Opinie o Groy Group Maria Groyecka-Wierzchowska w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Groy Group Maria Groyecka-Wierzchowska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Groy Group Maria Groyecka-Wierzchowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Groy Group Maria Groyecka-Wierzchowska w Katowice

Małgorzata

Bardzo dobrze mi się pracuje u tego pracodawcy i to od dłuższego czasu. Nie ma problemów z wypłatą wynagrodzenia, a jeśli się człowiek postara, to i fajną premię można zgarnąć. Dużym plusem jest fakt, że po zaliczeniu okresu próbnego (tj. jeśli ma się pojęcie o pracy tłumacza i dobrze się ją wykonuje) szybko dostaje się umowę o pracę. Dobra praca jest też doceniania i można dość szybko awansować na wyższe stanowisko. Kolejnym plusem jest dostęp do bardzo dobrych narzędzi tłumaczeniowych i branie pod uwagę opinii pracownika na temat tego, jak się na nich pracuje. Jednym słowem: polecam!

Czy pensja z oferty pracy dla tłumacza języka słowackiego wciąż obowiązuje? Ogłoszenie ma kilka lat i oferowali widełki 3500 - 4500 zł brutto za cały etat na UoP. A obecnie? Czy za tak niespotykany język w PL można zarobić więcej? Albo na B2B dają więcej kasy netto?

Ktokolwiek Nowy wpis

Bardzo cenię sobie pracę u tego pracodawcy. Pracuję prawie rok , zdalnie. Wypłata zawsze na czas. Jeśli się starasz to i fajną premię możesz wyciągnąć :) Umowa tak naprawdę jaka chcesz. Same plusy ! POLECAM

Alutka Nowy wpis
@Ktokolwiek

Ale pozytywny wpis. Zdradzisz w jakich kwotach te fajne premie, zastanawiam się czy to kilka czy kilkanaście stówek bo brzmi naprawdę nieźle...

Karinka 98 Nowy wpis

Nie wiem skąd bierze się negatywna opinia o firmie no ale cóż, zawsze znajdzie się ktoś kto musi złośliwie skomentować. Pozdrawiam Groy Team .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Groy Group Maria Groyecka-Wierzchowska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
M

Pracuję w firmie prawie dwa lata i jestem zadowolona z tej współpracy. Warunki pracy są przejrzyste, z logiczną ścieżką rozwoju. Praca zdalna przebiega bez problemów, wprowadzane są udogodnienia i nowe rozwiązania. Kontakt z pracodawcą, przełożonymi i współpracownikami jest łatwy i przyjemny.

Annniiaaa

Według mojej opinii pracodawca godny polecenia, zachęcam do aplikowania.

Pracowałam/em w administracji firmy. Szef to zarozumiały (usunięte przez administratora) który nie szanuje ludzi. Nie polecam !!!

Olga

Czy przez brak szacunku masz na myśli także problemy z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia, o którym tu mowa w innych opiniach? Czy inne aspekty również wpłynęły na twoją opinię i jakie? Chciałabym się także dowiedzieć na jakich umowach pracują pracownicy biurowi, podpowiecie?

Najgorszy pracodawca z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Pomijam niskie zarobki, zgodziłam się na nie w imię złapania trochę doświadczenia w branży tłumaczeniowej. Brak przeszkolenia "świeżaków" - masz CATa i tłumacz. (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że nigdy więcej nie trafię na tak okropnego pracodawcę. Nie polecam pracy tam ani tym bardziej wspierania tego (usunięte przez administratora)pracodawcy zlecając im tłumaczenie.

Sylwia

No to teraz pytanie, bo niby tego przeszkolenia nie było, a napisałaś, że przyszłaś tu po doświadczenie. Pomijając całą tę okropną sytuację z pieniędzmi to jak oceniasz ten aspekt doświadczenia właśnie? Udało się coś jednak mimo wszystko wynieść?

Anonimowy

Potwierdzam:) Mam wrażenie, że kuszą ludzi na ładne oczy bo nic innego nie oferują. W ogłoszeniu na (usunięte przez administratora)widnieje informacja, że chcą tłumaczyć lepiej, taniej, a odnoszę wrażenie że patrzą tylko i wyłącznie na pieniądze. Dodatkowo nie zliczę ile razy odmówiono tłumaczenia gdyż wycena była 2x wyższa niż w innych biurach. Osobiście - nie polecam.

Sylwia
@Anonimowy

A dlaczego aż dwa razy? Co w tym tłumaczeniu miałoby być lepszego niż u konkurencji?

nick
@Sylwia

@Sylwia - A co można innego wynieść z tego doświadczenia? Chyba tylko to, żeby zachować ostrożność w szukaniu podobnej pracy. Dlaczego wchodzisz tutaj i zadajesz takie głupie pytania?

B2B

Potwierdzam wieczny problem z płatnościami. Ja doczekałam się uregulowania należności dopiero po otrzymaniu nakazu sądowego.

Iwona
@B2B

To ile to trwało? I po nakazie sami zapłacili czy komornik dopiero ściągał? Z nicku wygląda że pracowałeś na umowę b2b? Jakie warunki poroonowali?

Firma-januszex. Zapłacą pod warunkiem pozytywnie zweryfikowanej pracy przez korektora. W przeciwnym wypadku możesz swoją pracę potraktować jako wolontariat.

emma

czy dotyczy to umowy o pracę czy dorabiania jako freelancer???

nick
@emma

Dotyczy konkretnie umowy-zlecenie. Nie wiem jak jest w innych przypadkach.

Helena
@nick

A czy prace można wykonywać zdalnie czy jaki jest system?

dangor

Zdziwiłam nie negatywna weryfikacja próbki, którą przed wysłaniem konsultowałem z nativem. Dziwne.

Natalia
@dangor

Co było z nią nie tak? Na umowie wcześniej nie było wzmianki o tym, że wynagrodzenie jest za efekt?

Polecam Pracodawcę :) Pracuję w firmie 2 lata i nie mogę zgodzić się z negatywnymi komentarzami. Szefostwo i zgrany zespół pracowników tworzy przyjazną rodzinną atmosferę. Ludzkie podejście do pracowników. Elastyczne godziny pracy. Wynagrodzenie w satysfakcjonującej i zgodnej z ustaleniami wysokości jest wypłacane w terminie.

kandydat
@Ewa

pytanie, co Cię satysfakcjonuje, dla jednego to będą 2 tyś na rękę, dla innego 5 tyś ;-)

Pracuję dla firmy Groy od kilku miesięcy (w pełni online) i jestem z tej współpracy zadowolony. W trakcie tego okresu wdrożono niezbędne zmiany w sposobie przydzielania tłumaczeń i komunikacji, przez co nasza praca przebiega sprawnie i jest dobrze zorganizowana. Zarówno przełożeni, jak i współpracownicy są bardzo mili i uprzejmi. Nie wiem, skąd tu tyle niepochlebnych opinii, jednak osobiście nigdy nie doświadczyłem żadnych nieprzyjemności.

@77

Z tą komunikacją to bym nie powiedziała. Odpisują z dużym opóźnieniem.

kandydat
@77

jakie zarobki na jakim stanowisku? Bo to, że ktoś jest miły w pracy to jednak nie wszystko ;-) Myślę, że większość z osób, które tutaj zaglądają interesują przede wszystkim kwestie zarobkowe

Kandydat - pytanie o podwyżki

Aktualnie jakąś ofertę pracy na tłumacza angielskiego dali, ale zarobki niskie 3000-4000 zl brutto, jak na specjalistę to jest bardzo mało. W innym biurze tłumaczeń oferowali mi raz 4000 zl netto na start.. Czy są tu osoby, które tak zaczynały i po jakim czasie podwyżki dostały (jeśli w ogóle)? Bo nie chce mi się wierzyć, że ci wszyscy ludzie poniżej, którzy tak chwalą współpracę z tą firmą, są zadowoleni z wypłaty rzędu 3-4 tyś. brutto.

Małgorzata

Mam wyłącznie pozytywne doświadczenia. To moja pierwsza całkowicie zdalna praca, ale wszystko, w tym kontakt z przełożonymi i managerami projektów przebiega sprawnie i bezproblemowo. W pracy panuje miła i sympatyczna atmosfera, a elastyczne godziny pracy są zdecydowanym plusem. Nie doświadczyłam żadnych problemów, które przewijają się w negatywnych komentarzach. Zdecydowanie polecam pracodawcę!

@Małgorzata

Nie ma elastycznych godzin. Godziny pracy są takie jak w normalnym biurze, z tą różnicą, że to samo robisz w domu.

emma
@Małgorzata

Czy pracujesz na pełny etat z umową o pracę? Jesteś zadowolona, trzymają terminów wypłaty wynagrodzenia? Bo widzę tu rózne opinie..

Umowa o pracę-pytanie

Pytanie do tłumaczy zatrudnionych na umowę o pracę zdalną. Czy umowa o pracę jest satysfakcjonująca? Czy pracujecie rzeczywiście 8 godzin dziennie, czy może jednak wymagają darmowych nadgodzin? Czy godziny pracy są ustalane z góry, czy może jest pewna elastyczność? Np. ktoś pracuje kilka godzin do południa, a resztę wieczorem, jak mu wygodniej?

M

Bardzo dobry pracodawca, bardzo jasne zasady i świetna atmosfera. Jeśli chodzi o informacje dot. braku odpowiedzi w przypadku wysłania próbki - wydaje mi się, że jeżeli osoby rekrutujące dostają 50 czy więcej CV i próbek, które im nie pasują, to nawet nie koniecznie jest czas na rozwinięte i pełne wyjaśnienia i rozmowy.

Szanowni słabi tlumacze, zamiast wylewać hejt na tym forum proponuję podszkolić swoje umiejętności by Wasze kompetencje były równe ludziom, którzy pracują z nami wiele lat. Dobry tłumacz ma dużo pracy i nie ma czasu pisać takich bzdur. Pracodawca godny polecenia ????

Szanowny Pracowniku, opinie negatywne mogą być z różnych przyczyn. Komuś może nie odpowiadać system pracy, jaki się tu proponuje i się tam nie odnajdzie. Mnie, przykładowo, nie odpowiada praca pod dużą presją czasu i praca od... do. Ale co kto lubi. Dobry tłumacz to niekoniecznie tylko ten, który odnajduje się w takim systemie.

Mam bardzo pozytywne doświadczenie pracy zdalnej dla tego pracodawcy. Wynagrodzenie zgodnie z umową i zawsze na czas. Dobry kontakt z przełożonymi i project managerami, podmiotowe podejście do pracownika i wsparcie w razie problemów technicznych; intuicyjny w obsłudze CAT. Podczas szkolenia wstępnego bardzo się stresowałam, bo miałam niespodziewany problem z Internetem, ale stres został rozładowany dzięki wyrozumiałości i spokojowi osoby prowadzącej szkolenie, bez niepotrzebnej presji czy uszczypliwych uwag:) Zdecydowanie polecam:)

Anastazja

Groy Group jako pracodawca - super i polecam! Świetna atmosfera w zespole, każdy jest miły, otwarty, chętny do pomocy. Komunikacja w firmie na bardzo wysokim poziomie. Jasno wytyczone cele, zadania i sprecyzowane zasady współpracy. Intensywne szkolenie dla nowych pracowników i przejrzysta ścieżka kariery. Idealne godziny pracy. Satysfakcjonujące wynagrodzenie. Wymarzone miejsce pracy! :)

Miła atmosfera, wspaniały zespół, polecam z całego serca! :)

Polecam! Tłumaczenia dobrej jakości, w terminie, a do tego atrakcyjne ceny. Rzadko się to zdarza. Do tego miła obsługa, a korzystałam z już z wielu biur, więc ma porównanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Groy Group Maria Groyecka-Wierzchowska - Katowice

• Jak się pracuje w Groy Group Maria Groyecka-Wierzchowska?

Zobacz opinie na temat firmy Groy Group Maria Groyecka-Wierzchowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Groy Group Maria Groyecka-Wierzchowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Groy Group Maria Groyecka-Wierzchowska
3.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • 1 Maja 9 lok. 4
    40-224 Katowice