Ferox Energy Systems Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Ferox Energy Systems Sp. z o.o.

Iza

Czy w poprzednich warunkach firma Ferox Energy Systems oferowała na stanowisku MECHANIK/ELEKTRYK/AUTOMATYK SERWISU stabilne zatrudnienie,atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon), zagraniczne szkolenia specjalistyczne, możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych? Bo w zakładce Kariera na stronie pracodawcy widzę takie i jako, że nie odpowiedzieliście na moje wcześniejsze pytanie to jestem ciekawa czy tak było też wcześniej?

Iza

Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy w ostatnim czasie zaszły w tej kwestii jakieś zmiany? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne. Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do Ferox Energy Systems?

k

mysle ze jeżeli ktoś by chciał się zatrudnić na takim stanowisku to przecież musi mieć jakies pojecie o tym

wewe

a znacie się choć trochę na technologii zeby o tym rozmawiać??

Martinez

Pół roku temu starałem się o pracę w tej firmie na stanowisko inżyniera ds. kogeneracji. Prezes, który mnie przesłuchiwał, był bardzo sympatyczny i konkretny. Jednak nie udało mi się pozytywnie przejść rozmowy kwalifikacyjnej, bo wyłożyłem się na tłumaczeniu z polskiego na angielski w temacie układów kogeneracyjnych, tak mi się wydaje. Potrzebują pracowników z angielskim technicznym na poziomie zaawansowanym.

Zostaw opinię o Ferox Energy Systems Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ferox Energy Systems Sp. z o.o.