Opinie o Havi Logistic w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Havi Logistic. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Havi Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havi Logistic w Tychy

taki problem

no i co to da, że paru roboli się poskarży?Jeszcze usłyszymy, że jak nie pasuje to .... A poza tym, to nie wiem czy ktoś zna na tyle angielski żeby coś napisać? Jaki będzie efekt?Pewnie nic z tego nie wyjdzie.

jaki problem ?

Chcecie się poskarżyć, poruszyć ważne sprawy, coś zmienić? Piszcie do nich: Luca Gnecco (Przewodniczący), Haluk Ilkdemirci na stronie Havi są odpowiednie linki kontaktowe .......po co się tu wyżywać?

pracownik - 2010-09-18 22:15:51 kazdy po trochu tworzy atmosfere czyli warto spojrzec tez na siebie a nie tylko na innych myśle że to zły przykłąd...bo patrzac pod kątem własnych zasad życiowych...to atmosfera jest naprawdę po[usunięte przez moderatora]

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Havi Logistic? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Controlling Specialist
SMART-HR
Brat pitt z Włoszczowej

były żołnierz - 2010-09-13 20:37:52 Biedaczki..hi hi , a w której firmie jest tak jak u Was ? 1-dofinansowanie do książek 2-bony świąteczne 3-paczki na mikołaja 4-13 pensja 5- w razie choroby dofinansowanie bezzwrotne 6-piknik + zabawa karnawałowa ( raz zamieniono na wyjazd F1 do Węgier ) Niby tak źle a kto może to znajomego ściąga do pracy . Widać że za (usunięte przez administratora) tęsknicie...buhaahaa. Jak pracował to to każdy po nim jeździł..a On po nas. .. A ja i tak mam lepiej , bo żaden (usunięte przez administratora) nie liczy mi keysów... Pozdrawiam a zapomnieliście jeszcze o innych fajnych punktach... 7- obcinana premia gdy jest sie na zwolnieniu 8-nie jasny system wynagradzania 9-piknik nie wiadomo dla kogo(chyba dla biura bo robole w godzinach 11-15 w sobote są w pracy) 10-13 pensja której zapewne w tym roku ze względu na politykę oszczędności możliwe nie bedzie..(lub robolą będzie ostro okrojona) 11- tłumaczenie sie z pożyczek od firmy "na co i poco" 12-za paczki...zabierają podatek ,za książki podatek... 13-oprocentowane pożyczki..mniej niż w providencie no ale zawsze... 14- najważniejszy punkt...atmosfera do bani.... ale i tak mi się podoba :) póki w miarę zarabiam ps nie ma się co jarac taki socjal to teraz standard

zolnierz nie z leszczyn

były żołnierz - 2010-09-13 20:37:52 Biedaczki..hi hi , a w której firmie jest tak jak u Was ? 1-dofinansowanie do książek 2-bony świąteczne 3-paczki na mikołaja 4-13 pensja 5- w razie choroby dofinansowanie bezzwrotne 6-piknik + zabawa karnawałowa ( raz zamieniono na wyjazd F1 do Węgier ) Niby tak źle a kto może to znajomego ściąga do pracy . Widać że za (usunięte przez administratora) tęsknicie...buhaahaa. Jak pracował to to każdy po nim jeździł..a On po nas. .. A ja i tak mam lepiej , bo żaden (usunięte przez administratora) nie liczy mi keysów... Pozdrawiam 1-dofinansowanie do książek 2-bony świąteczne 3-paczki na mikołaja 4-13 pensja 5- w razie choroby dofinansowanie bezzwrotne 6-piknik + zabawa karnawałowa ( raz zamieniono na wyjazd F1 do Węgier ) 7- pączki na "tlusty czwartek' 8-wyzerka przed wielkanoca i bozym narodzieniem 9-kirsy na wozki oplaca firma, tym z biura jakies inne kursy i angielski 10-dziennie posilki dla wszsytkich, nie tylko tych co na mrozie skaldaja kejsy (nie wnikam co do jakosci) 11-fundusz sportowy, niby tylko 380zl na rok, ale zawsze kasa 12-nieoprocentowane pozyczki

magazynier

Święte słowa kolego. Socjal jest wypasiony. Ale atmosfera jest (usunięte przez administratora) Lece składać kejsy

pracownik - 2010-09-04 13:48:51 Jesli jest tak zle to szukaj lepszej pracy powodzenia, pieprzysz o jakis zolnierzaach i normalnych ludziach, o co ci chodzi? składac kejsy a glupot nie gadac!

wreszcie ktos normalnie pisze, ale nie tylko marudzi na tym forum :)>)

magazynier

Panowie w każdej firmie tak jest głowa do góry i jedziemy z casami :))

haker

człowieku co ty opowiadasz o jakiej górze mówisz? o tej która jest w warszawie? zapomnij wszystko to co się dzieje to wychodzi prosto od dyrektora operacyjnego...jeśli chcesz coś zmienić to musisz uderzyć do europejskiej centrali...uwierz oni tak pogrywają...myślicie że to ten wasz (usunięte przez administratora) to karierowicz i to jego wina?on robi to co mu każą zwiększać wydajność...oszczędności oszczędności i jeszcze raz oszczędności...dla porównania w warszawie...jest jeszcze lepiej...Jest (usunięte przez administratora) niby spoko niema troche pojęcia jak powinno to funkcjonować ale się uczy.....tylko ze co innego myśli i mówi za plecami a co innego mówi do Roboli... morał z tego taki Polak polaka zawsze chce (usunięte przez administratora) więc odradzam firmy które są pod polskimi rządami Szczególnie radze omijać Havi grozi to depresja...

magazynier

Niby dobrze mówisz kolego, ale to za bardzo śmierdzi. Czy Ty aby nie Jesteś "żołnierzem z Leszczyn"? Wiadomo, że normalni pracownicy sie nie podstawią, żołnierzyki zrobią co im "Pan" karze. Uważam, że z tym trzeba iść do samej "góry", bo to co tutaj się dzieje to horror. (usunięte przez administratora) na taczkę i za bramę - kto jest za?!!!

kierownictwo w naszej firmie sprytnie nami zarządza. Wśrod magazynierów jest sporo żołnierzyków, ktorzy zrobią wszystko dla firmy i dla swojej pozycji. Sami dla siebie nie jestesmy normalnymi ludzmi. Jeszcze lepiej kształtuje się relacja między magazynierami a kierowcami - obie grupy nie są dla siebie okay, a kierownictwo na to patrzy. Winą za takie stosunki mozna obarczyc tylko i wyłącznie kierownictwo, bo czego oni nie zoorganizuja to spadnie na nasze barki, a my zaraz obstajemy każdy na swoich pozycjach ( przecież to nie moje obowiązki, ja na to nie mam czasu - a nie mam bo kierownictwo to olało i dla oszczędności godzin tam lub tam nikogo nie przewidziało, a potem kocioł się robi i zgrzyty - telefony itd.). Może zamiast wyzywać na forum jacy to sa bezbadziejni znajdziemy na to sposób, tak jak oni znaleźli na nas - oczywiście nie na zasadzie buntu, tylko dla nas samych aby sie normalniej pracowało

anonim - 2010-08-17 17:14:44 Niestety kolego Masz rację. W każdej firmie jest menda, ale w tej jest więcej mend jak normalnych ludzi. Strach coś powiedzieć głośno. Oj ciężkie czasy nastały i niestety lepiej już nie będzie. Ciekawe, czy będą trzynastki? będą bo to już na początku było planowane i tego zmienić już nie zmienia ...ale zawsze mogą coś poucinać....

szofer

Panowie kierowcy może wieksze grono zacznie sie udzielać na forum dotyczącym naszej firmy, a moze wspólnie coś zdziałamy

magzynier

Szkoda Panowie, bo w kupie siła. Ale jak widać narzekać każdy potrafi, ale nie nikt nie robi. A co do naszej pomysłowej szkatułki to wiadomo gópota (pisownia celowa!!!). (usunięte przez administratora)

magazynier

przyznaje prawde - skarbnica szalonych pomyslow, co jeden to glupszy i do tego te niepotrzebne ciśnienie, które wytwarza wokół siebie i bez potrzeby,,,

Oj nie dobrze Panowie nie dobrze. Taczkę załatwię, ale widzę, że z chętnymi gorzej. Dlaczego nikt nic w tej sprawie nie robi. Przecież my robole tez mamy swoją godność. Nie może nami pomiatać byle szmaciaż.... Czy aż tak się wszyscy boicie? Wiem ja juz też w robocie nie komentuję (usunięte przez administratora) pomysłów, bo uprzejmych mamy sporo.Szkoda, że każdy narzeka a jak przyjdzie co do czego, to trzęsie (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) się tu robi, ale trudno się mówi jak się ma żonę i dzieci. Koledzy do dzieła!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Havi Logistic - Tychy

• Jak się pracuje w Havi Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Havi Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havi Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Havi Logistic