Opinie o Isuzu Motors Poland w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Isuzu Motors Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Isuzu Motors Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Isuzu Motors Poland w Tychy

Asia Nowy wpis

Hej, no właśnie też czytam, że firma zamknęli no i nie ma po co szukać tu pracy. Czy jak firma się zamykała, to z jakim wyprzedzeniem ludzie wiedzieli, że stracą pracę? Chodzi mi, czy dawali info, aby zacząć szukać czegoś nowego, bo ie ma tu przyszłości??

Montaż Turbo Nowy wpis

Pracowałem tam od 1998 roku do zamknięcia. Wspominam ten czas jako ok poza ostatnimi 3 latami. Chciałem zwrócić honor związkowcowi Arkowi.P. Choć wtedy twoje teorie wydwawały mi się dziwne i nie darzyłem Cię zbyt wielką sympatią , historia pokazuje że patrzyłeś dalej i szerzej i jako jedyny miałeś rację. Szkoda że wtedy nie słuchaliśmy byłoby dziś inaczej. Pozdrawiam wszystkich kolegów i koleżanki z line Bi C . Życzę udanych wakacji .

Renata Nowy wpis

Widzę, że firma jest zamknięta na stałe i nie ma tu aktualnych opinii, więc to chyba prawda? A kto wie co było powodem zamknięcia i jak zostali potraktowani pracownicy, wszystkim zostało wszystko wypłacone? Nie ma szansy na ponowne otwarcie firmy?

Marine

Witam wszystkich pracowników Isuzu a szczególnie tych starszych, pracowałem w tej firmie prawie od jej powstania przez ponad 10 lat początki były naprawdę fajne kasa, atmosfera no i ludzie. Potem wszystko zaczęło się powoli walić zaczynając od pierwszych zwolnień grupowych gdzie załogę to podzielilo i zaczęło się wazelinowanie co to oznacza to każdy wie. Ale mimo tego dość miło wspominam współpracę z tą firmą, obecnie pracuję w transporcie międzynarodowym (TIR) a zarobki mam cztero lub pięciokrotnie wyższe i nie grozi mi utrata pracy bo kierowców C+E brakuje coraz więcej. Pozdrawiam były pracownik działu Marine (starsi pracownicy napewno pamiętają produkcję silników do motorowek) a przy okazji wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się świat.

dziadek Nowy wpis
@Marine

Też pracowałem od 1999 do 2010 tez wspominam dobrze ten zakład, pozdrawiam wszystkich

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Isuzu Motors Poland spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Isuzu Motors Poland?

Kariera

Nie idź tam !! Tam robią same jednojajeczne tchórze !!! Pokazali to jak zamykali ich w 2015 roku

Przestrzegam!!

O Znów zatrudniają na towarową 50 do Opla tak po skrócie nowy pracownik pracujący na tym samy stanowisku pracy co stary robiący ta sama robotę ma mniejsza stawkę około 1500-2000 netto-Brak perspektywy zmiany mimo obiecanek.Pracownicy zatrudnieni bez pośrednio pod Oplem strasznie się śmieją z tych nowo zatrudnionych bo oni są na chwile za tak małe pieniądze.Pozdrawiam

Dzej
@Przestrzegam!!

Czyli teraz są szukani pracownicy typowo sezonowi? Przez pośrednictwo pracy jest podobno zadowalająca stawka. Podobno dobre opinie są na temat tego zakładu. Jak to wypośrodkować??

Załoga GI

Pracowałem w zeszłym roku naobiecywali ty że HEJJJ premie,wczasy,dodatki,13 itp grupa niedostała nic traktowanie grupy jak obywatel z Afryki nie obrażając Afryki po paru miesiącach bez skrupułów wszyscy poszli na zielona trawę czy ktoś był dobry czy nie po prostu potrzebowali załatać DZiure mała nadwyżka produkcyjna przez parę miesięcy.Widzę że w tym roku to samo znów szukają JELENI zaczynają zatrudniać Nie polecam.

Marianna

@Marine a z czego wynikło to pogorszenie warunków pracy> Wiesz coś może? Jak kierowcom się tu żyje?

Czy pracodawca Isuzu Motors Poland motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

pracował

Tak Batem.

zzz

szkoda

Alicja

Może ktoś z Was chciałby podzielić się swoimi wrażeniami ze współpracy z firmą Isuzu Motors Poland? Informacje na temat aktualnej rekrutacji również są bardzo ważne dla potencjalnych kandydatów. Odpowiedź na to pytanie może okazać się naprawdę pomocna dla innych użytkowników.

Gołąbek Pokoju
@Alicja

Firma Isuzu Motors Polska nie istnieje już od dobrych paru lat więc raczej trudno będzie ci naleźć opinie i informację o rekrutacji do tej formy.

Alicja

Chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w firmie? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy, zakładki 'Aktualności': http://www.isuzu.com.pl/marka/aktualnosci A Wy jakie macie doświadczenia z firmą?

4rtg

@dropka no to mowisz ze mimo wszystko dziaja na takich samych zasadach co potrzednio? pewnie jest tez tak ze zostali ci sami pracownicy stad zapewne jest brak jakichkolwiek ogloszen z ofertami pracy od nich pewnie..chociaz moze sie jednak cos pojawi..

jacek

no właśnie mi się wydaje, że wszystko nie jest tak tutaj do końca napisane, bo zastanawiam się dlaczego nikt nie napisze teraz o zarobkach jakie można otrzymać pracując u nich.. zastanawiam jak to wszystko wygląda u nich w firmie jak możecie to opiszcie czy mozna się na przykład dogadać z szefem jeszcze.

ojgen
@jacek

jak rozumiesz dogadanie sie z szefem w korporacji gdzie wszystko jest ustalone ?

Jest jakieś ubezpieczenie w Isuzu Motors Poland Tychy?

zainteresowany pracą w Ispolu

Podobno firma ma być postawiona w stan likwidacji z końcem przyszłego roku. Ma to związek z wejściem w życie normy emisji spalin Euro 6. Czy warto wiązać się z tą firmą?

Wtajemniczony

Zdecydowanie na wózku lepiej. Montażu nie polecam. Na maszyningu praca na głowicy może na poczatku wydawac się ciężka ale jest duża swoboda w pracy w porównaniu do montażu. Maszyning camcarnier to lżejsza i przyjemniejsza praca od głowicy (części są lekkie).

emigrantka

jestes kretynem, ktory wychwala firme, ktora nie jest tego warta. Moj maz pracowal w tej firmie do 2005 r i zabrali mu zdrowie. Wymyslil nawet z dwoma kolegami maszyne, ktora miala usprawniac prace operatorow. Co dostali za to uscisk dloni Japonczyka, dyplom i walizke narzedzi, a pol roku pozniej wypowiedzenia, bo nie chodzili na paintballa z kierownikiem i nie zgodzili sie na nowe umowy, ktore okradaja ich z zarobkow i zrownuja starych pracownikow z tymi z adecco. Teraz jestesmy za granica i pracujemy dla miedynarodowej firmy, mniej stresu, dobre zarobki, czas dla rodziny, nawet moj maz troche przybral na wadze, bo jak pracowal dla Isuzu to byl z niego szkielet. Ta firma nie docenia dobrych pracownikow, tylko lizusow. To byla dobra firma na poczatku jej zalozenia, jak zarzadzajacymi byli tylko i wylacznie Japonczycy, jak do wladzy dostali sie Polacy tak i firma stala sie (usunięte przez administratora) i dnem. Racje ma ten co pisze, to (usunięte przez administratora) , a szczegolnie teraz jak rekrutacja jest przez adecco. No ale wiem, ze wy w Polsce nie macie za duzego wyboru z praca i musicie przyjmowac do wam daja. Bo w Polsce ludzi traktuje sie jak tania sile robocza...

pracuje tam zaledwie kilka dni wiec nie moge za wiele powiedziec. zarobki jak to w polsce hahaha tragedia nie jest ale moglo byc znacznie lepiej za taka prace. ludzi sa raczej ok (zalezy na kogo sie trafi) atmosfera spoko tylko ze troche wyglada to jak (usunięte przez administratora) a na awans nie ma mowy! jedyny wielki minus ktory zauwazylem juz w drogim dniu pracy to zero zogranizowania: mowia ci ze nastepny dzien beda nadgodziny albo 2 albo 3h;] przychodzisz do pracy 2h przed koncem (planowo) zmiany mowia Ci ze jednak niema nadgodzin pytasz sie co z kolejnymi dniami (bo np dojezdzasz przewozem i musisz zalatwic sobie transport w razie nadgodzin. Przeciez o 1 w nocy autobusy nie jezdza) oni Ci odpowiadaja \"niewiadomo, okaze sie jutro pod koniec zmiany\"

łatwiej w totolotka trafic 6 niz dostac sie na utrzymanie ruchu.

Zostaw merytoryczną opinię o Isuzu Motors Poland - Tychy

• Jak się pracuje w Isuzu Motors Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Isuzu Motors Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Isuzu Motors Poland
3.1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Towarowa 50
    43-100 Tychy