Opinie o Havi Logistic w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Havi Logistic. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Havi Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havi Logistic w Tychy

sopel

NORMA NA SUCHYM 980 NORMA NA MROZIE 1270 NIEŹLE CO KST ?NORMA WYSZPANOWANA Z PALCA NIE PRZYJDĄ I ZROBIĄ CWANIACZKI!!!!! ROTACJA PRACOWNIKÓW BARDZO DUŻA

KST(ktoś pamięta?)

Siemaneczko wszystkim mnie pamietajacym jeszcze,nadal narzekacie ale slyszalem ze wiekszość juz odeszla ,no tak to jest zero motywacji i [usunięte przez moderatora].premii to pan [usunięte przez moderatora].umie najlepiej...pamietam te czasy robiac soboty i nadgodziny za marne pare zł...a kręgosłup cierpiał teraz [usunięte przez moderatora].troszkę ciężej ale przynajmniej wiem za co ....pozdrawiam wszystkich z maca i bp a bandii ta stara [usunięte przez moderatora] tam robi dalej jajca mu nie odpadły na tym mrozieja tam mile havi wspominam do dzisiaj te mordy była czasem bajera i szło się posmiac a kejsy na heldzie nie znikaly jaka teraz norma ciekawy jestem..?nie brakowało też sztywnych lolków kierownika przy (usunięte przez administratora) asów MIK kim teraz jestes stawiam ze conajmniej brygadzistą ,awans za gry ...[usunięte przez moderatora]

17def

Pracuję w Havi ponad 3 mce na umowe zlecenie OCZYWISCIE, zarabiam 1200-1300, codziennie mam w plecach 6-7 ton towarów, normy sa systematycznie podnoszone, pracownik musi byc dostepny na telefon, piątki swiątki poniedziałki, praca jest na okrągło !!!, Jesli ktos ma rodzine i chce zapier...lac na 10 zmian za 1200- 1300 pln miesiecznie to zapraszam serdecznie !!!!! Oczywiscie dochodzą jeszce załadunki, rozładunki, PRACA W TEMPeraturze -20/-22 st.C !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to wszystko za tak godziwe pieniądze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co chwile ktos sie zwalnia jesli tylko znajduje cos innego(nawet za mniejsze pieniadze...) ale normalnego Nie polecam tej pracy najwiekdzemu wrogowi Oczywiscie są tacy ktorzy nie narzekają ale to sa starzy pracownicy , jeszcze za dobrych czasow (LOGPOL- Leszczyny) Poza tym ludzie z Leszczyn są na kazdym kroku ''DOCENIANI'' ''MOTYWOWANI'' i ''WSPIERANI'' przez kierownika DC TYCHY Ogólnie SSSYYYFFF i paranoja Pozdrawiam nieszczesników którzy tam pracowali lub pracują(jeszcze) PS: Ja na szczescie za 2 tyg wyjezdzam do Holandii :) :) :) :) :) :)

Logpol Solidarność 2012

sopel - 2012-03-29 21:40:00 JAK WIDAĆ PRZYJECHAŁ \"KWAZI \"Z W-WY I POKAZAŁ ILE MOŻNA SKŁADAĆ DZIWI MNIE ŻE GO JESZCZE NIKT NIE DOJECHAŁ W TEJ WARSZAWCE [usunięte przez moderatora] NIE BRAKUJE !!!!!!!!!!!!!!!Sprostowanie Żeby nie obrażać prawdziwych warszawiaków pochodzących z rodzin mieszkających w warszawie od kilkudziesięciu pokoleń, chciałbym wyjaśnić że ten osobnik rolny zwany [usunięte przez moderatora], zanim został oderwany od pługa granatem przez baseniarza i zaproszony do Havi ,nawet nie wiedział gdzie na mapie jest Warszawa.A teraz pełni rolę agenta, mającego na celu swoimi cec (usunięte przez administratora) i charakteru popsuć morale w każdym DC, celowo [usunięte przez moderatora] ponad normę, ażeby menedżerowie z innych DC wymuszali taką pracę na podwładnych.Panowie z wszystkich DC nie dajcie się szmacić,zmieńcie prace albo pokażcie że jak oni was tak wy ich. Pozdrawiam były pracownik

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Havi Logistic? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
sopel

JAK WIDAĆ PRZYJECHAŁ [usunięte przez moderatora]"Z W-WY I POKAZAŁ ILE MOŻNA SKŁADAĆ DZIWI MNIE ŻE GO JESZCZE NIKT NIE DOJECHAŁ W TEJ WARSZAWCE IMBECYLÓW NIE BRAKUJE !!!!!!!!!!!!!!!

No właśnie,wszyscy uciekają z Havi.Ilu już się zwolniło od początku roku a ilu jeszcze odejdzie to tylko nieliczni wiedzą...I bardzo dobrze !!! Jak pracodawca nie szanuje swoich pracowników to pracownicy tak właśnie się odwdzięczają-i szukają lepszych pracodawców :) A skoro odchodzą to znaczy że można znaleźć lepszą pracę,za takie same lub nawet o wiele lepsze wynagrodzenie.Gratulacje dla tych którzy WIERZĄ W SIEBIE i odeszli z tej firmy oraz wyrazy współczucia dla tych którym strach przed nową,lepszą pracą jak i brak wiary w siebie na to nie pozwala.....

iii

Wreszcie mi się udało [usunięte przez moderatora] z [usunięte przez moderatora] Havi.Ludzie istnieje inna praca i nawet lepiej płatna tylko trzeba trochę pochodzić.Pozdrowienia dla Poznania,,,,,,,,,,,,,,,,JESTEM WOLNY,,,,,,,,,,

Lepiej nie pytaj tylko bier [usunięte przez moderatora] w troki i omijaj havi z daleka

czas_pracy

Do kadry kierowniczej Havi: Dwa dodatki - dwa stanowiska Zazwyczaj zdarza się, że niezrekompensowane dniem wolnym święto (lub niedziela) powoduje przekroczenie średniotygodniowej normy czasu pracy. Powstaje wówczas pytanie, czy oprócz normalnego wynagrodzenia za godziny przepracowane w święto, pracownik ma prawo do jednego, czy też do dwóch 100% dodatków - z tytułu: pracy w święto (bądź w niedzielę) oraz pracy w godzinach nadliczbowych. Zgodnie ze stanowiskiem Sądu Najwyższego, pracownikowi należy się tylko jeden dodatek - za pracę w niedzielę lub święto (uchwała SN z 15 lutego 2006 r., II PZP 11/05, OSNP 2006/11-12/170). Natomiast zdaniem Państwowej Inspekcji Pracy i ministerstwa pracy takiemu pracownikowi przysługują aż dwa dodatki - za pracę w święto oraz za nadgodziny średniotygodniowe, ponieważ przepisy Kodeksu pracy dają dwie zupełnie odrębne podstawy prawne do wypłaty tych dodatków (stanowisko Komisji Prawnej Głównego Inspektora Pracy z 9 lutego 2005 r. - podtrzymane po wydaniu uchwały SN z 15 lutego 2006 r.). Dlatego jeśli będziesz wypłacał tylko jeden z nich, w razie kontroli PIP możesz otrzymać wystąpienie z wnioskiem o wypłatę dwóch dodatków. Podstawa prawna: art. 81 § 1 i 2, art. 150 § 1, art. 151 § 1, art. 1511 § 1 i 2, art. 1519, art. 1519a, art. 15110, art. 15111 § 1 i 3 kp.

witam ponowie czy wiecie coś na temat zebrania [usunięte przez moderatora] vs MAGAZYN I KIEROWCY?Pikerzy wszystkich magazynów w Polsce łączmy się aby było man lepiej. Nie dajcie się zajechać panowie.Pozdrawiam P-Ń

UGB

Siemanko Panowie [usunięte przez moderatora] to nie[usunięte przez moderatora]. Możecie zgadywać ale Ci co dalej robią w havi to albo są z Leszczyn albo naprawde zdesperowani. Ocknijcie się wreszcie roboty jest pełno tylko boicie się wyzwań i pozostaje wam się płaszczyć przed leszczyniakami

magazynier - 2011-06-26 00:16:18 no to przyjdź, dostaniesz 900kejsów na dzień dobry :) co to są "kejsy" zaprosili mnie na rozmowę dokładnie na magazyniera

UGB

Panowie nie ma co się rozpisywać tylko uciekajcie jak najdalej. Pozdrawiam kolegów z tychów, tych normalnych.. Mam nadzieję że może kiedyś się spotkamy.

magazynier

no to przyjdź, dostaniesz 900kejsów na dzień dobry :)

mgr magazynier

Czy toto ty tu piszesz cwaniaczku [usunięte przez moderatora]? Pytam bo kiedyś miałem szacunek do Ciebie do czasu kiedy nie pokazałeś prawdziwego oblicza.

Zaparz Czaju

Witam!! Zgadzam się z przedmówcą do co opóźnionych wypłat, co powiecie na podwyżki w firmie dla mnie ŻENADA, wydaje mi się że wszyscy powinni dostać po równo, coraz bardziej martwi nas zachowanie KIEROWNIKA MAGAZYNU szukanie winnych,nieodpowiednie zachowania jak przystało na stanowisko,teksty nie na miejscu,coraz bardziej można zauważyć faworyzowanie pracowników.

Panowie tego jeszcze nie grali, wypłaty nie dotarły na czas do części załogi. Ciekawe co zrobią z tym fantem i jak się wytłumaczą, kto zapłaci za straty które ludzie ponieśli z tego tytułu??????? Oby tak dalej HAVI Tychy jest coraz bardziej żałosne. Taka firma pracująca dla światowych korporacji i nie potrafią ludziom kasy na czas wypłacić. Z pewnością zainteresują się tym odpowiednie instytucje. A osobom odpowiedzialnym za tą porażkę pozostaje pogratulować GŁUPOTY!!! WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD!!!!!!!!!!!

jezeli chodzi o kase co powiecie o dupiatych premiach rocznych za 2010 [usunięte przez moderatora] znowu wziely i same wszystko zerzarly a dla reszty tyle co kot naplakal

batonniebeton

żołnierz :) trzeba ich posłać do szkoły na język polski :)

batonniebeton

anonim - 2010-10-05 23:11:52 Hm panowie jeżeli macie naprawde tak żle to proponije zgłosić sie do telewizji TVN UWAGA u nas po podobnym problemiem nastała miła praca i co wazne spokojna . Spróbujcie tylko nagrac pare sytułacji z ukrytych kamer i rozmów, ale co tam wasza firma góruje na rynku z mcd i bp wiec tvn lubi takie sytułacje . POZDRAWIAM chyba sytuacja ?

Zostaw merytoryczną opinię o Havi Logistic - Tychy

• Jak się pracuje w Havi Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Havi Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havi Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Havi Logistic