Opinie o Sklep Firmowy CCC TYCHY

Misiek

No buty to akurat wcale nie jest peovlem tylko dobra rzecz, tak przynajmniej to widzę, ale wiadomo, że w sumie kazdy widzi to zupełnie iinaczej i nie ma na co narzekać za dużo, jest dobrze i będzie z tego co wiem jeszcze lepiej, zwłaszcza, że prezes sobie dobrze radzi

pokrzywa

cześć wszystkim forumowiczom, właśnie zastanawiam się nad zatrudnieniem się w Sklep Firmowy CCC (lokalizacja dowolna), jednakże muszę zwrócić uwage iż w branży obuwniczej na sklepach pracuję już prawie 10 lat liczę na jakieś ciekawsze stanowisko niż byle kasa i układanie kapci na półkach. czy ccc może mi zaproponowac coś atrakcyjnego zawodowo?

inka

ona tzn ta 'kierowniczka' juz tam nie pracuje! w koncu sie na niej poznali i ja wywalili!!

magic

Odpuść sobie ten sklep !!! bo się nabawisz nerwicy (kierowniczka B.)

byonce

Niestety ja również muszę przyznać i poprzeć rozmówców-Pani ta jest nad wyraz arogancka i opryskliwa.Droga Pani, nie my dla Pani tylko Pani dla nas.Trochę powściągliwości.

***

Ale się pani [usunięte przez moderatora]. broni bo nikt kto ją zna nie napisałby ze jest \'miła\'! Ona ma paskudny charakter a te jej zachowanie już pomijając pracowników ja mam na myśli klientów, wydziera się a na niczym się nie zna, nic nie potrafi sama zrobi po co ona w tym sklepie widac, że dziewczyny same sobie lepiej radzą a ona robi tam niepotrzebne zamieszanie a co gorsze jak wejdzie się na sklep to jej dyskusje słychac już z daleka. Takie forum powinien przeczytac jej zwierzchnik i coś z tym zrobic np. przenieś ją na jakąś wieś bo tam by się nadawała...

do uprzejmej :)

Pani kierowniczka droga koleżanko" uprzejma "nie obsługuje sama:) Na brak ru [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak widać ten sklep nie narzeka więc nie pisz bzdur !!!! Zajmij się lepiej czymś pożytecznym,a gdyby był tam terror to zapewne nie pracowały by tam dziewczyny już od 5 lat !!!!! Widac że obgadywanie innych to w twoim stylu!

uprzejma

Pani kierowniczka [usunięte przez moderatora] powinna wyleciec stamtad na zbity pysk poniewaz nie umie obchodzic sie z klientami Duzo moich znajomych juz tam nie chodzi bo obsługa jest fatalna a ona tylko wprowadza terror i inne panie sie jej boja juz nie mówiąc o reklamacjach tragedia!!!

RITA

railgun - 2009-09-10 00:10:26 Praca jest znośna ale Kierowniczka [usunięte przez moderatora] która chyba nigdy nie zrezygnuje z tej posady jest beznadziejną [usunięte przez moderatora] i nie nadaje się do współpracy z ludźmi,każe płacić za straty jeszcze przed inwentaryzacją i wymyśla inne brednie.Pozatym lokal w tychach w city point w którym jest ten sklep nie ma klimatyzacji oraz wlasnej toalety co oznacza że pracownicy ją dzielą z 1000 klientów (fee).Zarobki są niskie a za dodatkowe zlecenie czyli inwentaryzację płacą grosze(cała noc jakieś 30 zł) czesto trzeba przychodzic dużo wczesniej np.na 8 ponieważ są przeżuty tzn.zdawanie towaru do innych sklepów i również za to nie płacą. to tyle....powodzenia WITAM , TO SIE ZGADZA KIEROWNICZKA JEST NIE MIŁA I WYWYŻSZA SIE , OPRYSKLIWA MASAKRA STRASZNIE TRAKTUJE TAM PRACOWNICE POPIERAM - BIEDNE

railgun

Zostaw opinię o Sklep Firmowy CCC TYCHY - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Firmowy CCC TYCHY