobrej firmie. Zarobki oczywiście też porównywalne z FIATem ( bez sobót )

Jaca

a są przyjęcia na wózek?Jest tam 4-brygadówka?

w isuzu lepiej pracować na produkcji czy na wózku widłowym? które stanowisko lepsze waszym zdaniem?

niezadowolony

nie sposob sie dostac - jedynie przez firmy zewnetrzne typu adecco. ale wtedy zarobki bez rewelacji. no, chyba ze jest sie specjalista z jezykiem, to mozna sie starac do biur...

hjk

a jak sie tam mozna dostac? niegdzie nie ma ofert pracy...

Płacą dobrze ale trzeba liczyć się z tym, że można wszystko inne stracić np:rodzinę!

Zostaw opinię o Isuzu Motors Poland - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Isuzu Motors Poland